Opinie o KZWM Ogniochron S.A. w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KZWM Ogniochron S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KZWM Ogniochron S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KZWM Ogniochron S.A. w Andrychów

Kora

Szkoda się tą firmą interesować,marne zarobki, pracownika nie szanują, liczy się tylko sztuka. Kierownicy w szafce zawsze mają czym poczęstować40% lubią wypić w biurze czy pod schodami lub też w ich magazynku obok biura. A jak kogoś przyłapią to tak manipulują żeby kogoś zwolnić byle by to nie byli oni.(usunięte przez administratora)

Lolek
@Kora

Te zarobki, to jaka kwota (i ile za sztukę płacą, jeśli to w 100 % akord?)? Daj też proszę znać, jaka umowa jest dla człowieka w tej firmie i jakie zachowania mają miejsce, że piszesz o braku szacunku?

Serio w grudniu były podwyżki dla pracowników o 1000 zł? Gościu gadał, że to wstyd, aby w tak renomowanym zakładzie pracownicy ludzie zarabiali niewiele więcej od najniższej krajowej. To ile teraz płacą elektromechanikowi w dziale utrzymania ruchu? Tym bardziej, że firma też jest w ogłoszeniu nieskromna, gdy pisze, że oferuje pracę w firmie będącej liderem w branży.

Kalina
@ha ha ha :)

No to zastanawiałabym się czy to lider na rynku. Mąż też waśnie czyta to ogłoszenie, bo zastanawia się nad aplikowaniem. Kasa, kasą, ale ja bym chciała jeszcze dopytać o umowę. W ofercie jet napisane, że dają umowę o pracę, tylko na jaki czas jest ta pierwsza.... I po jakim czasie ewentualnie wchodzi w grę umowa na czas nieorkeślony?

Szczery Nowy wpis

Bez nadgodzin 3 600 około i to mają pracownicy z wieloletnim stażem

@Szczery

A są jakieś premie np. na święta, za frekwencję? Bo w ofercie pracy jest mowa właśnie o pensji, ale nie ma nic o premiach. Ale dają np. dofinansowanie wypoczynku. Może te dodatki mają rekompensować brak premii.

ha ha ha :) Nowy wpis
@Szczery

3600-4000 zł to kwota brutto. Bez nadgodzin i premii ciężko dobić do 3500 zł na rękę.

Kalina Nowy wpis
@ha ha ha :)

Grzegorz vel B z sejmu

W związku z ostatnią darmową reklamą naszej niezawodnej gaśnicy i naszego zakładu , na całą Polskę. Każdy pracownik odpowiedzialny za proces produkcyjny, otrzyma jednorazową premię w wysokości 1000 zł. Zarobki również zostaną podwyższone . Wstyd, aby w tak renomowanym zakładzie pracownicy zarabiali niewiele więcej , od najniższej krajowej . Nasze wspaniałe gaśnice , są znane już wszędzie .

KZWM Ogniochron S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator Zespołu. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Tom

Jak wygląda sytuacja na produkcji i 3 zmianowym systemie. Jakie zarobki miesięczne, ile za sobotę, ciężko jest?

Karolcia
@Tom

Można sobie wybrać zmianę na produkcji? Jak są 3 zmiany, to jest rotacja zmian i co tydzień sa inne godziny pracy? A i co do produkcji, to praca jest tam rozwojowa? Szczególnie czy pracownicy awansują z produkcji do pracy do biura?

Aplikowałeś do firmy KZWM Ogniochron S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kora

Lolek
@Kora

Mark

Tym zakładem powinna zająć się Państwowa Inspekcja Pracy !!! Prawa pracownicze są nagminnie łamane! Zakład brał tarcze , ale pracownikom zamiast postoju kazano iść na przymusowe urlopy. Skrócono tydzień pracy do 4 dni nie wypłacając postojowego. To samo na koniec roku . Zakład zamknięto, a ludzi wysłano na przymusowe urlopy , wielu na bezpłatne . Nadgodziny / soboty liczone na lewo , dodawane do premii , na kwitku ich nie zobaczysz. Kto może niech ucieka , tam człowiek się nie liczy. Zarobki żenujące. Złote czasy Ogniochron, dawno ma za sobą . Przykre , że zniszczono tak wspaniały zakład pracy :(

Zofia
@Mark

Zdarzały się osoby, które były wysyłane na urlopy płatne, po całej tej pandemii wszyscy mieli miejsce pracy tak jak było przed pandemią? Ciekawią mnie mimo wszystko zarobki tutaj, te podstawowe i premie też, a swoją drogą to dlaczego nie ma tych kwot na kwitkach?

Czy w KZWM Ogniochron S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

A

Nie

Jolanta
@A

Dzięki za informacje. Pracujesz tam może? Jesteś w stanie napisać coś o pracy? Jak wygląda atmosfera i na jakim poziomie są zarobki?

Wera

Jak Pan Wojtek zostanie Prezesem to się dużo zmieni.

Krystyna
@Wera

A planowane są jakieś zmiany??

???
@Wera

Na lepsze czy gorsze ? Napisz coś więcej.

Maja

A czemu ma być podmianka na tym stanowisku? W zasadzie to już była i dała jakiś efekt? Jeśli tak i polepszyły się dzięki temu warunki np., zarobki to dasz znać na jakie? Od nowego roku coś się tu u was szykuje?

Olek

A ile zarabiają ?

Niezadowolony
@Olek

Stanowczo za malo za ta prace ! Zadna rewelacja jak na miejscowe warunki.

Seba
@Olek

Zarabiaja tylko po rodzinie i znajomki

@Niezadowolony

Możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia? Jestem ciekaw jakiej pensji może się spodziewać osoba pracująca w KZWM Ogniochron, liczę że niedługo powiesz mi coś na ten temat.

WS
@Paweł

~2800-3000

Mało :)

Bolek
@Olek

Jak się zrobi nadgodziny to na rękę można wykręcić 5 tyś :) , Praca spoko , dziwią mnie tu niektóre wypowiedzi , pracuje tu już pare lat i co obserwuje ,to to ,że wylatują tu z roboty jedynie nieroby i oliwiarze i kombinatorzy z lewymi L4 :):P:) , kiedyś to fakt było inaczej , bo i wypić się dało , tera się robi i atmosfera spoko.

Danuta
@Bolek

Ale napisałeś z tymi nadgodzinami, że jak się robi to i 5 tys zarobisz. No dobra, ale ile musisz ich narobić? Całe dnie w pracy siedzieć?

lol
@Danuta

na 5tyś to chyba kur..a z noclegami w pakiecie bo musiałbys nie wychgodzić.

Janko

Co tam się stało z nowym kierownikiem magazynu?

@Janko

A co się miało stać? Nie pracuje już czy pytasz o coś innego?

Janko

Ale czemu?

Bronisław
@Janko

Kierownik jest, czy go nie ma? Bo ciężko w sumie zrozumieć. Pracujesz na magazynie? Bo widziałem, że magazyniera potrzebują. Ciężka fizycznie to praca, czy OK?

Alehandro43

Witam Jak wygląda praca w tym zakładzie Można godnie zarobić? Czy trzeba zap..ć.. nadgodziny i soboty Jakie są zarobiki dla.nowych pracowników?

@Alehandro43

Zależy pewnie co rozumiesz poprzez stwierdzenie, że godnie. Jeszcze z rok temu podobno 3 tys z sobotami... Tobie tak na oko ile będzie lezało?

Nonn

Jak wygląda sytuacja w firmie? Czy można liczyć na godną wypłatę?

ZS

Jeśli zadowala Cię 3000 za miesiąc harówki to tak

Tommm
@Nonn

Wypłata uczciwa i bardzo dobra atmosfera pracy.

Rtc
@Tommm

A jakie sa stanowiska pracy??

Ps
@ZS

Ciekawe gdzie zarobisz więcej w Andrychowie , w innych firmach w tym mieście jest jeszcze gorzej , polecam sprawdzić .

Bbb
@ZS

3000 chyba z sobotami :)

@Tommm

Jaka atmosfera? Chyba Ci się firmy pomyliły.. Tragedia jeśli chodzi o atmosferę.. Czy np o załatwianie jakiejś sprawy.. Co najwyżej możesz usłyszeć od kierownika że jak się nie spodoba to się możesz zwolnić..klamstwa na każdym kroku

@Bbb

Te 3 tysiące to mam nadzieję netto. Nie jest tak źle ale wiadomi, ze przydało by się więcej. Przy dłuższej współpracy można starać się o podwyżkę? Ktoś dostał?

nick

Podwyżek ostatnio brak.

@Nonn

Ci co siedzą na okrągło w pracy po 12 h i więcej oraz wszystkie soboty zarobią . Pozostali , którzy nie są niewolnikami i mają swoje życie poza pracą skromnie niestety.

@:)

A ile zarobią a na ile wyjdą Ci co standard tylko pod uwagę biorą?

Czy kobiety też pracują na produkcji?I czy ciężko jest się dostać do pracy

Jolanta
@Gość

Kobiety z tego, co wiem w różnych firmach też pracują. Domyślam się, że doświadczenia nie masz?

@Jolanta

Nie mam doświadczenia w pracy na produkcji ale jak są chęci do pracy to wszędzie można pracować A mi chodziło czy ciężko jest się tam dostać do pracy?czy są przyjęcia kobiet ?

@Gość

Sama jestem ciekawa, ale skoro nikt do teraz nie zanegował to chyba można się spodziewać, że raczej tak?

Krzysztof

Dostać się tam do pracy kiedyś , graniczyło z cudem. Obecnie przyjmowani są wszyscy jak leci łącznie z "elitami" andrychowskimi. Zarząd odrealniony od zarobków i panującej atmosfery. Bez nadgodzin i sobót nie ma szans na godziwe wynagrodzenie. Warto nadmienić , że jeszcze niedawno był to zakład w którym pracownicy mieli dużo wyższe zarobki w porównaniu do innych zakładów. Ta firma nie liczy się już z pracownikiem, liczy się sztuka. Przykre , że zepsuto tak wspaniały zakład pracy. Wprowadza się dziwne naliczenia premii , dodatki które i tak nic nie dają. Co chwila jakieś chore zmiany w regulaminie. Polecam szukać pracy , gdzie indziej są naprawdę dużo lepsze zarobki i dodatki.

Zofia
@Krzysztof

To co oni takiego zmieniają w tym regulaminie, że tak uważasz ? Podasz jakiś przykład?

Co wchodzi w socjal KZWM Ogniochron S.A.?

Taki jeden

Nic

Liliana

Socjal to do wyboru albo wczasy pod gruszą albo bony na święta. Na rybę 200 zł . Plus coroczny bal. Tego nie można w ogóle nazwać socjalem. Zapomnij o paczkach dla dzieci , dopłacie do kolonii, karcie Multisport itp.

@Liliana

Faktycznie mało tych benefitów. Szczególnie, że trzeba wybierać między dodatkiem wakacyjnym, a świątecznym gdzie przydałby się oba. Są chociaż premie, żeby podwyższyć wysokość wypłaty?

elmo
@Grzegorz

Powinno być więcej benefitów z socjalu. To co jest to słabizna.

Cdn

Kiedyś praca tam to było coś. Odbijało się to w naprawdę wysokich zarobkach w stosunku do innych zakładów w Andrychowie. Atmosfera też była dobra. Obecnie kierownicze szczeble próbują zawojować zarząd i ciągle podkręcają śruby pracownikom.Monitoring i wyliczanie czasu co do minuty.Coraz nowsze koncepcje kosztem pracownika.Zawsze stawiano na wzór , że jest to firma pokoleniowa : pracuje ojciec potem syn.Teraz mało kto zagrzewa tam dłużej miejsca. O doświadczonych pracowników nikt nie zabiega.Przy składaniu wypowiedzenia nawet nie próbują zatrzymać. Odchodzą do innych firm z lepszymi zarobkami i socjalem . Zarząd chyba w ogóle żyje w niewiedzy albo nie chcę wiedzieć, niby twierdzi że to pracownicy tworzą firmę :) Nigdy nie wiesz ile zarobisz , premia przyznawana na niejasnych zasadach. Kiedyś do pracy można było przyjąć się tylko po znajomości, teraz każdy z ulicy może dostać tam pracę .

@Cdn

Zgadzam się w 100% w ogniochronie teraz najważniejsze jest manipulacja ludzmi i ich zastraszenie..BHP na niskim poziomie.. Nawet po awarii maszyny brak dokumentów odnośnie jej naprawy jej bezpieczeństwa czy serwisowania

Danuta
@Nie warto

Jakie zastraszenie co? Kto cię straszy i czym? Dziwne ze nic z tym nie robisz tylko na forum piszesz

Wanda

Czy pracodawca w KZWM Ogniochron organizuje swoim pracownikom jakieś spotkania lub wyjazdy integracyjne? Takie rzeczy potrafią w pozytywny sposób wpływać na atmosferę pracy w firmie i rozładować wszelkie napięcia gdy się pojawiają. Dajcie znać jak to u Was wygląda.

GT
@Wanda

No chyba tylko kascie z biur

Czy KZWM Ogniochron S.A. zapewnia kartę multisportu?

PS

Chyba kpisz sobie. Z profitów socjalnych to na dzień dzisiejszy nie ma NIC.

Czy dyżury międzyświąteczne w KZWM Ogniochron S.A. obstawiają najmłodszymi stażem?

Tak

Niewarto

Nie warto się zatrudniać w firmie...slabe zarobki..duzo chcą zrobić ludźmi a płacić nie ma komu..kierownicy hamy..nie znają się a mówić że się da to tak nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KZWM Ogniochron S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w KZWM Ogniochron S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KZWM Ogniochron S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KZWM Ogniochron S.A.?

KZWM Ogniochron S.A.