Opinie o PHT Supon S.A. w Szczecin Octowa 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PHT Supon S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHT Supon S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHT Supon S.A. w Szczecin Octowa 3

pati

Niewolnictwo w majestacie prawa.Że oni się wszyscy z tego peirdołka nie zwalnią. Ludzie wystarczy trochę własnej inicjatywy. Odważcie się. Szkoda mi Was...;( i szkoda waszego cennego życia.Macie je tylko jedno.....

Porto

2015-05-14 Oferta pracy w Dziale księgowości Zatrudnimy osobę do pracy w Dziale Księgowości Wymagania: • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne • znajomość zasad księgowania • biegła obsługa komputera • mile widziana znajomość systemu komputerowego CDN XL Comarch Oferujemy: • zatrudnienie na umowę o pracę • rozwój zawodowy • świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie Prosimy o składanie CV: rekrutacja@supon-bhp.pl, tel. 91 42-56-409. Nie dodali -Płaca - 1700 netto ;)

cytryna

Ejtam, zame nażekactwa.Przecież za 1320 zł da się wyzyć.Np opłata za mieszkanie i energię 700 zł.Pozostaje jeszcze 600/ 600 podzielić na 30 to daje 20zł dziennie. bochen chleba 3 zł masło 2.40, pomidor 2 zł no i paprykaż szczeciński w promocji za 1,90 w biedronce bo taniej się nie da.Zobaczcie pozostaje jescze 10 zeta na piwo i randkę z dziewczyną.Jeśli ktoś ma charakter to przez rok zaoszczędzi na wycieczkę do Egiptu.:) I na co Wy nieudaczniki nażekacie.Do roboty się weźcie.Ja tymczasem wsiadam w mojego A4 i pędzę na plaże.Ostatnie dni ciepłego lata.Bayyyy.

rokokoko

Juz sie nic nie sprzedaje.Ceny chińszczyzny jak towaru z Niemieckich firm.Handlowców brak.Ale dyr zadowolony bo mu jeszcze wpływa na konto.Już niedługo dyr...rze.Takich działań nie zna ekonomia. No cóż ale jak się nie jest ekonomistą to jak można zarządzać handlem....W tej firmie potrzebny jest fachowiec a nie układowiec.....

żenia

firma zacofana,dużo staruchów , którzy pilnują stołka ,zarabiaja ci co maja zarobić,reszta jałmużna.

Majka

ale jajka menadżerowie sa szkoleni z WORD i EXCEL

maja

pytanie, dlaczego ludzie sami odchodzą? ogejo - odpowiedz sobie sam i to w dobie kryzysu na rynku pracy. ???

Tarantula

ogejo? kwoty się nie zgadzają i to bardzo :( to tak ku przestrodze dla ewentualnych kandydatów... chyba, że lubisz wdepnąć w gó...wno, i cofnąć się w rozwoju to świetnie trafił-aś (eś) :)

pirat

Bardzo niski poziom szkoleń pracowników.Dla oszczędności prowadzi je niewyszkolony pod bacznym okiem żekomo wyszkolonego z lektury najwyżej dwóch ksiązek.Ale jaja....

Majka

Następuje seria odejść z pracy."To jest już koniec nie ma już nic"

nimfa

Fajnie piszesz ale szkoda klikania.W skrócie to andropauza.....hehe:)

Ronaldo

Oczywiście klakierami są byli wojskowi na emeryturce i afrykański odpowiednik polskiego wieprza.Panowie pseudo oficerowie i sierżanciny ( pseudo bo post-komuchy )dajcie młodym rozwinąć skrzydła a sami "pierdzistołki" zajmijcie się swoimi problemami z prostatą o hemorojdami. Macie już swoje komunistyczne emeryturki na które nie wy zapracowaliście. Prezesie jak żyć za 1800 netto, czy ty naprawdę jesteś taki naiwny, że dojrzali ludzie żyją za taką jałomużnę. Zastanów się i wyciągnij wnioski - jest jeszcze czas i wiele do zrobienia.Chcesz mieć zaplecze dla swoich znajomków i dzieci to działaj chłopino puki jeszcze cie nie oczyścili ze wszystkiego klakierzy. Czasami trzeźwo myślisz ale to niestety już żadkośc.

Outsider

Firma stacza się w dramatycznym tempie, a prezes rządzi niczym Kim Dzong Un, nie dopuszcza do siebie nikogo poza klakierami.

Pułkownik

FArbowany rudzielec (widać to na odległość), nie ma pojęcia o handlu.Powinien siedzieć na emeryturce i uprawiać pietruszkę.Firma chyli się ku upadkowi choć ma duży potencjał w pracownikach.Rudy udaje ,że płaci a pracownicy udają,że pracują.Wszystko na ten temat.

eliee

Praca jak praca,da się wytrzymać...Jeżeli chce się pracować,a nie udawać że się pracuję to nie jest tak źle.Są gorsze firmy i gorsze warunki pracy.Umowa o pracę jest,wynagrodzenie w normie( nie najniższa krajowa),a co najważniejsze na czas :-)

herman

prawda, poczułem się tu jakbym się cofnął w rozwoju, kcpzpr totalny

xxx

Ta firma to totalny kataklizm, z ludźmi obchodza się jak z przedmiotami...sama praca frustrujaca a wynagrodzenie to najniższa krajowa. Powiem krótko i zwieźle, omijać tę firmę z daleka!! Szkoda waszego cennego czasu

Zostaw merytoryczną opinię o PHT Supon S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w PHT Supon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PHT Supon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHT Supon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 26 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHT Supon S.A.?

Kandydaci do pracy w PHT Supon S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHT Supon S.A.
2.1/5 Na podstawie 61 ocen.

PHT Supon S.A.