Invest Bank S.A.

Szczecin

Opinie o Invest Bank S.A.

anonim 2009-02-26 18:19:01
Słowa kojarzące się z Invest Bank S.A. : solidna, profesjonalna, rozwojowa .
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wyrozumiali i pomocni .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000
Najbardziej podobało mi się w Invest Bank S.A.: Możkiwość zdobycia doświadczenia.
Najbardziej nie podobało mi się w Invest Bank S.A.: zarobki
niezadowolony Klient 2009-10-07 21:41:34
Bank który zatrzyamal się w latach '80
hul 2009-12-07 14:56:30
Jeden z najlepszych pracodawców na rynku. Bardzo dobre wynagrodzenie i jeszcze lepsza pensja, no normalnie rewelka. Na poczatek,mmozna smiało negocjować 2,5-3,0 tyś netto, nalezy pamiętac, że dochodzą premie i wtedy to jest okazała sumka. Premie, bardzo łatwo wyrobić. A i szkolenie- fajne przezycie, szkolą cię w luksusowym ośrodku, masz wyżywienie i w sumie sporo wolnego czasu. Naprawde polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-04-02 14:24:08
hul - 2009-12-07 14:56:30

- No moze nie najlepszy na rynku, trochę sie zagalopowałeś- dobry ale bez przesady.
- Ja nie słyszałem o 2-3 tys netto. Ze swojego doswiadczenia mogę powiedziec, że gdzieś ok. 1,6-2,0 tyś. na rekę podstawy mozesz miec.
- co do premii, to raczej, tak co 2-3 miesiące, ale jakiś rewelacji nie liczcie, gdzieś ok. 400 zł
- szkolenie- luksusem bym nie nazwał, warunki przyzwoite, ale nie rewelacyjne. Co do wolnego czasu, to zawsze się oczywiscie wieczorkiem go znalazło:)
fer 2010-06-17 11:19:35
Powiem tak: Bank jako pracodawca jest naprawdę rzetelny. Moze wypłata nie jest rewelacja bo rzako przekracza 2,5 tyś, ale nie powinno sie narzekać.
bankier 2013-06-06 20:39:48
2 tygodnie temu byłem na rozmowie w Warszawie. Po standardowych pytaniach, padło pytanie o wynagrodzenie, ja powiedziałem swoje minimum, a Pani na to co bym powiedział na 2000 brutto? Oczywiście "wyśmiałem" ją prawie dosłownie, gdyż moje klientki z Biedronki zarabiały znacznie więcej. I tyle o ofercie pracy w stolicy.
bankier 2013-06-07 07:59:05
anonim - 2013-06-06 21:51:08

bankier to mówisz że tylko tyle tam oferują? A czy może się tutaj wypowiedzieć ktoś kto pracował lub pracuje w Invest Bank i to potwierdzić albo zaprzeczyć? Szukam informacji bo kuzyn chyba chciał tam iść do pracy
nie, nie pracowałem, ale po rozmowie stwierdzam ile dobie kryzysu teraz oferują na podstawowym stanowisku, zresztą nie oni jedyni płacą teraz taką kasę - credit agricole, millenium, euro bank, skoki - poziom podobny, może z 500 brutto więcej.
LASKA Z POMORZA 2013-09-19 19:00:39
Hej. Pracowałam w Invest Banku przez ponad rok. Dyrektora miałam super, ale pensja bardzo słaba, nie przekraczała 1100 na rękę. nie doczekałam się podwyżki ani premii. Jako opiekun klienta miałam za zadanie sprzedawać, obsługiwać kase, i ręcznie !!!!! ładować i rozliczać bankomaty.....epoka kamienia łupanego. Dramat, komputery ze lepsze oknem wyrzucałam. Porażka. Już bym tam nie wróciła. Pensja zawsze na czas, żadnego socjalu. Ogólnie odradzam, chyba ze nie masz doświadczenia, to możesz isc i potraktować prace w tym banku jako trampolinę. Ja tak zrobiłam, i teraz zarabiam bardzo ładnie w innym banku.
ja 2013-09-24 10:46:08
odpowiedzialnośc finansowana również dotyczy bankomatów, Zarobki porażka do 1 nie wystarcza na chleb, a jak chcesz dorobic ok 400 zł brutto to zrealizuj plan na poziomie 100 % -powodzenia. Płacą psi grosz a każą pracować nie rzadko za dwojga jesli ktoś z oddziału na urlopie lub L4. Szkolenie 3 dni po którym w sumie nic nie wiesz a siadasz do obsługi zaraz po egzaminie i nikogo to nie interesuje, radź sobie. O socjalu zapomnij ,zawsze jest powód aby przełożyć o tym rozmowę. cieszę się, że już mam to za sobą.....
jola 2013-11-20 22:59:24
praca taka Sobie , zarobki bardzo marne , zero szans rozwoju , zero szans na premie a jesli już to kiepska . Dobre zajęcie jedynie na początek
asia 2014-05-19 08:51:06
Jeżeli chodzi o stanowisko opiekun klienta to czy bank kładzie bardzo duży nacisk na sprzedaż? Jeżeli nie zrealizuje się planu to zwalniają z pracy czy odbija się to tylko na braku premii?
Mario 2014-08-31 01:54:32
pensje dla opiekuna klienta 1500 netto na max, dyrektor ok 2500 max ,marne szkolenia po których siadasz i pracujesz nikogo to nie obchodzi ,że masz tylko podstawy obsługi zresztą marnego programu ,jak antyk,sprzęt tragedia,atmosfera to już tragedia ,szkoda mówić .......ciesze się,że mam to już za sobą zresztą co pól roku jest ktoś nowy,bo na tyle dają umowę ,a dla nich każdy nie jest odpowiedni,bo jeśli nie wykonasz planu przez 3 m-ce to do domku,a nie jesteś w stanie jako nowy pracownik tego zrobić,nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego.pozdrawiam były pracownik plus bank w Sieradzu
lukas 2014-09-26 17:32:52
Byłem na rozmowie. Jeśli chodzi o zarobki to zaproponowano mi najgorszą oferte na rynku. 1600 brutto i 1% od kredytu. W WARSZAWIE!!! Mam pytanie: jak za to przeżyć?
heh 2014-10-29 11:11:14
Odradzam!W Trójmieście 1680 brutto!!!Czyli najniższa krajowa! Trzeba sobie samemu zasponsorować kurs kasjerski. Szkolenie wstepne to jakaś parodia. Do tego plany z kosmosu i premie kpina!!!
nie do wiary 2014-11-21 13:14:26
Przed rozmową kwalifikacyjną przeczytałam poprzednie wpisy, jednak nie wierzyłam, że w banku mogą proponować takie zarobki. Poszłam. Zaznaczę że pracowałam w innych bankach, przez 3 lata byłam kierownikiem w sekcji sprzedaży w jednej z korporacji PL. Ze względu na pewne perturbacje jestem jednak na etapie szukania nowego zatrudnienia. Nie mogłam uwierzyć, że naprawdę proponują mi 1680zł brutto. W Krakowie. Moja mama dorabia sobie w Lewiatanie i ma taką podstawę!! W Biedronce zaś już dają więcej. Po prostu żarty z ludzi sobie robią...
Zeus 2014-11-28 13:56:43
To jakaś porażka najniższa krajowa a wymagania od pierwszego dnia jak by ktoś urodził się prezesem .Szkolenie na sztukę napiętnowanie w pracy aby zasypywać klientów telefonami aby przychodzili po kredyty.Aby coś ludziom zaproponować to trzeba mieć odpowiednią ofertę a nie tylko wyznaczać plany.W centralach tylko naciskają nie patrząc ile banków do o koła ma o wiele lepsze oferty .A jak już zdobędziesz klienta z dużym kredytem to i tak twoją prowizję zabierze dyrektor
tego nie ma w żadnym innym banku.Już nie pracuję u nich i nie polecam
invest-plus-jedno dno 2014-12-02 13:42:37
Praca w tej firmie to istna porażka. Wynagrodzenie jest poniżej ludzkiej godności, opiekunowie, doradcy nie zarabiają więcej niż 2300 brutto, różnego rodzaju specjaliści też nie mają kokosów. Sprzęt IT to średniowiecze, pomoce sprzedażowe, wizytówki, zapomnij. Jedyne kto zarabia w tym banku to wielcy dyrektorzy różnych departamentów. Traktują cię jak śmiecia i zwykłego białego murzyna, zapomnij o czymś takim jak premie, albo benefity. Są one tylko dla pracowników centrali i to wyższego szczebla. Zapomnij też o pomocy ze strony pracowników centrali, jakikolwiek problem czy to w związany z obowiązkami czy to inny z świadczeniem pracy, musisz sobie poradzić sam, tam nikogo to nie obchodzi, dziunie piją kaw [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] farmazony i o 17 wychodzą do domu. Jedyna rzecz jakiej nauczysz się w tej firmie, to życia, jak przeżyjesz jesteś gotowy na wszystko.
była 2015-01-01 14:27:30
nawet w 2010 niższa kadra zarabiała mniej niż reszta świata bankowego.A prymityw został do dzisiaj
gfdsa 2015-01-08 13:26:26
też nie szalałabym z tak oszałamiającymi warunkami. siła scentralizowana, stad trudności z przeforsowaniem decyzji, ale ogólnie ok. w moim przekonaniu dobry pracodawca, to co w nim najlepsze to Ludzie! fajne zespoły; są oczywiście wybryki natury ale ich się szybko wyłapuje;) pracownik
miło poznać 2015-01-08 13:29:24
sorry, nie znam instytucji która taki kurs opłaca, wiec nie ściemniaj
lolek 2015-01-08 13:52:59
pieniądze slabe! ale odnoszę wrażenie że większość opinii mocno mija się z prawdą albo jest wynikiem dzialań czarnego PR! fakt faktem wygląda na to ze w tej firmie nie obowiazuje zasada która wszystkim obibokom odpowiada tj "czy się siedzi czy się leży...i tak się należy". do pracy rodacy a nie tylko gadacie ze nie ma pracy alb ze mało
Monika 2015-02-03 21:00:33
Faktem jest najniższa krajowa na stanowisku opiekuna ale prowizja która można dorobić nie ma górnej granicy...
nowa 2015-05-12 19:05:38
cóż, aktualnie pracuję tam, większość opinii się zgadza, pensja podstawa plus prowizja od planów których nie da się wyrobić, klienci emeryci przychodzą sprawdzać saldo co najwyżej. bazy klientów do dzwonienia codziennie (odbieracie telefony z banków..?) odpowiedzialność ogromna za każdy grosz, szkolenie bardzo krótkie i ogólne. Produkty nie są złe, ale bez szału, w wielu bankach są lepsze warunki kredytów czy ror (wiem od klientów)ciężko
nie do wiary 2015-05-14 14:22:49
Napisałam, że wcześniej pracowałam w jednej z największych w tej chwili korporacji PL na stanowisku kierowniczym przez 3 lata. Nie, że w banku i nie że po 3 latach. W tamtej korporacji pracowałam 5 lat łącznie i awansowałam w wyniku wygrania pięcioetapowej rekrutacji wewnętrznej. Widocznie się sprawdziłam skoro do końca istnienia sekcji pracowałam. W wyniku restrukturyzacji zaproponowano mi zachowanie stanowiska ale wyjazd do innego miasta, gdzie przenoszono sekcję i odmówiłam. Ale to akurat nie jest istotne. Istotą mojego komentarza jest fakt, że proponują ludziom z wykształceniem, doświadczeniem, po kursach i szkoleniach, z certyfikatami najniższą krajową! Jasne, że to tylko podstawa, ale biorąc pod uwagę fakt jakie masz na sobie obowiązki, odpowiedzialność finansową itd. to zwyczajnie upodlające. Rozchoruj się, jedź na urlop i przeżyj za 1200zł... Powodzenia.
Rafaello 2015-10-22 14:45:31
A jak wygląda sama praca w tym banku na stanowisku sprzedawcy produktów, bo znalazłem ogłoszenie na Opiekuna Klienta i zastanawiam się nad złożeniem CV. Mam na myśli przede wszystkim wynagrodzenie podstawowe, mobbing, plany (czy realne do wykonania), rozliczanie ze sprzedaży, narzędzia do pozyskiwania klientów, samochód służbowy, itd.
Marzena 2015-10-27 21:32:35
Dobra praca na przeczekanie i znalezienie w tym czasie czegoś innego. Pracowałam tam za najniższą krajową, odeszłam kilka miesięcy temu; zmieniłam na dwa razy większą płacę. Plany na pozyskanie produktów owszem są, ale aż tak bardzo nie rozliczają i przede wszystkim nie zwalniają, bo wszyscy wiedzą że aż tak wielu nie ma chętnych do pracy w banku, a szczególnie gdzie zarobki nie są adekwatne do odpowiedzialności. I w związku z powyższym nie ma co przejmować się jakimś mobbingiem, a można powiedzieć, że jest luz-blues, przynajmniej tam gdzie ja pracowałam. Nie było problemu z wychodzeniem czy to załatwić swoje sprawy czy na rozmowy kwalifikacyjne do innych firm, bo wystarczyło powiedzieć, że się idzie na miasto z ulotkami, a z efektów nikt nikogo nie rozliczał. Jak nie masz pracy to możesz się starać o przyjęcie, możesz się dużo nauczyć i będziesz miał lepszy start jak będziesz chciał kiedyś zmienić pracę. Natomiast jak pracujesz w innej firmie i nie musisz odchodzić - nie warto.
ble ble 2016-02-21 01:38:35
Jeśli macie bazy klientów z innych banków to plan realny, jeśli nie to dostajecie kopa w d.... Wypłata najniższa premia-kokosów brak. Nawet jeśli zrobisz 300 % to i tak wiecznie wszystkim na górze mało....Praca dobra na przeczekanie....
F24_pl 2016-06-18 16:54:57
Szukam do współpracy osoby pracujące w Plus Banku, jestem pośrednikiem kredytowym, mam dużą liczbę Klientów, których mógłbym kierować do Waszego oddziału.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą? Zapraszam do kontaktu:
Dariusz Orzechowski
tel. 601 805 960
biuro@F24.pl
pracownik mam nadzieje byly 2016-07-12 17:55:32
Pracuje w plus banku za najnizsza krajowa, masakra ale sama się zgodzilam, z tym, ze mialam powiedziane ze to podstawa a premie sa nieograniczone i co? Max można 300 zl zarobić premii i nic więcej, atmosfera w porządku ale pracuje tam miesiac, szkolenie bardzo ogólne, już jestem umowiona na rozmowę gdzie indziej bo to poniżające za taka odpowiedzialność tyle zarabiać. Nie dziwcie sie ze caly czas jest rekrutacja i nie dajcie sie zwieść zapewnieniom o nieograniczonej premii, może powinni regulamin wynagrodzenia pokazać? Oczywiście ze tego nie zrobia a musza tak mówić o tej premii bo nikt by tam nie chcial pracować!
karol 2016-07-13 12:59:25
@pracownik mam nadzieje byly polecam sprawdzić Kasę Stefczyka, podstawa całkiem niezła i dobrą premię też można wyrobić .
M 2016-07-23 19:54:18
TOTALNA ŻENUA.
Odradzam prace w Plus Banku - jestem przekonana że nie wytrzymacie tam długo. Po pierwsze - zanim się wdrożycie i ogarniecie wszystkie procedury i zdacie egzaminy - zorientujecie się, że gra nie jest warta świeczki. Obiecane prowizje na rozmowie kwalifikacyjnej ? Bzdura. Żadnych 4 cyfrowych kwot nie dostaniecie, może prowizje w wysokości 7 zł, max 21. Nawet jeśli zrobicie kredyty w wysokości planu czyli mniej więcej 100 000 zl kredytu + mnóstwo dodatkowych bzdur, mądrzy dyrektorzy albo Wam je zabiorą pod Wasza nieobecność albo Bank wykombinuje tak, żebyście należnych pieniędzy nigdy nie otrzymali. Czysty wyzysk. Co z tym zrobic? Dyrektorzy regionalni mają to głeboko gdzieś, Twoje pieniądze są na koncie kogoś innego, a Ty mozesz zostać z nerwicą. Nie mówiąc już o sposobach pozyskiwania klientów, które są wbrew zasadom nawet Banku, nie mówiąc już o klientach, którzy niesamowicie cierpią i pozostawią długi kolejnym pokoleniom. ODRADZAM, zwłaszcza na Śląsku. Myślę, że nawet media spokojnie mogłby sie zainteresować tym tematem, bo praca w tym banku i to co wymuszają na pracownikach to paranoja.
tomek 2016-07-29 15:04:48
@M wydaje mi się, że raczej to nie są żadne kombinacje tylko zwykłe zasady pracy w korporacji tutaj musisz zawalczyć o swoje i pilnować swoich klientów. Słyszałem, że jak ktoś jest dobry to te cztery cyfry są jak najbardziej w twojej zasięgu ręki co miesiąc
Zostaw swoją opinię o Invest Bank S.A. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Bank S.A.