Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Dr.Strange

No jest się z czego śmiać , jak to leci? "Pracuj 8h- zarabiaj więcej" PEWNO ŻE JO, ludzie ino uciekajo bo kasiory nie płacą, reklamy na facebooku jeszcze troche i ogłoszenia o prace będą na przystankach albo na ogłoszeniach w kauflandzie. Było szybciej oczy otwierać.

Fayrant
@Dr.Strange

No ba nie szanują co mają to tak mają spora garstka się szykuje a nawet z dlugolletnim stażem jest mocno zainteresowana pracą w innym zakładzie niż tu

Pracodoawca+

W dzisiejszych czasach zarobki powinny być max 7_8 tysia a nie ledwo 4 tysiące na rękę jak nie masz układów to nie zarobisz, a on się chwali że ci dołożył a skąd on to wziął zaje.. Wszy komuś innemu no bo skąd Złodziejski akord naliczane z d_y kwoty wyssane z systemu Jestem kk zawiedziony taką sytuacją i chyba poszukam innej roboty lub wyjadę

esco
@CCT

No no, napisz jeszcze o premiach. I pieniądzach które zabierają za dni urlopowe żeby się firmie zwróciło to wszytko to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) I jeszcze się krzywo patrzą jak chcesz iść na krwiodactwo.

Bysiu Nowy wpis

Koniom wody by dać... śmiech na hali...

Aleksander Nowy wpis

Cieszy mnie, że już z ogłoszenia wiem, że jako Ślusarz-spawacz kontenerów i konstrukcji zarobię 6 000 - 10 000 zł / mies. brutto. Ale od czego zależy, czy ostatecznie będzie to 6 000 czy 10 000 zł brutto? I po jakim czasie miałbym umowę o pracę na stałe?

Łysy Nowy wpis
@Aleksander

Pytanie jest czy sprostasz zadaniu które czy powierzą, spawanie a wykończenie pod wyjazd to dwa różne cele. Dostajesz złożony kontener powiecmy złożony, spawasz Montujesz akcesoria spawsz czyścisz prostujesz. Zgłaszasz że masz gotowy Wtedy pojawia się Jezus z mazakiem nanosi ci poprawki o ile znajdzie, a znajdzie bankowo Potem znowu zgładzasz i przychodzi Jezus drugi raz jak nic nie znajdzie to spływ i czekasz na nowy złożony kontener Jak widzisz trzeba zasuwać, zasuwać i zasuwać a czasu jest mało Więc zastanów się czy ta praca jest dla ciebie i te 10 000 brutto

No właśnie... Nowy wpis
@Łysy

...żeby zarobić 10 trzeba pare lat je....ać.a śniadanie jeść pod przylbica albo wcale bo są też i tacy....zastanów się czy o taką pracę ci chodzi....?

To zwiększyło się zapotrzebowanie na osoby do sprzątania czy z czego to wynika? Bo jakby co to jestem chętna do pracy. Jakie Pan prezes proponuje wynagrodzenia kobietom, które tu sprzątają?

Łuki

Zmieniła się kadra kierownicza i to był błąd...na miejscu dyrektora zacząłbym od zmian na szczeblu szefa produkcji człowieka bardzo podatnego na sugestie podległego mu tego tam,sam nie wiem jakie ma stanowisko ale wszyscy się go boĵą...

john
@Łuki

W AMG nie ma stanowiska szefa produkcji

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Fenomen

Dziwna sprawa jest z tymi podwyżkami tu niby dostajesz co roku a w szczegulnosci w tym gdzie wszystko drożeje tu zamiast rosnąc wynagrodzenie ono maleje NIEKTÓRZY AKORDOWI ZARABIAJĄ MNIEJ OD TYCH CO SĄ NA DNIÓWCE Jak to wytłumaczyć te fenomen w naszym zakładzie

@Fenomen

No ale to ile dostajecie podwyżek, każdy ma taką samą kwotę czy zależy to od podstawy wynagrodzenia? Rozumiem, że tu akord się nie opłaca. Pracownik może sam z niego zrezygnować i przykładowo przejść na uop?

Dr.Strange

Fayrant
@Dr.Strange

To legalny interes z tym drutem? Kolega go kupuje od firmy i sprzedaje drożej? Swoją drogą, jak tu jest z zarobkami, że szuka się dodatkowego źródła dochodów? Z pracy tutaj stać by mnie było na takiego Golfa?

Amg

Twoja aktywność spawczu z obróbki mnie zadziwia Ty naprawdę masz wylane na kolegów weź się za robotę Albo praca albo telefon, P Prezesie zakaz wnoszenia telefonów na hale to grozi wypadkiem co u nie których

@Amg

Dużo osób korzysta z telefonów podczas pracy? Skoro wymieniony Pan często patrzy w telefon to mogę wnioskować, że nie wyrabia się z robotą? Wtedy na innych spada więcej obowiązków czy jak to jest rozwiązane?

Perełka zakładu

Chciałbym podjąć pracę na nowo i tu rodzi się pytanie jak to ogarnąć kto jest kompententy w tym zakładzie i gdzie uderzyć?

Może nie załapałem sensu wypowiedzi. Mówisz serio z tym preferowaniem pracowników w okolicach 60 lat? To chyba wyjątkowa firma, w wielu innych ludzie w takim wieku stają się "niewidzialni". Dużo tu pracowników po sześćdziesiątce? Są może dla nich jakieś bonusy (np. zakładowy fundusz emerytalny czy opieka zdrowotna)?

Amg

Kocham ten zakład możecie mi wierzyć ale tak uwielbiam tu pracować mimo tragicznego dojazdu jadę zawsze zadowolony Najbardziej to podziwiam kierowników wspaniali ludzie nawet Ona ale tu uwagę przykuł sam prezes Ten wspaniały pracodawca sam z dobrej woli dokłada mi do pensji, bo nawet najniższa krajowa nie jest najniższa a niższa niż powinna być Wspaniały człowiek i Karkonosze Polecam jak najbardziej bo to jedyna firma gdzie coś dokładają tak trzymać

@Amg

Tej onej jak i innym kierownikom to bym przyjrzał się uważniej...coś czuję że karty są przepisywane....jak dałem swoje to po kilku tyg pokazali mi też niby moje ale pismo nie moje..

Nicpoń
@Broda

Aż tym to masz rację chyba mają nowy system naliczanie a te konie to wylecą jak wylecieli z poprzedniej roboty Bo jak patrzę są lepsi i lepszejsi bo oni są inaczej rozliczani, ciekawi mnie czy wyżej wiedzą że robią tu takie machloje z pensjami

Czy w PPH AMG możliwa jest praca na podstawie B2B?

Przy jakich okazjach mogłeś doświadczyć tego ostrego języka? I czy sprawa jest do wyjaśnienia na osobności, a prezes dostępny dla pracowników w godzinach pracy?

Ogrodnik

Masz kolego całkowitą rację,stary pracownik zarobi wielkie(usunięte przez administratora) trzeba nierobą dołożyć....Ciekawe kiedy góra przejrzy na oczy kto naprawdę powinien zarobić......

Kinia
@Ogrodnik

To jak bardzo różni się wynagrodzenie starych pracowników od tych dopiero co zatrudnionych? Podasz widełki? No i skąd wynika ta różnica? Otrzymuje się na początek jakieś wynagrodzenie i potem z biegiem czasu nie ma podwyżek? Wyjaśni, jak to jest:)

@Kinia

3600 do 7000 netto i ponad jak twierdzi Pan pestka za 7000 to by tu nie pracował, a są tacy co nawet minimalnej nie mają na umowie a gdzie te 27-35 co piszą w zatrudnieniu w ogłoszeniu Nowy przychodzi i dostaje więcej od starego

@Broda

I to jest święta prawda i dodać można wiele innych przykładów które są poniżej pasa w tym zakładzie jedno wielkie (usunięte przez administratora)w dziale naliczania wypłat nie adekwatne do wykonywanej pracy w czasie realnym Jednym słowem można wpaść w (usunięte przez administratora)

Pracodoawca+

Kaja
@Pracodoawca+

Możesz napisać jaśniej o jakie kwoty chodzi? Dlaczego piszesz że ten akord się nie zgadza?Duże miałeś rozbieżności? Idzie to jakoś wyjaśnić?

Pracuś
@Kaja

Nie da się wyjaśnić nawet jak masz rację co wpisane nigdy nie jest prawione na twoją korzyść. I nic nie zrobisz tak jest od lat w tej firmie i niech ktoś mi powie że to nie prawda Jest wiele rzeczy że robisz coś za kogoś lub na kogoś i nie masz fufu

Toi toi
@Pracodoawca+

A tam(usunięte przez administratora) .Amg układa wam życie ,bez ich zgody nic nie jesteście w stanie zrobić .Nawet oddychacie jak wam każą .Bo tak ma działać ten system ,oni rozporządzają waszym życiem ,bo wy nie macie jaj .Chorobowe- nie ! Bo wylecisz .Krzywo spojrzysz ,nie daj Boże powiesz co myślisz ( wolność słowa ) Boom- premia poszła się j...ć.Tak wybieracie ,tak żyjcie (jak można to nazwać życiem.Jak nie zdatny to na śmietnik -za brame wond.Tak wygląda wasza przyszłość.Przykre

@Toi toi

To co, jak ktoś weźmie L4 to wylatuje? Nadal tam pracujesz? Akurat szukam pracy i zastanawiam się nad tą firmą. A inni współpracownicy są w porządku?

CCT

nic podobnego. Po L4 nie wylatujesz. W tej firmie nie ma problemu a chorobowymi. Jeżeli jesteś chory, to jesteś. Idziesz do lekarza i na chorobowe. Wszystko zgodnie z KP.

esco
@CCT

O co konkretnie chodzi z tym oddawaniem krwi, na czym polegają te utrudnienia? Z tego co wiem do wolne należy się ustawowo, więc nie rozumiem co zakład pracy miesza w tym palce. Pracownicy, którzy oddają krew są gorzej traktowani? Dużo macie takich osób?

Broda jest na czasie

(usunięte przez administratora)Facet robi taki przekręt z wypłatami że ból głowy . Typowy (usunięte przez administratora)niech wie co ja myślę o nim. A mam pytanie do was tam pracujących Czy jest ktoś kto się zajmuje waszymi problemami czy musicie iść i sami się wyżalać Jak by była jedna osoba to mniej byście się narażali pseudo kierownictwu a tak idzie jeden i wali co każdego boli z was, jest ktoś taki?

Wyjaśnisz, co tu jest ponoć nie tak z wypłatami? Ile właściciel firmy płaci i jaki jest z podejściem do pracowników?

Kolaborant

Ja pikole!w zeszłym tygodniu postawili paletę wody.w tym znowu.co wy z ty robicie?do domu bierzecie czy co!?

kandidato

siema właśnie z ciekawości sprawdzam opinie o firmie. jest wiele ogłoszeń do amg ale pojawiają się cyklicznie już wiem dlaczego. po opiniach widać że nie warto...a szkoda miałem lekką nadzieję.

Broda

Też to słyszałem Ty weź się ogarnij a wy kierownicy co takiego robicie Nic jaką wy rolę pełni cie w pracy zastraszanie to macie wpisane w umowach o pracę z pracodawcą Ja się chętnie zwolnię tyle że nawet ten prezes nie idzie na rękę a jak już piszesz Panie wypowiedzenie mi to uzasadnij a nie ze nie spełnia waronkow lub że nie wykonuje poleceń ma być data i prawdziwa przyczyna bo inaczej zabulisz i to słono i każdy będzie traktowany jak człowiek nie jak (usunięte przez administratora)

Ten Chudy

Sprzedajecie życie i zdrowie a macie tylko jedno .Idziecie do pracy już w piątek myśląc co bedzie w poniedziałek .Pytanie czy warto.Jesteście dla nich tylko siłą roboczą nie ludzmi

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG