Opinie o Meralliance Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Meralliance Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meralliance Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meralliance Poland Sp. z o.o. w Toruń

Maja

@Anonim, nie polecasz rozpoczęcia współpracy z Meralliance Poland Sp. z o.o. Czy nadal jesteś pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to proszę Cię o opisanie warunków zatrudnienia w oparciu o które wykonujesz swoje obowiązki.

@Maja

Jestem pracownikiem w tej firmie , który intensywnie poszukuje lepszej pracy. W tej firmie liczy sie tylko aby ludzie robili więcej i więcej, bez względu na ze brakuje ludzi. Robi sie za dwóch za te same pieniądze. Jeden drugiemu rzuca kłody pod nogi aby go wykurzyć i dostać pewnie za to jakaś premie. Warunki zatrudnienia - zatrudnij sie a sie przekonasz. (usunięte przez administratora). Ludzie pracuja na biurowych którzy raz na jakiś pokażą na hali, chyba ze jest audyt to biegaja jak porabani. Wystarczy skonczyc podstawowe aby po znajomości dostać sie do biura. Wiekszosc mistrzow tylko sie obija , dwa razy kawka po 40 min i papierosy, a są tak zmeczeni ze aż wstyd. Zwykle lenie.

Maja

@Przypadek- nie, wspomniałeś o zmianie strategii firmy. Czy te działania przekładają się bezpośrednio na warunki zatrudnienia? Zaszły w tej kwestii zmiany, istotne z perspektywy pracowników?

@Maja

Dla pracowników kierownictwo nie robi kompletnie nic. Praca bardzo ciężka i terror psychiczny. Biurowy potrafią tylko robić zdjęcia a o pracy nie maja zielonego pojęcia, tak jak kierownik produkcji. Mistrzowie tylko gonia do pracy aby dostać premie a ludziom zabieraja. Zamiast remontowac maszyny inwestuja w remont swoich biur. Wielkie kierownictwo bez wykształcenia. Kierownik potrzebuje dobrego logopedy bo nie idzie go zrozumieć. Nie polecam tego zakladu.

Wowa

Nie warto.... ukladów nie przeskoczysz... Biurowi to zgraja przypadkowych osób.... Gospodarczy piją.... mechanicy z przypadku... z pobliskich gospodarstw...

Renaldo

Meralliance Poland ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiam się dlaczego tak dawno nikt nie pisał na forum.

Pracownik Produkcji

Przychodzi taki Adrian bierze cie na hale na szybkiego pokazuje produkcję a potem stawia na stanowisku stój i rób .

pytań żadnych oprócz tego czy pracowałeś na produkcji jak powiesz że tak to znaczy że jesteś gotowy do pracy

Leszno
Maja

A jak obecnie wygląda sytuacja w Meralliance Poland? Chętnie dowiemy się od pracowników jakim pracodawcą jest firma oraz jakie możliwości rozwoju oferuje.

ekspert

Są równi i równiejsi, ale co tam to przecież nasza piękna Polska. Co z tego że zarobki są jeszcze w miare jeśli człowiek człowiekowi wilkiem, podkłada kłody pod nogi i robi wszystko żeby go poniżyć, znaleźć błąd i (usunięte przez administratora) zamiast pomóc ?

@ibhybln ale to kwota do ręki rozumiem? Nie jest to jakoś bardzo źle, bo jednak to produkcja, a nie jakieś kierownicze stanowisko. W sumie mi to by nawet pasowało, pytanie tylko czy jest teraz do was jakiś nabór?

ibhybln

Na produkcji to ok 1800 na rękę, wszystko zależy ile się czasu pracuje( lat). Wypłaty mistrzów niewiele wyższe :p

cvxcjgvkbhljhlihgv

Wymagajmy coraz więcej, róbmy coraz więcej. WIĘCEJ i WIĘCEJ a gdzie jakość? Gdzie docenianie pracowników ? Tego już brakuje niestety, zróbmy coś źle ukażmy ! Nieważne, że człowiek zapiernicza za 3 to i tak zawsze coś będzie źle dla GÓRY :) Równi i równiejsi :D To nasz standard :P

jhvcvhkbj

Szczerze w zakładzie zrobił się jeden wielki (usunięte przez administratora) Każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrobi za plecami. Żal robi się gdy osoba która pracuje np rok po znajomościach z produkcji zostaje mistrzem lub do biura idzie, a starzy pracownicy po 5-10 latach są traktowani jako druga kategoria.Kto już się wyżre do góry zapomina że kiedyś też był zwykłym pracownikiem i wtedy robią się równi i równiejsi. Zrób błąd to odrazu się Ci dostanie, zostań po godzinach to nikt nie podziękuje za to. Nieraz ktoś potrzebuje wolne to nie, są równi i równiejsi, niektórzy idą na imprezę/zakupy to dostaną a jak ktoś potrzebuje do lekarza to wielki problem!! Niestety w tym zakładzie tylko można się wykończyć psychicznie i fizycznie , ale kogo to obchodzi? Bardzo dobrze, że starzy pracownicy odchodzą, po kilku latach człowieka powinna se bardziej doceniać. Niektórzy pracują tam prawie 10 lat i co z Tego mają? Najniższą krajową plus premie ok 1800 na rękę . Może to i nie jest mało ale praca jest naprawdę ciężka i powinno się ludzi szanować, za to że znoszą widzi mi się przełożonych bez zająknięcia. Biurowym wydaję się że to nie jest taka ciężka praca ale spójrzcie wreszcie z szacunkiem na pracowników którzy dzień po dniu pracują w tym zakładzie i zrozumcie że oni też mają rodziny i chcą z nimi spędzać czas. A coraz częściej jest tak że nadgodziny trzeba zrobić, zdanie pracowników jest nieważne. Mamy jedno zdrowie które co niektórzy już nadszarpnęli sobie po latach pracy. Chyba już nigdy nie doczekamy się traktowania pracownika z należnym szacunkiem..... Niestety pozostaje tylko płakać ............

Michael
@jhvcvhkbj

No to płacz.

bernasia

Z tego co wiem to niedługo mają zwalniać ludzi a nie zatrudniać.

fon

Jakiej pracy konkretnie szukasz?

Ktoś

Tak, jak pisałam wcześniej- zarobki są uzależnione od doświadczenia i trybu pracy. Laboratorium ma status "przyzakładowego" i nie posiada na chwilę obecną akredytacji.

web

No to ja ci powiem moja znajoma tam robiła która zrezygnowała z tej pracy bo jechała za granicę i na reke miała jakieś 900 zl

Ktoś

Do laboratorium potrzebny jest laborant, najchętniej z doświadczeniem w mikrobiologii lub ogólnie w biologicznym laboratorium. Labo jest częścią firmy- nie stanowi osobnej jednostki, więc i praca jest dość specyficzna, ponieważ obejmuje również samodzielne pobieranie próbek z produkcji. Jest to mały dział, ale się rozwija- stąd poszukiwania dodatkowej osoby. Zarobki- w zależności od doświadczenia. Szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam :)

jknkj

To co się wyprawia w tej firmie nie mieści się w głowie. Każdy na każdego nikt sam z siebie Ci nie pomoże, zapierniczaj sam co tam. Każdy myśli tylko o sobie i o tym żeby wyjść z tego cyrku. Najlepiej coś zrobić nie myśląc o Tym co przyjdzie później niech on się martwi, a co tam. Szkoda że wszyscy mają wszystko gdzieś................................................................................................

Poszukują ostatnio do Państwa firmy mikrobiologa? Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w Państwa laboratorium? Jakie są realne zarobki i jaka jest atmosfera na Pracowni? Czy laboratorium posiada akredytacje PCA?

men

Co prawda to prawda. Tylko stoi i się gapi albo siedzi w magazynie z (usunięte przez administratora) Albo na kawie.

mamrot

Pozdrawiam suk...... Ag...... Bi...... Rusz się w końcu do roboty bo całkiem ta du....pa ci się roztyje.

Rob

Ciągle tylko jakieś przepychanki, kompletny chaos. Każdy tylko patrzy jakby dogryźć drugiemu, dziecinada. Bądźmy dorośli i skupmy się na tym co ważne a nie na bzdetach

Zostaw merytoryczną opinię o Meralliance Poland Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Meralliance Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meralliance Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meralliance Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meralliance Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meralliance Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meralliance Poland Sp. z o.o.