Opinie o Ampol w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ampol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ampol o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampol w Kraków

Franciszek

Książeczka sanepidowska, karta kierowcy, prawko kat. C i doświadczenie, takie widzę wymagania na kierowcę kat. C/B za 4500-6000 zł brutto. A jak tu jest teraz z nadgodzinami i płaceniem za soboty? Bo piszą, że robi się również w soboty. Płacą kodeksowo +50 +100%? Czekam, może ktoś zorientowany napisze, jak tu się teraz robi?

@szef

A jak się wpadnie z tym tacho to jak się tłumaczy pracodawca, płaci wszystkie mandaty? Ile można zarobić na takiej podwójnej obsadzie, bo to przecież sporo godzin? O tych dodatkach pisząc to masz na myśli dodatkową kasę czy jakieś inne benefity?

Firma bardzo zachwala sobie warunki pracy i pisze, że są bardzo dobre. A chodzi mianowicie o etat specjalisty ds. logistyki. Można prosić o jakieś szczegóły tych bardzo dobrych warunków, które nie są wpisane w ogłoszenie? Szczerze to trochę mniej znam się na branży agro i mówię to otwarcie, a widzę, że jest ta wiedza konieczna. Czy mógłbym liczyć na szkolenia branżowe już pracując?

Witam, widzę ogłoszenie o pracę na stanowisku kierowca kat.B. Mam pytanie Jak wygląda załadunek ile punktów ma kierowca i jakie trasy, czy rzeczywiście praca po 6 godzin + soboty. Dziękuję za odpowiedź

Mońka Nowy wpis
@Marta

Cześć, też widziałam to ogłoszenie. Fajnie, że ktoś o to pyta. Ja też mam pytanie, czy firma wysyła co roku kierowców na badania lekarskie? Czy firma właśnie wysyła i opłaca takie wizyty, czy to pracownik sam musi sfinansować, aby mieć takie dokumenty?

Filip Nowy wpis
@Marta

Towar na daną trasę masz na paletach. Ilość punktów jest uzależniona od trasy i dni niekiedy jest ich 15 a niekiedy 5 . Jak się wyrobisz w 6 godzin to praca jest po 6 godzin jak się wyrobisz w dwie godziny to pracujesz dwie godziny

@Filip

Za to na magazynie, to piszą aktualnie w ofercie na pracownika magazynu o robocie w systemie 3 zmianowym 6-14, 14-22, oraz 22-06. Do rozkładania towaru, składanie zamówień, ważenia, utrzymania czystości na stanowisku (usunięte przez administratora) itp. z tym, że jak się wczytałem, to jest to na chłodni. Coś Ci wiadomo o tym, jak firma pomagaja znosić robotę w takich temperaturach?

Franciszek

szef
@Franciszek

Stałe wynagrodzenie i nie ma znaczenia czy pracujesz 180 godzin czy 250 czy w soboty czy w nocy zawsze dostaniesz tę samą (usunięte przez administratora)

KIEROWCA BOMBOWCA
@Franciszek

Franek, jeżeli kierowca kategorii C posiada kod 95 to minimalna stawka godzinowa wynosi 30 zł na rękę. W Biedronce płacą 5000 na rękę za 160 godzin. Chłopie opamiętaj się, (usunięte przez administratora) chcesz być.

Ilona
@szef

To nie ma prowadzonej ewidencji godzin? Żadnych premii? Tylko podstawa? Nie ma rotacji przez to?

szef
@Ilona

W nocy jedziesz po towar jako kierowca ka C i używasz tacho a po powrocie zaczynasz pracować jako kierowca kat B bez tacho. I tak na okrągło. Jak ktoś lubi nie spać i mało zarabiać albo ma problemy ze spaniem to robota dla niego. Coś tam dostaniesz dodatkowo, jakąś kurę której się termin kończy.

xxxxx xxx

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Są prace które maja plusy i minusy, tutaj są same minusy. Płaca głodowa, kierowca to tak naprawdę tragarz, jazdy jest niewiele a przerzucania to tony, ogólny bałagan, jedynie niedziela wolna. Koszmar serdecznie odradzam nawet wrogom.

@xxxxx xxx

Głodowa czyli najniższa? To po ile godzin robicie jak tylko niedziela wolna? Ogólnie sobota wlicza się jako nadgodziny czy nie?

xxxxx xxx
@Weronika

Nie ma żadnych nadgodzin w sensie 50% i 100% płatnych, nawet nie wspomina o czymś takim bo otrzymasz momentalnie kopa takiego, ze zatrzymasz się po drugiej stronie bramy. W tej firmie panują XIX wieczne zasady.

Joe
@xxxxx xxx

Jak z ciebie taki pan kierowca to mozesz jedzic limuzynom - tu kierowca jest dostawca.

@xxxxx xxx

Nie no ale aż tak skrajnie, że z marszu by zwolnili to chyba nie jest? A jakieś jeszcze inne uwagi i zasady są warte wspomnienia?

To ja
@Weronika

Z marszu cię nie zwolnią ale to, że sama się zwolnisz albo oni cię zwolnią to kwestia krótkiego czasu. Tak uprzykrzą pracę albo zrobią powód do zwolnienia a możliwości jest kilka.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ampol? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Nie polecam

Nie polecam tej firmy przez dwa miesiące będzie pięknie. A potem same problemy i trzeba uważać na twarze z magazynu bo tam to same uje... pieniądze za tą pracę to nie pieniądze szkoda zdrowia..

@Nie polecam

To co takiego dzieje się po tych dwóch miesiącach, że nagle zaczyna się sypać? Czyli ten pierwszy okres oceniasz jednak w miarę pozytywnie? Co takiego pozytywnego wtedy się działo w takim razie? ;p

kierowca
@Weronika

Szukasz swojego towaru po całym magazynie, bywa, że jednej skrzynki szukasz godzinę albo dwie i już nie pracujesz 8 godzin a 10.Jeżeli myślisz, że towar na jedną trasę jest w jednym miejscu to błąd. towar jest rozsiany często jedna twoja skrzynka jest pod 10 innymi które musisz przerzucić żeby wydostać swoją, zabierasz 100 skrzynek a musisz przerzucić 300. Tak to działa.

Roman
@kierowca

To słabo. Nie ma kogoś do pomocy? Pracownicy nie układają towaru według wysyłki tylko rzucają gdzie popadnie? Przecież taki brak organizacji pracy to może wykończyć. Przynajmniej ja bym miał z tym problem.

To ja
@Weronika

Zaczynają się regularne braki towaru, faktyczne lub oszustwo pań które przyjmują towar, czasami nadwyżki ale o tych raczej się nie dowiesz bo na sklepie słowem się nie odezwą no może sporadycznie i za wszystko odpowiada kierowca finansowo.

Ulrich Von Jungingen

Praca jak każda inna, szefostwo nie czepia się bez powodów. Koledzy w pracy różni - jak w każdej robocie.

Olga
@Ulrich Von Jungingen

Czyli standardowo :) A jak wynagrodzenie? Też standardowe? :D Czytałam, że pracujecie również w soboty, jest za to jakaś większa stawka?

Jakie godziny pracy obowiązują w Ampol?

Kudłaty

Od 4:30 z dyżurami do 18-19

Vigilante

Poza podstawą nie ma żadnych dodatków i premii Praca jest od poniedziałku do soboty, wolne są tylko niedziele

Vigilante
@Vigilante

Jeszcze chciałem napisać że umowa o pracę jest podpisywana na najniższą krajową, a resztę dostajesz tak jakby pod stołem

Kudłaty

Świadczeń dodatkowych nie dostaniesz ale możesz stracić wynagrodzenie, możliwość jest kilka, jak ktoś ma pecha to jeszcze dopłaci do interesu.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Ampol?

Czrna

Najlepiej jak masz coś z deklem, to dasz radę. Firma przypomina dom bez klamek.

ja se chwale

Musisz być mocno zdesperowanym człowiekiem, żadna normalna firma nie chce z Tobą zamienić nawet jednego słowa, to tutaj jest twoje miejsce.

Jak dużo osób pracuje w Ampol?

Alleluja i do przodu

Trudno powiedzieć, jest tak duża rotacja, stale ktoś ucieka, przychodzą nowi za tydzień odchodzą i tak w kółko. Chyba sami szefowie nie wiedzą ilu mają pracowników, panuje jedna wielka improwizacja.

Łysek z pokładu magazynu

Takich co pracuje dłużej niż 6 miesięcy to chyba siedmioro.

Mua

@Anonimowy pracownik no dobra a jak się pracuje ? Bo piszesz o produktach które wydajecie, a nie o tym czy to dobre miejsce pracy ?

cienki_byk
@Mua

Miejsce pracy jest dobre, chcesz zarobić możesz popracować dłużej, kasa ok - mówicie że cieżko a prubowaliście pracy na warzywach?

Maniek

Robota za pajdę chleba przez 6 dni w tygodniu. Chaos jakiego świat nie widział. Szukasz problemów to polecam.

Xxx

W firmie panuje ogólny chaos, wszystko robione po kosztach. Pensja słaba i częściowo wypłacana pod stołem. Ogólny wyzysk I (usunięte przez administratora)

Anonimowy pracownik

Na wstępie podkreślam, że jestem obecnym pracownikiem tej firmy i ostrzegam wszystkich przed zakupem towaru w ampolu. Widzę codziennie co się dzieje i nie zjadł bym niczego co oni tam sprzedają bo już nie raz kazali mi osobiście przepakowac towar ( drób, kiełbasy) do nowego czystego pojemnika z dobra data waznosci A w rzeczywistości jest po terminie. Te które śmierdzą lub są oslizgle kazali mi wyrzucać A dobre na salę do sprzedaży... I to jest hurtownia spożywczą?? Ja się pytam gdzie jest sanepid? Gdzie są jakieś kontrole??? Przeciez to zakrawa o gruby skandal!!! Truja ludzi nieswiezym towarem po wybudowanych cenach bez żadnych konsekwencji!!!! Tak nie może być. Pracodawca wypisuje na umowie najniższą krajową dla wszystkich A resztę daje "pod stolem". Okradają Państwo, klientów, pracowników w imię czego? W imię nowych samochodów i wypchanych kieszeni kierowników i szefostwa... proszę niech w końcu ktoś zgłosi to gdzieś dalej bo zarabiają na naiwności ludzi którzy myślą że kupują świeży towar (Bo to przecież hurtownia) A rzeczywistość jest zupełnie inna. Odradzam wszystko co związane z ampolem.

,,,,,
@Anonimowy pracownik

no to może zgłoś, a nie żal się tu XDDD

Pracownik Ampol

Czytam te wszystkie opinię o mojej firmie i chciałem się odnieść do jednej zeczy ktoś napisał o tępych typach pracujacych na magazynie hehehe dobre !!! I ma racje większość to same kondony !!! I dęte frajery !!! Dziękuję i pozdrawiam kolegów z pracy.

Kierowca

Witam pracuje w tej firmie naciągaczy i (usunięte przez administratora) jednak już nie długo.praca 6 dni w tygodniu za zasiłek hahaha bo wypłatą tego nie można nazwać praca ciężka panuje bałagan i nie ma żadnej organizacji pracy !!! Rano nie wiadomo co na Alto załadować i ile się będzie czekać na dokładki na dodatek jeszcze te tępe typy pracujące na magazynie sprawiają wrażenie jak by sami nie wiedzieli gdzie obecnie się znajdują hahaha towar który sprzedaje firma prosto z brudnej podłogi np.rozsypane podroby lądujące w lotni i na sklep to norma o innych zaobserwowanych rzeczach nie wspominając .umowa na najniższa krajowa reszta na lewo !wokół sami konfidenci panuje złudna trudna i gęsta admosfera fałszywi ludzie i cwane szefostwo ! Nie polecam nie spodziewałem się nawet że są jeszcze takie obozy pracy w 21 wieku.

...
@Kierowca

Dokładnie potwierdzam robiłem chwile jako kierowca i nie polecam zwłaszcza za te pieniądze.

MayussXx

Tragiczna obsługa klientow przez pracowników!!!! Podczas rozmowy z pracownikiem magazynu bylem atakowany w każdym zdaniu, oddzywal się jak do swini co najmniej. A przeciez przywozi sie im pieniadze... Koszmarna obsługa, już więcej tam nie przyjadę.

Yyyu

Jutro dzień sądu ostatecznego ????

Ghbn

(usunięte przez administratora),po trupach do celu ,kosztem pracowników i klientów

Arek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Praca bardzo ciężka 6 dni w tygodniu... Ale to nic w porównaniu do szefostwa które oskarża Cię że ukradłes towar i wypisuje ci na to paragon. Wszyscy wyżej Sr.. a niż D..e maja. Towar bardzo często leży do sprzedania dla klientów po dacie!!!! Jakiś koszmar. Odradzam zakup czegokolwiek w ampol.

Dariusz
@Arek

Po Twojej opinii widzę, że relacje z szefostwem nie wyglądały najlepiej. Zastanawia mnie, czy pracodawca wynagradzał odpowiednio swoich pracowników? Jestem ciekaw, ile można było zarobić, będąc pracownikiem tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ampol - Kraków

• Jak się pracuje w Ampol?

Zobacz opinie na temat firmy Ampol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ampol?

Ampol
  • Saska 4