Opinie o Siedlisko Morena (Prorest Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Prorest Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prorest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prorest Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy w Stare Juchy na stanowisku Pokojowa. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

ktoś Nowy wpis

Nie warto. Strasznie niskie wynagrodzenia, olbrzymi stres, niewykwalifikowani pracownicy. Tworzenie podziałów my-wy-oni. Moja rada- nie marnujcie sobie zdrowia i nerwów. Jeżeli chcecie pracować w gastro to lepiej idźcie gdzieś indziej. Teraz znajdziecie coś od ręki. Jest wiele miejsc w których docenią was bardziej. Rada dla wszystkich-kucharz, kelner, kierowca. Nie warto psuć sobie zdrowia. Dziwi mnie że w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze takie miejsca.

StefaniaKowalska

Nie polecam. Stanowisko recepcjonistka - najniższa krajowa uz (do odwołania - zachęcające prawda?). Pani Dyrektor zaprosiła mnie na 1 dzień próby telefonicznie. Dzwoniono do mnie z telefonu recepcji, po co mam potem wydzwaniać skoro z góry wiedziała, że nie zapłaci, albo po co mam mieć dowód do Państwowej Inspekcji Pracy? Totalnie łamanie zasad - BHP, lista obecności - a co to takiego? Po przepracowanym dniu sama musiałam się zapytać co dalej... ? Bo jak zbliżała się godzina wyjścia to byłam incognito. Manager powiedział, że do końca tygodnia skontaktuje się ze mną ''kierowniczka recepcji''(byłam w środku tygodnia) => widzicie te zwalanie obowiązków ten brak kompetencji? P Dyrektor na managera, manager na kierowniczkę, a kierowniczka na :)? Obsługa/pracownicy nie kryli empatii do swojego pracodawcy. Są bo są bo mają już umowy o pracę, a o takie ciężko w naszym mieście. Po rozmowie z ludzmi z Ełku okazało się, że nie byłam pierwszą i ostatnią, mój znajomy był pare lat wstecz i to nawet 3 dni. W tym wszystkim najbardziej chodzi o szacunek i podejscie do pracownika. Jak ma być dobrze skoro brakuje tam porządnego zarządzającego i warunków do pracy. Tam jest i będzie ciągle rotacja. Myślę, że personel bardziej się ucieszy z normalnego traktowania niż z tej premii wakacyjnej. Opinie w internecie na temat ośrodka widzę coraz gorsze. Ośrodki budują się jak grzyby po deszczu. Karma wraca. Nie polecam iść w ten bałagan. Ten jeden dzień mi uświadomił, że nawet na dogodnych warunkach nie chciałabym tam być bo cięzko by mi było uśmiechnąć się do gościa, byłabym bo muszę, a że nie muszę to pozdrawiam tych co muszą i życzę wytrwałości. Moje sugestie dla Prorest Sp. z o.o. Hotel Siedlisko Morena: Radzę skończyć z tym numeren darmowy dzień na okres próby i docenić tych pracowników, których macie aby nie poszli za lepszym chlebem.

Grzes Nowy wpis
@StefaniaKowalska

Byłem jako gość. Ma Pani racje. Czuć tam to sknerstwo i traktowanie personelu. Na marginesie- w moim posprzątany po poprzednikach pokoju znalazłem wibrator pod lóżkiem...

Ktoś

Zdecydowanie nie polecam. Olbrzymia bariera między "kierownictem" a pracownikami- traktują cię jak śmiecia. Śmieszne pieniądze, za obsługę słynnych osób i polityków. Brak jakiegokolwiek rozwoju. Olbrzymi stres, za śmieszna kasę i zleceniowke. Jeżeli myślisz o sezonie to lepiej pójść na promenadę niż męczyć się w tym miejscu. Jeżeli myślisz o czymś na stałe to też nie tam bo wyrzuca cię po sezonie.

Ewelina Nowy wpis
@Ktoś

Na pewno od razu wyrzucają? A przypadkiem jeśli nie jest mowa o sezonie to nie na taki okres jest po prostu zatrudnienie w umowie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Prorest Sp. z o.o..
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

A są tu jakieś stanowiska na których zarabia się więcej niż najniższa krajowa? Bo widzę że w dwóch opiniach się taka stawka pojawia.. Jest jakaś szansa na awans na takie lepiej płatne stanowisko?

Aneta

Czy hotel chętnie bierze praktykantów ?

Domi

Ciężka praca, śmieszne zarobki, duża odpowiedzialność finansowa w porównaniu do tego co mieli by płacić, najniższa krajową co najwyżej, napiwki? Zapomnij chyba że w gotówce, odrazy do kieszeni... Źle wspominam dyrektorkę, nadal współczuję pracownikom , którzy tam zostali

Daria

Nikt nie chce kupować kota w worku więc firma również najpierw sprawdza a później decyduje!

xxxx

Szczerze nie polecam, zarobki strasznie slabe, praca bardzo ciezka. Jesli ktos nie ma zycia prywatnego i dzieci i lubi pracowac charytatywnie to praca idealna.

xxxx

Zostaw merytoryczną opinię o Prorest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prorest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prorest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prorest Sp. z o.o.?

Prorest Sp. z o.o.
  • Al. Jerozolimskie 224