Opinie o F J GOLDRUN S.C w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie F J GOLDRUN S.C. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie F J GOLDRUN S.C o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F J GOLDRUN S.C w Bytom

Sandra

Odradzam pracy. Praca na 1/4 etatu w umowie, w rzeczywistości pracujesz cały etat. W soboty również trzeba przyjść do pracy ale za to już nie płacą. Stawka godzinowa poniżej ustawowych 9zł netto !!!

OOOOO

Prokuratura już została zawiadomiona bo nikt na internecie nie jest bezkarny . Administrator udostępnia ip

Olaf

A obsługa mega! teraz tylko tam będę zakupy robił. Albo najlepiej się zatrudnię

Radek
@Olaf

Ja będę tylko na zakupy chodził bo pierścionek też kupowałem i super

Olaf

Najlepszy wybór na Śląsku. U nikogo nie widziałem takiej ilości wzorników ale i tak wybrałem klasyczne a kosztowały mnie mniej niż 170zł za gram!!! Rewelka nikt nie miał takich cen nawet małe pracownie.

Radek
@Olaf

Ja też kupiłem i cena wyszła super a obrączki jeszcze lepiej mega maga szacun

Sprzedawca

Na samym początku do wypełnienia ankieta ,której i tak nikt nie czyta, potem umowie nie się na dany dzień na dzień próbny który oczywiście nie jest płatny

Czy gdzieś pracowałam w sklepie i tyle

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Hania

Obrączek mają masa a jakie ceny

Ola

Super ludzie! super atmosfera! Szefostwo już mniej mili ale to normalka.

Mirek

Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. A grube świnie będą tylko świniami, głupimi i brzydkimi

Marcel

Na pracownie na pewno nikogo nie przyjmują bo już są wszystkie stanowiska przyjęte

Młoda

Szukam Pracy czy są jakieś przyjęcia

Alan

Oni mają największy wybór obrączek i wzorników do obejrzenia rewelacja

Dolores
@Alan

W Bytomiu mają chyba z milion obrączek do obejrzenia

Anita

W Zabrzu też jest dużo! I miła obsługa

Shrek
@Alan

Nie wiem ale możesz zawsze e-m napisać

Sonia

Praca super super i w miarę płacą! Spokój cisza

Goldwork

Może w końcu a tym kraju zajmie się takimi forami bo one są tak samo dobre jak te gry co do nas z Rosji przyszły

Goldwork

Dobrze ze jest już wiosna bo barany wyjdą z domów na słonce

Goldwork

Nic ciekawego nie leci i w telewizji tez

Gowork

Czy ktoś mi powie co fajnego w kinie leci dzisiaj

Milena

Wszystko w najlepszym porządku w pracy i po pracy a wszystkim co się nie chce pracować to niech nie wysyłają cv bo nikt nie będzie tracił czasu na debili.

@Milena

Co racja to racja ale połowa wpisów to od osób które nigdy nie pracowały w goldrunie tylko konkurencja

GOWORK
@Kasia

Równie dobrze można pisać o pogodzie na ty forum bo to chłam

Alegro
@Kasia

Obrączki mają najładniejsze w Polsce

Kokos
@Alegro

No i zawsze rabaty i ceny dobre

Pepe
@Kokos

No o połowe mniejsze niż w konkurencji to później najlepiej oczernić kogoś

Rafał

Czy ktoś tak na serio pisze na tym forum bo to jakiś syf jest ten GOWORK

night

No to dobrze, że umowa jest zawierana na 5 lat @Jagoda, w końcu to dobry znak, na to, że zależy im na zadowoleniu pracowników jak również na tym, żeby wypłata była adekwatna do powierzanych obowiązków. A jakie są socjale dla początkujących pracowników, wiesz?

Alicja
@night

Warunki Pracy super ! Ciepło miło i pachnąco ! Biżuteria wkoło raj dla kobiety ! Naprawdę super ! Godziny pracy ok , wynagrodzenie ok + premia = super . Szkolenie bez problemowe w super atmosferze . To jest to !!!!

Lucyna
@Alicja

Miła atmosfera :) Super sprzedawcy :) Jestem pozytywnie zaskoczona :)

Lucyna
@Lucyna

Cena 1g gotowego nowego wyrobu w obraczkach 185 zl świetna cena . Miło zaskoczeni byliśmy ze w salonach mają wzorniki obrączek i to w takiej dużej ilości wszystkie ich modele z strony . Zamówiliśmy warto !!

@Lucyna

To jest to co powinno być wszędzie. Miła atmosfera w pracy. A na dodatek przyzwoite zarobki

@Marek

Najlepszy Jubiler w mieście i oferuje najwyźsza jakość!!!

Ala

Bardzo miła atmosfera i obsługa

Bodzio

Ja już jestem przyjęty

Jagoda
@Bodzio

Przyuczenie do zawodu Jubiler trwa , byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i sprawa wygląda tak ze to jest nauka zawodu od podstaw .Dają umowę na 5lat fajne warunki finansowe praca 5dni w tygodniu żadnych nadgodzin .Świetna atmosfera .Wcześniej pracowałam w marketach i na stacji paliw to się wrzodów nabawiam i co 3 miesiące zwalniali .Super stabilizacja ,a też świadczy dobrze o pracodawcy że na tak długi okres daje umowę . Fajnie było by żeby mnie wybrali bo tez zatrudnić chcą 8 osób .

Lew

A tak serio to wie ktoś czy już wybrali? Bo czekam na zaproszenie na rozmowę.

Zostaw merytoryczną opinię o F J GOLDRUN S.C - Bytom

• Jak się pracuje w F J GOLDRUN S.C?

Zobacz opinie na temat firmy F J GOLDRUN S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F J GOLDRUN S.C?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F J GOLDRUN S.C?

Kandydaci do pracy w F J GOLDRUN S.C napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F J GOLDRUN S.C