Opinie o PHT Supon S.A. w Szczecin Octowa 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PHT Supon S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHT Supon S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHT Supon S.A. w Szczecin Octowa 3

Grzegorz

Praca w tej firmie daje dużą satysfakcję. Zarobki na przyzwoitym poziomie, atmosfera w porządku. Plusem są również godziny pracy. Polecam :)

Ktoś

Niestety nie polecam pracy w tej firmie . Na rozmowę ile to oni nie obiecują a w praktyce robisz wszystko co popadnie . Mega dużo jeździ się z towarem będąc na marnych zarobkach pakujesz , nosisz do klientów kartony jak byś pracował w „gls” Premia nie jest taka jak mówią na rozmowie Atmosfera w hurtowniach serio ok ale jeżeli chodzi o biuro lub podwyżkę nie ma szans stoisz ciagle w miejscu

Mike
@Ktoś

tak, tragedia. Dodam tylko tyle i aż tyle , że firma kiepsko stoi.

Ktoś
@Ktoś

Niestety ale tak jest pensje wyżej nie / premie ucinają nie wiadomo za co .. albo wg ja wstrzymują ! Otwierają sobie nowe sklepy z garniturami w Polsce a koszty ponosi każdy pracownik !! W tej firmie nie da się rozwinąć jak byś się nie starał i tak źle jest

Wojtek

W pracy super atmosfera, zarobki ok. Jak komuś zależy, by mieć więcej i się stara to ma. Polecam. Zawsze pensja na czas, socjal jest, uczciwi i dobrzy ludzie. Czego chcieć więcej.

Ciekawy
@Wojtek

Ile pracujesz w tej firmie ?

Daro

O jakim Ty Suponie piszesz????????????lol

Miki
@Daro

Kolega chyba za krotko pracuje, jeszcze nie poznał wszystkich czarnych praktyk stosowanych w tej firmie. Pracy ponad norme- ale co z tego ze oficjalnie w firmie nadgodzin nie ma . Matactwa i kretactwa przy wypłatach , dziwnych kosztów itp. Oby jak najwiecej zostało w firmie. Premie sa tylko dla podpier.....czy i dupolizów. Normalny pracownik ma tylko zasówac najlepiej 24h na dobe i wogole sie nie odzywać a jak się nie podoba to won. Nikt w tej firmie nie dba o dobrego pracownika dlatego Ogłoszenia o pracy są non stop, rotacja pracowników bardzo duża, popracują chwile i odchodzą. Na ich miejsce kolejni i tak w kółko.

Elektromonter
@Wojtek

Szanowny Pan dyrektor wszedł poczytać i zostawił komentarz? Bo prezes to raczej opinie też ma w poważaniu.

ELEKTROMONTER

Powiem jak jest i wymienię etapy jakie czekają nowego pracownika (ja pracowałem jako elektromonter z tego co wiem w gaśnicach jest to samo): 1. Znalezienie ogłoszenia w internecie- wisi praktycznie cały rok 2. Rozmowa kwalifikacyjna- super atmosfera, ciekawa praca, zarobki extra 3. Początek pracy- współpracownicy delikatnie sugerują, że zarobki raczej niskie... ale atmosfera ok 4. Pierwszy miesiąc- sugestie, że ciężka praca da Ci odpowiednie pieniądze, kto chce to zarobi dobrze 5. Drugi miesiąc- patrzysz na wypłatę i zastanawiasz się czy przesyłają po połowie (około 2000 netto); otrzymujesz informacje, że to był słaby miesiąc 6. Trzecie miesiąc- spędzasz w pracy po 10-12 godzin, sugerują ze najlepiej jakbyście jeszcze soboty popracowali, Ty myślisz sobie ok bo przecież pracujemy i żyjemy z prowizji. 7. Czwarty miesiąc- patrzysz na wypłatę i zastanawiasz się czy przesyłają po połowie (około 2000 netto); otrzymujesz informacje, że będzie lepiej płatna robota i pojawi się kasa; nie ma mowy o powrotach do domu po 8 godzinach 8. Piąty miesiąc- patrzysz na wypłatę i zastanawiasz się czy przesyłają po połowie (około 2000 netto); otrzymujesz informacje, że będzie lepiej płatna robota i pojawi się kasa; nie ma mowy o powrotach do domu po 8 godzinach; zaczynasz orientować się, że to obliczanie Twojej wypłaty to jakaś ściema. 9. Szósty miesiąc- wyjeżdżasz na delacje (tydzień, dwa) bo trafiła się jakaś większa budowa, dostaniesz najtańszy pokój, 30 zł diety i o tydzień za mało na zrobienie budowy wiec pracujesz po 15 godzin, żeby skończyć. Kiedy orientujesz się, że byleś w pracy ponad 300 godzin zastanawiasz się jak duża będzie wypłata. I wtedy właśnie przychodzą extra zarobki. Serio... dostaniesz nawet 6000 zł za to. Jak często zdarza się taki miesiąc? Możesz sprawdzić. 10. Każdy kolejny miesiąc- patrzysz na wypłatę i zastanawiasz się czy przesyłają po połowie (około 2000 netto); prezes powtarza, że dobrze zarabiacie, przecież dostaliście w listopadzie po 6 000 zł!!!!, jak Ci się nie podoba to idź do lidla, nie ma ludzi niezastąpionych Od Ciebie zależy na którym punkcie zakończysz te historie. Kolejne absurdy: 1. Z Twojej wypłaty odejmowana jest 1 złotówka za każdy przejechany kilometr 2. Jak praca skończona wcześniej to pracujesz 7-15 a jak trzeba coś skończyć to róbcie do bólu przecież pracujecie na prowizje 3. Wszyscy olewają klientów, od samej góry po kierowników a ty obrywasz. Otrzymujesz również polecenia służbowego w których wyraźnie czuć, że masz coś zrobić szybko i niedokładnie bo nie ma czasu. 4. Jak np. spowodujesz stłuczkę to prezes potraci Ci do 3 średnich pensji z wynagrodzenia. Rozłoży Ci to na raty :) O wielu absurdach zapewne zapomniałem... Firma żyje z tego, ze przychodzą jelenie kilka miesięcy popracować za darmo. Przecież zaraz trafi się następny. Jeżeli nim jesteś to zdecydowanie powinieneś pracować w SUPON SA.

Człowiek

Najnowsze pozbywają się pracowników na warsztacie naprawiajacym gaśnice praca rozkłada się na pozostałych charują a pensja 1700 zł.Wykorzystują ludzi maksymalnie .Najlepiej wychodzi im okłamywanie pracowników nowoprzyjętych.Niby atmosfera w porządku a wieczne knucie kadry za plecami .Ludzie omijanie tę firmę dużym łukiem.!!!!!!!

Tylko nie Supon SA
@Człowiek

Bo motto życiowe Prezesa brzmi „nie ma ludzi niezastąpionych” ogólnie żenada jeżeli chodzi o szacunek do pracownika. Wypłaty to jakas abstrakcja .Jednego miesiąca liczone tak , drugiego inaczej. Za kazdym razem wiele nieścisłości. Zawieraja dziwne umowy z kontrachentami za smieszne pieniądze , a potem by wyjść na swoje to obciążaja pracownika za przejechane kilometry 1zł/ km . Szkoda gadać . Jeżeli nie jesteś zobojętniały i cenisz swoje zdrowie psychiczne omijaj ten kołchoz szerokim łukiem. Nie wierz w żadne słowo wypowiedziane na rozmowie o prace. W tej firmie dane słowo nie ma żadnej wartości . To tyle

Elektromonter
@Człowiek

Na gaśnicach to jedno... w dziale elektrycznym (mam kontakt z innymi placówkami) jest to samo. Również dałem się nabrać na super zarobki. Potem gadanie, że był słabszy miesiąc... potem, że w nastepnym już bedzie dobrze. OMIJAĆ!

Iza

@Olafco sprawia, że odradzasz pracę w pht supon sa? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie. Jakie konkretnie są powody Twojej negatywnej opinii? Takie merytoryczne wpisy będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Olaf

Nie warto

greg

najfajniejsze w tej firmie są wyjazdy przedstawicieli,gdzie nikt ich nie kontroluje i tak na upartego można sobie zrobić tydzien wakacji na koszt firmy:)

Rocky
@greg

Masz GPS w aucie

tomek

Posiadanie doświadczenia @pola nie jest niczym zadziwijacym, bo przecież wymagają odrobiny profesjonalizmu od swoich kandydatów, a to się przekłada jeszcze odpowiednio na wynagrodzenie w firmie. Pozdrawiam

elmele

Coś bliżej na temat pracy przedstawiciela handlowego ? Zaprosili mnie na rozmowę a nie za bardzo uśmiecha mi się jechać 200km żeby sobie pogadać do centrali , także będę wdzięczny za opinie pozdrawiam

Miły

Poznań dajcie sobie spokój bałagan jeden wielki, maja kilku dobrych pracowników chciałem ich przejąć ale walczą dalej w Suponie myślą że coś się zmieni hihi Powodzenia chłopaki jak co wiecie gdzie mnie szukać

@Miły

"Miły" podeślij jakieś namiary na siebie. Chciałbym się skontaktować z Tobą. pilpio@o2.pl

stefan

W normalnym kraju dla takiej firmy nie powinno być miejsca, ale to jest Polska, a więc układy układziki no i stare pryki.

dino

Miałem troche mniej ale wyższe stanowisko.Cofnąłem sie w rozwoju o jakieś 15 lat.Ale to mój wybór.

ktoś

Pracowałam w Suponie,nie jest to praca marzeń , na rękę miałam 1850 zł może to nie były kokosy ,ale najniższa krajowa też nie.Przedpłacona karta na święta też była.W sumie ten etap mam za sobą ,ale pracowałam i nie zamierzm pluć na nikogo,bo nikt mi krzywdy w tej firmie nie zrobił.Na pewno nie jest to praca na dłużej , niestety nierozwojowa i tyle w temacie

cytruna

Jakie bony człowieku.O czym ty piszesz.Możesz sobie po cenach zakupu kupić rękawiczki do roboty.

Idaswieta

Nie bądź jak Grinch, zrób pracownikom Święta!

piotrek

Mnie starsza pani z kadr pytała czy piję i ile tego napoju spożywam. Co to za pytania, co ją to ku.....wa obchodzi. Żenujący poziom rekrutacji. Z tego co czytam , to jaki pan taki kram. Wstyd.

kicia

Na rekrutacji to ja prowadziłam za nos rekrutujących tej firmy a oni wszyscy oczy jak guziki....;)Bali się zadawać pytań czy jaki czort.Nie skorzystałam z propozycji pracy w tej firmie.

pele

Jasne ze nie jest zle. Zatrudnij się to zobaczysz jak żyje się na bogato.....

cytryna

Aja idu i idu i szagaju po Moskwie a rabotu w su po nie to ja pi...lę.

Zostaw merytoryczną opinię o PHT Supon S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w PHT Supon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PHT Supon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHT Supon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 26 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHT Supon S.A.?

Kandydaci do pracy w PHT Supon S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHT Supon S.A.
2.1/5 Na podstawie 61 ocen.

PHT Supon S.A.