Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Marian

Pierwszy inwestor w strefie w Mostach jak na gp 24 pisza.Zobowiazanie-zatrudnienie 230 osob i stwozenie 32 nowych stanowisk pracy... panowie koledzy z pracy:)))) UWAGA BABIJ BEDZIE CHCIAL NAS KLONOWAC.Do autobusow naiejscu ludz bym nie wsiadal bo bedzie mial petle w amg na hali .ogrodzenie pod napieciem itp jak za niemca.juz nawet ukrainca sie nie oplaca przyjezdzac ..ale co tu sie dziwic.na starych smieciach jest bajzel -na nowych calkiem zgina i tego Prezesiku ci zycze zebys sie wkoncu nażarł..odbije ci sie czkawką.i te fałszywe mordy .lepiej isc truskawki zbierac na polu.lepsze warunki pracy a tu to (usunięte przez administratora) .skwar nawet woda w smaku jak gnojowica

Opinia
@Marian

To zbieraj sobie te truskawki człowieku nic nie umiejacy a co do Gp24 brukowa załamana gazeta pisowską to sobie możesz podetrzeć ale rowa

Maniucha
@Opinia

Rowa to mogę toba podetrzeć.Widze ze fachowiec się znalazł .Kolejny dup..o właz.Lubisz to dziw...jak Cie Prezes w kakao jedzie.Kazdy ma swoje upodobania

Lolek

I znowu zaczęło się kończenie roboty po innych.cwaniaki mięso zjedli tobie gnaty zostawili do wyczyszczenia....pół dnia na skrobaku po jakimś majstrze....

BOŻE ZA JAKIE GRZECHY

Degresyw
@Marian

Podziękujcie tym popeegerowcom na abrolach...stawki im obcinają to oni szybciej robią żeby wypłata taka sama była....i jest jak jest...a szefowi gęba się śmieje...

Strachu

Witam i o zdrowie pytam bo ja już ledwo dysze od tej pracy w AMG???? codziennie myślę tylko żeby wyjść całym z pracy bo te warunki jakie są to masakra, a najbardziej mnie denerwują te fałszywe gęby!!! Firma to jakaś komuna jakieś dziwne zasady na abrolach (usunięte przez administratora) pracy, same pijaki w firmie???? nawet zdążyło mi się że odwiedziłem kiedyś warsztat elektryków i mechaników to takie muły że szkoda gadać jak coś mają zrobić to się nie znają i śpią na krzesłach. Weźcie się za robotę nieroby bo wam premie zabiorą

@Strachu

Pracując kilkanaście lat u tego pracodawcy ,na dzień dzisiejszy zarabiam mniej niż nowy psik po pół roku...Chyba tylko dlatego że to kolega kierownika....tu coś jest nie tak prezesie....

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno

Jakby tu zgnoic ten zakład pensja na czas jest reszta to (usunięte przez administratora) przyjmują zwierzaków i po dwóch czy trzech miesiącach chcą z nich zrobić fachowców ha ha ha, Ludzie nikt na was nie będzie zapiera. Chyba że sam Babiej i spółka Materiał ISO żenada rdza goni rdzę i pociete jak w przeczkolu nie mówiąc o zaginaniu cud że coś z tego wychodzi . Mógłbym tu dużo więcej pisać ale nie da się brak czasu właśnie ktoś zaje. mi lewar

Cyc
@Nowy

To nie zakład temu winien a ludzie w nim pracujący....chorują do piątku żeby w sobotę na zlecenie się załapać ...dwa tygodnie na urlopie a w soboty na zlecenie...dwa tygodnie na urlopie i codziennie za zlecenie aby tylko szef był zadowolony...co wy z siebie robicie?!co drugi zgięty wpół albo kulawy aby szef poklepał....szanuj się jeden z drugim bo jak nie ty sam to nikt cię nie uszanuje.....zdechniesz w robocie to nekrolog ci na tablicy powiesza wydrukowany przez sekretarke...pozdro dla dwójki przypalow z abbrolli....ide lezec

Marian

Rdza to pikus. Nie ma to jak po plazmie poprawiac spoiny ze szejsc razy . No bo po h... oczyscic spawacz da rade .pozniej przyjdzie jeden z drugim z kontroli jakosci i ci swieci latarka .tu dziurka tam dziurka a zdaza sie ze spoiny wszedzie jak gabka.a ty rob 6x te same spoiny za te same pieniadze

Zapi....alać

Tyle mozecie wszyscy .jak murzyni na reszte nierobów(smerfy ) .pozdro dla dupciowlazow h...o lizow i kapusi szwa na du..e.w robocie ryje otwierajcie.a nie jezyka w gebie zapominacie.huku robicie i tyle z tego wasze.zapi....lac jak perszingi na wysokosci lamperi a jajka z potu kartonami podcierajcie.smerfa sie nie poca bo maja swoich ludzi do lizania

Rocco

Z ostatniej chwili 28 st na hali praca akordowa wspaniale pot szczypie po oczach genitalia mokre nie mówiąc o rowku tylko u nas w amg taki klimat czy w iinych zakładach też tak mają fajnie

Deepthroat
@Rocco

W innych zakładach nie mają akordu to jakiś PRLowski system

lauda do largo

Masz gościu racje "AMG"to rzeżnia zero szacunku dla robola masz (usunięte przez administratora) i o nic nie pytać.Zero bezpieczeństwa po byle czym włazisz na wysokość i się modlisz aby się nie zwalic.Ubranie nadaje sie do zmywaka.Nawet głupiej wody ci żałują bo trzeba zapłacić a robol może obejśc bez wody

Łysymonter
@lauda do largo

Szef ma swoich przydupasow uhahanychi nic nie poradzimy....spróbuj podskoczyć to będziesz dostawał gorsze roboty żebyś tylko nie zarobił

Bo ty to wiem
@Łysymonter

Nie wiem o kogo chodzi tu pało nie narzekaj i mniej pij mniej problemów będziesz miał

Robol

Ja może z innej beczki do tych co piszą komentarze piszcie w swoim imieniu a nie kolegów i nie podszywajcie się pod nich dziękuję pozdrawiam i miłej jeszcze pracy do 14

Pracus

Nie mam pojęcia czemu narzekacie praca jest kasa też dorobić można ale rozumiem was że K... NIE wszyscy mają tak dobrze i powinniście dobrać się do d UP kolegą co was w h robią, a są tacy ich się pozbyć i zaraz klimat lepszy tych cwaniakow i partaczy Chciałbym dodać odnośnik do cwaniaka prezesa że umów o pracę się nie zmienia spawacz to spawacz ślusarz to ślusarz

Nie robie

Biorę się za robotę,... Kolejny poranek w amg. Kolejna walka o przetrwanie i życie dosłownie lepsze niż szkoła przetrwania. I te drabiny połamane. Urwał się nie ma z czego robić. A do podestów to wo)ła trzeba bo takie poręczne lekkie są i na h... Te kółka jak tak czy siak to nie jedzie szarp się jak cep. I jak tu być trzeźwy, no jak panie prezesie..? Tylko się nałoic, bez znieczulenia nie dam rady tu robić... No bo się nie da... Ni hu... Muszę sete walnąć... pocalujta mnie w d... I tyle wam powiem... Zlodzieje

nicky lauda

w amg dobrże jest zarobki jak w niemczech praca przyjemna personel cudowny git miód malina

azazal
@nicky lauda

widać po twoim poziomie jaki jesteś obeznany z ortografią, jeszcze raz do szkoły bo jej chyba nie ukończyłeś.

@nicky lauda

To ładnie Ci w głowie namieszali. Zarobki jak w Niemczech hahaha. Co ty cpasz. Daj trochę... Ty to chyba Niemcy z Rumunia pomyliłeś choć tam pewnie lepsze warunki są też niż w amg

Ohoho
@nicky lauda

Jednym z warunków przyjęcia do pracy na produkcji powinien być niski iloraz inteligencji....człowiek mało inteligentny więcej robi ....

@Ohoho

Ta firma nie ma przyszłości. A w tej nowej będzie gorszy Sajgon niż za czasów II wojny światowej wziąść granat i wszystko wyp.... W powietrze szefuncio nawet się pokwapil przyjechać do tego syfu, ten jego uśmiech to bym mu plazma. Zobaczymy jak długo to pociągnie przy takim stanie rzeczy. Nie ma bata to musi się posypać, tu nikt nie przyjdzie. Współczuję tym co do usr.... Śmierci tam zostają bo gdyby nie powiązania rodzinne to ulice by zamiatali

@Ohoho

Jest miód i malina robota. Dobrze ze mało ostrych krawędzi jest bo bym już dawno się po chlastal. Jeden już się chciał ale mu chyba nie poszlo

Largo

Nick lauda-chyba ci się wątki pomyliły. Amg i Niemcy hahah firmę ul raczej można porównać do Chin, robisz za grosze produkt masowo nic ci się nie należy, chyba że pod stolikiem będziesz dziobal to zobaczysz Niemcy, na rozmowie ci musieli niestwozonych rzeczy do nagadac, ładnie Ci mózg wyprali. W Chinach i przynajmniej ludzi do pracy maja, tu w amg do tylko kretyni są bez perspektyw na życie. Ludzie wkoncu powinni ukrocic ten proceder. Wyłączyć maszyny i domagać się lepszych warunków. To by może wkoncu do babija dotarło, ale to już nie moja broszka. Panowie na skalę masowa was nie zwolni. Razem może zrobicie w tej firmie porządek. No chyba że niemac ie jaj i wszystko wam pasuje. Zdrówka życzę wam, póki je jeszcze macie

Largo

Autobusy w Lęborku obklejone, ludziska Babij to ma poczucie humoru, całe szczęście miasto ma z tego polewke. Mógł się przykleić w w prost że szuka jeleni do pracy. AMG LĘBORK tak zaklamanej i wyzyskujacej, mało tego niezorganizowanej w firmy nie widziałem.niby zatrudniają spawacz, a w umowie wpisują ślusarz - spawacz żeby nie płacić szkodliwego, podpisz umowę a za miesiąc będziesz płakał, za co rachunki opłacić, jak dasz rade akord wyrobić to zarobisz w miarę tylko na chorobowe nie chodź bo wypłata to najniższa krajowa +premia uznania (która jest połowa wypłaty) Przestrzegam w wszystkich zainteresowanych ta firma, szkoda waszego zdrowia. Nawet jeśli tylko chcecie złapać doświadczenie Dajcie sobie spokój bo zrazicie się na całe życie. To co ludzie mówią o tej firmie to w 100% jest prawdą. Przekonałem się w na własnej skórze. Do dnia dzisiejszego pluje sobie w brodę. Pozdrawiam i nie polecam.

Avalon

Znow kolejny dzien w robocie. Jak bede mial szczescie wroce calo do domu w jednym kawalku.

Navalon
@Avalon

Racja i znów patrzeć na te fałszywe mordy....

Avalon

Tu w amg burdelo bum bum.wyzysk.syfon jakich mało, ludzie to h...,kierownictwo to cielaki,kazdy robi co chce i jak chce,z małpą się szybciej dogadasz i załatwisz sprawy . Facet na sztaplarce chyba na kierownika bedzie startowal blizej emerytury i kolejny bialy beret w firmie zryty.nic nie zalatwisz gown...o zarobisz (usunięte przez administratora) trzeba na premie bo bedzie najnizsza krajowa .soclal to piknik jakbys karkowki i kielbasy w domu nie mogl zjesc.ze tak powiem impreza dla ubogich (usunięte przez administratora) jak murzyn za kielbase i 600 zl bonow rocznie.co drugi w firmie to na podwojnym gazie pracuje,jesli masz zdrowa trzustke to polecam firme, tu mozna wszystko.wyśpisz sie na etacie kierownika w kanciapie u gory, jako sztaplarkowy codziennie wycieczki w plenerze,jako szlifierz rece wejda ci w dup..e.najlepsza fucha w tej firmie to montazysta ci to maja kompletnie wszystko gleboko.(usunięte przez administratora) chronionej.jak cie amg nie zabije to cie wzmocni.no chyba ze trafisz pod kola pijanego sztaplarkowego ewentualnie kontener cie zabije.praca w stresie az strach wchodzic na teren firmy .spia chleja i czlowiekowi w ryj sie smieja.pozdrawiam spioszka heń.ka.po diabla ty w tej robocie jestes?szwendac sie bo cielaki to raczej wybieg maja na łace.a pospas mozesz w domu

azazal

Witam, w tej znakomitej firmie AMG , czytając te wszystkie komentarze nie sposób się nie zgodzić z większością komentarzy są trafne, jako firma ogólnie AMG to (usunięte przez administratora) zero organizacji pracy, w tej firmie nawet pan co jeździ na wózku widłowym czuje się jak kierownik, socjal bardzo słabiutki można powiedzieć że raczkuje, brygadziści lepszą prace przydzielają tym co wchodzą w tyłek, nie wspominając o synku A...mie, którego tatuś faworyzuje, szefostwo nie ma pojęcia co się dzieje na halach, ogólnie nie polecam tej firmy, zarobki dla młodych nieopłacalne, dla tych co pracują trochę to w miarę ale trzeba zapier....ć .

Ataman
@azazal

Oj ten pan na wózku to tak ale ma DUZE PoParcie u szefa czy jak tam teraz go zwa

Pawlus
@azazal

To trafne zdanie było bez wątpienia te cały kierownik to skąd go wytrzasneli na płocie wisiał i czekał aż go przyjmą dziwny facet bardziej pasuje na jakiegoś ciecia do ochrony takie moje zdanie jest.

Buldog

Właśnie pokazał nam jaki to prezes jest wielkoduszny w majówkę pazerna ćma . Śmieszą mnie te reklamy na autobusach po co one i dla kogo nie czaje ludzie niepracujacy w AMG lębork wiedzą więcej niż ci co tam pracują to są jakieś kokones

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG