Opinie o Finnveden Metal Structure w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Finnveden Metal Structure. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Finnveden Metal Structure o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finnveden Metal Structure w Bielsko-Biała

hutnik

Witam.Mam ponad 10 lat stażu na stanowisku wytapiacz odlewacz metali nieżelaznych (odlewałem stopy aluminium i miedzi). Ponad to mam uprawnienia na obsługę wózków jezdnych widłowych oraz uprawnienia na suwnice IS lejnicze (kabinowe i z poziomu roboczego). Jakie szanse i na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Do kogo się udać z zapytaniem ? Proszę o konkretne informacje.

xxx

...na prawde proponuje ten zakład zostawić na szarym końcu listy szukam prace. Fakt kuszą zarobkami tak jak tu piszą ale pamiętajcie szybko sobie to odbijają zabierając premie za byle co . Umowa jest taka 2300 brutto plus dodatki fakt ze kase na ręke masz 2800 ale co z tego jak jeden z drugim ci zabiorą premie i leżysz. A ta cztero brygaduwka to jest taka ze jak schodzisz z trzeciej zmiany a na drugi dzień masz drugom to oni uważają ze to dzień wolny i tak na prawde wogle wolnego nie ma..... w bądz razie wszystko co tu jest napisane na forum to PRAWDA !!!

xxx

i bambo, kase uzbierał i bambo kupił czarnuchów z finnvedenu.Tera dopiero tłocznia, czyli pan Super Tata i jego super syn(pieter B) beda sie musieli wykazywac!!! beda efekty, bedzie zaproszenie na wspólnego hamburgera i kompot w zakładowym MC'donaldzie, bo napis juz podobno maja zmienic z idiotycznego CANTEEN czy jak tam na srajdonald:) ha ha ha. i ta express pani musi ruchy podobno zagescic!! bambo głodny bambo jesc, a p rzy takiej obsłudze, bambo umzec z głoda!!! hahaha

robiłem i nigdy wiencej....

....dajcie spokój co oni wyprawiają z człowiekiem nie gdy wiencej jak macie rozum to nie TAM ....po prostu zniszczycie na dzień dobry siłę fizyczną na okrojniku a pużniej dadzą na maszynę i zniszczą psychikę - to jak RAK !!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Finnveden Metal Structure się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
odlewnik

Stego co wiem na odlewni jest taka rotacja ludzi bo przychodzą i odchodzą bo jest taka presja na człowieku wywołana ze człowiek sie zastanawia kto im na to pozwolił urlopów zero , szkolenia zero a zapewniają ze jest - zero przerwy 20 min która ci sie należy a jej niema - gorsze niż prywatka .

pracowałem i wiem jak jest

Te 2800 ZA TAKĄ ROBOTE !!! TO NIE JEST NAWET SYSTEM CZTERO BRYGADOWY KTURY SIE TAM ZNAJDUJE !!! Ludzie przecież nikt tam z bielska nie robi chyba ze pod krawatem ludzie wiedzą jak tam jest na bielsku . Tam sie przyjmują ludzie zewsi tam gdzie internetu brakuje . - bo normalny czyta fora i stara sie zorientować jak tam jest a ludzie ze wsi jak Andrychów Kozy słyszą 2800 i (usunięte przez administratora) napieprza do tego zakładu wiecie jak jest tam potrzebują synów kowala silny a głupi .

szlifiernia

....napisze wam to tak - jak masz robić na odlewni Finnveden to lepiej zostaw ten zakład na samym końcu gdzie masz złożyć podanie . Lepiej jest już w Nemaku .

Jest tam ciężko, gorąco, nawet bardzo. Też ludzie piszą odlewnia, odlewnia. Na odlewni są też różne działy i różnego rodzaju praca (jest też szlifiernia w budynku odlewni). Odlewnik jest pracą fizyczną, ciężką, ale też i dobrze płatną. Wiem, że ludzie mówią, że i tak za mało płacą (może tak jest, nie pracowałem na odl.), ale obiektywnie rzecz biorąc, jeśli ktoś potrzebuje kasy, to w miesiąc zarobi więcej niż zazwyczaj gdzie indziej w dwa (z tego co ja wiem odlewnicy na start na rękę mają 2800, a raczej standard na produkcji to 1200). Fakt faktem, że średnio raz na miesiąc przyjmują nowych ludzi na stanowisko odlewnika - bo mało kto chce tam pracować.

piotrek

Cześć . Chce sie przyjąć na odlewnie do finnvede - czy faktycznie jest tam tak okropnie bo słyszałem ze bezrobocie jest lepsze niż praca w finnveden .

nie ważne mam tam kolegów

Ktoś jak myśli ze go nic nie złamie zapraszam na odlewnie do FINNVEDEN !!! Tam trzeba być idiotom albo mieć nóż na gardle ze by tam pracować - a najgorsza zmiana to jest ,,C,,

byłem i wiem ....

Dadzą ci na odlewni zarobić ale pamiętaj ze po 8 godzinach pracy tam pozostałe godziny dochodzisz do siebie uwierz mi jeżeli na odlewni wytrzymasz miesiąc to jesteś dobry tam ludzie sie zmieniają co 3 miesiące bo każdy nie daje rady a premie ci zabierają za byle co . Kuszą dobrymi zarobkami ale tak na prawde ta cztero brygaduwka nie jest tak jak powinna być tam masz 150 % wydajności na zmiane i jebiesz aż tchu ci braknie jak chcesz sie napić albo odlać musisz ładnie kogoś po prosić jak nikt ci tam nie pomorze to bedziesz lał w spodnie bo nikt cie nie zmienił - KUMASZ CZACZE !!! w pizde i na gaz i padasz .....pozdrawiam !!!

xxx

już wam mówie. na odlewni 4-ro brygadówka i zarobki ok.3 tys, na tłoczni były 3 zmiany maja byc 2 bo nie ma roboty, zwalniaja ludzi i zarobki 2 tys, na podwyżki nie ma co liczyć, prezes na kwartalnych zebraniach gada bajki(oblewni ze tłocznia cieniutkie ma wyniki a tłoczni ze odlewnia) a jak co do czego przyjdzie to nie ma na nic, aha i cała chmara tzw niebieskich koszul-umysłowych, na których trzeba zarobic, a oni sie tylko plataja i denerwuja człowieka,ogólnie, jak ktoś sie nie stresuje i chce spróbowac to pare miesiecy popracuje, a w momencie obnizenia produkcji zostanie poprostu zwolniony. ot finnveden. aha przyjecia na odlewnie przez finnvedena a na tłocznie przez Randstad, ale w obu przypadkach kasa ta sama

luki

Jakby ktoś jednak zdecydował sie odwiedzić finnveden metal structure to nich napisze na forum ile w tych komentarzach powyżej jest prawdy...

Ave

No ciekaw jestem czy ktoś raczy się tam udać i pytać o pracę, bo coś z głębi serca mi się nie wydaje :)

Jarek

Może faktycznie wycieczka osobista byłaby dobrym rozwiązaniem, to tez czasem wygląda lepiej, napiszcie tylko potem jak było!

rapier

jeżeli na ich stronie ciągle nic nie ma to może warto wybrać się do samego zakładu i tam zapytać o możliwośćprzyjęcia

abc

Jak ktos che dowiedziec sie wiecej to niech pisze na mojego maila tomasztom@onet.com.pl napisze wiecej o tej firmie

gość
@abc

wykształcenie nie czyni Cię lepszym i mądrzejszym, czasem ktoś z gorszym wykształceniem ma większą wiedzę....teoretykuuuu

wiem jak jest
@gość

...na pewno robisz w niebieskiej koszuli i pałętasz sie jak smród po gaciach na hali - bo (usunięte przez administratora) wiesz jak jest na maszynach IDZ I SPRÓBUJ !!! A jak wiesz jak jest to masz krótką pamięć i już zapomniałeś

abc12

a na jakie stanowisko chcesz sie dostac ? bylem tam na stazu i jesli chcesz isc do biura to nie polecam...ogolnie to w biurze robia ludzie ktorzy nie maja zadnych studiow to samo mozna powiedzic o kierownikach.Na produkcje wysylaja ludzi po studiach...Na produkcji nie ma zle ale pomysl ze pzelozonym jest ktos kto nie ma zadnej szkoly ani nic. Ogolnie nie jest tam zle ale powinni zmienic polityke i zatrudniac ludzi z wiekszymi kwalifikacjami, i ambicjami...

rafal

czy można im wysłać CV na email ma ktoś może ?

xyz

Witam, Ile jest w stanie zarobić na początek operator cnc w waszej firmie? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Finnveden Metal Structure - Bielsko-Biała

Finnveden Metal Structure