Opinie o Invest Bank S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Invest Bank S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Invest Bank S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest Bank S.A. w Szczecin

nie do wiary

Przed rozmową kwalifikacyjną przeczytałam poprzednie wpisy, jednak nie wierzyłam, że w banku mogą proponować takie zarobki. Poszłam. Zaznaczę że pracowałam w innych bankach, przez 3 lata byłam kierownikiem w sekcji sprzedaży w jednej z korporacji PL. Ze względu na pewne perturbacje jestem jednak na etapie szukania nowego zatrudnienia. Nie mogłam uwierzyć, że naprawdę proponują mi 1680zł brutto. W Krakowie. Moja mama dorabia sobie w Lewiatanie i ma taką podstawę!! W Biedronce zaś już dają więcej. Po prostu żarty z ludzi sobie robią...

heh

Odradzam!W Trójmieście 1680 brutto!!!Czyli najniższa krajowa! Trzeba sobie samemu zasponsorować kurs kasjerski. Szkolenie wstepne to jakaś parodia. Do tego plany z kosmosu i premie kpina!!!

miło poznać
@heh

sorry, nie znam instytucji która taki kurs opłaca, wiec nie ściemniaj

lolek
@heh

pieniądze slabe! ale odnoszę wrażenie że większość opinii mocno mija się z prawdą albo jest wynikiem dzialań czarnego PR! fakt faktem wygląda na to ze w tej firmie nie obowiazuje zasada która wszystkim obibokom odpowiada tj "czy się siedzi czy się leży...i tak się należy". do pracy rodacy a nie tylko gadacie ze nie ma pracy alb ze mało

lukas

Byłem na rozmowie. Jeśli chodzi o zarobki to zaproponowano mi najgorszą oferte na rynku. 1600 brutto i 1% od kredytu. W WARSZAWIE!!! Mam pytanie: jak za to przeżyć?

Mario

pensje dla opiekuna klienta 1500 netto na max, dyrektor ok 2500 max ,marne szkolenia po których siadasz i pracujesz nikogo to nie obchodzi ,że masz tylko podstawy obsługi zresztą marnego programu ,jak antyk,sprzęt tragedia,atmosfera to już tragedia ,szkoda mówić .......ciesze się,że mam to już za sobą zresztą co pól roku jest ktoś nowy,bo na tyle dają umowę ,a dla nich każdy nie jest odpowiedni,bo jeśli nie wykonasz planu przez 3 m-ce to do domku,a nie jesteś w stanie jako nowy pracownik tego zrobić,nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego.pozdrawiam były pracownik plus bank w Sieradzu

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Invest Bank S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
asia

Jeżeli chodzi o stanowisko opiekun klienta to czy bank kładzie bardzo duży nacisk na sprzedaż? Jeżeli nie zrealizuje się planu to zwalniają z pracy czy odbija się to tylko na braku premii?

jola

praca taka Sobie , zarobki bardzo marne , zero szans rozwoju , zero szans na premie a jesli już to kiepska . Dobre zajęcie jedynie na początek

odpowiedzialnośc finansowana również dotyczy bankomatów, Zarobki porażka do 1 nie wystarcza na chleb, a jak chcesz dorobic ok 400 zł brutto to zrealizuj plan na poziomie 100 % -powodzenia. Płacą psi grosz a każą pracować nie rzadko za dwojga jesli ktoś z oddziału na urlopie lub L4. Szkolenie 3 dni po którym w sumie nic nie wiesz a siadasz do obsługi zaraz po egzaminie i nikogo to nie interesuje, radź sobie. O socjalu zapomnij ,zawsze jest powód aby przełożyć o tym rozmowę. cieszę się, że już mam to za sobą.....

LASKA Z POMORZA

Hej. Pracowałam w Invest Banku przez ponad rok. Dyrektora miałam super, ale pensja bardzo słaba, nie przekraczała 1100 na rękę. nie doczekałam się podwyżki ani premii. Jako opiekun klienta miałam za zadanie sprzedawać, obsługiwać kase, i ręcznie !!!!! ładować i rozliczać bankomaty.....epoka kamienia łupanego. Dramat, komputery ze lepsze oknem wyrzucałam. Porażka. Już bym tam nie wróciła. Pensja zawsze na czas, żadnego socjalu. Ogólnie odradzam, chyba ze nie masz doświadczenia, to możesz isc i potraktować prace w tym banku jako trampolinę. Ja tak zrobiłam, i teraz zarabiam bardzo ładnie w innym banku.

bankier

anonim - 2013-06-06 21:51:08 bankier to mówisz że tylko tyle tam oferują? A czy może się tutaj wypowiedzieć ktoś kto pracował lub pracuje w Invest Bank i to potwierdzić albo zaprzeczyć? Szukam informacji bo kuzyn chyba chciał tam iść do pracynie, nie pracowałem, ale po rozmowie stwierdzam ile dobie kryzysu teraz oferują na podstawowym stanowisku, zresztą nie oni jedyni płacą teraz taką kasę - credit agricole, millenium, euro bank, skoki - poziom podobny, może z 500 brutto więcej.

bankier

2 tygodnie temu byłem na rozmowie w Warszawie. Po standardowych pytaniach, padło pytanie o wynagrodzenie, ja powiedziałem swoje minimum, a Pani na to co bym powiedział na 2000 brutto? Oczywiście "wyśmiałem" ją prawie dosłownie, gdyż moje klientki z Biedronki zarabiały znacznie więcej. I tyle o ofercie pracy w stolicy.

fer

Powiem tak: Bank jako pracodawca jest naprawdę rzetelny. Moze wypłata nie jest rewelacja bo rzako przekracza 2,5 tyś, ale nie powinno sie narzekać.

była
@fer

nawet w 2010 niższa kadra zarabiała mniej niż reszta świata bankowego.A prymityw został do dzisiaj

gfdsa
@fer

też nie szalałabym z tak oszałamiającymi warunkami. siła scentralizowana, stad trudności z przeforsowaniem decyzji, ale ogólnie ok. w moim przekonaniu dobry pracodawca, to co w nim najlepsze to Ludzie! fajne zespoły; są oczywiście wybryki natury ale ich się szybko wyłapuje;) pracownik

hul - 2009-12-07 14:56:30 Jeden z najlepszych pracodawców na rynku. Bardzo dobre wynagrodzenie i jeszcze lepsza pensja, no normalnie rewelka. Na poczatek,mmozna smiało negocjować 2,5-3,0 tyś netto, nalezy pamiętac, że dochodzą premie i wtedy to jest okazała sumka. Premie, bardzo łatwo wyrobić. A i szkolenie- fajne przezycie, szkolą cię w luksusowym ośrodku, masz wyżywienie i w sumie sporo wolnego czasu. Naprawde polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - No moze nie najlepszy na rynku, trochę sie zagalopowałeś- dobry ale bez przesady. - Ja nie słyszałem o 2-3 tys netto. Ze swojego doswiadczenia mogę powiedziec, że gdzieś ok. 1,6-2,0 tyś. na rekę podstawy mozesz miec. - co do premii, to raczej, tak co 2-3 miesiące, ale jakiś rewelacji nie liczcie, gdzieś ok. 400 zł - szkolenie- luksusem bym nie nazwał, warunki przyzwoite, ale nie rewelacyjne. Co do wolnego czasu, to zawsze się oczywiscie wieczorkiem go znalazło:)

hul

niezadowolony Klient

Bank który zatrzyamal się w latach '80

Słowa kojarzące się z Invest Bank S.A. : solidna, profesjonalna, rozwojowa . Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są wyrozumiali i pomocni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 Najbardziej podobało mi się w Invest Bank S.A.: Możkiwość zdobycia doświadczenia. Najbardziej nie podobało mi się w Invest Bank S.A.: zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Bank S.A. - Szczecin

Invest Bank S.A.