Remar

Białe Błota

Opinie o Remar

nowy pracownik 2010-03-31 10:48:36
Chcę czegoś bliżej dowiedzieć się o tej firmie.Bardzo proszę o wypowiedzi.
Z góry dziekuje
bydgoszcz 2010-08-07 18:45:35
zgadzam się z opinią tylko że to nie oni zwalniają a ludzie sami odchodzą bo nikt normalny nie godzi się na taką pracę w takich warunkach za taką płacę
zuzia 2010-09-21 06:45:27
Jestem pracownikiem tej firmy na stanowisku brygadzisty i tak na marginesie chyba nie widzieliście tak naprawdę warunków socjanych które wołają o pomstę do nieba, a ludzie nie zwalniają się sami, odeszli ci na których były wiecznie reklamacje, a firma ponosiła straty, jako normalny człowiek chyba wiesz, że żaden pracodawca na to nie może sobie pozwolić, pewnie że można zmienic pare spraw na leprze, ale siedzicie cicho i nic nie zaproponujecie, najlepiej jest oczernić anonimowo...
Aga 2010-10-17 09:46:23
...jedynymi ludźmi z którymi idzie się tam dogadać to dwie osoby w kadrze kierowniczej resztę o dupę otłuc, o kasę musisz wiecznie chodzić i żebrać, a może oni myślą, że my tam pracujemy charytatywnie !!!
wojak 2011-12-02 07:40:11
Wyzyskiwacze. Dzisiaj rano moja mama wróciła z nocki, z płaczem ! Zwolnili ją po niespełna 3 miesiącach (umowa zlecenie ), powód to " braki i reklamacje " (przez ten okres miała tylko jedną reklamacje), osobiście wątpię żeby tak było ponieważ moja mam jest kobietą pracowitą i ogarnia prace na stanowisku przy wtryskarkach. Ma 53 lata, jest po zawodówce więc musi zapierdzielać na produkcji ( Boli mnie to bardzo ). Na dojazdy wydała ok. 600 zł a przez ten czas zarobiła jakieś 1000zł. Przedtem pracowała w FormPlaście gdzie potraktowali ją dokładnie tak samo ( nie wspomnę już wcześniejszych firm gdzie było podobnie ). ogólnie to jestem mega wkurzony i (usunięte przez administratora)
tralalalala 2012-05-15 10:33:03
co za firma ustawiacze ten gosciu nie wyplaca kasy nie polecam nikomu tej firmy wszystkich oszukuje(usunięte przez administratora)najgorsza firma która znam
anonim 2013-12-23 10:04:05
Firma miała nawet ukraincow. Patrzec tylko jak bedą wietnamce. Wspomagali się ukraincami, ale już się nie wspomagają, bo nawet agencja zewnętrzna zrezygnowala ze współpracy z tą dziadoska firmą, bo ukraincy obsługiwali 3, a nawet 4 wtryskarki. To jawny wyzysk. Teraz są studenci na zlecenie. Pewnie na zusie oszczędzają nie polecam tej firmy.
anon22 2014-08-06 12:27:02
Ogólnie brak słów( usunięte przez administratora ) pracy jak ktoś preferuje takie warunki pracy i płacy to zapraszam !!! A kierownictwo sami karierowicze nie patrzący na innych !!!
Oferty Pracy
2014-08-04
Żródło: pracuj.pl
Bydgoszcz
(kujawsko-pomorskie Zobacz lokalizację na mapie »)
ewer 2014-08-06 12:35:43
Ustawiacz wtryskarek RE-MAR SP. Z O.O. 2014-08-04 Żródło: pracuj.pl Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie Zobacz lokalizację na mapie ») [...]">@Oferty Pracy - 2014-08-06 12:35:43
Nie polecam chyba że ktoś chce pracować tylko na popołudniu i nocki !!!!
dziodzia 2014-08-10 16:01:33
Masakra, ponad 40 stopni na hali, pot po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] leci, brak mydła w łazienkach, marna kasa jak na takie warunki i wymagania z kosmosu (2 maszyny zapierdzielają a ty musisz oglądać wszystko, pakować, składać kartony..). Nie da się tam wytrzymać. Aha na klimę prezesa nie stać. Bo nowy samochodzik trza kupić...
johny 2014-08-14 22:57:35
Eko-firma ??? co ty pierdzielisz?chyba że sobie siedzisz w klimatyzowanym pomieszczeniu i strugasz jarząbka ??? firma chce być eko a nie patrzy na ludzi którzy mdleją przy maszynach przy takiej temperaturze to postań sobie parę godzin przy wtryskarce i zobaczymy jak zmienisz zdanie
Roman 2014-11-01 09:08:26
pracowałem w firmie re-mar.maksimum pracy i minimum płacy.gruby Grzegorz to kapuś
watermelon 2015-02-12 15:15:38
a ogólnie to do technologii wodnych do Remat to trudno się jest dostać? Słyszałem że podobno jakieś roszady wielkie personalne mają być, wielkie zwolnienia i zatrudnienie, ktoś coś może potwierdzić na ten temat? bo ja bardzo praca bym był u nich zainteresowany a walczy o mnie już kilka firm obecnie. pozdrawiam
vbgn 2016-05-12 23:28:50
skoro sa wypłacalni to całe szczęście. Natomiast mnie interesuje jakie są warunki finansowe na wspomnianym przez Ciebie stanowisku @kikikkkk. Bo teraz widze szukają cięsli, murarzy i zbrojarzy. Też ciekawe oferty
Zostaw swoją opinię o Remar - Białe Błota
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remar