KZWM Ogniochron S.A.

Andrychów

Opinie o KZWM Ogniochron S.A.

Iza
użytkownik zarejestrowany

Ale może przez te kilka miesięcy zmieniło się coś w KZWM Ogniochron @Wolny? Może warto spytać aktualnych pracowników co się aktualnie dzieje w firmie. Czy nadal pracownicy odchodzą i nie ma komu pracować? Niech ktoś się wypowie czy jeżeli szukają to pracownicy się zwalniają czy firma się rozwija i potrzebuje więcej ludzi?

były pracownik agencji

To prawda na rozwój zawodowy nie ma szans ponieważ w pierwszej kolejności taki rozwój jest dla rodzin i lizodupów.... Umowa to jeden wielki wyzysk (ale trzeba przyznać że sprytnie ominęli przepis o stawce 2000zł brutto ) a ludzie się cieszą że podwyżki dostali nic nie dostali bo oni już to mieli w premii którą doliczyli do stawki. Straszyć straszą bo jak się normy nie wyrobi to premię po tych zmianach muszą dać bo jest w podstawie brutto. Niech zwalniają jeśli tak chcą tylko kto im będzie robić za takie pieniądze i takie normy!!! Zakład pracy chronionej to się tak tylko nazywa ty będąc chory masz robić szybciej więcej niż lizodupy aby wielki dyrektor był zadowolony gdyby tak naprawdę góra zainteresowała się co sie tam wyrabia to by z krzeseł pospadali. Szkoda że w tej firmie nie dbają o pracowników tylko jeden wielki wyzysk. Złodziejska firma z złodziejskimi przełożonymi

Wolny
@były pracownik agencji 05.01.2017, 18:56

To fakt dyrektor w ogóle nie pasuje do tego zakładu nie zna się na robocie nie potrafi dopilnować produkcji tylko straszy ..... ten chłop jakby mógł pozwalniałby wszystkich tylko kto mu będzie pracować ????. Ludzie powoli się wykruszają bo mają dość przełożonych i zastraszań ze strony Sta5ia. Ja już w sumie mam spokój współczuje tym którzy tam zostali... Słyszałem że szukają tam do pracy ale kto będzie pracować w zakładzie którym wiecznie coś przełożonym nie pasuje, zatrudniają poprzez agencje i co miesiąc dając umowę z obietnicami już nie długo będzie pod zakład , z wiecznie psującym się parkiem maszynowym, opowiadaniami ile to się nie zarobi a potem rozczarowanie po pierwszej wypłacie.

prcownik

Pracuja ci co muszą bo mają kredyty lub długi .drudzy to tacy którzy niewiele potrafią, rencisci którzy poprostu dorabiaja ostatni to tacy którzy mają bliżej emerytury Nie ma szans na rozwój zawodowy ,jedynie na rozwój chorób Umowa o prace ma charekter "ryczałt " nie ważne ile dni przepracujesz 19 czy 22 masz to samo a oni straszą ludzi że jak nie wyrobią przynajmniej normy to cie zwolnią Jakie normy w zakładzie pracy chronionej Ustawa chroni pracodawców a nie pracowników Takiego wyzysku nie było dawniej

errrr
użytkownik zarejestrowany

@juko no wlasnie czyli juz mozesz sprobowac jakos.. moze jest tez szansa ze tutaj sie cos pojawi od nich

Traker

Tak poprzez agencje pracy.

Michael

Po co mają to robic i brać kogoś z ulicy i się potem z nim męczyć skoro można wziąść sobie kogoś znajomego bądź z rodziny na preferencyjnych warunkach. Ludzie którzy tu przychodzą przez agencje to sami po miesiącu rezygnują.

Traker

Benefity są takie jak ludzie opisują wyżej

Ogólnie na produkcje

Adecco

Witam byłem pracownikiem tej firmy normy wyśrubowane wymagania bardzo duże umowa poprzez agencje pracy 1850 brutto podejście do pracownikow bardzo złe ogólnie masz nie jeść pic tylko robić i nic nie narzekać najlepiej po 12 godzin i całować kierownictwo po rękach ze wygole dali ci możliwość pracy. A jak tylko się coś odezwiesz nie tak to do zwolnienia

Szukam pracy

Witam czy naprawdę szukają do pracy na wakacje jaka umowa jak praca

Johnny

nbjklk bo to jest zakład pracy chronionej , tak wiec nie powinno być norm a są, jak wiele innych rzeczy. A jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego tak jest to przyjmij się na wakacje szukają zobaczysz.

Johnny

Od 2016 roku jest 1850zl a my nadal na 1700 brutto jaka tu logika mamy niby nadgodziny ktore sa wliczane w brutto ale to jest inna sprawa.

O wiekszych pieniadzach zapomnij chyba ze jest sie rodzina albo lizodupem i pod....pier...da..laczem to wtedy tak takich lubia. Szykujcie sie na podwyzki ale norm juz za niedlugo . ludzie powiini wziasc sprawy. W swoje rece i walczyc z dziadami a nie zeby on sie tylko smiali i cieszyli jakich balwanow maja.

sysunia

hahaha dopiero początek zmian zobaczycie ile można z was wycisnąć. nic dobrego nie wróży jak firemax się za was wziął będziecie dziękować że marek jankowski wam życie uratował i żyć tylko dla niego tak już jest były pracownik fm :)

wyjeb.ni pracownicy

Zbulwersowany Podniesli od stycznia 2014 stawki minimum 1700 brutto 20 zł wiecej niż minimalna płaca. Normy wyje.ali takie ze szkoda gadac obiecują premie której zapewnie nie bedzie. MY TEŻ MAMY RODZINY DZIECI i takie same żołądki tylko szkoda że nie lepsze wieksze pensję.

sysunia

J [usunięte przez moderatora] kupił ogniochron to jest prezes firemaxu. Znam jednego goscia ktory tam pracuje powiedzial ze mamy [usunięte przez moderatora] bo nam pensje obetną do minimum. I beda [usunięte przez moderatora] za byle co

zbulwersowany

[usunięte przez moderatora] nie dadzą nawet stawki 1600 brutto minimum ludzie maja poniżej 1600zł brutto tylko [usunięte przez moderatora] normy podnoszą a ludzie wierzą im jak głupcy tyle razy obiecali premie przy podwyżkach norm [usunięte przez moderatora] NIE POLECAM TYTAJ PRACOWAC ANI TEŻ SKŁADAC CV

robol

Popieram placa zalosna a robic kaza coraz wiecej i wiecej... Praca dobra dla studentow lub jak chce sobie dorobic. Ogolnie nie polecam.

Zostaw opinię o KZWM Ogniochron S.A. - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KZWM Ogniochron S.A.