Opinie o ASP Polska Sp. z o.o. w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ASP Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ASP Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASP Polska Sp. z o.o. w Głogów

Pojawiło się ogłoszenie do controllingu. Jak duży jest to dzial? Czy jest duża fluktuacja w tym dziale? Jak wyglądają zarobki? Może ktoś z doświadczeniem z administracji podzielić się swoją opinią?

Znajomy

Problemem w tej firmie oprócz góry i braku kasy na jakikolwiek rozwój pracowników jest też to, że w każdym dziale tej firmy pracuje połowa osób z działu. Tyczy się to głównie produkcji. Czy to na automotive czy Reha. Ale jest też QS,UR , Inżynieryjny, AV, Przygotowka, Zakupy itp itd. Kawka ,Ploty i papieroski. Pracownicy potrafią się chować żeby nie pracować. Jedni robić nie będą bo za mała stawka inni mają (usunięte przez administratora) jakich malo. Zero reakcji ze strony przełożonych. Kiedyś dostawaliśmy upomnienia, notatki. I nie powiem że człowiek chciał dostać,ale była dyscyplina. Pracuje już na tyle że widziałem różne sytuacje,ale teraz to jest samowolka. Ale trzeba przyznać że z wymienionych działów są też osoby, które zawsze są chętne do pomocy. No i wiadomo wielki wrzód który sprzedałby nawet swoją matkę. Strzelający z ucha , który gada na swoich ludzi zamiast ich bronić. A chroni własną (usunięte przez administratora) Kto pracuję ten wie. Slabo sie patrzy jak niektórzy pracownicy pracują po kilkunascie lat a ma sie za nic ich.

Robin
@Znajomy

Co zrobiłeś źle , że tak narzekasz ? Zastanowiłeś się ? Może dostawałeś sygnały , a Ty nic z tym nie zrobiłeś i finalnie sam sobie jesteś winien ? Jeżeli zadbasz o swoje podwórko , to nie będzie skarg . Może masz za dużo na głowie i potrzebujesz wsparcia ? Pozdrawiam

Gratuluje odwagi autorowi tej czytanki ze nawet nie potrafi podpisać się swoim imieniem i podszywa się pod innej osoby .

Czemu wszyscy z CNC robią tak straszne błędy w czasie pracy a pozostali tylko potrafią bogaci się ich kosztem? I czemu mi fajek nie chcecie pożyczać?? ;(((((

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaki dress code obowiązuje w ASP Polska Sp. z o.o.?

jeśli pytasz o biura, to nie ma żadnego. tylko to co z bhp wynika. czyli na hali w butach roboczych. od czasu do czasu przychodzą w koszulach z logo firmy. jeśli chodzi o produkcyjnych, to ciuchy robocze, które zapewnia firma.

skąd taki pomysł? produkcja idzie przecież, zamówienia są

Jak długo trwa proces awansu w ASP Polska Sp. z o.o.?

Całe życie

@Gumiś

Czyli chyba nie ma za bardzo mozliwości by awansować? A są chociaż jakieś podwyżki dla bardziej zaangażowanych pracowników?

@Helena

nie ma podwyżek. możesz sobie żyły wypruć a jak nie wejdziesz odpowiednio głęboko w d&%ę odpowiednim osobom to zapomnij. Raz na 20 lat rzucą inflacyjną, była teraz, następna za 20 lat.

@kaja

To ile wynosi te wynagrodzenie? No i czy w takim razie jest możliwosć podbicia sobie tej stawki na przykład jakimiś nadgodzinam?

@Iza

Nadgodzin nie ma i stawki opłakane i brak premi

ona

Zależy od hali. Na reha całe życie, a na automotive do miesiąca

Asp

Ktoś wie w jakim celu będzie spotkanie 23.11? Zamkną firmę ? Czy może znowu utna godziny lub redukcja etatów

Agata
@Asp

I co po tym spotkaniu? Warto składac cv czy spadła na tym spotkaniu jakaś bomba, która wpływa na jakość pracy?

Adelajda
@Agata

Nie warto. Firma pozyskała nowego, dużego klienta, ale jeśli ktokolwiek myśli że choć złotówka spadnie pracownikom do kieszeni to jest naiwny (usunięte przez administratora) Będzie więcej roboty i tyle. ASP nie jest propracownicza i nie będzie. Najlepszy przykład - pracownikom odebrano premie na pół roku, bo niby zła sytuacja finansowa, po czym zarząd jedzie do hotelu w górach na "szkolenie" z moczenia czterech liter w basenie. Na to kasa jest. A związki zawodowe na to patrzą i zero reakcji, jeszcze się zgadzają żeby pracowników z premii golić. Więc nie warto, chyba że nie masz co do gara włożyć.

Reha
@Adelajda

Przecież te dwa dupowciski że związków się do niczego nie nadają Boją się utraty stołków tak było jest i będzie i tyle w temacie

Joanna

Jestem w szoku co wy tu piszecie, weszłam tutaj z ciekawości i żałuję również, bo mi aż rzęsy spadły z szoku. Społeczeństwo robi się niestety bardzo roszczeniowe, chcieliby zarabiać po 10 patyków najlepiej śpiąc przy maszynach. Pracuję od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera bardzo luzna i przyjemna, brygadzista i lider super, masz robić swoje i nikt pretensji nie ma. Jak się ktoś spoznia non stop albo więcej go w pracy nie ma niż jest to do kogo macie pretensje? No wiadomo, zawsze lepiej do kogoś niż do siebie. Nie ma żadnego porównania choćby do polkowickiej firmy, gdzie (usunięte przez administratora) Krzyki na pracowników i ogromne dręczenie psychiczne było na porządku dziennym. Chyba wiele osób zapomniało, że dobrze traktując innych to się zwróci. Więcej pokory a mniej obgadywania, pozdrowki :)

Odp
@Joanna

Ciekawe ile dostajesz premi frekfencyjnej kwartalnej wakacyjnego czy udzialu w zyskach wiec nie pisz bzdur bo nawet sufmiarki obslugiwac nie potrafisz nie wspomne o srednicówce czy mikrometrze (usunięte przez administratora)

@Odp

Do tej pory nie miałam żadnej styczności z mikrometrem czy średnicówka, a skąd ty możesz wiedzieć o mojej znajomości obsługiwania suwmiarki? Do tej pory nikt z przełożonych nie zwrócił mi uwagi na temat ewentualnych złych wymiarów :) Ps.nie ma takiego słowa jak "sufmiarka" kochana kolezanko/kochany kolego :)

@Joanna

Skoro pracujesz od niedawna to nie znasz produkcji i metrologii i pewnie sama chcialas zarabiac10k za nic nierobienie skoro cie z polkowicliej strefy wyslali na urzad pracy

@Andrzej

Nigdy nie byłam zapisana w urzędzie pracy ???? a z polkowickiej strefy odeszłam, bo byłam w ciąży.. Chryste, jak ludzie plotkują, brak słów. nie martw się moimi zarobkami, mam dwie prace, wychodzi super sumka :) pytanie zasadnicze, skoro jesteście cwani w gębie anonimowo i nie podoba wam się firma i kierownictwo, po co tam jesteście? Zawsze można zmienić pracę, skoro gwiazdeczki cały czas narzekają na zarobki. ) pozdrawiam serdecznie

kaja

widać, że juz nie pracujesz w asp skoro nie wiesz że eli już dawno nie ma. Nie masz nic mądrego do napisania to nie zmyślaj głupot

Moro
@Joanna

Przestan jatrzyć i bruzdzic jak ci sie nie podoba to na urzad pracy!

Mata
@Joanna

Kogo to interesuje ze ktos cie zaplodmił? Twój cyrk twoje małpy!

Cnc
@Joanna

Ej piękna słyszałem Że Cię zwolnili ? Jak tam ?

El Honsel

Krystian i Diabeł postawiliby ten (usunięte przez administratora)znów do pionu haha. A tak serio, to najbardziej (usunięte przez administratora) firma w jakiej przyszło mi pracować na przełomie 2014-2017 roku. Z plusów, że można było legalnie chlać w robocie, jak się robotę robiło.

@El Honsel

No to jest faktycznie plus. Możesz wymienić jeszcze jakieś plusy pracy w tej firmie? Na jakim poziomie były zarobki? Jak atmosfera?

nowy

kto w tym asp pociaga za sznurki

@nowy

Czy są przyjęcia do asp

Nick carter
@Bubu

Niby nie. Ale właściwie to tak. Mniej więcej mamy taka konsekwentna kadrę zarządzająca że wyglada to mniej więcej tak: „chłopaki musimy zwolnić 10 osób ….” „Zrobione szefie” Później zebranie krawaciarzy : „Panowie okazuje się ze zwolniliśmy za dużo osób mamy braki” …. I w ten sposób nie możemy zbudować stałej, zżytej ze sobą i posiadającej fach oraz doświadczenie grupy. Na maszynach niby guzikowy wiec nie musi umieć…. Ale czas pokazuje ze teoria teoria a życie życiem ????

@Nick carter

A na jakie zarobki można liczyć są jakieś premi

Aron
@Bubu

Coś tam jest zarobki raczej 3liga. Ale premie są. No może aktualnie na określony czas wycofane, ale wrócą… musza wrócić …

@Aron

A jakieś konkrety

@Aron

co oznacza ta 3 liga? I jeśli o te premie chodzi to doprecyzujesz jak mogą wychodzić?

Asp

Reha padnie?? Dużo zwolnień , zawiesili premie , jeden z klientów zrezygnował

@Asp

Dwóch klientów zrezygnowalo nie jestem ????

Amor
@Asp

Cóż. Firma tak się ma jak jest zarządzana.

@Asp

Dlaczego jest dużo zwolnień? No i z jakiego powodu zawiesili premie?

Cnc
@Iza

Kto zrezygnował jaki klient ?

@Cnc

Inwaker

merlo

Ktoś wie co się stało z Danielem z jakości ?? Wisi mi 50 zł :)

Bobek

Już nie pracuje

@merlo

Kwota mała, ale mimo wszystko. Upominałeś się??

daniel
@Iza

Nic nikomu nie wiszę. Nie pozdrawiam.

Ewelina
@daniel

Dużo macie takich śmieszków w firmie? :) Chodzi mi o osobę która napisała komentarz wyżej

Idę pod most
@Iza

Ja wiem czy mała …. W jednym roku niektórym tyle płacili na święta w grudniu. Śmialiśmy się ze hej….aż roku następnego nic nie dali. I wtedy człowiek spojrzał na te pięć dych inaczej… to zawsze było na flaszkę ????

@Idę pod most

A czemu przestali dawać? Myślisz że w tym roku coś dostaniecie?

Sweterek
@Helena

Pinokio nikomu nic nie da.

@Sweterek

Skąd wy tę ksywkę wzięliście? ;p I skąd ta pewność, że nic?

@Izabela

Dostali podwyżki i siedzą cicho :D Może by tak odszczekać brzydkie słowa?

Jaro slaw
@merlo

Podobno się zapożyczył u wszystkich i wyjechał ze Stefanem na Majorkę.

Jak nowy kierownik produkcji?

Bezkosztowo

Bezkosztowo

@Bezkosztowo

Co to ma oznaczać? Ma to jakieś nawiązanie do nowego kierownika czy wątki się pomyliły?

Obserwator.

Smutne czasy w tej firmie. Każdy robi sobie co chce. Zero kontroli nad niektórymi pracownikami. Kto donosi może sobie robić co chce. Kto uczciwie pracuje jest pomijany .Z drugiej strony ludzi się tutaj demotywuje zamiast jakoś wspierać. Wymagania i wymagania .I nic więcej. Ludzie mają dość. I dobrze ,bo po co robić normę skoro ciągle jest źle i źle. Przykro się patrzy .Niektórzy tyle lat pracują a mają mniej niż osoba ,która dopiero co przyszła do pracy. Utrzymanie ruchu robi już wszystko od ustawiania maszyn do naprawiania aż po przerabianie części bo w tej firmie jest taki bajzel. Ciche soboty. Chodzą do pracy pupile. Dobre czasy w tej firmie już były.

@Obserwator.

To ile można dostać zaczynając tutaj robotę? Bo piszesz, że nowi dostają więcej niż ludzie którzy mają tam już staż pracy... Odpowiedz, proszę. :)

Biedny
@Helena

No 20 na pewno. Znam przypadki ze w kadrach po interwencji do najniższej krajowej dopłacali.

Biedny 2
@Helena

20zl Brutto na start ????

Bobek
@Biedny 2

To są jakieś kpiny za taką pengę&

Nieważne
@Obserwator.

Fred

Zwykły pracownik ma zapiepszac ale liderzy w większości to nieroby ,ktoś powinien ich rozliczac z dniówki co zrobił - papierosek 100 razy dziennie . Jeszcze chwila to nie będzie kto miał pracować za te śmieszne stawki za to biura wypchane ludźmi żenada .

@Fred

Czy w ASP dalej stawki wynoszą 20 zł brutto

@Gumiś

Na każdym stanowisku były takie stawki za Twoich czasów?

A teraz jest 21 na godzinę

@Gumiś

A macie do tego jakies premie chociaż?

Czy to prawda że w kadrach musicie zostawić swoje prawo jazdy jak jeździcie w firmie autem firmowym?

@Nowy

No chyba musisz jakoś udowodnić że rzeczywiście możesz jeździć autem, no nie?

@Helena

No to skopiować rozumiem ale zostawić orginał?

Lena

Здравствуйте .я с Украины..нахожусь в городе Глогов..у Вас найдётся работа для меня. Вы берете украинцев на работу? Спасибо

Jak w ASP Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Iza

A co trzeba zrobić, żeby mieć ten tytuł ,,najlepszego sprzedawcy?”

Ann

Witam czy ktoś może mi opisać czym się zajmuje firma?na czym.polaga praca?I czy szybko dają umowę na czas nieokreślony pracownikowi?jestem kobietą, szukam pracy na terenie głogowa czy powinnam wiedzieć o czym konkretnym? Góry dziękuję bardzo za odpowiedzi

@Ann

Widziałam tylko na głogowskim portalu ogłoszenie na pracownika produkcji-operatora CNC ze wstawioną stawką zarobków 2500 brutto, co jest dziwne, bo raz że mniej niż najniższa krajowa, a dwa, że operatorzy CNC zarabiają dziś w Pl znacznie więcej. Ale to może wstawili cokolwiek, a zarobki podadzą jak się ktoś zgłosi...

CNC 12
@Joanna

Dają 19-20zl brutto także przy 160h wychodzi 3200brutto...takze na ulotkach albo przy odrywaniu biletów w kinie wyjdzie więcej

Monster
@Ann

Firma trudni się obrabianiem.. tyłka :D

Anty asp
@Monster

Norma u nich.Za plecami kozaki a prosto w oczy to (usunięte przez administratora)potrafią nic powiedzieć.

@Monster

Na ile może liczyć operator wózka widłowego na godz

Wozek
@Nobas

@Wozek

Brutto czy netto i jakieś dodatki

Wozek
@Nobas

19 brutto no teraz będzie 20 brutto bo najniższa krajowa, Dodatków zero ,600zl brutto na święta Premia 200zl brutto za frekwencje 200zl brutto premia BHP jak nikt nie zgłosi wypadku w zakładzie całym ;)

@Wozek

Dziękuję za odpowiedź

Wiktoria
@CNC 12

A czy jest możliwość brania nadgodzin i większych zarobków?

Cnc12
@Wiktoria

No jest możliwość nadgodzin ale czy to o to chodzi żeby nadgodzinami poprawiać sobie wypłatę która bez sobót jest na poziomie płacy biletera w kinie?

PKP InterCity
@Cnc12

Jest możliwość. Raz jest a raz jej nie ma. Podobno optymistycznie myślący wódz powiedział ze może i nie ma podwyżek ale możecie sobie dorobić w nadgodzinach. To prawda ? Byłby to skandal i afera madgodzinowa. Pamietam jak któryś kierownik sam mówił ze przecież nie o to nam chodzi żeby robić półtora miesiąc w miesiąc. Były to bardzo ale yo bardzo krzepiące załogę słowa. Były. …nawet Pierdonka się chwaliła. Wszyscy dostali. My tez. Słodkie pączusie na wierzbie. Bo gruszki już byly ????

PKP iNTERcITY

Ogólnie jest ok jeśli nie uwzględniamy finansów i stosunku do szeregowego pazia Chyba czas na nowa nazwę firmy. Obiecanki Cacanki w (sp} ZOO Grupa Kabaretowa (usunięte przez administratora) Objaśniam wymyślając historyjkę Obiecają gruszki na wierzbie (gruszki złote 23 karaty) przy podpisaniu umowy wstępnej- Wraz z upływem czasu do końca próbnej zauważasz ze zrobili Cie w balona... Mijają kolejne dni do końca umowy zostaje Ci 5 dni a Ty nawet nie słyszysz wspominek o tym czy w ogole masz szukac pracy... czy coś Pinokio Cie unika jeździ w delegacje ewentualnie podglądnie Cie na kamerce... Ponoć hobby zarządzających. i nagle pytasz sie gdzie umowa ?? i słyszysz "na prawdę nie dostał Pan jeszcze ?-już to wyjaśniam..." i Faktycznie ufff.... Lider daje Ci umowę bo jak się domyślasz warunki płacowe zmianie nie uległy. Nawet jeśli Najniższa Krajowa mówi coś innego. Liderowi nie żygnie$z bo zarabia kilka zł wiecej więc jedzie na tym samym wózku... . Ale już wyżej są nowe samochody ładne buciki lakierki sprzęty od Apple Lansik i Bansik...... Ale drogi KANDYDACIE na pracownika produkcji.... NIE WIERZ mi na słowo.... SPRAWDŹ mnie I PRZEKONAJ SIE SAM... a pozniej skomentuj ten wpis... Ja wymysliłem historyjke.... w realu na pewno inaczej to wygląda. Na prawdę. KHE

PKP
@PKP iNTERcITY

GRUPA KABARETOWA H A M DROGI adminie wielkimi literami można nazwy Własne tworzyć. Nie chodziło o człowieka typu prezydent Rosji. H A M to może akurat Hakerska Agencja Multispamowania. No i co ??? Żeby rylko hakerzy z Annonymous nie zobaczyli ze niewinne momenty są manipulowane niesłusznie. I serwis - da sobie radę ????

Zostaw merytoryczną opinię o ASP Polska Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w ASP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASP Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASP Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASP Polska Sp. z o.o.