Opinie o ASP Polska Sp. z o.o. w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ASP Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ASP Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASP Polska Sp. z o.o. w Głogów

Jaka atmosfera jest między działami w ASP Polska Sp. z o.o.?

Zibi

atmosfera jest napieta jak baranie jaja a na reha to jest stratosfera 37 st C na hali i wilgotnosc ponad 90% nawet maszyny cnc potrafily odmówic pracy dlatego same sie wylaczaly nic dziwnego jak w powietrzu same opary chlodziwa brak wentylacji a te wiatraczki na stanowiskach pracy to patologia ! koncz pan herr Klaus produkcje i wstydu oszczedź

Etfgy

Automotive to jeszczsze pracuje bo cały czas coś jest nie tak jak można z nimi pracować

Zarządzanie firmą, przez p. dyrektor powoduje jej powolny upadek. Jest dobrym mówcą o kłamcą- powinna spróbować swoich sił w polityce. Może zostanie sołtysem w Borku. Składa obietnice bez pokrycia. W historii ASP jeszcze nigdy nie było tylu ludzi w dziale jakości co teraz,a reklamacji coraz więcej, ale nic dziwnego, jak pracownik jakości nie potrafi obsłużyć suwmiarki.

Cnc
@Ania

Niestety ale prawda tak jak pomysły nowego kierownika po co przy vps wypleniac jeszcze raporty? Po co po jakiejś reklamacji wymyślił te chore kartki które wiszą u spawaczy do kontroli spoin skoro nie dość że ci z jakości kompletnie nie znają się na spoinach było by tam nasrane i tak by puścił u dwa podpisywali to przez pierwszy tydzień i teraz już leżą i się kurza jak większość rzeczy. Nie można było się dogadać z Burym jak chciał podwyżkę? Nie jesten Burym ale uważam że jako jedwn z niewielu zna się na robocie zna zakład ludzi itd a tak teraz zrobili jakiś śmieszny nabór (usunięte przez administratora)

ex
@Ania

oj tam nie przesadzaj. W jakości są sami fachowcy razem z tym swoim wiecznie skrzywionym kierem. Robią wszystko co mogą żeby utrzymać posadki. Nie muszą obsługiwać suwmiarek bo mają plany kontroli ;)

@Angelika -
@ex

Nie potrafią się posługiwać suwmiarką i nie wykonują pomiarów zgodnie z Planem Kontroli Pracownicy. Mało tego, część osób ma problemy z przeliczaniem tolerancji, ale w przypadku reklamacji winny jest zawsze pracownik jakości, mimo, że kontroler jest jeden i oprócz patroli na stanowiskach pracy, ma jeszcze mnóstwo innych obowiązków jak np. sprawdzanie części po reklamacjach. Nie zdajecie sobie sprawę jak ogromne koszty ponosi firma w związku z wszystkimi reklamacjami jakie otrzymujemy. Ile reklamacji nie jest w miesiącu liczonych do statystyk, bo dział jakości konkretnie kierownik robi wszystko, żeby były "nieoficjalne", żeby nie wliczały się do statystyk dotyczących premii. Zapraszam do Działu Jakości, te wszystkie skargi są odnotowane. Karty kontrolne dot spoin nie byłby potrzebne, gdyby nie byłoby reklamacji z nimi związanych i takie decyzje nie są podejmowane tylko przez Dział Jakości. W skład zespołu wchodzą między innymi Pracownicy produkcji jak np.(usunięte przez administratora)i wspólnie decydują, jakie działania są najlepsze, żeby przeciwdziałać tym powtarzającym się błędom.

Spawacz
@@Angelika -

Jakie karty kontrolne spoin? Mówisz o tych które przez pierwszy tydzień przychodził ktos rzucić okiem i walnąć podpis? Minął tydzień i karty wiszą dalej puste od 13.03 To jest wasza kontrola spoin? W tej firmie jest wszystko na hura i na chwilę a nowy kierownik to śmiech na sali tak jak i te Twoje związki Solidarność :)

mumio
@@Angelika -

przecierz sama gdy przyszlas nie potrafilas obslugiwac sufmiarki pmaietam jak dzis

ex
@@Angelika -

Jasne... już się sprzedałaś czy to kwestia czasu???

@@Angelika -

Zabrać tym darmozjadą telefony SPRAWCZĄ. To będą pilnować spoin.

Spawacz
@Bury

Telefony to pozabierac panienka z magazynu Milana. Non stop jedna z nich przez telefon gada, a druga na face siedzi.... Przerwa u nich trwa zdecydowanie za dlugo i na fajke non stop wychodza... A na magazynie (usunięte przez administratora) ze szok... Masa czesci zniszczona... Tam lezy duzo kasy na ziemi.

k
@Cnc

dostał podwyżkę

@@Angelika -

Kto to jest ten Tadek (usunięte przez administratora). Że o nim nie można pisać? Ma jakieś znajomości . W tej firmie. Ten człowiek nic nie robi w naszej firmie. Stefan sprawdź jego wydajność na VPS. Bo chomik tego nie potrafi zrobić.

@Bury

Tadek to znajomy Justyny. Jej sąsiad i to ona go wypromowala na kolejnego nieroba. Kolejny zarzadzający. 1pracownik=1kierownik. A Justynka tez nic nie potrafi poza strzelaniem z ucha. Ale u chomika ma chody.

Bry

Chyba jego zdolności do nieróbstwa. Hehe. Teraz może już oficjalnie nic nie robić bez chowania się.

Były monter
@Spawacz

Spawacz ,powiedz co jeszcze się dzieje i gdzie ,bo jęczysz jak przekupa na targu ! Czyżby żal tobie du... ściska pfuuuuu. Fraj...

@Ania

" p.dyrektor" pasuje jak świni siodło. Zero pojęcia o produkcji, jakości. O kulturze nie wspomnę chamstwem bije ... Dział jakości hehe szkoda gadać, dział zakupów już nie istnieje. Stefan jest albo tępy albo ślepy. Klaus tylko widzi liczby i wie, że błąd zrobili.

endrjiu
@Spawacz

(usunięte przez administratora) dalej wyrzuca części do śmietnika ? "kierownik" z proszkowni dalej zepsute części chowa przed wszystkimi na 4 piętrze ?

@Nobi

sa przyjecia w asp niestety na wyzsze stanowiska ok 5osób chce firma przyjac na stanowiska kierownicze i okolokierownicze

Pol
@Zibi

Dlaczego szukają planisty i inżyniera jakości? Czyli co? Kolejni ludzie do tych działów czy ktoś się zwalnia ??

@Zibi

Kolejka już się ustawia tylko w drugą stronę :) Opinia już kompletnie zjechana chyba, że ktoś z zewnątrz.

kiero
@ex

i walną wielką tapetę srogoni spierdziecin i myślą że są zajefajni, szkoda że jego srogoń to spadnie w najbliższym czasie i tyle będzie po tym pierdzie.

@Nobi

ale jaka praca i to w stabilnej firmie tak sie oglaszaja

@Zibi

Hehe dobre :) A się ogłaszają bo już nikt kto zna tam nie chce iść lub idzie bo nie ma wyjścia. Rotacja ogromna, a chomika nieglugo na taczkach wywiozą

Premie

Co z premiami? Kiedy będą wypłacone 15.07? Czy znowu jakąś głodna bajka ze kryzys że kasy nie ma itd

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
monter

Czytam te żale i żal mi Was. Tak Wam źle to idźcie gdzie indziej. Ta firma zawsze opierała się na donosicielstwie i kopaniu dołków pod sobą. Przykład idzie z góry. Nie ważne czy teraz jest chomik. Właścicieli kręci (usunięte przez administratora) i wzajemne sianie złej propagandy. Trafili na podatny grunt. Macie dareczka z av, anitke i rysia, fana pogoni z jakości, nowego kiera automotive sebusia pipusia, kiera od rehy który jest z nieznanej łapanki. chomiczyca jest ukoronowaniem. Trzymajcie się z daleka. P.S. Jeszcze gregor z milany...

Waszczuk
@monter

No tak imiona bez jaj, a chomik coraz grubszy :). Czy w końcu zrobi coś z tymi włosami żal patrzeć.

Zack

Chyba same cieniasy co ze strzelania z uszka awansują. Bo nic innego nie potrafią.

@monter

z tej całej "kadry kierowniczej" to tylko gruby z DUR w miarę normalny. Chyba nie kabluje.

Nobi

Jaki HR. HR ma pomagać ludziom a tutaj jest odwrotnie. Fałszywa osoba Ax bez nazwisk. Tyle mogę dodać.

Vps

Dlaczego mój post odnośnie zmiany czasu możliwości odbicia części z 20% na 80% został usunięty? Kogoś to tak bardzo boli że ludzie na wyższych stołkach są nie kompetentni? Na pewno nie zrobił tego go work tylko Wy...

vps
@Vps

czego się spodziewasz? vps jest napisany przez pseudo programiste i ma tyle dziur że nikt przy zdrowych zmysłach by tego nie chciał. Program który zalicza sztuki po kliknięciu operatora? To jest jakaś żenada. Operator może samowolnie decydować o swoim wyniku i Wy się dziwicie, że podejmowane są próby wywalenia tego syfu. Jakie macie OEE na maszynach? 20-30%? przy takich wartościach każdy normalny szef produkcji zatrzymał by wszystko i zapytał się o co tu k...a chodzi. Macie szczęście, że to ASP więc nikt logicznie nie umie 2 do 2 dodać i dlatego dalej pracujecie.

Vps
@vps

Ale kogoś bolą te wpisy odnośnie vps, i innych spraw wszystkie jest usuwane

Co nas dalej czeka? Ktos wie?

Zmiana na lepsze, czyli koniec z ASP????. Brak chomika. Normalnie same plusy????

@Gość

Co masz na myśli z tym brakiem chomika jakie wieści nieoficjalne?

@Ania

Tak zbierają się czarne chmury na chomikiem

Qwerty
@Nobi

To jest wspaniała wiadomość :)

Zibi

volkswagen poznan do konca roku ma zwolnic 450 osób a to jedna z 4 fabryk w tmatym regionie

Zibi

jak to co Singapur! noo chyba wiedzieliscie ze niemiec chce tam fabryke postawic a jak nie to ups!

Były monter

Witam załogę Milany jak tam motery????jak tam wasz kiero ,doszły mnie słuchy ze macie panią lider na Milanie czy to prawda?

Monter
@Były monter

Jaką lider od czego?

Janusz
@Były monter

Były moter, jak chcesz się dowiedzieć to zaproś kolegów na piwo.

Pluszatek

Czy to prawda ze wojtek z wysylki zdegradowany?

Pakowacz
@Pluszatek

W końcu zrobili z nim porządek.

Ktoś

Kto był nieudacznikiem to go Wojtek prostował i dobrze ;)

Br
@Pakowacz

Brawo Elżbieta chomiczku. Dobra decyzja. W końcu dobry porządek

Viki
@Ktoś

Więc dlaczego nie zaczął od siebie ?

Haha
@Ktoś

Śmiech na sali... W końcu trafiła kosa na kamień. (usunięte przez administratora)

gość

Nie tylko Bury w tej firmie jest niedoceniany,

Przelot
@gość

A ktoś w ogóle jest ? Nawet szpont z góry próbuje się pokazać a nikt go wyżej nie widzi. A takiego sluzbiste z siebie robi

ws

Nadaje się tak samo jak ten co jest

Menager

Czytam te opinie i nie wierzę. Jestem ciekaw kim jest ten Bury czy Burek jeden Ch.... Kiedy on ma czas na pracę jak tak wszystko widzi. Jednostka nie doceniona zmień pracę widzę Cię w policji ????

@Menager

A ja Ciebie w McDonald's

Załoga ASP

Halo załoga nie wiecie do kiedy nasz szanowny Pan Kierownik ma umowe/kontrakt? Pozdrawiam Hanavald

@Załoga ASP

a jakie to ma znaczenie predzej ciebie zwolnia niz jego

Złamany-frez

Jestem ciekaw kto będzie zasuwał na cnc jak skończą się wypowiedzenia i reszta pójdzie w świat?

@Złamany-frez

ci co zostana beda (usunięte przez administratora) po 12 h zgodnie z komunikatem

Zibi

ponoc firma stara sie o pieniadze z tarczy antykryzysowej

Słoik dżemu

A teraz będziesz rypał po 12 godzin

@Słoik dżemu

jedna zmiana na cnc 12 godz tokarke najwieksza zabieraja i tam prawdopodobnie dwie maszyny wstawia .ponadto wszystkie osoby które maja wieksza stawke niz najnizsza krajowa dostana Wypowiedzenia zmieniajace -niepodpisanie takiego wypowiedzenia oznacza ze w ciagu 14 dni zostanie rozwiayana z wami umowa o prace

zielony
@Zibi

No to ładne rzeczy się dzieją..

zielony
@Zibi

Ciekawe kto tam będzie robił jak tak mało ludzi, chyba lider.

@Zibi

sam sobie odpowiadam zeby jakakolwiek firma dostala pieniadze z tarczy antykryzysowej musi zwolnic pracowników obnizyc im wynagrodzenie i udowodnic spadek przychodów do zgarniecia nawet 3.5 miliona czego wy nie rozumiecie?

skafander
@Zibi

Myślą że ludzie tu wrócą? Najpierw dają wypowiedzenia a później co, pewnie znowu za ,,grosze'' Poza tym mogli dać postojowe jak w innych firmach a nie wypowiedzenia.. Na cnc zaraz nikogo nie będzie, albo ,,najlepsi''

diablo
@skafander

wszyscy mają po 12h robić ?

skafander
@diablo

Tego nie wiem, chyba tak ale to przegięcie by było

Nikt
@Zibi

Przy wypowiedzeniu zmieniającym obowiązuje okres taki jak przy wypowiedzeniu, a to jest zależne od czas przez jaki osoba jest zatrudniona. Nieogary z kadr to nawet wiedzą.

@Nikt

nie przy wypowiedzeniu zmieniajacym obowiazuje okres 14 dni ono rzadzi śie swoimi prawami natomiast ciagle nowelizacje prawa powoduja to ze pracownik sie gubi

Ktoś
@Zibi

Poczytaj przepisy. Wypowiedzenie zmieniające ma takie same okresy jak wypowiedzenie umowy o pracę. Nie pisz bzdur. Nawet te nieogary z HR ASP to wiedzą.

@zielony

nikt nie bedzie robil jak inne firmy zaczna produkcje to asp stanie powód brak zamówien od sunrise medical

@Zibi

Tak źle jeszcze nie było porażka

Byly pracownik

Czytam te wszystkie wpisy i widze ze Asp coraz gorzej traktuje pracownikow.... A jak tam na Milanie dalej pracuje tam moj ulubieniec Grzegorz kiero malarni?

bolo

w iternecie jest ogloszenie dzisiaj tam bylem i niema nikogo a moze ida na wybory 10 PIS

bolo

dzwonie do tej firmy ale nikt nie odbiera czy mozna isc do pracy do tej firmy co tam sie dzieje czy tak kiepskie zarobki czy to

pomocnik
@bolo

Nawet tam nie idź bo szkoda nerwów, poza tym teraz raczej nie przyjmują

Ktośsolidarność

Komunikat o redukcji czasu pracy i uposażenia jest podważalny. Umowa o pracę może być zmieniona indywidualnie na mocy porozumienia stron, z każdym pracownikiem, a nie na podstawie komunikatu, który można sobie głęboko włożyć. Nie został zmieniony regulamin pracy, nie było czasu karencji. (usunięte przez administratora)

g
@Ktośsolidarność

goowno wiesz - tak rząd wspiera pracownków w walce z wirusem. nie znasz sie, to dopytaj

Wolny
@g

Chyba ty gu... wiesz do póki nie będzie podpisany aneks to ten papierek możesz sobie wsadzić w du...

Prawo
@Ktośsolidarność

Czekam tylko aż ktoś to zgłosi do PIP A te związki w ASP to po czyjej stronie są bo chyba nie po stronie pracowników produkcji

Prawnik
@g

Radził bym się doszkolić z kodeksu pracy, bo tą sprawą może zając się inspekcja pracy.

@Ktośsolidarność

pisalem o tym dostaniecie wypowiedzenia zmieniające to nie ma nic wspólnego z zadnym porozumieniem stron wrecz odwrotnie niepodpisanie takiego wypowiedzenia skutkuje rozwiazaniem umowy o prace w ciagu 14 dni .to po pierwsze a po drugie daliscie śie kupic za własne pieniadze mowa o 500+ . rzad zmienil tyle praw szczególnie w prawie pracy ze nie macie pojecia polecam strone bezprawnik pl tym wszystkim niewiernym "tomaszą"

antyZibi
@Zibi

Ty Zibi nie wypowiadaj sie na temat 500+. Jak będziesz miał dziecko to zmienisz wypowiedź , hahahah Teraz przy obniżonej pensji z powodów wiadomo jakich to skamlał byś z biedy i kup wtedy co kolwiek dziecku , hahahaha

Masakra
@antyZibi

Tateł się odezwał a przed 500+ nic dziecku nie kupowałeś? I chcesz powiedzieć ze całe 500 na nie przeznaczysz? Bo wątpię! A to 500 dostałeś bo najpierw 700(usunięte przez administratora)

@antyZibi

prawo jest po stronie niestety pracodawców oni sa po prawie a ty mozesz tylko zlozyc rece do modiitwy lub zrobic kupe w kabinie nr 3

@antyZibi

od kiedy swojemu dziecku kupujesz alkohol za 500 plus? moze to jest sprawa do opieki spolecznej ? wiec sobie mna geby nie wycieraj inteligencie po gimnazjum!

Krystek&Diablo

W tej firmie jak jesteś konfidentem to możesz z dnia na dzień urlop dostać i jesteś najlepszym przyjacielem chomika. Kubuś w końcu w żywiole oby twoja rodzinę zaraża wzięła

Jak tam u was się pracuje? Możecie powiedzieć coś na temat wszystkich działów?

Monter
@Zainteresowany

Dobra rada szukaj pracy gdzie indziej ! Jak narazie to są tylko zwolnienia cięcia kasy jak tylko się da

Zostaw merytoryczną opinię o ASP Polska Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w ASP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASP Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASP Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASP Polska Sp. z o.o.