Key Company

Białystok

Opinie o Key Company

fff 2008-10-27 15:11:42
Słowa kojarzące się z Key Company (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):fff
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .fff
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ffff
Od jakiej stawki można negocjować pensję?fff
Najbardziej podobało mi się w Key Company:fff
Najbardziej nie podobało mi się w Key Company:fff
Coś więcej? 2011-08-01 14:50:09
Coś więcej? Widzę ogłoszenie wiszące od wieków...czyżby nikt tam nie chciał pracować?
Biurwa 2011-08-01 15:01:28
przeciętna białostocka firma. brak szacunku do pracowników, niedbanie o ich rozwój, lepiej zmienić pracownika na nowego niż dać podwyszkę doświadczonemu. W kadrze "zarządzającej" panuje przekonanie, że praca w tej firmie to szczyt marzeń każdego, że zarobki cud miód, tylko dlaczego konkurencja daje znacznie więcej? ponad to all pracownicy, każdego działu narzekają, każdy szuka pracy, każdy jęczy i narzeka. A zamiast narzekać wystarczy poszukać pracy i gotowe. Z firm gdzie byłem/-am na rozmowie jak słyszano ile zarabiałem/-am to poprostu się śmiano!
ex 2011-08-03 12:48:26
pracowałem tam jakis czas temu i nie za dlugo. bez sensu, zero szans na sensowna podwyzke. we wczesniejszych firmach raz na pol roku 300 netto, w obecnej mam przynajmniej raz na kwartal 200. a tam? jak rzuca 20 zl to bedzie cud.
byly 2011-08-05 09:53:04
wszyscy nowi pracownicy dostaja minimalna krajowa. wyzej nie podskoczysz. ponoc teraz zatrudniaja tez na umowe zlecenie! hehe firma sie rozwija! jak ktos chce lepsza prace u konkurencji za przyzwoita kase niech sie tu dopisze, a podam swoj adres do korespondecji.
Elemeledutki 2011-08-06 17:52:07
Pracowników traktuje się jak niewolników. Brak podwyżek. Ludzie zarabiają gorzej niż kasjerki w biedronce. Na szczęście znalazłem lepszą firmę, w której pod razu dostałem 500 zl netto więcej. Nie wiem dlaczego która tam chce jeszcze pracować. Zresztą o poziomie firmy świadczy to, że szukają pracowników na darmowym serwisie białystok online...i to nawet nie wyróżniają:)
Wiking 2011-08-07 18:29:12
kpina. 5 lat temu rzadzila klika i teraz z twgo co wiem jest to samo. Gdybym nie rzucil tego w pizdu dalej pewnie zarabialbym 1300 zl!!! Czy ktos w dzisiejszych czasach wyobraza sobie takie zarobki? Na rachunkki ledwo wystarczalo. Zenada zenad! konkurencja wita z otwartymi ramionami, szczegolnie grafikow z portfolio i marketingowcow:) uuuu
Aria 2011-08-08 08:36:29
Ooo proszę, ostatnio widziałem tylko na hyde parku gazety kilka opinii, a tu się coś zaczęło kręcić. Jak ja tam pracowałam to było cienko i jak widzę wszystko pozostało bez zmian większych. Hihi. Nie wiem z jakich powodów ludzie tam pracują, kasa niska, traktowanie pieskie, albo się boją iść gdzieś dalej, albo im odpowiada taki coś.
Scarlet 2011-08-09 12:18:04
Szacun dla tych co znosza produkcje i montaz! Po prostu jeden wielki... prezesi tradycyjnie olewaja wszystkie problemy, szczegolnie z najnizszych wynagrodzeniem jakie oferuja w bialymstoku. Dwie konkurencyjne firmy placa sporo lepiej.
Erni 2011-08-16 09:56:26
Łubudubu łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubuuuu...! :-) Ta firma to jak Miś poprostu :D "My tu płacimy za waszą naukę" więc podwyżek nie ma! Hahaha:) Ubaw wielgaśny ubaw. To się odchodzi do normalnych firm z normalnymi zarobkami nie? Tak!
XL-S 2011-08-23 09:45:36
jakies to glupie wszystko niby ciekawa firma a wizerunek na rynku bialostockim lezy i kwiczy, albo nikt nie zna, albo zna i kaze sie wystrzegac, robia dobrze tylko kasetony nic innego nie robia pewnie nie umieja.
Scrotum 2011-09-02 15:34:23
Omijać z daleka! Dają tylko minimalne wynagrodzenie! Nie dają podwyżek! Ledwo trzy miechy wytrzymałem! TWA!
5yy 2012-03-20 13:30:47
Kasa minimalna a wymagania jak w wielkiej korporacji
karazynowy pirat 2012-06-01 12:39:28
ogladalem ostatnio obiektyw...co za klamstwa wy tam pokazujecie w tym keju? myslicie, ze ktos sie na to nabierze? coraz wiecej osob w bialymstoku wie jaka naprawde jestescie firma. jak to dbacie o pracownikow i ich rozwoj. zarobki najgorsze w miescie.
Polo 2012-06-12 09:19:24
Dalej płacą najniższą krajową i wmawiają że ta firma to przyszłość? Tylko dla kogo? Kij Kopany to ta Irlandia w Tuskolandii.
gość 2012-06-16 20:32:09
płaca to pikuś w porównaniu z traktowaniem ludzi, dno i wodorosty
Last Mo 2012-07-04 16:03:15
Kursor i Pleksus, to są firmy w których warto pracować. Po pierwsze dlatego ze płacą 100% więcej. Szczególnie dla specjalistów, kierowników, handlowców. Premie mają normalne a nie jakies kuzwa smichy chichy. I po drugie podejscie do ludzi! To jest cos czego w Key zasciankowi prezesi nigdy nie rozumieli nie zrozumieja. To dlatego po calym miescie krazy tyle opowieści o tej firmie i szefach. Jak pracuja tam jeszcze jacys dobrze ludzie to dawajcie do nas.
Łooo 2012-10-15 13:12:16
Łoooo! Słyszałem w sobotę od znajomego że kierownik marketingu spyla :))) Widzę że Kij dalej dba o swoich pracowników :-)))))) A Pan Kierownik to gdzie? Pewnie Kursor? :>
zuczek 2012-11-27 08:57:31
Firma beznadziejna,placa minimalna,co poniekturzy wspolpracownicy to jezeli by mogli to by za przysłowiowy grosz ludzi podpierdalali zreszta sa i tacy podpierdalacze w tej firmie zwłaszcza na montazu tam prawie większość osob to podpierdalacze,kierownik Jarek z montazu to juz wogle pojebany wczlowiek kto go zrobil tam kierownikiem to niemam pojecia,prezesi to prubuja udawac wielkich i ze jak u nich pracujesz to ma sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i trzeba szanowac ta prace,dno i wodorosty ludzi nie idzcie tam do pracy,na poczatku to moze i fajnie wyglada ale pozniej kazdy bedzie żałować
ypsylon 2013-08-06 15:59:47
daze? a prosze cie bardzo. za te 8pln na h idz i zaszalej:)
gregory 2014-03-17 17:45:45
Key Company szuka specjalisty ds. sprzedaży, mam rację, że to najzwyczajniej przedstawiciel handlowy, tylko nazwa inna?
lukas 2014-03-17 23:34:07
@gregory, praktycznie tak, z tym, że tu pewnie nakierowanie jest na samą sprzedaż, skoro wymagają doświadczenia w sprzedaży.
Lucek 2014-03-18 18:31:08
Oni zawsze szukają takiego specjalisty, to strasznie rotujące stanowisko. A wiecie jak wygląda praca na tym stanowisku? Będziesz obdzwaniał firmy czy komuś nie wykonać jakiegoś neonu czy reklamy, a osoba 'w słuchawce' powie Ci tak: 'Proszę Pana, Pan już z tej firmy to chyba jest dziesiątą osobą co do mnie dzwoni'. Zresztą, nawet jak wam się uda zdobyć zamówienie to nierzadkie są sytuacje kiedy otrzymasz odpowiedź z firmy, że tego nie zrobią bo zamówienie jest za małe i nie opłaca im się tego robić. A potem trzeba dzwonić ponownie do klienta, odmawiać i świecić oczami za innych i przepraszać, że jednak tego nie wykonamy...
Największych klientów oni już mają i ich obsługują, a każdy kolejny nowy pracownik dostaje google.pl i jedzie po wszystkich firmach co wskaże google... Także możecie sobie wyobrazić jak to jest i dlaczego ciągle szukają na to stanowisko. Byłem u nich na rozmowie jakiś czas, ale już podczas rozmowy dla ówczesnego prezesa czy właściciela firmy powiedziałem, że jednak się nie zdecyduję na pracę u nich. A tu raptem zdziwienie: dlaczego nie, przecież każdy by chciał u nich pracować. Odmówiłem mu już podczas rozmowy dlatego, że zniechęcił mnie swoją osobą i postępowaniem (szczegółów już nie będę zdradzał).
Ni-ck 2014-03-31 16:51:07
Potwierdzam to co napisał Lucek. Rotacja osób w tym dziale średnio co 3-6 mies. Tylko dyrektor marketingu pracuje tam od zarania dziejów, bo ma wtyki za granicą i najwiekszych klientów + zbiera po wszystkich pracownikach którzy wylecą. A każdy nowy zaczyna od zera...To tak po krótce, bo o (usunięte przez administratora). można by książkę napisać, pt: "Jak nieudolnie prowadzić biznes." Jeśli komuś pasuje taka robota za 1200zł na rękę to jak najbardziej -POLECAM.
klienci 2014-05-20 16:05:29
ale z tą własna bazą klientów to się spotkaliście pierwszy raz? Serio? Bo ja znam tę branże i mam inne doświadczenia.
jutek 2014-05-31 16:50:19
Przeważnie doświadczony pracownik ma juz jakies znajomości, to i baze klientów tez posiadac powinien, gorzej jak ktos zaczyna kariere od key company.
Ex-pracownik 2014-07-14 13:45:35
Z bazą klientów to prawda. Każdy tworzy na własną rękę. Żadnego podziału nic. Za moich czasów był jeden kierownik co stworzył w miarę normalny podział na branże i kraje by sobie ludzie do oczu nie skakali. Założył też bazę danych online, ale darmową, bo kasy nie dostał na normalną :))) Każdy miał konto, logował się i jakoś to działało. Nie wiem jak to teraz wygląda. Ploty chodzą, że w końcu i kierownik nie wytrzymał tego zastraszającego debilizmu. I nie, nie ma tam marketingu, czysty call center.
Lucek 2014-12-09 19:59:04
Powiem tylko tyle abyś poszedł do Key Company, popracował tam rok czasu i powtórzył to co teraz tutaj mówisz
gość_123 2015-04-03 21:17:41
Polacy to tylko narzekać potrafią... Z tego, co pamiętam, to prezes akurat traktował ludzi w porządku. niestety dużej części załogi pracować się po prostu nie chciało - oczekiwania mieli w stylu "czy się stoi czy się leży...".
bezdomny 2015-04-19 14:22:18
Ty pacanie! W innym świecie żyjesz. Jakbyś dostawał miesięcznie 1300 zł to też by tobie nie chciało pracować sie. Mówisz o dobrym traktowaniu, widocznie konfident jesteś i zdrajca
były 2015-04-30 21:53:35
Z tego, co pamiętam, to prezes akurat traktował ludzi w porządku. niestety dużej części załogi pracować się po prostu nie chciało - oczekiwania mieli w stylu "czy się stoi czy się leży...". tak traktuje jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a takich tam nie brakuje a porządni ludzie odeszli dawno temu
ja 2015-04-30 21:57:48
tylko rok hahhahah 10 lat to jest sukces
ja 2015-04-30 21:58:38
tylko rok hahhahah 10 lat to jest sukces
były 2015-05-03 07:40:47
który prezes traktował w porządku jest tam dwóch
johny bravo 2015-09-29 10:54:27
słabizna straszna.jesli masz nóż na gardle i nie masz innych opcji to lepsze niż siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 1300 i nie licz na więcej.dziwni ludzie,dziwna atmosfera.odradzam, uwsteczniająca praca.zostaniesz dłużej to możesz sie cofnąć i zostać neandertalem.kibel straszny!
johny bravo 2015-09-29 10:54:31
matador 2016-02-19 07:12:15
Jak dla mnie firma jest cudowna. Ja kasy nie potrzebuje za dużo to i za te jałmużne co dają bede pracowac i tyrac jak osioł do końca swoich dni i jeszcze jeden dzień dłużej...
eddy 2016-05-19 23:26:33
praca to nie samolot zawsze można ją opuścić @matador dalej tu pracujesz skoro tak Ci się nie podoba??
Zostaw swoją opinię o Key Company - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Key Company