Opinie o WAGO ELWAG w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WAGO ELWAG. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WAGO ELWAG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WAGO ELWAG w Wrocław

Lolo

We wrocku dają nadgodziny jako nagrodę że nie chodziło się przez pół roku na L4 ???????????? zakład sobie chyba jakieś jaja robi.Widocznie trzeba chorym do pracy przychodzić.A jeszcze lepsze że dają co nie którym do podpisania że nie będziesz chodzić na L4???????????? śmiech na sali

...

Hej, czy to prawda że ludzie z automatów (Wróblowice) dostają od swojego przełożonego dwie koperty? W jednej przeniesienie na ręczny i obniżka stawki od 3zł do 5zł na godzinie a w drugiej wypowiedzenie umowy i mają sobie wybrać?

@...

nie dziwne skoro ludzie mają tam +/- 35zł na godzinę. Muszą im "dorównać" do naszych stawek

Netto, czy brutto? I jak się do tego mają stawki osób, co nie pracują na automatach?

Paula

Wiadomo, że nie wszystkie Liderki tylko jedne stałe klientki. Chodzą na przerwy nawet gdy ma przerwę inny dział i siedzą po pół godziny ale wiecie nikt im nie zwróci uwagi bo zwrócą tylko zwykłemu robolowi, że siedzi o 5 min za długo.

Roxa
@Paula

Nikt nie kontroluje pracowników z szefostwa, nie tylko pracownik na niższych posadach, ale też tych liderek? Nie mają szefa, który sprawdza ich obowiązki? Chyba też mają przełożonych?

Ona
@Roxa

Niektóre liderki bardzo świeca przykładem i mając kilkuletnie dzieci dalej pracują po 7godz bo "karmią". Wstyd a później taka egzekwuje od nas siłę wyższą i inne zasady.

Shsjsiak

Widzę że większość negatywnych komentarzy zostaje usunięta...

Montażysta

przedstawienie firmy; pierwszy dzień - dokładne wprowadzenie w przyjaznej atmosferze - omówią cały system w prosty i przystępny sposob, który nieco odróżnia się od rzezywistoścci ale mocno od niej nie odbiega. W celu zmniejszenia stresu dla nowego praownika zapewanione zostają wprowadznia udogodniajace - inaczej liczone premie i buble. W praktyce jest obok osoba która szkoli a cala zmiana chętna do pomocy - pokaza stolówke a za przy pierwszyccch działaniach w systemie zawsze ktoś stanie i pomoże..

wykonanie montażu przykładowej złączki (względnie nietrudna manualnie);

Kaja

Rozważam podjęcie pracy we Wróblowicach (montaż). Bardzo proszę o wyrażenie swoich opinii- zarówno wad, jak i zalet pracy tam. Nie ma miejsc świętych, bardziej chodzi mi stricte o pracę, wsparcie, kasę, itd.

Asia
@Kaja

Wady- ból pleców zawsze Płaca i dodatki całkiem ok.

Ktos
@Kaja

Jeżeli interesuje Ciebie praca na czas okreslony czyli na miesiąc to możesz przyjść, po dwóch tygodniach od przyjęcia osoby zatrudnione zostają informowane o nieprzedłużeniu umowy a w tym samym czasie jest rekrutacja dla nowych pracowników na te same stanowiska. Wiec jest to praca jednomiesięczna.

Kapucha
@Ktos

Nie pisz głupot, nie przedłużają umów tylko tym co się nie nadają do tej pracy. Jak wolisz gadać zamiast pracować, masz ciągle buble, jesteś mało wydajna to proste, że nie przedłużają takiej osobie umowy.

Mix
@Kapucha

I tu się z tobą nie zgodzę . Koleżanka wydajność ma ponad 100 % zero L4 i nie przedłużyli jej umowy . Więc o czym ty gadasz kobieto jak nie wiesz to się nie wypowiadaj

Lilka
@Asia

A jakie właściwie dodatki? Co firma oferuje jako benefit? A i czy wiecie, czy te benefity są oferowane na start każdemu, czy po jakimś czasie dopiero można z tego korzystać?

ABC

Nie wiem czy jest to tylko moje odczucie, ale uważam że nasza kantyna we Wrocławiu zaczyna nas delikatnie (usunięte przez administratora) Na 2 zmianach menu jest uszczuplone ( tylko 1 zupa, bo 2 się skończyła ), do zestawu kompotu też nie ma - bo się skończył, a jakże. Skoro się skończył, to dlaczego płacę $ za cały zestaw? Nie do końca to rozumiem. Poza tym zimne i mało apetyczne ziemniaki. Ot, byle podłapać jakąś firmę, na początku trzymać fason, a później równia pochyła. Rzadko korzystam z kantyny, po dzisiejszym obiadku przestanę z niej korzystać w ogóle.

K
@ABC

W confluensie jest ankieta dotycząca cateringu. Opisz tam swoje odczucia ;)

Sara
@ABC

Mnie to bardziej martwi brak pracy na halach niż kantyna. W ostatnich tygodniach przezucaja na hale C i opowiadają że to tak na chwilę a po dwóch tygodniach dowiadujesz się ze będziesz tam na stałe i jeszcze na 3zmiany. Zero oficjalnej informacji tylko ściemnianie przez liderów

EFG
@ABC

Nie dość ,że podnieśli cenę to zmniejszyli porcje

Adela
@ABC

Ile kosztuje takie jedzenie? To płaci się miesięcznie z góry za daną ilośc obiadów czy oddzielnie za każdy posiłek jednostkowo?

Pawel

Witam jaka agencja pracy tymczasowej zatrudnia do wago wróblowice?? Chodzi o stanowisko montera.

Aplikowaliście na stanowisko Technolog produkcji w WAGO ELWAG i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Donos

Kiedy w końcu skończy się wychodzenie na ploty i pety towarzystwa wzajemnej adoracji z automatów?Nie mam zamiaru pracować za nich.Też chce mieć dodatkowe przerwy.Jak to jest Panie kierowniku?Ile można na to patrzeć???

@Donos

Zawiść ludzka nie zna granic.A że automaty nie mają zawsze 5 minutowej przerwy o stałych porach to wiesz?Bo często np.mają przezbrojenie.Zacznij może jeszcze liczyć ile razy ktoś do kibla idzie i na jak długo.Ludzie są okropni brak słów!

Zainteresowana

Mam pytanie dotyczące pracy przy montażu. Czy to jest praca non stop stojąca, czy czasem można usiąść. W ogóle jak to wygląda. Dziękuję.

Emilia

Wysokie normy są nałożone? Jak długo jest taryfa ulgowa na naukę? Czy atmosfera jest dobra? W razie czego współpracownicy pomogą?

hejka
@Zainteresowana

tu jest tak, że praca jest non stop siedzącą, czasem można wstać.

coż
@Emilia

Zalezy gdzie trafisz, jak dla mnie to jest praca na chwile w tej firmie nie da sie długo wytrzymać,kregoslup wysiada od pozycji przy montazu,praca jest monotonna, trzeba sie pilnować 8h zeby nie zrobic blędu, za błędy jestes wolany do liderów. Kasa marna niestety ...podziwiam ludzi co pracuja tam 15 lat.. Nie bylam w stanie tam wytrzymac kilku miesięcy

@hejka

O, to całkiem wygodnie. Poza pozycją pracy to opowiecie coś o zapleczu socjalnym? Znaczy, czy jest jakaś kantyna do jedzenia? Jakie jest wyposażenie? Typu mikrofala, ekspres do kawy, darmowa woda do picia? Jest to?

Pati
@Monika

Jest i darmowa woda (ciepla, zimna i gazowana) i darmowa kawa( sypana i z ekspresu do wyboru) i herbata. W kantynach sa dostępne mikrofale i lodówka oraz sa odstepne do kupienia sniadania od 7zl (kanapki tosty kiełbaski) jak i obiady dofinansowane od firmy. Sa tez automaty z napojami i słodyczami ;)

xx

Czy w firmie dostępne są obiady dla pracowników?

Uwaga! H.B.

Uważajcie na Bartka i jego koleszke. Chodzą razem przezbrajać i naprawiać maszyny. W ogóle nie kompetentni ludzie. Tacy znawcy, że świat nie widział... (usunięte przez administratora) Jedna z liderek jest nie miła, wredna i wtedy dopieka i to pod wpływem, niektórych pracownic. Które pracują tam "na stałe"- zatrudnione przez WAGO. Po prostu są Ci lepsi, których się gładka po główkach... i Ci gorsi, których można przeczołgać jak szmatę po podłodze... Brawo dla tych którzy nie mają własnego rozumu.

Ręce opadają
@Uwaga! H.B.

Jeżeli chodzi o team Bartek, Łukasz to się nie zgodzę. Miałam okazję współpracować z tymi Panami i uważam , że jako jedyni , zwłaszcza Łukasz podchodzą do tematu ze zrozumieniem i cierpliwością. Miałam wiele przypadków ,że ogarnęli temat celująco. Od samego rana wzywani na cztery hale w pięć miejsc jednocześnie , ponieważ Pani monterka jeszcze nie usiadła dobrze przy stanowisku a juz zglasza awarię, która najczęściej okazuje się wada materiału lub brakiem umiejętności monterki. Juz nie pamiętają Jurka , który wzywany nic nie naprawił, tylko stwierdzał, że monter (usunięte przez administratora) Podziwiam chłopaków, że maja tyle cierpliwości do rozgoryczonych bab ,którym nie chce się już robić . Pozdrawiam Was chłopaki ,fajnie się z Wami pracowało;-)

:D
@Ręce opadają

Jeszcze o chłopakach tu nie było, doczekaliście się:) a tak serio, Bartek i Łukasz to najlepsi mechanicy w tej firmie, znają się na robocie i naprawiają to co mają naprawić, jednocześnie będąc w kilku miejscach na raz. Ponad to wiedzą co robią w przeciwieństwie do innego Pana ostatnio przyjętego;) też was pozdrawiam i życzę nieskończonych rzek cierpliwości, przydadzą się:)

@Uwaga! H.B.

Narzekająca koleżanko, może weź się do uczciwej pracy. Robisz z siebie ideał, radzisz innym aby uważali na Bartka i jego koleszke, obwiniasz liderki, a może lepiej na ciebie uważać? Jak ci nie pasuje praca pamiętaj zawsze możesz zmienić i iść gdzie indziej, będziesz stała przy taśmie 8godz. a nie siedziała tak jak w wago, nie mówiąc już o korzystaniu z telefonu. Widać że nie jesteś nauczona pracy, chciałabyś przyjść ,posiedzieć i po 8 godzinach wyjść do domu. Przeczytaj ostatnie zdanie które napisałaś w swoim poście, teraz ja tobie odpiszę ostatnie moje zdanie. Jakbyś miała swój rozum to byś już dawno zmieniła pracę a nie zajmowała się plotkami i pod puszczaniem innych. Pozdrawiam

Hahaha
@:D

A jak nie umieją naprawić maszyny to mówią że monter nie umie montować albo że tak musi być ???? mało tego monter siedzi na tym artykule bardzo długo i będą wmawiać ze to twoja wina????

Fiona
@Hahaha

Tak to Twoja wina. Polecam podejść np. do Pani J. z działu TWI o ponowne przeszkolenie z montażu. ;) Często się zdarza, że ktoś długo siedzi na narzędziu, a dalej nie potrafi montować. Mówię to z własnego doświadczenia.

Były

Z obsługą hali to jak jeszcze pracowałem to był problem.Chłopaki mało zarabiali i widocznie dalej tak jest.Tam zawsze obiecują a w praktyce jak się nadgodziny zdarzyły to można było więcej zarobić.Firma niby ok ale liderzy i kierownicy tak zrobią żebyś się narobił i nie zarobił.A jak tam magazyn? Dalej chłopaki premii nie dostają ?Pani kierownik bardzo o to dbała żeby premia nam się nie należała a liderzy bali się odezwać.Jak dla mnie sprawa powinna iść na wyższy szczebel.Bo co ona robiła z ta kasą którą dostawała na nasze premię.Robota była fajna ale nie było motywacji żeby się starać a szkoda.Dziwna polityka firmy nie dbać o starych pracowników tylko pchać kasę i czas w szkolenia nowych.To tylko moje zdanie jakby ktoś chciał się przyjąć.Niech się dobrze dowie i będzie pewny na jakich warunkach bo szkoda czasu.

Bożena
@Były

Kiedy i ile czasu pracowałeś w firmie? Czy zmienileś prace ze wzgledu na zarobki czy byl inny powód skoro mowisz, że praca byla fajna? Mąż szuka pracy i probuje sie zoorientowac jak wyglada sytuacja na magazynie i czy warto podjac sie tam pracy.

Były
@Bożena

Tak zmieniłem pracę ze względu na zarobki.Praca ok i atmosfera też.Tylko przy godzinowych stawkach i miesiącu kiedy jest mało godzin wypłata licha.A na premię nie warto liczyć.

hhe

Jedyne wspolne tematy,jakie maja pracownicy tej firmy, to plotki i obgadywanie innych ludzi...coz tak to jest jak ma sie pusto w glowie

Justyna

Dlaczego non stop uciekają ze stanowiska chłopaki z obsługi hali we Wroblowicach? Co jest nie tak? To ze względu na niskie zarobki czy jest jakiś inny powód? Nie chca pracować czy co? Tych których widziałam wcześniej byli bardzo pracowici - gdzie oni są??? Zwolnili się? Przez tak dużą rotację pracowników jest ciągle bajzel ze zleceniami, kartonami, skrzynkami itd. Brakuje ciągle wózków lub zawaleni jestesmy pustymi pojemnikami albo nie ma papierów do zleceń i samych zleceń. Ktoś zrobi z tym porządek??? Halo???

Martyna

Uważam, że ocenę roczna powinni nam wręczyć liderzy i aneksy do podpisu też liderzy, ale wyliczenia pełnych wypłat przed podwyżka i po podwyżce powinny być zamknięte w kopertach albo powinni je wręczać kierownicy produkcji. Bardzo często liderzy komentują stawki godzinowe monterów i często rozpowiadają kto ile zarabia . Uważam że całość wyliczenia wypłat powinno kończyć się na kadrach.

Justynka
@Martyna

Też tak uważam. Ja np. nie życzę sobie, żeby Liderka wiedziała ile ja zarabiam. Ja nie wiem ile zarabia ona, więc powinno być po równo. Tym bardziej, że chyba Kierownik powinien być od ustalania stawki i to on tylko powinien wiedzieć komu ile daje. Jak tajne to tajne.

Katarzyna
@Justynka

Zawsze możecie iść do kierowników lub HR i powiedzieć o swoich zastrzeżeniach na ten temat. Kierwonictwo zakładu nie czyta goworka podczas obiadu i nie wie co tu jest wypisywane...

Edyta
@Katarzyna

czyli z tego wynika, że tutaj zawsze reagują na jakieś problemy i można na nich liczyć? Różnie to niestety bywa. Często tak się zdarza jak tutaj z tymi stawkami piszą?

Mała
@Justynka

Myślę że to błąd, ponieważ skąd kierownik ma wiedzieć kto jak pracuje i na jakiej podstawie ma oceniać pracowników (godzinowych)? Myślę że jest tu ryzyko w drugą stronę, czyli możliwość niedocenienia części pracowników. Trzeba to wyważyć

Justynka
@Mała

Myślę, że Kierownik sto razy lepiej wie jak kto pracuje. Pomijając statystyki, które może zobaczyć na komputerze widzi również kto jak traktuje pracę, czy się obija czy nie, czy czesto popelnia błędy, jak często chodzi na L4 itd. Liderki? Liderki mają swój świat- faworyzują jednych, pomiatają drugich. Jak to często słyszę w firmie "kolesiostwo kwitnie". Kierownik natomiast jest neutralny i patrzy innymi kategoriami - jemu nikt kitu nie wciśnie.

Katarzyna
@Edyta

Jeśli są im zgłaszane problemy to muszą reagować, tym bardziej jeśli jest więcej osób które o tym mówią. Nie ma co liczyć na liderki, wiele rzeczy jest przez nie zamiatanych pod dywan, kolesiostwo kwitnie. Wiele można by pisać o tym. Ten kto ma oczy to widzi jak jest. Kierownicy wiedzą tyle ile powiedzą im liderki, a mowią to co uważają za stosowne.

@Martyna

I panie liderki z d2 mają znowu o czym rozpowiadać pupilom ????

kiler
@Justynka

Kierownik widzi tylko to co jest w komputerze mianowicie trzy rzeczy;, czyli jak wspomniałaś wydajność, buble i wycieczki na L4, natomiast to czy ktoś się obija i patrzy ciągle w telefon, non stop gada , zachowuje się hałaśliwie i nie daje się skupiać innym,uprawia se pielgrzymki po stanowiskach,i chodzi na ploteczki, to widzi i słyszy już tylko lider.... kierownik ma swoje biuro i rzadko chodzi po hali, i wiele rzeczy go omija, więc lider wie o nas więcej, i sami tworzymy swój wizerunek nie tylko "w komputerze" ale i wśród innych osób z ktorymi pracujemy. Dzięki kolesiostwiu i zatrudnianiu tu swoich koleżanek czy nawet rodziny cieszmy się, ze mamy pracę, bo coś się święci, jest mało roboty a dużo ludzi, więc...

Hahaha
@Martyna

Moim zdaniem aneksy podwyżki powinni dawać kierownicy a nie liderzy bo co ich obchodzi ile ja mam na godzinę itp. A jak one już wiedzą ile ja mam to niech mi pokażą ile one mają. Mam nadzieję że za rok nie będą dawać liderzy bo obstawiam że 90 % pracowników nie chcą żeby liderzy widzieli ile kto zarabia

Justyna
@Hahaha

Zgadzam się w stu procentach. Liderki nie powinny wiedzieć kto ile ma bo mogą to celowo wykorzystywać.

Montaż

Mam pytanie dotyczące pracy przy montażu. Rekruterka przekazała mi, że są potrzebne wielkie zdolności manualne, jak u dentysty czy jubilera. Czy to prawda? Dzięki.

Mnich
@Montaż

Jak się tutaj przyjmniesz to walcz żeby cie dali na zmianę A bo na zmianie B są nie ciekawi liderzy no chyba że będzie w(usunięte przez administratora) i donosić na koleżanki to będzie miała na zmianie B jak w raju

:D
@Montaż

Totalna bzdura. Wystarczy się przyłożyć do pracy i żadne turobozdolności nie są potrzebne

neon

Czy ktoś wie na temat przeprowadzki na Wróblowice bo wiem,że najpierw biura a co z monterami

Jan
@neon

Tak, połowa monterów ma być przeniesiona na Wróblowice od 23 marca, jeśli ktoś się nie zgodzi to będzie zwolniony . Dodatkowo przez pół roku , monterzy przeniesieni z Wrocławia na Wróblowice mają pracować cały czas na nocki, a od czerwca na Wrobliwicach minimalna wydajność to 97%, ale za to o 1 zł brutto wyższa stawka niż we Wrocławiu.

Neon
@Jan

A nie wiadomo z których hal będą przenosić na wroble

Monter

Ciekawe jak od 23 marca jak nikt z monterów nic o tym nie wie

Bubel
@Jan

Przecież to fejk nikt nic we Wrocławiu nie wie o przenoszeniu monterów po co wymyślasz.

Była.

Witam. Pracowałam tam ale spadły zamówienia nie mam pretensji do firmy ze mnie zwolniła ponieważ byłam zatrudniona przez agencje. Wyrabiałam swoją normę. Mam tylko pytanie jak osoby zatrudnione przez. Wago non stop chodzą na l4 i biorą nz nie są ruszane a szczególnie dwie panie I. S i jej (usunięte przez administratora) Z. Proszę pomyśleć.

Pan

Czy te wszystkie opinie są o firmie we Wrocławiu czy we Wróblowice?

Zostaw merytoryczną opinię o WAGO ELWAG - Wrocław

• Jak się pracuje w WAGO ELWAG?

Zobacz opinie na temat firmy WAGO ELWAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WAGO ELWAG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 14 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WAGO ELWAG?

Kandydaci do pracy w WAGO ELWAG napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WAGO ELWAG