Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Cargo

Alkomat powinien byc w tej firmie na porzadku dziennym.szczególnie na drugiej zmianie.zataczaja sie jak swi..nie na fajrant i jak tu ma byc dobrze.co piaty jest albo pod wpływem albo na mocnym kacu.najwieksze libacje sa w gronie montażu. Ale na takie sprawy sa przymykane oczy .do czasu az komus zas łape przytnie badz zabije.drugs zmiana żadzi -niech zyje majorka i rozpusta.dmuchanko to u nas jednorazowa rutyna,chwila trzezwosci zabrane premie a jak chlali w pracy tak chleja.

Cargo

Ty najmniejszy krzykaczu ze ci sie o 5 rano chce wstawać.

Plosepana
@Cargo

Nie pasuje to won do kalisza

@Plosepana

Proszę byście zachowali kulturę wypowiedzi na forum. Jeśli w firmie, dzieją się rzeczy, które nie są zgodne z prawem, poinformujcie o tym szefostwo. Takie wpisy mogą być potraktowane jako poważne oskarżenia, a co za tym idzie mogą mieć konsekwencje prawne. Powiedzcie nam, jakie benefity pozapłacowe mogą otrzymać pracownicy AMG?

@Agnieszka

Szefostwo ma swich ludzi od tego tz zaplecze logistyczne ktore robi co chce i jak chce.Szefa interere tylko zyski.to co z ludzmi sie dzieje jak sa nagradzani ,czy stoja w akordzie czy pracuja...kogo by to obchodzilo...za braki i dezorganizacje w firmie płaca pracownicy.Akord-jak wypracowac godna pensje jesli na wszystko sie czeka ,badz samemu sie biega,tu 10 min tam 10 min i dzień zleci, a dniowka z akordu na 4 paka wystarcza.Jestesmy murzynami ,kazdy jeden z nas ...Zmiany w firmie jakieś widać-bedzie jeszcze wieksze koko-bongo niż jest ...Ta firma nie jest przystosowana do prac AKORDOWYCH.Nie potrafia ciąglosci robót ogarnąć ...Tylko pytanie z czyjej kieszeni ubywa?Bo napewno nie z szefostwa.

Agnieszka

Synonimem tego słowa są także dodatki lub świadczenia pozapłacowe. Pracownicy swoje dodatki pozapłacowe mogą otrzymać, jak sama nazwa wskazuje oprócz podstawowej pensji. Rodzajami takich dodatków są: bony towarowe, prywatna opieka medyczna, finansowanie lub współfinansowanie szkoleń i kursów, bezpłatne posiłki, czy też karty wstępu do obiektów sportowych. Czy aby na pewno żadne z tych (lub innych) benefitów nie występują w AMG?

@Agnieszka

Niestety tu nie ma żadnych praktycznie dodatków dla pracownika. Niestety...

beta

Różne zarobi kazdego miesiaca inne. Mozna zarobic 4 tys ale to ciezka praca. Moje sugestie dla PPH AMG: Bardziej ludzccy kierownicy ktorzy maja mniej obowiazkow.Nie wyrabiaja sie z praca i wyladowuja flustracje na pracownikach. Szefostwo nie jest o tym .informowane.Faforyzowanie niektorych pracownikow co rodzi niepotrzebne napiecia ( zlecanie prac dodatkowych swoim znajomym ) chodzi o kierownikow. Mozliwosc raz na jakis czas porozmawianie z szefem.Zachecanie pracownikow do szczerych rozmow. Wprowadzenie anonimowych ankiet.

CHCIAŁBYŚ WIEDZIEĆ

Wy tam zarybiacie 4 tysiące podobno dlaczego się nie pochwalicie macie najleprze zarobki w Lęborku z tego co słyszałem w ostatnią sobotę tzn w dniach otwartych tylko narzekacie

@CHCIAŁBYŚ WIEDZIEĆ

Dobrze napisane .Podobno.Miałobyć lepiej niż na słupskiej,realia są inne,zapraszam do naszego teamu i sam się gościu przekonaj .

@Admin

Ja nie muszę ja to widzę robicie kasę ze hej jeden drugiemu pies nie potraficie sie nawet zorganizować tylko narzekacie ,każdy Coś biadoli i tylko to na was stać banda nie do rozwojów . Zrób Postaw Się

@CHCIAŁBYŚWIEDZIEĆ

I pisze to osoba która nie potrafi nawet porzadnie sklechcić zdania.Oszczędz sobie upokorzenia.Postaw się?Bo co?Tobie brakuje jaj?

@Admin

Czepiasz sie co piszę. Jestes zerem w tym zakładzie siejesz tylko smród i jęczysz ze CI zle jak ci sie nie podoba to won baranie A po jaja do biedronki bo Ty ich napewno nie masz.

@CHCIAŁBYŚWIEDZIEĆ

A to chyba że swojego doświadczenia wzioles przykład. Współczuję traumy, nie każdy przezywa emocje w taki sam sposób jak ja twoja wypowiedź wyżej. Współczuję Ci, kto by pomyślał ze tak cię firma dotknela

HwdB amg

Dostałem wypłate.Po dodaniu bonów światecznych wyjdzie suma sumarum jak normalna wypłata.czyli o sume bonów przelew niższy...bez komentarza

płaskownkibylejaki
@HwdB amg

Tobie dali mnie nie a i tak obcięli o te twoje czterysta teraz daj mnie te dwieście chciaż

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

CHCIAŁBYŚWIEDZIEĆ

Witam pracuję już trochę, ale nowa hala produkcyjna i dwie przerwy zachwyca mnie .Co prawda są małe nie dociągnięcia które da się poprawić na pewno i nie ma co narzekać mamy fabrykę na bardzo wysokim poziomie i standardzie wielkie brava dla PREZESA I ZARZĄDU za tak godziwe warunki pracy i życzę PRCOWNIKĄ dobrych zarobków ,podnoszenia kwalifikacji i wytrwałości pozdrawiam (dziękuję za zbędne komentarze KN)

Mario
@CHCIAŁBYŚWIEDZIEĆ

Jak narazie to jest jak na wojnie .wszystkiego brakuje

willy
@CHCIAŁBYŚWIEDZIEĆ

Ile ci zapłacili za taką opinię i ile wypiłeś ? Komentarze są zbędne FAKT ! Wszyscy pracownicy wiedzą że tym zakładem powinny się zainteresowac odpowiednie organy !!!!!!!!

@willy

Organy sa opłacone .Jedynie ludzie w tym zakładzie coś zmienią.Wiekszosc stęka tylko pod nosem i godzi sie z tym co jest .Bałagan ,krentactwo,akord który niepokrywa sie z realiami,bo do k....nędzy jak pracować w akordzie jesli niema płynności ...wiecej oczekiwania na materiał,badź na to aż łaskawie zalatwia materiał.Oni maja czas bo na godzinówce a ty dziennie w AKORDZIE,PODKRESLAM "W AKORDZIE"tracisz od 2-3 godzin bo kombinujesz jak z gów..a ulepic kontener i zarobic normalna dniówke

chciałbyświedzieć
@willy

och jakie to organy masz na myśli mały niedorozwinięty człeku oświeć jaśnie Pana

Pseudo monter

Szef do pracownika-Miarka się przebrała! Zwalniam pana! Pracownik-Jestem mile zaskoczony,szefie,bo zawsze myslałem że murzynów i niewolników się sprzedaje.

Biały kask

A ja byłem w nowej firmie i...nie wszystko złoto co się świeci. Na zewnątrz ładnie a w środku....tak samo jak w starej - bałagan i nieład i nie wierzę że coś się zmieni na lepsze.Stare śmieci w nowym koszu.

@Biały kask

Podzielam .Zero organizacji .Czyli dalej robimy w standardzie,ładnie nas ograbili na święta ale jak pozwalamy tak mamy.

Koledzy szał swiąteczny się zbliża .Wesołych Świat wam życze ,spokoju odpoczynku i trzeźwości.Tylko nie szalejcie za bardzo i nie snujcie wielkich planów na świeta tak żeby te 400-200 zł.wam starczyło.Jakieś pierożki z biedronki, chipsy i trunek dla ubogich .Na tyle nas firma docenia i szanuje.W skali roku najwyższy bon w przeliczeniu na dni to całe 0,91 gr .Trzeci z najwiekszych zakładów w L-ku.Rok w rok ta sama kpina.przykre

Biadol

Jak ci za mało to nie bierz. Innym się przyda. A przy okazji, to 4stówki to nie jest mało w porównaniu z innymi firmami.

@Biadol

To sie ciesz.Jak tak lubisz ...dziadowac i brac ochłapy.zorietuj sie najpierw w temacie gdzie jakie premie ,robex ,spomel itd a pózniej sie wypowiadaj.pewnie jestes jednym z tych co czarny jęzor ma i włosy miedzy zębami

Migrant
@Biadol

Takie coś mógł napisać tylko Wolf ta sprzedajna (usunięte przez administratora)....uważajcie na niego koledzy...mnie już może cmoknac w gwiazdkę.....

napoleon

Zła opinia Amg chodzi po mieście bardzo zła nawet szkoda sobie strzelić jezyk żeby parę słów wulgarnych na wrzucać

Weszlem z ciekawosci na tą stronke i prawde powiedziawszy chyba nie ma zadnego komentarza z którym bym się nie zgodził.sama prawda !!!a co sie uśmiałem to moje.szkoda źe to nic nie zmienia

Agnieszka

Wspomniana "stronka" to forum Opinii o Pracodawcach GoWork.pl. Jest tutaj wiele różnych komentarzy. W tym też takie, które zawierają skrajne opinie. Czy zatem aby na pewno zgadzasz się ze wszystkimi opiniami na forum? Doprecyzuj proszę swój wpis.

Genek

Witam, tak sobie pomyślałem, a wezmę zobaczę ile zarabiają w markecie Biedronka aby porównać pensje i socjal z naszą firmą AMG, a wyszło mi to że lepiej mają w Biedronce,Od 1 stycznia 2018 r. Jeronimo Martins Polska podwyższa pensje pracownikom Biedronki. Ile zarabia kasjer w Biedronce w 2018? Sprzedawca-kasjer po zatrudnieniu otrzyma 3250 zł brutto (2700 zł pensji zasadniczej i 550 zł premii ). Sprzedawca-kasjer w Biedronce po roku pracy zarobi o 100 złotych więcej.socjal to paczki dla dzieci, bony na święta, pakiet medyczny i jeszcze parę innych, a teraz AMG Lębork, pensja akordowa przeciętnie 2200 netto plus premia 1100 (jak nie zawalisz żadnego dnia) bo po trzech dniach np choroby zero premii, teraz socjal, bony świąteczne 400 i 250 (o ile nie przekroczysz chorobowego w zależności od widzi mi się prezesa, co roku inne kryteria w ilości dni) i na tym kończymy socjal.Teraz porównajcie pracę tu i tu, resztę zostawiam do przemyślenia wam drodzy koledzy z AMG Lębork.

Ogorek
@Genek

Zacznijmy od tego,że koledzy nie mysla

Magic
@Ogorek

Koledzy mysla tyle tylko ze nikt sam łba nie wychyli.musieli by wszyscy powiedziec koniec złodziejstwa i zrobic przestój w robocie puki nie bedzie godnych warunkow dla nas.i tyle.albo beda godne pensje za robote albo nie robimy i niech nas zwalnia na masowa skale. Tyle wam powiem koledzy.czlowuek miesiac zasowa a nigdy nie wie ile zarobi.roboty nie ma to nie placa za to nam .dadza szmelc do spawania- zas odbije sie to nam na pensji- o szkodliwym juz nie wspomne zlodziejski zaklad .PRAWDA JEST TAKA ZE POZWOLILISMY NA TO ZEBY NAS OKRADALI NA KAZDYM KROKU.Starzy pracownivy trzymaja sie rekoma i nogami ale młodzi nie sa naiwni i nie daja sobie dmuchac tyle tylko ze zaklad tak czy siak na nich ma wylane

wspak
@Magic

Dokładnie i dodam ze tylko na Abrolach nie wiedza za ile pracują maja was za analfabetów nie do rozwojów mysla ze nie potrafią liczyć jesteście zerem dla prezesa macie zasuwać na innych i na oplaty

Jebacto
@Magic

Za dużo przydupasa...na kolanach chodzą prosić o nadgodziny na 3cia rano przychodzą żeby zaliczyć godzin psychole .......wiecie o kim mowa?!

luk
@Jebacto

Rozumiem ze tych dwóch łysych zdeterminowanych może nie chodzi im o robotę. Tylko co ukraść wynieść i sprzedac

@luk

Powiem ci luk ze zlodzieji jest cala masa w robocie .kradna jak i starzy tak i mlodzi-zaznacze ze ci co najbardziej sie podlizuja najwiecej wynosza .co lepsza ze sa to smieszne rzeczy jak luski dysze tarcze spawmiksy .dla mnie te osoby niemaja za grosz godnosci .kradna na beszczelnego .pracuja ,dostaja pesje a nie moga kupic sobie bo lepkie raczki maja.brzydze sie takimi ludzmi.Tak prezesie - ci najwspanialsi wynosza najwiecej.ujeba....l bym lapy przy samej d.....i na zbity pysk .na bruk

Wiesław w
@M&M

Karuś...lubi (usunięte przez administratora) lizać...a tak po za tym to prezes pozbywasz się nie tych ludzi co trzeba.....złodzieji się pozbądź...

BonusRPK
@Genek

porownanie brutto do netto - kolego błysnąłeś niesamowicie

Szalonenozyczki

Zgodnie z z ustawą RODO zarobki są poufne....wiec się pytam jakim prawem byle kierownik wie ile zarabiam?jeszcze raz!

Largo

OFLAGOWAC SIE .POSTAWIC ZASIEKI .I MIEC WYRABANE NA ROBOTE TAK JAK TEN W CUDZYSLOWIU PREZES MA NANAS WYLANE.JAK PRZEZ PARE DNI DOSTANIE PO (usunięte przez administratora) I ZAPLACI KARY ZA NIEDOTRZYMANIE TERMINOW TO MOZE ZACZNIE NAS SZANOWAC I BRAC NA POWAZNIE . TAKIE MOJE ZDANIE ALBO ROBISZ ZEBRANIE Z LUDZMI I NAPISMIE SIE ZOBOWIAZUJESZ DAC NAM LEPSZE WARUNKI I PLACE ALBO .STP PRACY I ZOBACZYMY KTO MA WIECEJ DO STRACENIA.MY MAMY NA RYNKU PRACY ROBOTY W BRUD. NA GODZINOWCE I PIENIADZE PRZYZWOITE .NIE MA KOKOSOW ALE PRACA NA LUZIE .A TU ZAPI.....AMY I TO SAMO MAMY.

@Largo

Te podwyszki to sobie niech w kieszen wsadzi i kobiecie niech da na podpaski ,o ile wystarczy na nie.Zgadzam sie w 100% z toba koleżko

Largo

Coraz gorzej.zas podwyżka o 7 %.to juz chyba moja 8 z rzedu a pensja jak stala tak stoi w miejscu.kiedys jeszcze oplacalo robic Mk.teraz placa grosze tu ci podniesie stawke akordowa a z drugiej strony ci utnie i ciesz sie deb...u .tudzie nie sa idiotami.prezesie zrob zebranie z ludzmi.od kiedy tu pracuje jeszcze ani razu ciebie nie widzialem na oczy.kierownictwo?przecierz to banda sciemniaczy.szwendaja sie po zakladzie a jak sa potrzebni to musze cala firme przeszukac.biora pensje nie za robote tylko chyba za kilometrowke i bezczynnosc.wskazujac problem robia to co ty prezesie....A co mnie to obchodzi...takie sa odpowiedzi .bo mi za to nie placa.pytam sie -to za co im placa?LESERY NA KTÓRYCH TRZEBA ZASOWAC.ROBCIE TAK DALEJ.nie bedzie komu robic.takie sa realia.a pracy jest w brod.mlodzi nie przyjda bo po pierwszych wyplatach leja na ta firme mokrym moczem

Jo
@Largo

Racja .i że jeszcze pracują te przekrety

M

Przykra wiadomość dla zakładu ZWALNIAM SIĘ mam dosyć tej roboty z d e b i l a m i idę pracować gdzie indziej za te same pieniądze i bez akordu

Gurudzosz
@M

Do mlodziezy:zmieńcie zakład póki czas,tu się niczego nie nauczycie.zostaniecie jedynie pseudofachowcami którym się wydaje że jak szybko zrobią kontener to są najlepsi.tak w ogóle to dziwię się jakim cudem ten zakład otrzymał jakiekolwiek certyfikaty

psiajegomac
@Gurudzosz

Właśnie nieźle musieli posolić kasą żeby dostać taki certyfikat LY jak nic z tych rzeczy nie produkują (usunięte przez administratora)

lis

Witam dziś wzięło mnie na wspomnienia i porównałem kwitek z wypłaty z 2013 z tym dzisiejszym 2018 i co jakby można było to bym wkleił ale ten portal na to nie pozwala a szkoda ,wiec co się okazało w 2013 roku zarobiłem więcej niż dziś Z przykrością stwierdzam ze nas dybią na pensjach produkty rosną w górę a pęsje nic dodam te śmieszne ich podwyżki na tablicy 5% są xxx warte oszustwo dla tych co czytają ten komentarz przetrzeć oczy i porównać swoje zarobki z przed lat pozdro

genek
@lis

niemożna się nie zgodzić z twoim twierdzeniem, a wygląda to tak dam murzynom podwyżkę z 5 % ale urwę na zapłacie za spawanie kontenera , przecież się nie kapną murzyny to tylko robole nie umieją liczyć a ja wychodzę na fantastycznego pracodawcę ile to ja robię dla pracowników, jaki jestem wspaniały, i temat załatwiony, jak bym miał zliczyć wszystkie podwyżki jakie daje nam prezes to powinienem zarabiać o 60% więcej niż przed paru lat a tu zamiast w górę to w duł .

@genek

dokładnie kolego

Smile
@lis

A najbardziej nakręcają się popegerowcy

Smyk
@genek

Dam też nagrodę za pół roku nienagannej pracy 3% od akordu a przy wypłacie wam odciągnę i tak w kółko w (usunięte przez administratora) ruchani a pegerowcy się cieszą że mogą w sobotę dorobić tylko co?pomyślnie czy ktoś przy zdrowych zmysłach będzie dwa razy płacił za te sama robotę?albo dokładał ? Z czego?z kieszeni prezes wyjmie i da?nie!to i tak są twoje pieniądze...inne zakłady ograniczają pracę po godzinach do minimum a u nas jest na odwrót .rób ile chcesz a zapłacę też ile chcesz a na wypłatę wary w dół...może dotrze to do niektorych

@Smyk

własnie ci popegerowcy przychodza w soboty robia lepsza robote za lepsze pieniadze a ty jak przyjdziesz do pracy w poniedziałek obracasz się na pięcie i długa do domu bo zabrakło pracy dla ciebie i dodam ze takze i oni robia sobie wolne bo po co maja przyłazic do pracy w poniedziałek jak nic nie bedzie .

@lis

aj to samo napisałem sory nie dopatrzyłem

Uphagen
@lis

Jest dokładnie tak jak piszesz,sam kilka razy tego doświadczyłem.ja w piątek o 12ej do domu a dla przydupasa dobra robota na sobotę.poprostu kierownictwo do niczego że pozwalają na takie praktyki.....

Dziady

Za grosz honoru....

Mamtowdupie

Ktoś mądry powiedział"człowiek traci zdrowie żeby zarobić pieniądze,później wydaje pieniądze ażeby to zdrowie odzyskać"tak więc panowie pracujmy dla życia,a nie żyjmy dla roboty....pozdro dla świrow z montażu....

Wieslaw

Zlikwidować akord wszystkim jednakowe pensje i skończy się (usunięte przez administratora) nie na wszystkich i wszystko kierowników wziąć za mordę niech się zajmą robota a nie prywatnymi sprawami akord tylko im jest na rękę bo ty sam pilnujesz roboty łazisz za częściami jak (usunięte przez administratora) a ten jeden z drugim przy kompie siedzi i w ryj ci się śmieje weź se przynieś ci powie weź se poszukaj ci powie to kadra kierownicza jest od tego żeby zapewnić ciągłość produkcji przychodzisz do roboty i masz mieć robotę na stanowisku a nie czekasz aż się namyśla co dać do spawania a czas ucieka nieraz do 8ej albo dłużej to trwa i jak tu akord wyrobic wyjdź prezes do ludzi pogadaj popytaj co i jak bo oni ci mówią że jest dobrze a nie jest (usunięte przez administratora) dobrze przekręt goni przekręt dla jednych nie ma roboty w tygodniu a dla innych ustawia się na sobotę te bardziej płatne jak to mówią ...jeszcze ten tępy tatuś z jeszcze tepszym synem ....o zgrozo!!!!

Robol
@Wieslaw

Bez namysłu chodzi ci o Adama i Heńka:)synus wiecznie nie zadowolony.łapy pociete ma żyleta chłopak beret zryty ma jak po orce.wiecznie z ryjem...zas Heniek taki niezaradny-Co ja ci poradze.stały tekst. Dwoje cieląt .jabłko od jabłoni daleko nie spada.ale trafia na swojego.

Robol
@Wieslaw

Dobrze ze jeszcze tata za niego mu baby nie obraca.jeden cwok od drugiego lepszy.dwaj kierownicy zasrani

Marian

Pierwszy inwestor w strefie w Mostach jak na gp 24 pisza.Zobowiazanie-zatrudnienie 230 osob i stwozenie 32 nowych stanowisk pracy... panowie koledzy z pracy:)))) UWAGA BABIJ BEDZIE CHCIAL NAS KLONOWAC.Do autobusow naiejscu ludz bym nie wsiadal bo bedzie mial petle w amg na hali .ogrodzenie pod napieciem itp jak za niemca.juz nawet ukrainca sie nie oplaca przyjezdzac ..ale co tu sie dziwic.na starych smieciach jest bajzel -na nowych calkiem zgina i tego Prezesiku ci zycze zebys sie wkoncu nażarł..odbije ci sie czkawką.i te fałszywe mordy .lepiej isc truskawki zbierac na polu.lepsze warunki pracy a tu to (usunięte przez administratora) .skwar nawet woda w smaku jak gnojowica

Opinia
@Marian

To zbieraj sobie te truskawki człowieku nic nie umiejacy a co do Gp24 brukowa załamana gazeta pisowską to sobie możesz podetrzeć ale rowa

Maniucha
@Opinia

Rowa to mogę toba podetrzeć.Widze ze fachowiec się znalazł .Kolejny dup..o właz.Lubisz to dziw...jak Cie Prezes w kakao jedzie.Kazdy ma swoje upodobania

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG