Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Sylwia

Mi samotnej matce z dzieckiem chorym na stwardnienie rozsiany nie przedluzyli umowy a ukraincom dają odrazu na stałe. Jaki ten fiat dobry jest tylko niech powie moim dziecią na nastepny miesiac co mamy do gara włożyć.

Rafał
@Sylwia

Współczuje ci że nie przedłużyli ci umowy. Wiesz dlaczego? Wiadomo że osoby z Ukrainy potrzebują pracy i aktywizacji ale to o naszych rodakach firma powinna się troszczyć w pierwszej kolejności. Przynajmniej ja mam takie zdanie.

polka

Powinni mieć z tego tytułu większe stawki oraz wypłaty. Możnaby nam zabrać premie na poczet Ukrajincom. Powinni zarabiać więcej niż minimalna.

Wiola
@polka

Myślisz, że o ile większe stawki by ich usatysfakcjonowały? Rzeczywiście tak jest, że zabrano premie, aby dać Ukraińcom? To ile w końcu zarabiają Ukraińcy?

Alan

Cześć, ile dziennie składacie samochidow lancia i fiata 500 ?

@Alan

Znalazłem dane za rok 2021. Produkcja dużo spadla w tym roku. Myślę że nie będzie 100 tysięcy fiata 500 wyprodukowanego w 2023 Wchodzący w skład koncernu Stellantis tyski zakład FCA Poland wyprodukował w 2021 roku łącznie 169 215 samochodów marek Fiat, Abarth i Lancia. W tej liczbie znalazło się 110 796 Fiatów 500, 16 246 szt. Abartha 596/695 oraz 42 173 egz. Lancii Ypsilon.

@Alan

Za 1 połowę 2022 też znalazłem. Były problemy z częściami ale też nie ma większych zamówień bo zakład został wstrzymany 15 grudnia aż do stycznia FCA Poland w Tychach wyprodukowała w I półroczu 2022 roku 77 038 samochodów, o 27 693 sztuki mniej niż do końca czerwca roku 2021. Od stycznia do czerwca 2022 roku z taśm produkcyjnych zakładu na Śląsku zjechało 50 325 egzemplarzy Fiata 500 wobec 66 956 sztuk w takim samym okresie ubiegłego roku. Tegoroczny wynik Abarha 595 po pierwszym półroczu to 6 509 sztuk (10 204 w 2021 roku). Spadek liczby wyprodukowanych aut zanotowała także Lancia Ypsilon. Od stycznia do czerwca 2022 roku z fabryki należącej do koncernu Stellantis wyjechało 20 204 egzemplarzy tego modelu (mniej o 7 367 egz.).

@Alan

Ogólnie słyszałem że stellantis będzie chciał zregenerować starsze samochody, więc i produkcja nowych spadnie.

@Alan

Wracając do pytania to produkujemy około 400 sztuk dziennie fiata 500 i 100 sztuk lanci

Alek
@Wiktor

Czy wiadomo coś Panu o pracy na 3 zmiany jeśli idzie o Fiata 500?

@Alek

Wątpię żeby zrobiono trzy zmiany przez fiata 500. Prędzej przez jeepa i nowe projekty w roku 2024. Chociaż w 2024 roku kończą z produkcją lanci. Produkowano jej około 40 tysięcy sztuk rocznie

@Wiktor

Dziękuję za normalne odpowiedzi na pytania.Czyli nowe projekty przewidziane są dopiero na rok 2024?

@Ewa

W tym roku nowym projektem od stycznia jest jeep. W przyszłym roku zamkną lancie i mają dac dwa dodatkowe modele samochodów do produkcji. Przyjąć się jest warto bo pracy będzie dużo. Wtedy mogą zrobić faktycznie trzy zmiany jak będą zamówienia

Wiktor, jednak te 3 zmiany to już fakt dokonany:(

@Marek

Czyli robicie już na 3 miany od poniedziałku do piątku? No i czy już teraz jest tak, że zdarzają się nadgodziny? Przy nich można pewnie nieźle wyjść finansowo?

Pracownik Stellantis (Tychy)

Przedsiębiorstwo charakteryzuje się jasno określonymi celami rozwoju, misją, transparentną działalnością oraz przepływem wiarygodnych informacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Wyroby koncernu cechują się niezawodnością i są montowane przez wykwalifikowanych pracowników na zmodernizowanych liniach produkcyjnych. Proces wytwarzania przebiega pomyślnie, odpowiednio realizując plan w stosunku do potencjału produkcyjnego. Kadrę managerską wyróżnia pełen profesjonalizm w zakresie zarządzania, duża liczba kompetencji i umiejętności przywódczych oraz odpowiednie podejście do pracownika. Wysoce korzystna polityka wynagrodzeniowa organizacji. Firma priorytetowo traktuje przestrzeganie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zasad BHP. Istotna rola motywacji materialnej i niematerialnej pracowników. Duże możliwości dla samorozwoju i kariery, włączając w różne społeczne korzyści pracy w przedsiębiorstwie.

daro

czy w okresie wakacyjnym lipiec lub sierpień jest przewidziane jak co roczne postojowe firmy i czy coś już wiadomo o terminie postoju?

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

Henio

Witajcie. Bardzo proszę powiedzcie mi czy u was w firmie również jest podwykonawca Sistema. Doszly mnie słuchy że tak. Powiedzcie proszę poradzili sobie z procesem czy fiat już ich się pozbył.

dejavu

Fiat daje szanse na rozwój i uczy wartościowej wiedzy na rynku pracy. Nie mam potrzeby jej zmieniać bo jest super ta praca

Marko
@dejavu

Witam, do kiedy ma iść produkcja Fiata 500?

Aga

Czyli już kończycie produkcję 500-tki?

Magda

Witam,kiedy powrót na 3 zmiany i czym to jest spowodowane?

@Magda

z tym powrotem to oficjalna informacja? a można spytać o warunki podczas tego gdy były trzy a tego jak jest teraz? Faktycznie gorzej się pracuje?

@Izabela

Tysiące chętnych i fajna praca oraz dobre zarobki.

brylok

Od marca wracają 3 zmiany

Doma
@brylok

Brylok, czy to sprawdzone informacje?

Ana

Do kiedy będzie produkcja 500- tki

@Ana

Ehhh. Ja Pani odpowiem, bo tu jest tyle nieodpowiedzialnych odpowiedzi. Produkcja się rozwija stoi na wysokim poziomie, będą delegacje do zagranicznych krajów oraz będzie to trwało długo, bo firma jest bardzo konkurencyjna na rynku.

@Ana

Do 2025

@Aga

Witam, czy wie Pani może,czy wrócimy do systemu 3 zmianowego?

A nie do 2027?

@Cześć...

Cześć, ale was poniosło, jeszcze ze 3 lata i koniec produkcji

Podobno do poniedzialku

@Magda

Witam, do kiedy produkujecie lancia i Fiata 500?

Sylwia
@Maria

I co wtedy? Ludzi będą zwalniać czy pójdą na inne produkcje? Umowy są terminowe czy na stałe? Możecie napisać?

Dorota

No i jak, weszła ta trzecia zmiana, która miała wejść? Przynajmniej z tego, co tu ludzie pisali, tak wynikało. Jak to są nocki, to czy płacą dodatkowo i czy to jest obowiązkowe, żeby w godzinach nocnych robić?

Alek
@Dorota

Właśnie, czy są plany przejścia na 3 zmiany?

Su
@Alek

Będą 4 zmiany

Adek

Witam,czy to prawda że od poniedziałku ma być u Państwa postojowe dwa tygodnie?

Dora

Cieszę się że tu pracuję. Mam umowę, płacą zawsze na czas mamy przerwę na której można napić się darmowej herbaty. To mało? Dla mnie to luksus. Cieszmy się że w ogóle nam płacą, bo kiedyś robiliśmy za darmo.

@Dora

Popieram. Ja mogłabym tam robić za minimalną, bo teraz trudno o pracę.

@Dora

Doliczmy do tego smaczne i pożywne obiady za złotówkę. Ja dojeżdżam do FCA dwie godziny w jedną stronę za darmo. Ja mógłbym nawet płacić za dojazd. Super premie i bony. Warto poświęcić swoje życie dla tej firmy.

Inżynierka

Niektórzy jojczą o złym Fiacie - a kto was tam trzyma?? Przebimbać na telefonie zmianę każdy by chciał - to jest jednak praca dla aktywnych i ruchliwych ludzi - powolniaki nie dadzą rady. Nie ma się co użalać, jeśli tak źle, za mało można kraść, bo wielu z was tak robi, ale tym się nie pochwalicie (!), to zasuwajcie z własnym biznesem - kto wam broni?? Na własnej działalności zobaczycie, jak to jest pracować tak naprawdę całą dobę - bo nie masz prawdziwego wolnego nigdy u siebie w firmie, na konto ci nie wpłynie jak sobie zrobisz urlop! A więc bez przesady kozaki w necie z tym nawalaniem na tą firmę :P, zawsze mogłoby być lepiej, ale wcale nie jest tak źle!

@Inżynierka

Czy ktoś wie coś na temat powrotu do 2 zmian?!

KASIA
@Ona

Pani Kasiu a ile będzie premii świątecznej?

KASIA
@KASIA

Uwarzam, że nie powinno być premji bo nam się nie należą. Wypłata jest i tak solidna.

polka

Ja podpisałam petycję w której chcemy przekazania premii na Ukraińców którzy nie mają prądu ani ogrzewania tej zimy. Im te pieniądze są bardziej potrzebne niż nam.

polak
@polka

Popieram ja robię teraz nadgodziny żeby pomóc Ukraińcom. Niedziele i soboty robię dla nich.

@Inżynierka

No ja pamiętam jak jeszcze płacili po 5zł brutto za godzinę w PL w prostych pracach. Ile by nie płacili, zawsze będziecie narzekać. Wożą za pół darmo, źle. Przecież możesz swoim pachnącym autkiem jechać zawsze do pracy.Powiedzcie ile by było ok za pracę która nie wymaga żadnych kwalifikacji, wykształcenia, doświadczenia i każdego można do niej wdrożyć po krótkim szkoleniu. Ciekawi mnie to. Teraz podnoszą minimalną w PL, to myślicie, że zaczniecie więcej zarabiać? Błąd, dużo ludzi przez to straci pracę i będziesz miał okrągłe zero, a nie 3,5k netto niebawem.

Rozsądny

Popieram pracuję tam 4 lata bardzo sobie chwalę

Ala
@Rozsądny

Czy faktycznie będziemy robić Fiata 500 elektryka?

Viki

Czy to prawda że od marca powrót na 3 zmiany i produkcja fiata 500 elektryk?

Tomasz

FCA to super firma. Praca fajna lekka i przyjemna. Można też zrobić uprawnienia na wózek widłowy, awansować na team leader i wiele innych. Dodatkowo dobra kasa i duża premia. Polecam

@Tomasz

Dora, Dora bajki to dzieciom na dobranoc możesz opowiadać i jeszcze zapomniałaś dodać obiady za złotówkę i smoki z taaakimi jaaajaami.

@Tomasz

Polecam! Nigdy nie miałam lepszej pracy. Przerwy, posiłki, premie. Naprawdę... Polecam!

@Dora

To ile dzisiaj zrobiłaś samochodów i co dzisiaj "pysznego" zjadłaś na stołówce?

@Tomasz

To dlaczego Polacy tam nie chcą pracować,tylko trzeba Ukraińców werbować???

Roger
@Monter

Odpowiedź jest prosta, bo zapierd... Jakich mało

@Tomasz

W Fca można tylko zdrowie stracić,a w podziękowaniu,otrzyma się kopa za bramę.Człowiek we fiacie jest traktowany jak zero.Nkt tam nie chce pracować i dlatego są zmuszeni przywozić tanią siłę roboczą z Ukrainy...

@126p

Przecież od czasów FSM ludzie wiedzą,że ten zakład to (usunięte przez administratora).Gdyby tak nie było,to nie musieliby ściągać wojska do pracy...w FSM.

zxc
@monter

Nie tyle wojska co służby zastępczej. Ktoś nie chciał iść do woja to mógł iść na przykład do prewencji w milicji albo właśnie do pracy w zakładach typu FSM. Potem oczywiście się zmieniło. Przez jakiś czas Fiat był całkiem niezłym pracodawcą na tle innych (w latach 90-tych).Oczka się ludziom pootwierały jak w Tychach Isuzu otwarli... Obecnie to jest dziadowstwo które przegrywa nawet z prywatnymi "Firma Inko -dej na winko".Oczywiście tacy Dozorowcy będą pitolić jak to jest super,dla nich napewno,w końcu tam są panami kierownikami,po za firmą zrównali by się z podwładnymi. Wystarczy poczytać choćby tutaj teksty fiatowskich troli żeby od razu wiedzieć jakie to przygłupy.

patriot
@zxc

Święte słowa , dobry człowieku !!

Fiat jest super
@monter

W polu za pługiem lepiej robić?

@Monter

Bo mamy wykształconych Ukraińców nie potrzeba już polaczkow że wsi z średnim podstawowym.

zxc
@Pani Liderka

Wykształconych. To znaczy takich którzy nie umieją pisać ani czytać po polsku. Ani nawet mówić zresztą. Może być nawet doktor habilitowany,jeśli nie zna języka w mowie i w piśmie to w Polsce nie mogł by zrobić nawet prawa jazdy,formalnie nie ma wykształcenia nawet podstawowego.

Dozorowiec

Nie strasz nie strasz bo wiesz co ty i twoja pisia solikomuna możecie FIATOWI naskoczyć. Ja zlikwidują zakład i przeniosą np. na Ukrainę to wrócisz na wioche w jednych galotach i waciaku tak jak przyjechałeś

@zxc

Nie wstyd wam wypisywać na firmę, która nie dość że poświęciła czas i pieniondze na wasze szkolenia to jeszcze dała wam doświadczenie produkcyjne i wyzywacie FCA ? Jestem zszokowana i jestem zdania że powinniście mieć zakaz wypowiadania się zwłaszcza że już nie pracujecie w tej firmie która dała wam chlep. Jestem zbulwersowana waszymi prostackimi opiniami. Nie powinniście mieć prawa się wypowiadać o ludziach którzy stoją wyżej w hierarchii od was i myślą za was.

Arti
@Pani Liderka

Pisze się pieniądze,Anię pieniondze...

@Pani Liderka

Liderka ty widziałaś zakład fiata jak świnia niebo i jesteś zbyt tempa aby ciebie zatrudnili.

@zxc

Jak ty się bałeś siedzieć w WC boś mówił że tam diobły siedzą to jakie Ty masz wykształcenie polaczki ze wsi

@Pani Liderka

Ja się za nich wstydzę proszę Pani. Dla mnie zwykłej pracownicy lider i kierownicy to ludzie z autorytetem których nalerzy się słuchać. Przepraszam za nich w swojim imieniu i innych zwykłych pracowników

@Dozorowiec

co znaczy użyty przez Ciebie wyraz"boś"?

monter

(usunięte przez administratora)to są słowa powszechnie znane.Jesli nie znasz ich znaczenia,to niech Ci "Liderka",albo "Dora" wytłumaczy(ha,ha,ha)...I przestań już,bo robisz z siebie pośmiewisko.Wiedz,że opinie o FCA lubią czasami poczytać osoby z kierownictwa (nie mylić z KZT).Pomyśl,jak wypada Twoja pisownia i ortografia w starciu z "wieśniakami"...i jak długo jeszcze FCA będzie sobie pozwalało,na korzystanie z Twoich usług.Co mózg się zaczął już lasować?Jak będziesz odpisywał,to pamiętaj o poprawnej ortografi,bo wiesz-kierownictwo...Acha..."lasować" w słowniku SJP znaczy:przegrzewać się,przepalać...

126p.
@monter

Widzę,że administrator strony bardzo dba o to,aby nie padło żadne złe słowo na troli,próbujących ratować wizerunek FCA...

@monter

Co wy chcecie od ortografii? Liczą się umiejentności a nie język. Mam znajomą Ukrajinke liderke która nie zna dobrze polskiego ale pracuje w FCA i jest szanowna przez polakow którzy mogliby jeść z jej renki i padać na kolana przed nią.

@Pani Liderka

Dora, pani liderka i jak tam się jeszcze podpisujesz o inteligencji ameby - przepraszam jeżeli uraziłem.... amebe! Zapamiętaj sobie że nie ma i ciebie i liderki z Ukrainy na zakładzie. Wcześniej myślałem że jesteś tylko brakującym ogniwem teori Darwina ale ty zatrzymałaś się na poziomie jednokomórkowca i nigdy nie ewoluujesz.

@Pani Liderka

Zainwestuj w słownik ortograficzny,wtedy nie będziesz musiała jeść z "renki"...

@126p

Ty i kolega powyżej zaiwestujcie w szacunek do pracy i przełożonych już pisałam ortografia jest nie potrzebna do zarządzania wami wy scie tu podstawówki kończyli zaocznie.

@126p

Wy byście zamiast gonić karoserię to byście by gonili konia z pługiem albo krowy patykiem i gnojowice przezucali widłami bo w was za grosz wykształcenie i kultury. Tak jak pisze pani liderka szanujcie przełożonych i zakład który uratował tysiące żyć polskich.

Dora

Teraz się śmiejesz, a potem bendziesz płakać i z potkulonym ogonem do FCA bendziesz chciał wrócić.

@Dozorowiec

Gnojowicy nie da się przerzucać widłami-tak jak zasugerowałeś.Gnojowica jest w stanie ciekłym...Przestań sie już ośmieszać!

@Dora

Dora mam pytania chciałbym zostać operatorem wózka widłowego i nie mam pojęcia gdzie mogę się zgłosić i jeszcze jedno pytanie chciałem się załapać o te obiady za złotówkę gdzie mam się pytać na którym wydziale, czy to są karnety, bilety, kupony. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

@Pani Liderka

Co znaczy slowo "wy ście"?

@Dora

Nie piszemy "potkulonym" tylko podkulonym...proponuję się najpierw douczyć,znim zacznie się kogoś reprezentować...

@Pani Liderka

to prawda Ukraińcy bardziej wykształceni od pani liderki,od DORY bo poprawniej piszą po polsku .i nie potrzebują jakiejś liderki aby zrobić swoją robotę .ty tylko szafke narzędziowa otworzysz i można iść na kawę .Ukraińcy brzydzą się liderką polaczkiem.aby zapanować nad tym tłumem krzyczysz Mój dziadek służył w wermacht !!!!!!!!. to robi wrażenie !

@Pani Liderka

do pani dilerka .KURZA NOGA!nie zdawałem sobie z tego sprawy .jestem oszołomiony tak dotkliwym komentarzem.pracownicy tak od nie chcenia na piszą kilka złych uwag a tu całe piekło poruszone.bardzo się tego wstydzę i chyba ze zgryzoty wypiję teraz 8 piw Heineken 0.0 %.ja proponuje aby zakład wykupił gowork i sam bedzie decydował co tu można opublikować dobrych snów kolaborantko korporacyjna .

@zxc

to były inne czasy.teraz by popracowali w wyżyłowanych normach na produkcji to ci ze służby zastepczej chcieli by koniecznie służyć w wojsku a nawet na ochotnika zgłosić sie ciężkie walki w strefach wojennych. w wiekszosci firm to wielkie manewry wojenne-walka o zyski kosztem załogi .(usunięte przez administratora) ale 2-3 godz. a potem spokój .u nas podobnie tylko 8 godzin co dnia, i jeszcze zorganizowane manewry wojskowe w soboty robocze.w wojsku jest tak padnij na glebę i w celu poprawy fizycznej masz zrobić 50 pompek lub więcej .u nas raj w celu poprawy fizycznej będziesz pracował na najgorszej opercji przez 8 godz. w bólu ,pocie i presjitakie kary stosowano po chorobowym dla delikwenta.

@Arti

w obronie pani liderki.nie musi znać dobrze ortografii bo jest liderką .liczy si umiejętność posługiwania łacina do swoich podwładnych .byle tylko dotkliwie (usunięte przez administratora)...a pracownika.firma wybiera perełki do dozoru.nie musi nic rozumieć tylko zarządzać

@Pani Liderka

Nie chciał bym być nie uprzejmy ale Pani Liderka troszeczkę zarozumiała lub zbyt dumna ze swojego wykształcenia .Czasami słucham jak rozmawiają ze sobą nasi wykształceni w byle jakich zaocznych studiach kierownicy mówią takie teksty że aż uszy więdną. Richard Feynmann kiedyś napisał ,, Nigdy nie pomyl wykształcenia z inteligencją. Możesz mieć dyplom i wciąż być idiotą.’’

Wdzięczny monter
@dejavu

Solidaruch 1000 zl ...dziennie tak walcza komchy i maja co chca

obserwator
@Dora

a opisujesz fabryke marzen a masz ponad dwiescie negatywnych opini.cos w tym musi byc.raczej nie jestes osoba zaufana do pisania tu czegokolwiek.tak sami ludzie z zewnatrz zakladu by cie nieosmieszali raczej to wszystkie negatywne opinie pracownikow tej firmy.

Masakra
@Tomasz

Weź tam się schylają w ciągu dnia po 2000 razy na montażu to zobaczysz jaka to lekka robota w zamian usłyszysz tylko normy normy a masz na montażu góra 2 min by to pomontować????

Masakra
@Pani Liderka

A co łaskę robili że wyszkolili? Taki jest ich (usunięte przez administratora)obowiązek żeby przeszkolić na stanowisku pracy a nie jakaś łaska

@Tomasz

Bo to wszystko nie prawda. Pracuję tam to wiem. Praca lekka nie jest ppoza tym jest przymus pracy w soboty WSZYSTKIE.

Jura
@Tomasz

Punkt widzenia od punktu siedzenia.

Gruby
@Tomasz

Wspaniale, pracuj dalej w tej wspaniałej firmie a za 40 lat może odłożysz na rate na swojego wymarzonego Jeepa z 2023 roku :D

Pytacz

Ludzie, zacznijscie pisać prawdę, wszyscy piszą 4000 tysiące na start,.6000 jak się się trochę porobi, jaką jest prawda, ile można zarobić? Przestańcie pisać nieprawdę. Druga sprawa, jak to w końcu jest z WC, czy trzeba zgłaszać siku poprzez podniesienie ręki i otrzymanie gestu kiwniecia głowy przez osobę z dozoru? Czy jeżeli komuś w pracy wypada zawsze dłuższą potrzeba to czy jest to problem ? Jak sobie radzić?

Babka WC
@Pytacz

Bardzo dobre zarobki. Jak chcesz iść do WC to musisz wypełnić kwitek na co chcesz robić i podbija ci kieras

Pytacz
@Babka WC

Aha. To spoko że pozwalają. Jak dla mnie to dobre udogodnienie i rozwiązanie.

@Pytacz

Człowieku uciekaj jak naj dalej te sumy to brutto, a 6 tys to może po 10 latach jak dotrzymasz

@Pytacz

Nawet nie myśl o pracy w fca.Stracisz zdrowie,a potem firma da Ci kopa,bo będziesz ciężarem.Tutaj za niedługo będzie pracować sama Ukraina,bo firma wśród Polaków jest spalona w promieniu 100km.Kto słyszy FSM,fiat,fca nie chce nawet słyszeć o pracy tam.

Halina
@Monter

Będziesz ciężarem? Czyli firma źle patrzy na to, jak ktoś bierze L4 np?

Izabela

są z tego jakieś konkretnie, bardziej dotkliwe konsekwencje czy raczej na negatywnym postrzeganiu kogoś się kończy? ludzie raczej unikają z tego powodu l4 i przychodzą chorzy?

@Izabela

Warunki bardzo dobre, kto pracuję to go nie zwalniają, zarobki bardzo dobre, nie piszcie ludzie bzdur, Ja polecam.

Monia

Witam, czy są plany przedłużenia produkcji Lancii?

Dokładnie, do kiedy produkujecie Fiata 500?

@Marek

Do 2025

@Aga

Czy to pewna informacja?Fiat póki co 500- tką stoi, a co potem?

Dominik

A później fiat 600

Gacek
@Aga

To produkujecie jeszcze fiata 500?I do kiedy ta produkcja ma być?bo chyba zamówienia się zmniejszyły na 500 -tke?

adamZadamowa

Witam ,chciałbym zapytać o początkowe zarobki na dziale montażu,4 tyś idzie wyciągnąć?

Monia
@adamZadamowa

Witam.Mam pytanie- czy będzie powrót do 3 zmian?Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi.Pozdrawiam

Baba

Witam,wiecie może już od kiedy będzie przerwa świąteczna ?

Izabela

Kiedy ostatecznie dostaliście w końcu te premie i ile ich wpłynęło tak mniej więcej? Podobnie jak rok remu?

Magda

To prawda że od stycznia ma być jedna zmiana?

@Magda

Ponawiam pytanie, ile zmian od Nowego Roku??

@Ona

Witam,też jestem ciekawa,słyszałam że jedna?

Ona

A co ci to da czy będzie jedna czy dwie zmiany? Trzeba będzie robić tak samo...

@Ona

A przypadkiem w takiej sytuacji inaczej ludzi by nie zorganizowali? tzn no jasne pracę tę samą trzeba będzie wykonać ale pytanie czy warunki nie okażą się lepsze. teraz bardzo idzie narzekać czy niekoniecznie?

Marian
@Magda

Od Nowego roku 2.01.2023 w Fca Tychy nocna zmiana będzie zlikwidowana.

Dominik
@Marian

Hej,naprawde to w ramach oszczędności, czy zamowien nie ma?

@Dominik

Zamówień jest sporo. Pracy jest w brót. Będą podwyżki i stabilna praca

Cześć...

Coś zmieniło się w firmie?

Dora

Uwielbiam ta firmę.Tak bardzo o nas dba,tyle robi dla naszej społeczności i naszego bezpieczeństwa.Czuje się zaopiekowana.

Oponiarski

Dokręcam koła 3 lata stażu, 4892 złote na rękę za wrzesień superowo :)

Klaksoniarz
@Oponiarski

Testuję klaksony przy kierownicy. Rok stażowego 5220 netto plus do tego co półroczne delegacje za granicę w euro.

@Klaksoniarz

To chyba złoże do Was CV bo widzę że Dobrze płacą za takie nieskomplikowane fuchy s te delegacje to do jakiego kraju są?

exfiat
@Oponiarski

Wypłata jest 10 października , (usunięte przez administratora)dyrekcji.

Lider

Witam serdecznie. Połowa z tych komentarzy to zwykłe bujdy. W porównaniu do innych pracodawców FCA dyktuje świetne warunki. Ponadprzeciętne zarobki, świetna kadra menagerska i liderska. Przyjemna praca, bo się nie dźwiga, darmowe posiłki, dofinansowania. Nie rozumiem tego całego hejtu, stawki też mają dobre w porównaniu do wymagań jeśli chodzi o zatrudnienie. Bez wykształcenia, bez szkoły, bez niczego lekko 4000 netto Piękna sprawa

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1032.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 315 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.