Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Tip tok

Skonczyło sie sranie po krzakach,albo bedzie dobrze albo robota stanie...Szefie jesli chcesz poeksperymentowac , droga wolna . Fizyk ryzyk jak w ruletce .Dniowka w ta czy w ta ,a jak bedzie trza to i pare dni,nas nie zbawi i tak nas kroicie co miesiacjak nie na kartach to na premi mktora mamy z palcem wypracowane

Zbieram laiki .lapka w góre

Pluskwa
@Tip tok

To nic nie da bo zawsze znajdzie się taki BARAN jak wiemy kto ,co jak mu nie zapłacą za sobotę to sam w czwartek (usunięte przez administratora) cały kontener żeby zarobić ....a babij liczy i się cieszy...stawki w dół razem z naszymi koparami. Ciemniaki jestesta tyle wam powiem...do jutra

Mechanik
@Tip tok

Sra-ć na te soboty skoro potrafią płacić dobrze w jeden dzień to dlaczego doją nas w miesiącu (usunięte przez administratora) j-ebana banda (usunięte przez administratora) od dwuch miechów nas tylko trują przypominam fachowcy że w tej sytuacji należy się k-urwa szkodliwe!!!!!!

Prezes
@Mechanik

A mnie potrzeba więcej takich (usunięte przez administratora) to są przodownicy pracy bierzcie przykład panowie....a będziecie mieli jeszcze lepiej....i (usunięte przez administratora)też mnie trzeba....

@Mechanik

Wiec zrobmy wkoncu porzadek w tym zakladzie.miesiac w miesiac nas doja.wysoki akord ciach premia maly tez h.... z patatajnia.czlowiek nie wie na czym stoi i do tego sie truje

ZLODZIEJSKI AKORD

Idziem do lekarza na l 4. I niech sie martwi Amg

@Admin

Trzeba mieć jaja żeby iść do lekarza a większość to wiadomo na kolanach do roboty przyjdzie byle szef zadowolony byl

ncs
@Prezes

To sobie zostaw Tych emerytów i zasuwaj razem z nimi błaznie

qverty
@ncs

Moze nie lepiej po zwalniać bo będzie tylko problem kiedy trafią pod ochronę dopiero będą chłam robić jeden już pokazał sztukę pracy co nie dotknie to (usunięte przez administratora)i i my za to płacimy

@qverty

Jesli ktos ma cokolwiek zaczac to tylko glupiec robi niewiedzac za ile robi .(usunięte przez administratora)

Odp. To tego tlumoka z ruskim nickiem .Choc do mnie do roboty .nie wazne za jaka stawke wazne ze ci zaplace.ty robisz - ja place .a ile to niech cie to nie interesuje .jak dla mnie to troche a nawet bardzo pustak jestes.wykonujesz prace i nie obchodzi cie jak jest platna ...kompletny baran z ciebie .nie obrazajac barana

@Prezes

Az mi mokro sie zrobiło .chyba pawia puszcze na twoj ry...j bo papieru na twoja gadke szkoda.

@Prezes

Suche jak oczy po spawaniu

Majster krawężnik
@Mechanik

W soboty za duzo zarobisz to z calego miesiaca ci urabia ,a wtedy to tylko 0,7 i sie nachlac

@Prezes

Ty sie nadajesz do zamiatania hali

naxoyty

Baran to ty jesteś w czerwonej czapce gluciażu z biedroneczki

mocny
@Majster krawężnik

Ty lepiej się nie odzywaj tu zasuwasz w soboty to rob tak samo w tygodniu i po 8 godzin a nie polowe roboty z piątku urywasz oijaku

End riu
@mocny

Dobrze napisane. Dosc ze wynoszą łuski tarcze itp to jeszcze im mało.Nakradna za soboty to jeszcze do domu wynosza .(usunięte przez administratora)bezwstydne ..twu...

Akord

Macie swoj akord.dajcie sie dalej kopac (usunięte przez administratora)

@Akord

A ilu sciemniaczy na L-4 chodzi .bo sie robic nie chce.jeden to notorycznie jak nie paluszek to brzuszek a do powiedzenia zawsze ma najwiecej.

Ród
@Mała czarna

Słuchaj mała niedorozwinięta idą bo mają w (usunięte przez administratora) Te 5%za pół roku śmiech na sali

Krzysiek

Mam takie pytanie:dlaczego badania okresowe musze robic w czasie wolnym od pracy?Dostalem dwa dni na zrobienie badan,gdzie lekarze przyjmuja o12.00 i jest ze 40 ludu przedemna u kazdego lekarza. Wolne sroda czwartek.A reszta w poniedzialek bo specjalisci maja rozrzucone dni jak im sie podoba.Jeden przyjmuje w srodw .drugi w czwartek. Trzeci w poniedzialek wiadomo zalezy od zmiany..badania powinny byc robione w ciagu godzin pracy,a czas wolny jest dla mnie.2Dni na badania.kpina .jeszcze ci powiedza ze sa osoby cobrobia w 1 dzien.

@Krzysiek

Bo licza sie tylko ze swoimi paragrafami i nas maja za tempaków.Prawo dziala tylko na ich korzysć.To co im przysługuje jest Ok. Co tobie juz nie.

Endziu

Powiedzcie mi proszę. Kto wybrał na stanowisko kierownika 1 zmiany.Które obecnie piastuje.Zero szacunku w rozmowie z pracownikiem,jakby miał gowniarza pod soba.Wulgaryzmy.Faworyzowanie ludzi.lepsi,gorsi i okazywanie im to.A koledzy to już w ogóle cacy.Zero obycia z pracownikiem i szacunku do niego ,podchodzAce pod (usunięte przez administratora).Hyba tylko założenie sprawy cywilnej w tej firmie z osobna takim ludziom da rezultat.Góra o tym nie wie?Dlaczego Nowi pracownicy nie dotrwaja nawet do końca okresu prubnego.? Bo albo dostają w polowie wypowiedzenie bo takie jest widzimisie jednej osoby ktora w biurze powie co chce.albo sami (usunięte przez administratora)widząc brak szacunku.(usunięte przez administratora)..!!I wtedy narzekanie ....ludzi nie mamy.Ludziom należy się szacunek do ich pracy i ich osoby!bo dzięki nim zbieracie profity..A nie stanowisko dostałem i jestem król i władca! Tak Się tylko wydaje.do Czasu.Każdy prawdziwe trafi na swojego grzybiarza...Ile można???!!!!

inserttek
@Endziu

o kogo chodzi bo nie w temacie napisz kolego konkretnie ,a obiecuje ze go postawie do pionu

endziu
@inserttek

Chodzi o tego co wiecznie w biurze siedzi.I trzeba na niego uważać.

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

Endziu

.......

Majster krawężnik

Spawacz-jedyna czynnosc ktorą zdarza mi sie robic po pijaku.sa też plusy,nikt mi nie patrzy na ręce Lubie tę robote bo w innej by mnie wywalili.Aby do emerytury????

Ciekawski95

AMG odświeżyło strone www i dodalo wiele cennych nowych informacji - między innymi praca dla spawaczy - 2300 na reke na start przy 8 godzinach pracy dziennie. Nadgodziny 200% platne + zapewnienie uprawnień spawacza + nowa fabryka z nowym systemem ochrony zdrowia i nowy sprzęt dla poprawy jakości pracy. Co o tym myslicie? Brzmi zachęcająco dla "swieżych po szkole". Moze skonczy sie akord. Jest jeszcze jedna firma produkujaca kontenery w Leborku - ROBEX. Socjal, umowa o prace. Bez akordu. Slyszalem ze zarabiaja tam 3500-4000 brutto + szkodliwe + nadgodziny wedlug prawa pracy na konto 50/75/100%. Tez produkuja kontenery, ale takze zbiorniki na szczelnosc pod UDT i konstrukcje specjalistyczne np. wozy strażackie czy zbiorniki dla Microsoft do awaryjnego zasilania serwowni. Zbiorniki na diesel. Bill Gates podobno zamowil od ROBEX zbiornikow na 1.5 mln litrow ropy i idzie sie dogadac dobrze, bo maja roboty od groma. Nowa hala itd. Gdzie lepiej?

@Ciekawski95

Lepiej tam gdzie bedziesz sam zasowal na pensje.bo pary to porazka.jeden zapier.....a a drugi sie opier....a a kasa na pol

@Ciekawski95

Lepiej nie bedzie dopuki czlowiekowi beda zabierac premie za pare dni chorobowego.pozniej sie dziwia ze ludzie zamiast 7 dni na chorobowym byc bo robia w przeciagach i chłodzie to odrazu plan jest taki jesli mi za 4 dni zabieraja miesieczna premie to nie warto wracac do pracy bo to zlodziejstwo jest wiec ciagna chorobowe miesiac. Na nowej firmie beda aneksy do umowy .mozna sie postawic co do zmiany zakwaterowania na samego spawacza i starac sie o szkodliwe.zdrowia za kase nie kupisz.pluca skóra wzrok dostaja po tylku az milo.moze i bedzie lepiej.o wentylacji pomysleli ciekaw jestem czy o przesłonach dla spawaczy też zeby jeden drugiemu po twarzy nie swiecił.porzyjemy zobaczymy.znalesc robote to dzis nie problem????

Canislupus
@Ciekawski95

Ja z wami wszystkimi zrobię porządek jeszcze chwila....

Agnieszka
@Canislupus

Co masz na myśli? Twój wpis brzmi jak groźba a na takowe nie ma miejsca na forum GoWork.pl. Nawet jeśli nie masz tego na myśli to pamiętaj, że któryś z użytkowników lub osób trzecich może czuć się zagrożony. Dlatego też warto pisać na forum w taki sposób, by nikt nie miał wątpliwości co do intencji Twojego komentarza. Zapoznaj się ponownie z regulaminem serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy, które nie są zgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

@Canislupus

Ty se mozesz kolo zgniłych jaj ogarnac

pio

Ty to masz ale na Sr Ane Jakie 8h dostałem rozwolnienia po twoim komentarzu

ALTT

Witam czytam różne opinie o pracodawcach w Lęborku i zawsze jest ktos z firmy który odpowiada na pytanie czy tu też jest ktoś kompetentnym przedstawicielem firmy?

Loki
@ALTT

Nie ma kolego oni siedzą w ukryciu po kibla h albo w lesie wypadają tylko kiedy jest przerwa albo przed 14.00 i spisują brudasow którzy chcą się umyć

@Loki

Ogólnie ich nie widac jak prezes badz klim sie zjawi to momentalnie sa na hali wtedy jeden z drugim glupa pala.kierownicy :)sprzedawczyki.

Poldark

Pajaców jest więcej wystarczy porozglądać się troszkę....by mogli to by przed panem dywan czerwony położyli ,..

Sa tacy co krok w krok z jezorem za kierownikiem lataja.Wystarczy spojrzec na logistyka z magazynu.hi hi

k-utas

Tego judasza yo bym dawno zwolnił najpierw włazi mu w de ,a potem na niego gada bezczelny hu

Benio

Ksiegową zmieńcie bo ta się bardzo często myli,wali nas w rogi i to na spore pieniądze.A my za miske ryżu.....ale to się skończy.

Godfryd
@Benio

Tysiąc w tą czy w tą? Mała pomyłka bo nie policzyła kart pracy ,a co .....gdyby się nie upomniał to tysiąc w plecy.ciekawi mnie ilu tak miesięcznie pracowników wylicza...Komentarz z dedykacją dla pani od kart pracy i pani księgowej.

@Benio

Jakim prawem kopciuchy z silnikiem diesla jezdza po hali?smród niesamowity.te sztaplarki nie maja prawa bytu na hali

@Benio

A ja widzę też że dominuje polityka zastraszania....za byle go.....no straszą utrata premii.kiedys tego nie było...no ale rasa panów rządzi....

Zamoysky
@Benio

Nie księgowa tylko system trzeba zmienić...bo jak na razie jest to złodziejski system...co to ma być !!!??? Procenty jakieś!?kto to kiedykolwiek liczył ile spawu jest na kontenerze?kto to weryfikował kiedykolwiek!?i góra się dziwi takie nastroje panują....a jakie mają być skoro człowiek okradany jest z tych procentów...tfuu rzygać się chce....

@Benio

Dokładnie kolego Zamoyski....ściana ar ...20min spawania 15procent....ściana czołowa ar z podwójnymi drabinkami godz spawania 5procent....mało tego jak przeoczysz jedną drabinkę to "kolega "z drugiej zmiany pospawa ale odpisze ci ,a sobie dopisze 5procent tak nas okradają.....akord uczciwość tak prezes się chwalił na dniu otwartym....nie ma pan pojęcia co się dzieje na produkcji i jeszcze ciemnotę obcym wciska ...

Laborflex

Panie RADNY!!Widzę ,ze w zakladzie co jeden to lepszy .Jak się nie podoba i wszystko przeszkadza,To tyle roboty wokół dla takiego fachowca jest,jak Ty!!za jakiego się podajesz.Na forum można wszystko powiedzieć. Ale ciekawe czy poza firmą taki wygadany jesteś. A co do nowych pracowników, to jeśli Firma ma takie , a nie inne zapotrzebowanie to noc Nikomu do tego.Zapomniał wół jak cielęcina był!!!

@Laborflex

Przecież dostaliscie pełen ekwipunek.Gdzie macie maski?Kask,przyłbica,maska filtracyjna bez filtrow do tego jeszcze niech ci dadza OP1b i lecicie jak w star trek-u, pseudo spawacze to fakt wszyscy ze stoczni z podkresleniem na stocznie,podajnik widza na oczy pierwszy raz ,dajcie im elektrode to tak samo nagnoją .sa to ludzie bez pojecia jakiego kolwiek ,Fachowcy :)pamietajcie zeby nie szlifowac spoin,hahaha i drut kupcie sobie z prywatnych pieniedzy bo ten co w amg jest nie nadaje sie nawet na pastuch dla pgr-owcow.Biora ludzi jak popadnie do roboty .A szlifierka to dla nich pojecie obce ,glaszcza i glaszcza ,1 tarcza na tydzien im starcza.prowokacja -prosimy o wiecej takich tłuków w firmie.Widac swój do swojego ciągnie.

@Laborflex

Sa tacy ze cielakiem sie rodza i cielakiem umieraja.zamiast spawania zrobcie na hali chlewnie .dobra kasa smrod ten sam a i ludzie beda do roboty z ulicy kolejkami sie ustawiac.pegierowcy...sztaplarki ,substancje podtrówajace człowieka , codzienne narażanie zycia i zdrowia ,a jak bedziecie chodować swinie to nikt nie bedzie narzekał.świnie to mądre zwierze to i moze nauczy sie spawać.polecam .Najbardziej rozwalaja mnie tyłko włazy w tej firmie i dwulicowe gęby.ze was jezyki od lizania nie bola .podpier...alacze

@Lord Weider

Piotrus skórzane łaty naszyj na kolana bo juz ci sie przecieraja.kapo

Gagarina
@Laborflex

Te pseudo spawacz czy psudo kierownik czy jakiś rów który siedzi i nie może nóg wyprostować od ob - ciągania szewostwu?

roksa
@Laborflex

Ty chyba czytać nie potrafisz pseudo spawacz papierki to chyba w biedronce rozdawali przy kasie co

@roksa

Pseudo spawaczami są ci którzy po za kontenerem nic innego nie pospawaja.mimo ze robią przy nich po wiele lat.Gościu zwalnia się po 10 latach pracy i w nowej firmie nie ogarnia podstaw...

@roksa

A spotkalismy się już z takimi kilkoma przypadkami odchodzących od Was.SpawaLem 10 lat!I co z tego.Ale jak?Tam u was to jeden drugiego by chyba w łyżce wody utopił taka zawiść z forum płynie.

@Laborflex

U nas kładzie sie sznurki nie spoiny jedyne mozliwe spoiny to na zaczepach .Jak to mówia PAPIER NIE SPAWA.Co gorsza dadza ci takiego po kursie i dzieciak nie wie co ze soba zrobic pozostawiony na pastwe losu.A w akordzie nikt szczeniakow nie bedzie uczył bo nie zarobi. Tak to wyglada ze biora do pracy co popadnie.na autobusie 2300 a w rzeczywistosci najnizsza 3 miesiace,potem juz w akordzie, jesli mlody nie podoła tempu to zostaje z drobnymi .3 kontenery w tygodniu musi wyspawac z montarzem czyszczeniem i poprawianiem .wszystko zalezy od tempa

@Laborflex

Od was tez nie jeden u nas był .to nie zdarzył pobrac narzedzi pierwszego dnia pracy .na podwójnym gazie. K...zwa kasków sie czepiaja(beka) Dobrze ze mozna u nas dać w palnik bo bym uschnoł od tego smrodu w powietrzu

Mario

Piszesz jak potłuczony

Tą lista tyłki sobie wytrzyjta.biale nocniki ciąża na łbach.Robcie dalej pod górke ludzią.Wilczkowi dawno nikt nieprzetrzepał d. y

Haha

Sam sobie przetrzep to może ci ulży ha ha

Hehe
@Haha

Nie mam takich skłonnosci jak ty.

Leszek

P radny lk przestań pan stenkac a moze p.redaktorze nwl.masz robic przewracac sie i tyle.

Fullhd

Spawając w kilku zakładach nie spotkałem się jeszcze że spawaniem na akord...albo ktoś nie ma pojęcia co to znaczy spawac,albo jest chory na umyśle....obstawiam te dwie opcje...pozdro Baśka....

RADNY -LK

Witam Zle się dzieje w zakładzie po woli jest w drażany mobbing i zastraszanie pracowników ,a to już minus dla AMG co dyskwalifikuje prace w tym owym zakładzie to primo Drugie primo smród jaki sie tam unosi z malarni koło stanowiska spawania kontenerów grozi zatruciem i podpalenie ,kazdy głupi wie ze opary stanowią mieszankę wybuchową gdzie jest BHP I Pan Szef Produkcji --------BRAK Trzecie primo sztaplarki pryskające olejem i smrodem z rur wydechowych nie powinny nawet sie pojawić na hali nie dłużej jak 15 minut Po czwarte i następne przestańcie nas okradać z Pieniędzy i przyjmować Pseudo spawaczy który nie potrafi włączyć zmienić drut czy prąd nie nadają się nawet do czyszczenia porażka

Fizol

Coś się zmienia w firmie ,lecz to za mało.Osoby pod Prezesem nadal mają s woje przyzwyczajenia,też zaplecze logistyczne ,puki nie będzie porzadnej logistyki i organizacji nic się na lepsze nie poprawi.Od produkcji do gotowego wyrobu....Myślę że to nie problem upłynnić tą firmę w działaniu.Problem jest na górnych stanowiskach,przyzwyczajenie do bajzlu,tak jak ktoś napisał niżej każdy ma wszystko gdzieś,księgowość liczy jak chce ,obróbka daje elementy które znikają,sztaplarkowego złapać graniczy z cudem tak jak taryfę w N.Yorku.Droga służbową nieobowiazuje,owszem wysłuchaj cię i to tyle,jeśli nie zostanie postawione jakieś ultimatum to niema opcji że to ruszy i się zmieni.Mogłoby działać prężnie bo są do tego warunki ale nie ma kto zrobić porządku z ludźmi którzy są odpowiedzialni za cały proces produkcji.My robiłem wiemy co robić,tylko że nie zawsze jest z czego i czym...to tyle ode mnie.Mam nadzieję że P.Maciej się orientuje w tym bałaganie,liczę że to się zmieni .Jeśli nie to selavi...proste jak drut

Agnieszka
@Fizol

Na wstępie wspomniałeś o tym, że coś się w firmie zmienia. Podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami, jednak czy możesz powiedzieć, jak wygląda stan faktyczny? Jakie zmiany rzeczywiście zaszły w tym miejscu pracy? Pamiętaj proszę także, by zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych (RODO) nie publikować takich danych na forum publicznym.

@Fizol

Jak narazie to tylko pensje sie zmieniły , na gorsze

Fizol

A wiosną czmych

Kawo

Pożegnać to najlepiej się zta firmą. Żal mi was koledzy. Jeszcze tam robita?

@Kawo

Jeszcze tak ale juz nie długo

Wkur....ny

Ludzie czekają tylko w tym miesiącu na kwitki ,jakie będą wypłaty z przekonaniem że będą słabe.dosyc sporo osób jest niezadowolonych z poprzednich wypłat dzięki przeprowadzce mało tego wypłaty były liczone ze średniej trzymiesięcznej.nie wiem jak to liczą ale u mnie wypłaty w stecz przekraczały 4 tys ,wrzesień ,październik ,listopad.srednia wyszła by z tych miesięcy mi 4100,a jak mi wyliczyli w AMG?dostałem 3 tys .i weś bądź mądry jak nas księgowość liczy.wiekszosc w akordzie w tym miesiącu wyrąbane ma na robotę .a czemu? Jaka płacą taka praca.Oj będzie dym.Czekamy na kwitki ,czekamy już od 3 tygodni z niecierpliwością,pierd...niemy to i radź sobie.sukcesow na nowy rok prezesie ,i przejrzyj na oczy .tak jak ktoś napisał nowy śmietnik stare śmieci .co gorsza śmieci są jeszcze bardziej toksyczne niż na słupskiej,bo tu to się niedawno wypracować godnej pensji dzięki organizacji której nie ma,czy wyrobisz akord czy zrobisz więcej ponad normę to dostaniesz tak samo albo mniej ,więcej się jeszcze nie zdarzyło,więc nie ma co zapier....ć bo gów....o z tego jest .

Rekomendacjapsii
@Wkur....ny

Chłopie nie ma takiego czego jak średnia w tym zakładzie ustalili z góry że masz co robić i do każdego dnia doliczaja 20zl brutto, zobaczysz w czwartek 10 stycznia i się rozczarujesz. Ailu nierobów chodzi po hali kto im za to płaci Ty I twoi koledzy o ile ich masz

Wkur....ny

KIEDY BEDA ANEKSY DO UMOWY .ZMIANA MIEJSCA PRACY do tego was zobowiazuje???????? NO CHYBA ZE UBEZPIECZALNIA W RAZIE WYPADKU PRZYMKNIE OKO. PRĘRZNIE ROZWIJAJACA SIE FIRMA .KUPCIE WKONCU TE ZAWIESIA BO NA RAJSTOPACH BABCI NIE PODNIOSE KONTENERA,to jest tragedia ,oby tak dalej ...za frajera nikt nie będzie robił

Srik

Niektórzy nie dają się (usunięte przez administratora) ale większość to lubi nawet ....byle slawciu zadowolon....co nie piotrusiu??

Daniel

Do Pani Beaty można zarobić 4 tysiące kochana nie można są ludzie którzy nie robiąc mają tyle bo ,bo innemu utną z wypłaty co miało miejsce w miesiącu listopad połowę miesiąca nie pracował tylko sprzątał i zarobił te 4 tysi kosztem innych pracowników dostając bony które mu się nie należały ale dostał ,a co do nowego szefa produkcji zezowaty gość który czyta po nocy jak ma wyglądać produkcja nie ma pojęcia . I Ten kwadratowy gość z kontroli jakości co chodzi po mieście chwaląc sie ze dostał kopertę na wygilię od Prezesa z drugą pęsją pomyślał ze ją dostał tylko dla tego ze połowa ludzi w zakładzie nie dostała bonów świątecznych nie jest mu głupio teraz ,a co do regulaminu zakładowego czy ktoś coś czytał podpisywał na pewno nie czytając ogłoszenia są tak z manipulowane ze nie wiadomo o co chodzi Życzę pracownika akordowy rozumu nie dajcie się d y- m a ć

Piotrus

Ale coś Ukraińców nie widać ..czyżby już pan zrezygnował z usług fochowcow ze wschodu???czy może sami przejrzeli na oczy....?

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG