Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

End riu

Ta buteleczka jest do oddawania moczu zebyscie po kiblach nie latali za dużo

Czcigodny Jorge
@End riu

Za mały otwór na mojego fiuta...

Śmiałek

Ot wymyślił głąb godzinowo urlop Pracujesz np 6 godzin chcesz szybciej iść to masz 2 godziny urlopu i tak korzystasz z godzin aby dopełnić całe 8 h urlopu nazbierasz trochę tych godzin to ci wyjdzie np w miesiącu 21 dni pracy plus dodatkowo możliwe że nawet 4 dni tobie wyjdzie razem masz25 dni obecności w pracy zgadza się czy źle to policzyłem. Ten zakład to jakiś absurd

Wafel w lakierkach
@Śmiałek

Bo to są tak zwani doradcy oni siedzą na(usunięte przez administratora) i kombinują jak tu uprzykszec pracę teraz wymyślili bidon na wodę a ja się pytam gdzie Rodo

Wałek
@Wafel w lakierkach

Bucu z Rodo . NIe pomyślałeś że jak Bidon będzie opisany imieniem i nazwiskiem to go na hali ci nie zajumają ? Pomyśl trochę prostaku !

Kilof
@Wałek

A kto by chciał to zajumać prostaku chyba taki jak ty Buc

Cinek nie
@Śmiałek

Pisząc to w tej chwili jestem najebany.ale z twego posta nic nie kumam choćbym był trzeźwy jak ta lala...popraw trochę bo sam temat jest ok...

On
@Wałek

Może dzisiaj dostaniesz czapeczke. Dekielek się niezagrzeje, jak się postarasz może i koszulkę z logo dostaniesz.Fetyszysta się znalazł, a firma na butelkę mineralnej sepi.

gość

Witam wczoraj byłem świadkiem rozmowy (usunięte przez administratora)z jednym z pracowników chłopie za takie wulgarne odzywki ja bym Ci wypłacił z liścia na miejscu nawet z utratą pracy kim ty jesteś człowieku kto dał Ci prawo tak wyzywać pracowników , Mówie wam ze następnym razem jak to usłyszę takie odzywki do pracownika od razu w ry _j

proAMG
@gość

Pic polega na tym ze w starym zakladzie byl podzial na dwa (usunięte przez administratora) jeden czysty i zdyscyplinowany gdzie ladu i porzadku pilnowal wilk i chudy olowek. totalnie zero szacunku dla ludzi. natomiast ten drugi o mniejszej dyscyplinie i porzadku ale za to kierownictwo doswiadczone . w nowym zakladzie wszyscy pod jednym dachem wiec trzeba pokazac kto jest nie potrzebny . Prezesik liczy zera na koncie wiec ma to gdzies jak sie ludzi traktuje no chyba ze sie nagra jednego barana jakie odzywki ma i cos sie zmieni

Mkplus
@gość

No jest to dosyć przykry facet....najchętniej stałby z batem i poganiał..na dłuższą metę nie dałbym rady z nim wspolpracowac

Arczi

Jak dla mnie to baby jestescie i tyle.cale zycie robicie w strachu i placzecie tu w necie po kontach.cwaniaczki tylko miedzy soba potraficie byc glosni na tematy pracy.jak przekupy na rynku jeden drugiemu tylek smaruje .A w prost kierownictwu malo kto powie co mysli .z drugiej strony to co wymysla latorosl z udzialami w firmie to jest juz dno.technolog spawalnictwa .jeszcze sie przejedzie :))na swoim wielkim mniemaniu . Z przodu deska z tyłu deska

Psiajegomać
@Arczi

Faktycznie technolog spawalnictwa(żal)...jak i ten drugi w gumowych rękawiczkach....i każde chce być mądrzejsze.....

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

Kiła

Kur złapałem w toalecie grzyba lub kiłe na hali przecinarki ktoś roznosi (usunięte przez administratora) po toaleta h uważajcie zgłoszenie poszło do sanepidu i czekam na kontrolę. Uważajcie panowie jeden z naszych kolegów ma syfa i zaraża innych jeśli jesteś też zainfekowany daj znać lapka w górę lub odpisz na komentarz pozdrawiam

@Kiła

Coś w tym jest i nie przyjemna sprawa

Olof
@Kiła

Trypla może złapałeś?

LordWader

Negatywne opinie na temat tej firmy piszą frustraci, którzy myśleli, że są cwani, a zostali sprowadzeni na ziemię. Myśleli jedynie jak zarobić, żeby się nie narobić, a tak się nie da. Jak w każdej firmie, zwłaszcza prywatnej trzeba robić i jak w każdej, bywa lepiej lub gorzej. Mimo to są w niej ludzie, którzy pracują od kilku lat i pamiętają jak się ona rozwijała. Gdyby było tak źle jak piszą niektórzy, to pewnie by tam nie siedzieli.

proAMG
@LordWader

ty biały dzbanie, twierdzisz ze prawie 500 osob z Leborka sie myli. siedzisz sobie w klimatyzowanym pokoiku i glupa palisz. przenies sie na hale na 8h i pozniej wsadz palec do nosa zobaczysz jaki czarny wyjdzie i to nazywasz rozwojem, chyba niedorozwojem ale waszym. liczysz na premie do "bijeba"

Mila
@LordWader

A kto miał by pisać kasjerka z Lidla ksiądz z parafii z Koszalina? Jesteś upośledzony społecznie od włazwnia mu w (usunięte przez administratora)

Weteran
@LordWader

Pracuję ponad dekadę nie tylko młodzi "frustraci" piszą, weterani też mają dosyć. Biały kask na dekiel i jaki ja ważny, ludzi macie w d...e. Stare g...o opakowane w nowy papierek nadal śmierdzi, zmieniła się lokalizacja-pozatym niewiele!

kochaj albo rzuc
@LordWader

jedno to trzeba Tobie przyznac nasze kochane amg potrafi sprowadzac na ziemie jak malo kto...

Ubek
@LordWader

Trochę tu robię.ani razu nie byłem w runowie.i nie będę impreza dla ubogich .kiełbasa karkówka.przekupieni ludzie 4 pakiem.drogi ten zjazd integracyjny.przez cały rok tyle AMG nam nakradnie pozabierać że na wczasy poza granicami Polski nie jednego by było stać.Runowo.serdela karkówka i 4pak.Babij wypchaj się ta kiełbasa tym socjalem i nazryj się w końcu bo wiecznie ci mało ....serdela wam wszystkim w oko.obwas białe karakany też pamiętam ...nieroby smierdzonce.Ludzie dajcie się dalej....za 4 paczka .Łatwo was kupić. Jeszcze trochę kontenera będziecie się trzymać ...kasa... A na starość tyłka sobie nie będziecie umieli wytrzeć.Ba .... Na papier was nie będzie stać.

@LordWader

Ile osob by bylo za zatrzymaniem produkcji na jakis czas i pistawienie swoich postulatow tak z ciekawosci pytam .??? Emotka z usmiechem prosze .

@LordWader

Tovwy jestescie cwaniaki .wojujcie dalej.my przegralismy nie jedna bitwe w tym zakladzie ale cierpluwosc nam sie konczy.Duzo potrafimy zniesc.Moge wam zagwarantowac ze Wojne wygramy my.Chcecie ???Wojujcie dalej.zobaczymy kto ma wiecejvdo stracenia kroiliscie nas nie raz..teraz na nas pora skroic was raz a porzadnie.nie wypuscimy nic z hali a terminami kontraktow sie wy martwcie i placie kary umowne

malami
@LordWader

Dziarmaga Ty Pało frajerska, (usunięte przez administratora) . Komentarze takie, jak powyższe(albo temu podobne) piszą biurokraci, albo... (usunięte przez administratora) Tyle w temacie.

Paspartu

Dajesz ludziom wolne do odpracowania a kierownicy sadyści chudy ze swoim przydupasem ludzi namawiają do przyjścia więc coś tu jest nie tak prezes...ci dwaj zachowują się jakby to ich zakład był....nie widzisz tego!??

Art. 8. 1. Ustawy o ZFŚŚ

Wysokość wpłat na ZFŚS wynosi na jednego zatrudnionego 37,5% wysokości przeciętnego wynagrodzenia, a jeśli pracownik wykonuje prace w szczególnych warunkach to 50%. Odpis na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych dla pracownika młodocianego jest znacznie niższy i wynosi 5%, 6% lub 7% w zależności od roku nauki. Pracodawca może zwiększyć odpis na fundusz socjalny o 6,25% na emeryta lub osobę niepełnosprawną lub o 7,5% na każdego pracownika, jeśli utworzy żłobek bądź klub dziecięcy. Odpis na ZFŚS wykonuje się w ratach. Pierwszą trzeba zapłacić do 31 maja i musi wynieść minimum 75% odpisu podstawowego. Pracodawca wpłaca pieniądze na specjalny rachunek bankowy służący jedynie do tego celu. Jeśli to zrobi w terminie, może zaliczyć odpis do kosztów uzyskania przychodu. Żeby nie było że pracownik jest głupi gdzie inwestuje Babij nasz fundusz socjalny lub gdzie dostaje fałszywe faktury R U N O W O

boryna
@Art. 8. 1. Ustawy o ZFŚŚ

i co teraz olewamy piknik zakładowy

Admin
@Art. 8. 1. Ustawy o ZFŚŚ

Na forum tylko potraficie gadac .tyle wam napisze .brak wam jaj ...trzesiecie gaciami na mysl o zmianie pracy.postawcie sie albo zasowajcie .albo w prawo albo w lewo.jesli macie zamiar pisac i nic z tym nie robic to umilknijcie.i robcie dalej na warunkach jakie sa...proste .albo na wozie albo pod wozem.jest was tylu tu na forum a w pracy zadnego ...ktory by sie wychylil .godzisz sie na to .nie odzywasz sie .nie walczysz o swoja godnosc.to zapierniczaj i gęba w kubeł

.I.
@Admin

Kozak widzę się znalazł podaj namiar to Ci miskę oklepie .

Admin
@.I.

Podaj swoj namiar .i zebys sie nie zdziwil.

Babij

A co ja sobie bede wami glowe zakszatal.macie cale zaplecze do dyspizycji.oni sa tu w firmie od tego.

Ksiądz Kalisz
@Babij

Jaki analfabeta

Malolepszy
@Babij

Wszyscy narzekacie na smród na to na tamto ale do roboty w sobotę to mało se nóg nie polamiecie hipokryci ciemniaki zakłamane...(usunięte przez administratora)wstrzymaj te soboty zlecenia na dwa m-ce... stać cię na to...a zobaczysz jak będą prosić o nadgodziny....że jeszcze na to nie wpadles

M&M
@Malolepszy

6 osob bedzie blagac .reszta ma wyrabane w te soboty

Milonek
@M&M

I te sześć osób najwięcej krzyczy...można rzucić nazwiskami ale i tak wiecie o kogo chodzi....

Maciek

Po mieście jeździ autobus z napisem AMG nowa fabryka praca dla spawaczy (usunięte przez administratora)zatrudniają a po trzech miesiącach wyrzucają z pracy bo tak to można określić.. Pamietajcie nowi pracownicy którzy są przyjmowani na próbę to ściema a wy jesteście członkami tej weryfikacji gdzie Pan Babij przedstawia że nabór w ciąż trwa (usunięte przez administratora)

Pawel

Gdzie sa aneksy.pora zatrzymac produkcje na jakis czas ...mamy dosc .zmiany na pismie nie slowne .chcemu zobaczyc regulamin wewnetrzny .koniec mobingu zstraszania i robienoa z nas taniej sily roboczej .niekbto bledne kolo wkoncu sie zatrzyma

kochaj albo rzuc
@Pawel

aneksy dostali ale biale dzbany zeby 5 gwiadek dawac na gowork. buhahahahahahahah

@kochaj albo rzuc

Aneksy bedą.tylko to trwa ...

Babij

Czego wy jeszcze chcecie.Macie najlepsze warunki na calym powiecie.Ciagle ulepszamy firme.dostaliscie pieniadze na 8swieta...kuocie sobie ze dwie flaszki a za reszte kielbase.Wesołych swiąt .na swieta noworoczne nic nie dostaniecie. I tyle ...rozwój firmy tez mnie kosztuje a jak wam sie nie podoba drzwi otwarte...naxwasze miejsce jest dziesieciu.

Marcin Wyszkowski

Pozdrawiam wszystkie osoby piszące na tym forum i nie mające odwagi podpisać się prawdziwym imieniem. Kozaki w necie, piz.. W świecie ????????????

Zbigniew
@Marcin Wyszkowski

Kozak to ty chyba jesteś czy dupolis myślę że przyjdzie i na ciebie czas kazaku o nazwisku zmyślonym piszesz tu parę komentarzy i podpisujesz się różnymi nickami jesteś żałosny Kozak pf. Pozdro jeleniu

Marcin Wyszkowski
@Zbigniew

To wejdź do kadr i zapytaj o mnie łosiu. Chętnie się z Tobą spotkam ale brak ci odwagi by podać tu swoje nazwisko i tym się różnimy.

Suty
@Marcin Wyszkowski

To wyjdź na hale i na głos się przedstaw i powiedział opinie....

Mała czarna
@Marcin Wyszkowski

Nawet tu jest straszenie.czyli wszystko w standardzie.

@Marcin Wyszkowski

Choc do nas ...kozaczku z neta

POniższe opinie to chyba dotyczą zwolnionych lub tych którzy się tam do pracy nie dostali bo to całkiem fajna firma i nie ma wyścigu szczurów. Atmosfera przyjazna, place ok. Faktycznie trzeba pracować za samo przychodzenie i stanie przy maszynie nie płacą.

@Marcin

I otóz to za stanie nie placa a jak stoje to z winy organizacji pracy .brak czesci ...tu masz racje .za stanie nie placa .w akordzie sa braki a kasa nie leci za wasze ulomne sprawy organizacyjne .5 gwiazdek dla ciebie.

robota

Jeżeli chodzi o pracę mozna sie przyzwyczaic to jeszcze zależy od tego na jakim dziale pracujesz.Najgorsza robota pod kazdym względem jest na abbrolach (usunięte przez administratora) totalny ,za wszystkim trza łazic,,smród z malarni jest nie do wytrzymania pytam się o zdrowie spawaczy .Z zarobkami bym nie przesadzał za taką harówę szału niema,wystarczy się opytać na zewnątrz

@robota

Ty sie nie przyzwyczailes ty poprostu poddales sie

Bolek

I ty się dziwisz czemu i dlaczego ludzie tu piszą bo w tym zakładzie nie ma z kim o tym porozmawiać jak się Wychylisz to najlepiej się zamknij bo Ciebie zwolnią.(usunięte przez administratora)

Olek

Prawda zawsze boli... Jakoś inne firmy nie mają takiego "hejtu" lub mają go mniej(albo więcej), może ich kadra "białych kasków" to czyta i bierze sobie te wypowiedzi do serca. Ps. AntyGoWork, masz rację. W AMG: - nie ma równych i równiejszych - kontenery do spawania są poskładane w tolerancji - za L4 nie zabiera się premii - kończysz jedną prace i już dostajesz następna, nie czekasz i nie chodzisz za nią... - po hali poruszają się sztaplarki akumulatorowe - powietrze jest czyste i jonizowane - lakiernia jest całkowicie odizolowana i jej nie czuć - blachy do spawania nie są pordzewiałe itd itd...

Mortadela i smalec
@Olek

Wszystko jest cacy ...tylko blagac na kolanach o taka prace .i dorobisz sie pracujac tam. -pylicy -garba na starosc:oile dożyjesz -kalectwa Sprawy organizacyjne sa wysylane przez w trybie uproszczonym czyli przez wi-fi dokumentacja dolaczona w załaczniku standardowo. Odezwiesz sie to cie docenia w dobrym znaczeniu tego slowa oczywiscie daje 10 gwiazdek na 5 mozliwych .Chyba podpisze lojalke na dożywocie.Bo gdzie bede mial tak dobrze jak nie pod skrzydlami AMG. Skierowane do potencjalnych pracownikow-zadna firma w Lęborku wam takich profitow nie zapewni .cieplo sie robi bedzie jeszcze troche kielbacha w runowie bo nas nie stac na grilowanie .juz masz plus szef cie podbuduje serdelką zebys mógl sumiennie pracowac i efektywnie .doceni cie premia "uznaniową" same plusy. Brawo Ty.

Mortadela i smalec
@Bolek

Szkoda ze nie mozna pracowac 14 godzin dziennie .glupia ustawa ogranicza czas pracy.tak bym w granicach 9 -10 tys zarabial...a tak mam tylko 7 tys robota na luzie .bez stresowo .ludzie zyczliwi az sie chce robic ...w tygodniu sobie mozna odpoczac i sie nie przejmowac .nadgonisz w sobote.ludzie blagaja zeby przyjsc .a sa i tacy ze by w niedziele robili.jeszcze troche to co wydala beda spożywac w teybie obiegu zamknietego.zaklad pracy chronionej.kazdy kazdego.reka raczke myje

@Bolek

Nie ma sensu rozmowa. Jak grochem o sciane.Jedynie mocne uderzenie i postawienie sie cala grupa nas murzynow ich obudzi...Niech zobacza jak to jest jak ktos ma wszystko w nosie.Przyjsc do pracy na swoje stanowiska 8 godzin przestać az nie zmienia tego co sie tu dzieje latami.zobaczcie ile juz nakradli .tak ich nauczylismy .ile jeszcze to bedzie trwalo...???robota nie jest zla,ale sa zmiany potrzebne ktore nie chca przejsc nam przez gardlo.jak tak dalej bedzie to psycha siadzie do reszty...Nie maja wstydu ....

Stefan N.

Największą zaletą tej pracy to ludzie, na których można polegać. To że czasem jest spięcie to kwestia tego, że wszystkim zależy. Ale na pewno nie ma wyścigu szczurów i presji, a tym bardziej toksycznej atmosfery ! Pracuje w AMG od kilku lat i mam wrażenie, że to co się tu wypisuje to jakieś informacje z księżyca. Poza tym dziś to praca szuka człowieka a nie odwrotnie i jak jest źle zawsze jest wybór. Mam wrażenie że większość negatywnych opinii jest wystawiona przez pracowników, którym podziękowano za współpracę i trzeba było gdzieś wylać swoją frustrację.

On

Najwięcej narzekają takie nieroby jak ty, mistrz spawalnictwa po kursie internetowym. Niechce się robić droga wolna...........

@Stefan N.

Tak oczywiscie byli pracownicy chca walczyc o lepsze warunki ....takie bajki mozesz pisac i opowiadac dziecią w domu..frustracja dobre .atmosfera jest dobra po miedzy pracownikami nie powiem ale tylko pomiedzy pracownikami z najnizszego szczebla. Relacja pomiedzy pracownikiem a kierownikiem szefostwem to tak jak do obrazu a obraz ani razu.

@On

Nieroby jak ja....ciekaw jestem czy tez tak gadasz jak cie kroja ze wszystkiego co wypracujesz a uznanie masz wypracowane i to ci sie nalezy bez zadnego proszenia sie.no chyba ze lubisz byc krojony na tysiace to zycze ci udanego rozwoju w tej firmie .takich jeleni tam potrzeba wiecej

@Stefan N.

Stefan chodz do mnie to pogadamy ze soba po za terenem pracy bo zygac mi sie chce jak jeden z drugim fajansiazem logo AMG oczyszczaja i pisza nie prawde .przez takich jak ty nic w tym zakladzie sie nie zmienia.(usunięte przez administratora).no chyba ze to próba wybicia sie na wyzsze stolki.

Pro AMG
@Stefan N.

(usunięte przez administratora) mozecie wybielac swoja fantastyczna fabryke i tak nikt kto ma szacunek do siebie tu nie przyjdzie chyba ze juz jest tu przez zasiedzenie i nie wiele do emerytury zostalo. a skoro informacje ktore piszemy wysysamy z ksiezyca to chyba pracujesz na portierni i nie wiesz co dzieje sie w srodku :) 3mta sie chlopy

Mila
@Stefan N.

Ty chyba Milosz ten zakład z firmą pogrzebową jakie dbanie o pracownika Żadne i nigdy nie dbał bo ma to w (usunięte przez administratora) Takiego skanery to Lębork nie widział choć plotki są że jest gorszy h od starego (szacunek dla ojca)

Król

Krótko i na temat pracodawca to (usunięte przez administratora) społeczna

Mazurek

Ja to mam obsesję na ten zakład a najlepszy to sam właściciel dybiący wszystkich na całego gdzie nie patrzeć tam dybie tu dybie co zarobisz lub masz dostać dybie ciebie na każdym rogu od tego dybania to mu ciąży bo na boki się kołysze Dybiasz nad dybiarzy jeszcze trochę a mu Nobla dadzą za jawne dbanie I co z tym dybiarzem zrobić myślę że i jego ktoś wydybie i się skończy Dybanie raz na zawsze

merkawa

Zbudowaną nową halę niby z 21w.tylko trudno zrozumiec jak to możliwe że jest tak ie zapylenie i smród lakieru.Lakiernia tuż przy stanowiskach spawalniczych,kto na to wpadł?Może dla właścicieli to nieistotne lecz zdrowie pracowników to też istotny element działalności firmy.Wielu zadaje sobie pytanie co sie dzieje z funduszem socjalnym?dla mnie to kpina ,ochłap.Na pocieszenie dodam,że w większości firm prywatnych jest tak samo.ale to nie żadne pocieszenie.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG