KZWM Ogniochron

Siemianowice Śląskie

Opinie o KZWM Ogniochron

Julita

Czy w związku z tym, że firma KZWM Ogniochron jest największym i najstarszym producentem sprzętu gaśniczego w Polsce - posiada wieloletnich pracowników? To ciekawe, a posiadanie wieloletnich pracowników może też wiele powiedzieć o warunkach pracy w danym miejscu.

Julita

Aktualnie firma szuka pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego - czy tutaj rownież funkcjonuje system prowizyjny? Jak jest realizowany? To najważniejszy aspekt pracy PH, który często decyduje o chęci zatrudnienia.

podes

to że bywały gorsze @Miły to nie jest dla mnie żaden argument :P

asa

jestem tym z so przenosza nas na sile albo do zwolnienia firma to skansen kierownictwo to tepaki moze przyjdzie walec i to wyrowna

mark26

praca beznadziejna, kierownictwo to buraki co nie mają pojęcia o robocie, normy wyśrubowane zarobki1700 brutto za spawacza po prostu śmiech na sali.

aaa

KZWM Andrychów popiera. U nas taki sam syf !!!

firma dno kierownictwo to wieśniaki nie mający pojęcia o robocie a największe to z samochodowymi rejestracjami zaczynającymi się na SO

FIRMA KTÓRA ZATRUDNIA SWOICH CZŁONKÓW ROZINY NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH . TE OSOBY MAJĄ ODPOWIEDNIE WYNAGRODZENIE.SĄ TO : [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] PONADTO ZOSTAŁY ZWOLNIONE OSOBY BEZPODSTAWNIE ,ŻEBY ZROBIĆ MIEJSCE RODZINCE.PO ZNAJOMOŚCI ZOSTAWIONO OSOBY ,KTÓRE BYŁY NA ŚWIADCZENIACH PRZEDEMERYTALNYCH NAWET URZĄD PRACY I SAMA PANI KIEROWNIK UP W MICHAŁKOWICACH PRZYMYKA OCZY ,DOBRZE WIEDZĄC CO JEST GRANE .RÓBCIE TAK DALEJ ,A ZAINTERESUJE SIĘ WAMI KTOŚ Z WYŻSZYCH WŁADZ. MOŻE WTEDY ZWOLNI SIĘ MIEJSCE DLA OSÓB MIESZKAJĄCYCH W MICHAŁKOWICACH KTÓRZY ZOSTALI BEZPODSTAWNIE ZWOLNIENI Z TEGO ZAKŁADU ,MIMO IŻ MIELI KILKADZIESIĄT LAT NIENAGANNEJ PRACY.ŻYCZYMY [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] ŻEBY JĄ KIEDYŚ TAKI SAM LOS SPOTKAŁ ,TAK JAK ONA POSTĄPIŁA Z LUDŻMI.

Zostaw opinię o KZWM Ogniochron - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KZWM Ogniochron