Opinie o Finnveden Metal Structure w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Finnveden Metal Structure. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Finnveden Metal Structure o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finnveden Metal Structure w Bielsko-Biała

Cukiernik

HE HE Cwaniaczki! I kto został brygadzistą na mojej zmianie? Może jakaś regulaminowa przerwa na kebsa?

Dobrze mnie zwolniono :)

cyc

Podaj Nazwisko to pogadamy w cztery oczy cwaniaczku. Widzę że Mądrowac to pierwszy. Roboty się chyc a jak nie to jęzor szykuj i na poczte znaczki kleic.

Odlewnia C

W tym zakładzie powinni resocjalizacje wprowadzić - CYRK , to co tam sie dzieje.... dla podniesienia moralia dla odlewników było by to aby aby zwolnić całą rodzinę M.....L - zwolnić dla przykładu i wtedy możemy rozmawiać o normalnym funkcjonowaniu pracy i szacunku dla pracownika odlewni .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Finnveden Metal Structure się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
odlewnik

ZAŁOŚNI JESTEŚCIE WSZYSCY CI - KTÓRZY TYLKO NARZEKAJĄ I NARZEKAJĄ I. Człowiek godnie i rzetelnie pracujący.

@odlewnik

Te człowiek "rzetelnie i godnie pracujący" ty pewnie GODNIE I RZETELNIE PRACUJESZ DONOSZĄC KAWE Z AUTOMATU DO BIURKA. Wszyscy na odlewni i szlifierni oraz cnc rzetelnie pracują ale nie godnie bo są poniżani i gnembieni za byle (usunięte przez administratora) kiedy kierownikom na sucho uchodzom sprawy za które powinni wylecieć z roboty.

ciapaty

albowiem powiadam wam, już niedługo kebaby ziemi obiecanej jeść będą. Sie prawie polałem z tego cukiernika :) Słyszałem, że kierownik B. z prezesem J. sie zainteresowali tematem spożywania kebabów w terrarium.

Odlewnik

Człowieku nikt cię do tego jak piszesz KORYTA nie zmusza. Zmień je sobie jak ci nie odpowiada - NIKT CIE DO TEGO NIE ZMUSZA. Ludzie twojego pokroju to tylko narzekają i nic nie robią i myślą ze państwowe zakłady nadal istnieją. DROGA WOLNA

mm

Panowie Dziekujemy za Koryto...Normalnie...z....y :)

Brygadier na widlaku

Za cienki chyba jesteś - bo nie wiesz co piszesz. Nie znasz człowieka a go oczerniasz ! Ja w odróżnieniu od ciebie wiem co to ciężka praca. Miej odwagę i się przedstaw - to pogadamy CWANIAKU. Takimi ludzmi jak ty to gardze i tyle.Paczo

mm

Widze bratku że ci rura zmiękła...nie będę sie dalej rozkminiał...życzę tylko Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. PS...Chcesz się nauczyć ciężkiej pracy to zapraszam na Zmiane ,, B''.

Odlewacz
@mm

A co ty bracie wiesz o ciężkiej pracy PACZO brygadier całą zmianę ciśnie na widlaku a ty z cukiernikiem KEBABY pędzlujecie na slołówce

Hadrek
@Odlewacz

Dzisiaj pierwszy raz wszedłem na te opinie i wesz co ci powiem Młody "M" o Ciężkiej pracy to ty bratku nie masz bladego pojęcia. Powiem inaczej po staropolsku " W DUPIE BYŁEŚ I (usunięte przez administratora) WIDZIAŁEŚ" I O ciężkiej pracy masz takie pojęcie jak o powierzchni marsa. Gdyby nie układy Staniaszka z twoim bratem KIEROWNIKIEM to tyrałbyś z innymi na maszynach i zamiast pieprzyć głupoty jęczałbyś najgłośniej ze wszystkich. Więc oszczędź innym tych głupot i pokaż chłopakom , że zasłużyłeś pracą na bycie brygadzistą bo tylko tak zyskasz czyjś szacunek bo straszenie, wyzywanie i grożenie komuś utratą pracy kiedyś przestaje skutkować . I uprzedzając najpewniej twoje kolejne głupie posty nie wzywaj innym na cztery oczy bo się doczekasz szybciej niż myślisz bo ludzie nie tylko z odlewni mają już nerwy stargane i ktoś nie wytrzyma twojej rozdartej mordy i ci ją zdefasonuje. Życzę ci samych sukcesów w pracy jak i w życiu osobistym. I pamiętaj wokół ciebie pracują ludzie- nie niewolnicy ale pracownicy najemni , którzy nikomu nie są winni służalczości a jedynie pracę za którą mają otrzymać zapłatę zgodnie z umową . Niekolega z pracy.

odlewnia

....dajcie spokój , to do niczego dobrego nie prowadzi....jesteśmy wszyscy żałośni na tym zakładzie bo on to , bo on to ....po prostu zajeżdżamy sami siebie i nic więcej , powiadają - człowiek człowiekowi WILKIEM !!!

mm

PowiedZ lepiej kim jesteś. Jak chcesz pogadać w cztery oczy... a nie maskowac sie na internecie. Mądrowac to kazdy potrafi ale gębą... zalosniku. A ja dokladnie jestem młody M.

LEON

TU NIKOMU NIE CHODZI O TO ŻEBY IŚĆ DO ROBOTY LEŻEĆ CZY GORZOŁ PIĆ TYLKO PRACOWAĆ JAK LUDZIE W 21 WIEKU ALE TEN ZAKŁAD IDZIE W STRONĘ NIEWOLNICTWA BRAKUJE JESZCZE POROBIĆ IMMUNITETY DLA KIEROWNIKÓW ZMIANY ŻEBY MÓGŁ CIĘ BEZKARNIE W PYSK SZCZELIĆ JAK ZOBACZY ŻĘ DO KIBLA PLANOWAŁEŚ IŚC -GDZIE DO KIBLA PRZECIEŻ TO JEST PILNE. A POTEM JAK KTOŚ PORUSZYŁ PROBLEM ŻE ODLEWNICY CZASEM DOPIERO POSIŁEK JEDZĄ JAK AUTEM WRACAJĄ DO DOMU TO ZDZIWIENI (usunięte przez administratora)KARPIA JAK LALKI W SEX SZOPIE

szlif

Lenie śmierdzące nie podoba sie, to do tesco produkty wystawiać. ..albo do zbowidu rente pobierać...a nie narzekać. ..po co tu jeszcze siedzicie jak się wam nie podoba.

@szlif

... młody , Markiel czy to nie ty !!!....może to ty albo brat , albo szwagier a jeszcze lepiej drugi szwagier......już sie tak pogubiłem ze nie wiem kto kogo w (usunięte przez administratora) harata.....

Ja na odlewni to nawet za 3500 bym nie robil a na zmianie C to i za 4000

LEON

W tym roku na święta dali 200-300 brutto + 144 brutto na rybę Na tle innych dużych firm w BIELSKU to NĘDZA Raz w roku w maju jest podwyżka ok 80 zł brutto Ja bym się z chęcią wrócił 3-4 lata wstecz człowiek zarabiał 200 zł mniej niż teraz a roboty było o połowę mniej niż dziś

odlewnia

....a my co mamy powiedzieć za 2800 na ręke i żaden dzień wolnego praktycznie i CO !!! ....jeszcze ci powiedzą co nie chce ci sie robić ....pojebusy WEEKEND wolne i przyjdzie w poniedziałek (usunięte przez administratora) chojrak wypoczęty a my kiedy mamy wypocząć CO !!!!

LEON

Na CNC przez pośrednika na początek 2150 na rękę a ludzie co tam robią po 5-6 lat mają 2400 na rękę bez nadrodzin system 5 dni pracujących w w tygodniu czyli niedziela wolna i któryś dzień W tym tygodniu miałeś wtorek wolny to w przyszłym masz środę 3 ZMIANA OD PON DO PIĄTKU I SOBOTA Z NIEDZIELĄ WOLNA

LEON

Podobno ostatnio na cnc zwolnili nie tego gościa co mieli zwolnić przez pomyłkę zorientowali się ale kierownictwo jest nieomylne i nie cofneli zwolnienia a gośc się starał nie miał ani wpadki ani L4

Odlewnia !!!

..masz racje !!! ...tam a by wytrzymać trzeba być jednym z nich w tej rodzinie każdy wie o jaką rodzinę chodzi M.....l.!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Finnveden Metal Structure - Bielsko-Biała

Finnveden Metal Structure