Meralliance Poland Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Meralliance Poland Sp. z o.o.

Pracuś 2015-11-22 17:05:13
nie jest tak źle jak niektórzy mówią jeśli komuś nie chce się pracować to tak jest. Ale polecam tą pracę.
halo 2015-11-27 13:25:17
Ty firmie tu nie próbuj lepszej opinii wystawić bo jak wiadomo i to nie tylko moje zdanie na tym forum , że gdyby pracownicy byli traktowani normalnie i mieli za swoją ciężką pracę normalnie zapłacone to też by do pracy przychodzili z dumą i uśmiechem. Jak można pracownika nękać psychicznie to jest karalne nie wiem czy o tym wiesz cwaniaczku z biura więc sam weź się do roboty , za dużo chyba was tam siedzi . A co do polecania pracy to jak jesteś taki kór... mądry zamień się tylko na miesiąc z pracownikiem produkcji na wypłatę i stanowisko to wtedy pogadamy
Pracuś 2015-11-30 12:59:53
A co niby robisz takiego ciężkiego w tej firmie hmm? Przezucasz węgiel?
Golden 2015-12-01 20:42:33
A ty masz czas na fora o tej godzinie ???
he he he 2015-12-02 21:12:33
takie opisy to tylko przydupasy piszą że jest im dobrze w firmie śmieszne .
ssy 2015-12-03 20:52:36
A może chcecie michala spowrotem do siebie? Nie będzie jak w niebie ale pojdziecie przed siebie..
P1p2p3 2015-12-04 21:30:49
Z tego co ja tutaj widzę to na tym forum piszą osoby tylko z działu P2 i P3...ciekawe dlaczego...
buuhaha 2015-12-07 18:49:07
śmieszny ten zakład
Czesio 2015-12-07 18:57:24
Proste bo nie którzy to przydupasy p.Adriana i zwyczajnie się boją bo czasami zrobi im zebranie i postraszy panem dyrektorem i co wtedy ??
janek 2015-12-07 20:43:57
Wszyscy są tacy mądrzy ale tylko na Forum co to nie oni. Dlaczego nikt w prost nie powie czerwonym beretom co tak naprawdę myśli tylko obgaduje za plecami? Banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i popaprańców.
janek 2015-12-08 15:10:25
Nie tylko na filetowaniu...
buuhaha 2015-12-10 09:29:17
Ha ha nawet mało ważny czerwony beret nie odpyskuje wiekszemu czerwonemu beretowi tylko wtedy się wyzywa na pracownikach. Np taka ( usunięte przez administratora ).wystarczy że dyrektor ja o coś opieprzy to odrazu wyzywa się na ukraińcach którzy są nic złego nie zrobili.
Kawka 2015-12-11 21:38:36
A moze komus kawke zaparzyc ? Posiedzimy sobie godzinke, a pozniej jeszcze na sniadanko pojdziemy ? :)
cappuccino 2015-12-12 09:21:06
A jak już robisz to zrób po kawie. Aha i skocz po ciastka.
Sweet 2015-12-12 22:43:31
Zwyczajnie nie warto, odradzam jeszcze kiedyś było można popracować tam normalnie ale teraz makabra . Otóż ludzie zrobili się zawistni kiedyś jeden za drugim by poszedł a dziś robią się jakieś grupy . Ludzie nie potrafią się normalnie dogadać tylko patrzy jeden na drugiego jakby miał za chwilę iść i go podpieprzyć .
halo 2016-01-04 08:18:22
A jakie niby możliwości daje firma? Co ty gadasz człowieku.
Reser 2016-01-11 22:19:26
A kim jest ten pan dyrektor ze miałby niby straszyć p.Adrian?
he he he 2016-01-13 21:26:37
Niewytrzymam a co uważasz za miłe że jeden drugiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to osoby pracujace od poczatku , przydupasie
oczko 2016-01-13 21:35:10
Dyrektor jest nikim takim samym gównem jak ty ja i wszyscy a co do straszenia to jest Adriana taka gierka troche postraszy nagada ze nagany beda a babki na sama mysl juz pelne gacie maja , tak zawana zabawa w psychologa
hania 2016-01-14 15:45:09
Adrian jest zwykłym fałszywym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em i tyle. Który nie radzi sobie z ludźmi tylko straszy. Pajac...
he he he 2016-01-14 22:22:31
Brawo brawo brawo w końcu ktoś to napisał i do tego bardzo lubi swojego podnóżka z działu wędzenia G.K gdyby mógł to wlazł by Adrianowi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po same kostki .
hania 2016-01-16 11:33:18
Bo może to gaj jest? C68R
przemas 2016-01-16 17:53:32
A ta zonka tego Adriana też nic nie lepsza. Uważa się Bóg wie zakogo. Co ona lustra w domu nie ma???
Rybka 2016-01-25 13:54:11
Ciekawe co na to Pan Dyrektor, jak jego przelożeni przesiadują na kawce po 1 godz.Jak mistrz jest potrzebny na produkcji to wielkie oburzenie jak sie go woła bo nie zdazyl dopic kawy ani wizac kesa ciasta...
genio 2016-01-25 15:40:12
Chyba jego podwładni a nie przełożeni. Skoro nie wiesz kto jest przełożonym a kto podwładnym to się nie dziwię że robisz na produkcji...
naiwny 2016-02-04 15:48:40
Szczerze mówiąc : rób wszystko dla zakładu a zakład i tak Cie wyd..a. Nie ma co pokazywać za dużo bo będą chcieli coraz więcej. A jak raz Ci się noga powinie to od razu opr, bez względu na to, że zapierdzielałeś jak głupi żeby było dobrze. Wszystkim się łatwo mówi, planuje a jak co do czego to radź sobie sam, bo przełożony zapomniał....
Kasia 2016-02-11 23:18:52
Nikt cię tu na siłę trzyma.
jwibswdn 2016-02-18 10:03:51
Każdemu się łatwo mówi, niestety są równi i równiejsi w zakładzie. A może by tak wszyscy odpowiadali za swoje błędy ? Bo jak na razie to niektóre rzeczy są zamiatane pod dywan, lub szukają winy u kogoś innego, byle tylko zwalić ją na kogoś kto się nie obroni. Może wtedy co niektórzy zmienią podejście do zwykłych pracowników.
Hahaa 2016-02-23 21:37:59
To fakt, czlowiek człowiekowi tu wilkiem. Nikt nie potrafi zjednoczyć załogi. Dyrektor żyje tylko swoim życiem, biurowi mają na wszystko wyj... Siedzą i o swoje stołki się troszczą. Wielka pani ... komu popadnie zamiast skupić się na porządnym planowaniu. Nikt nie myśli o przyszłości, tylko byle więcej, byle teraz...
Xxc 2016-02-24 22:21:17
Ludzie nie macie co robić tylko się plotami zajmować?
patologia 2016-02-25 04:46:35
A Ty co robisz sam siedzisz tutaj i czytasz te ploty... A po za tym to forum po to jest żeby każdy mógł powiedzieć co sądzi o tej patologicznej firmie.
Pppppstryk 2016-02-25 07:08:42
Człowieku jakie ploty, są dowody na to co dzieje się w tej firmie. Co Ty myślisz, że ludzie rzucają oskarżenia po próżnicy...Na delegacji jedno wielkie kur...two (słowa jedynej z uczestniczek). Patologie trzeba tępić, a jak się komuś nie podoba to może sam ma coś na sumieniu.
patologia 2016-02-25 11:00:15
No i co żal ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska że Ty całe życie siedzisz w domu i robisz za 1500 zł :-). Nie dla psa kiełbasa i zajmij się lepiej tymi lososiami i innymi szprotkami... Bo nic lepszego po tej zawodowce nie potrafisz.
Rob 2016-03-07 22:35:13
Ciągle tylko jakieś przepychanki, kompletny chaos. Każdy tylko patrzy jakby dogryźć drugiemu, dziecinada. Bądźmy dorośli i skupmy się na tym co ważne a nie na bzdetach
mamrot 2016-03-09 04:56:25
Pozdrawiam suk...... Ag...... Bi...... Rusz się w końcu do roboty bo całkiem ta du....pa ci się roztyje.
men 2016-03-10 16:30:05
Co prawda to prawda. Tylko stoi i się gapi albo siedzi w magazynie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Albo na kawie.
Anna 2016-03-16 13:19:10
Poszukują ostatnio do Państwa firmy mikrobiologa? Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w Państwa laboratorium? Jakie są realne zarobki i jaka jest atmosfera na Pracowni? Czy laboratorium posiada akredytacje PCA?
jknkj 2016-03-19 22:57:41
To co się wyprawia w tej firmie nie mieści się w głowie. Każdy na każdego nikt sam z siebie Ci nie pomoże, zapierniczaj sam co tam. Każdy myśli tylko o sobie i o tym żeby wyjść z tego cyrku. Najlepiej coś zrobić nie myśląc o Tym co przyjdzie później niech on się martwi, a co tam. Szkoda że wszyscy mają wszystko gdzieś................................................................................................
Ktoś 2016-03-20 19:34:44
Do laboratorium potrzebny jest laborant, najchętniej z doświadczeniem w mikrobiologii lub ogólnie w biologicznym laboratorium. Labo jest częścią firmy- nie stanowi osobnej jednostki, więc i praca jest dość specyficzna, ponieważ obejmuje również samodzielne pobieranie próbek z produkcji. Jest to mały dział, ale się rozwija- stąd poszukiwania dodatkowej osoby. Zarobki- w zależności od doświadczenia. Szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam :)
web 2016-03-20 22:41:30
No to ja ci powiem moja znajoma tam robiła która zrezygnowała z tej pracy bo jechała za granicę i na reke miała jakieś 900 zl
Ktoś 2016-03-21 12:17:40
Tak, jak pisałam wcześniej- zarobki są uzależnione od doświadczenia i trybu pracy. Laboratorium ma status "przyzakładowego" i nie posiada na chwilę obecną akredytacji.
fon 2016-05-14 07:33:32
Jakiej pracy konkretnie szukasz?
bernasia 2016-05-18 16:26:03
Z tego co wiem to niedługo mają zwalniać ludzi a nie zatrudniać.
jhvcvhkbj 2016-06-08 10:54:34
Szczerze w zakładzie zrobił się jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Każdy każdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrobi za plecami. Żal robi się gdy osoba która pracuje np rok po znajomościach z produkcji zostaje mistrzem lub do biura idzie, a starzy pracownicy po 5-10 latach są traktowani jako druga kategoria.Kto już się wyżre do góry zapomina że kiedyś też był zwykłym pracownikiem i wtedy robią się równi i równiejsi. Zrób błąd to odrazu się Ci dostanie, zostań po godzinach to nikt nie podziękuje za to. Nieraz ktoś potrzebuje wolne to nie, są równi i równiejsi, niektórzy idą na imprezę/zakupy to dostaną a jak ktoś potrzebuje do lekarza to wielki problem!! Niestety w tym zakładzie tylko można się wykończyć psychicznie i fizycznie , ale kogo to obchodzi? Bardzo dobrze, że starzy pracownicy odchodzą, po kilku latach człowieka powinna se bardziej doceniać. Niektórzy pracują tam prawie 10 lat i co z Tego mają? Najniższą krajową plus premie ok 1800 na rękę . Może to i nie jest mało ale praca jest naprawdę ciężka i powinno się ludzi szanować, za to że znoszą widzi mi się przełożonych bez zająknięcia. Biurowym wydaję się że to nie jest taka ciężka praca ale spójrzcie wreszcie z szacunkiem na pracowników którzy dzień po dniu pracują w tym zakładzie i zrozumcie że oni też mają rodziny i chcą z nimi spędzać czas. A coraz częściej jest tak że nadgodziny trzeba zrobić, zdanie pracowników jest nieważne. Mamy jedno zdrowie które co niektórzy już nadszarpnęli sobie po latach pracy. Chyba już nigdy nie doczekamy się traktowania pracownika z należnym szacunkiem..... Niestety pozostaje tylko płakać ............
Michael 2016-07-17 23:29:23
No to płacz.
onoTAK 2016-08-02 10:38:53
a komu i kiedy dała skoro oskarżasz?
cvxcjgvkbhljhlihgv 2016-08-09 10:27:05
Wymagajmy coraz więcej, róbmy coraz więcej. WIĘCEJ i WIĘCEJ a gdzie jakość? Gdzie docenianie pracowników ? Tego już brakuje niestety, zróbmy coś źle ukażmy ! Nieważne, że człowiek zapiernicza za 3 to i tak zawsze coś będzie źle dla GÓRY :) Równi i równiejsi :D To nasz standard :P
ibhybln 2016-08-17 18:56:17
Na produkcji to ok 1800 na rękę, wszystko zależy ile się czasu pracuje( lat). Wypłaty mistrzów niewiele wyższe :p
Andrzej 2016-08-17 20:27:56
@ibhybln ale to kwota do ręki rozumiem? Nie jest to jakoś bardzo źle, bo jednak to produkcja, a nie jakieś kierownicze stanowisko. W sumie mi to by nawet pasowało, pytanie tylko czy jest teraz do was jakiś nabór?
ekspert 2016-11-03 12:11:35
Są równi i równiejsi, ale co tam to przecież nasza piękna Polska. Co z tego że zarobki są jeszcze w miare jeśli człowiek człowiekowi wilkiem, podkłada kłody pod nogi i robi wszystko żeby go poniżyć, znaleźć błąd i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zamiast pomóc ?
Zostaw swoją opinię o Meralliance Poland Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meralliance Poland Sp. z o.o.