Opinie o F J GOLDRUN S.C w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie F J GOLDRUN S.C. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie F J GOLDRUN S.C o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F J GOLDRUN S.C w Bytom

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

@Igor

Nie szukają i szkoda !! Rozmawiałam w sklepie z Panią taką Blondynką w Bytomiu ile lat pracuje w Goldrunie powiedziała mi że 12lat ! łał takich firm jest bardzo mało jak dinozaury! Ja cały czas szukam takiej firmy !! dla siebie bo cały czas pracuje przez agencje pracy tymczasowej i jestem już tym zmęczona!!

Pioter
@Igor

Facetów podobno nie przyjmują

Bogna

Praca i pracodawcy spoks ! Bardzo fajna atmosfera ! Kasa ok a jak się postarasz to super ! Premie ! Na 10 punktów dała bym Mocną 8 !!!!

Honorata

Czy aktualnie szukają pracowników do F J GOLDRUN? Coś wiecie na ten temat? Przeglądałam stronę internetową, ale niestety nie znalazłam żadnych informacji. Ktoś może podzielić się uwagami jak wygląda rekrutacja do firmy? Czego można się spodziewać na rozmowie?

@Honorata

SUPER OBRĄCZKI I RABATY DO -35% NA ZŁOTO .mego CENY !

Nasze obrączki są przepiękne

Lolo
@Marek

Największą ilość obrączek do wyboru:)

Sprzedawca

Na samym początku do wypełnienia ankieta ,której i tak nikt nie czyta, potem umowie nie się na dany dzień na dzień próbny który oczywiście nie jest płatny

Czy gdzieś pracowałam w sklepie i tyle

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie polecam tej firmy-non stop szukają pracowników.

Admin
@Ewa

Jak każda Firma szuka pracowników !? nie ma rąk do pracy :) tylko do brania :( w Bidronce też cały czas nabór ! w kidlach też ! a to wielki korporacje I tak straszenia chcą płacić że wszyscy przez agencje pracy tymczasowej są zatrudniani .

Jarosław
@Admin

WSZYSTKIE DRONKI I KIDLE I INNE OBOZY PRACY ZATRUDNIAJĄ PRZEZ AGENCJE PRACY TYMCZASOWEJ TAKIE WIELKIE KORPORACJE PŁACĄ TYLE CO MAŁE FIRMY COŚ TU JEST NIE TAK !. DOBRA ZMIANA!

Aniela

Kurcze skończyły się takie wielkie Rabaty ! za długo czekaliśmy ! Nie wiecie czy będą jeszcze rabaty na obrączki i biżuterie !? Mieli -30% na obrączki ! teraz tylko -20% ! Nie wiem czy czekać ? ale paliwo podrożało i wszystko , kurde LEPSZA ZMIANA ?!

Justyna

Największa ilość obrączek!!!! Jeszcze u żadnego złotnika nie widziałam tyle wzorników :)

Justyna

Większość opinii, które znajdują się na tym portalu są wystawione przez osoby które chyba nigdy w życiu nie miały styczności z Goldrunem.. Jako osoba zatrudniona w tej Firmie mogę śmiało powiedzieć, że jest to dobra i godna zaufania firma pod względem zatrudnienia. Rok temu znalazłam ogłoszenie, że poszukują pracowników do nowo otwierającego się salonu. Jako pierwsze co zrobiłam szukałam opinii i znalazłam się na tej właśnie stronie- czytając komentarze które są tutaj , miałam pewne obawy ale doszłam do wniosku, że wyślę swoje CV i zobaczę jak jest naprawdę. Pracę dostałam i zaraz minie równy rok odkąd tutaj jestem. Jakie jest moje zdanie? Jestem zadowolona z pracy w tej firmie jak i również z podejścia Szefostwa do pracowników (w poprzedniej firmie szefostwo traktowało pracowników jak tanią siłę roboczą bez zrozumienia i jakiegokolwiek szacunku)W tej Firmie natomiast jest zupełnie inaczej. Nikt nie wywiera na mnie presji i cały czas uczę się czegoś nowego . Firma jest uczciwa wobec pracownika, jak i klienta. Ja osobiście bardzo polecam !

Grzegorz

Może należałoby docenić firmę. To jest bardzo dobry pracodawca!!!

Honorata

Dotychczasowe opinie o F J GOLDRUN S.C były w większości pozytywne, zarówno ze strony klientów, jak i pracowników. A wy jakie macie opinie? Aktualnie na stronie firmy (Link - https://www.goldrun.pl/kariera) znajduje się kilka ogłoszeń na różne stanowiska. Komentarze obecnych lub byłych pracowników na pewno pomogą odwiedzającym to forum podjąć decyzję o aplikacji.

aDMIN
@Honorata

Widzę że awatar firmy GOWORK.PL zachęca do szkalowania . Tylko hejt nakręca ten portal NIBY POMOCNY !

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w F J GOLDRUN S.C?

administrator Jarek

Art. 190a. Uporczywe nękanie § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1

administrator Jarek

Mega Wybór Obrączek złotych i wspaniałych pierścionków . Jedyny producent prawdziwy Biżuterii na Śląsku jak nie w Polsce Większości raczej sprowadza a Goldrun.pl sam wytwarza .MEGA SZACUNEK . Zatrudnia ludzi Polaków daje prace tu i naszym nie: Arabom i Hindusom czy Chińczykom .Tacy ludzie to patrioci i ich powinno się wspierać i szanować i u nich kupować bo to są Polskie produkty i są one najlepsze !!

Olga

Tak dobrze się tu pracuje?

Jagoda

Nie znałam tej firmy wcześniej .Niesamowita ilości modeli Obrączek i całe mnustwo bizuterii złotej i srebrnej .Byłam w Bielsku-Białej . Świetne rabaty -50% na srebro i -30% na złoto , Kapitana obsługa .

Ala
@Jagoda

Bardzo dużo obrączek można wszystkie obejrzeć na miejscu przymierzać . Byłam na 11listopada w Bielsku.Mamy już model upatrzony .

Praca super.!!! Kasa na czas , od 8 do 16.00 ,urlopy są .Utrzciwie pracujesz dobra posadę zyskujesz. Pracowałam w różnych marketach i sieciowkach to w Goldrunie jest najlepiej .Stabilizacja czas dla siebie bez szaleństwa .Tu ludzie po 14 lat pracują gdzie teraz taka firmę znajdziesz .

M

pracuje tutaj juz od jakiegos czasu i jestem naprawde zadowolona. Szefowie przemili i przede wszystkim uczciwi. Wyplata na czas. Nie kombinuja na boku jak to wiekszosc pracodawcow. Jesli rzetelnie wykonujesz swoja prace i widza ze zalezy Ci na dobru firmy to doceniaja to. Wymagania maja jak w kazdej firmie, ale nie wymagaja pracy ponad Twoje mozliwosci. Swietna atmosfera. Staraja sie nie krzyczec tylko wszystko na spokojnie wytlumaczyc. Praca w godzinach 8-16. Zadnych nadgodzin. Lepiej nie moglam trafic! Polecam!

ailataN

Właśnie z taką kulturą jak tak wyżej można spotkać się w goldrunie. Omijać z daleka.

Słonko
@ailataN

Raczej trzeba z daleka takie fora omijać bo to same bzdety pisane przez ludzi którzy mają problemy ale chyba z sobą i przystosowaniem do społeczeństwa.

LOLO
@Słonko

Ja tam pracuję bardzo długo i 95% załogi jest od wielu lat i tak jest prawda.

Kora
@LOLO

Ja już pracowałam w różnych firma, tu jest miła atmosfera ale jak w pracy trzeba robić bo osoby które się opierdalają są zwalniane.

Macio
@Kora

Nie wiem co to za forum ale obrączki mają świetne a jeszcze dostałem dodatkowy rabat bo pierścionek kupowałem! Rewelka! OBSŁUGA MIŁA I PROFESIONALNA ;-)

hm..

Ciężko jest mi wydać opinie jednoznacznie pozytywną lub negatywną. Plusy to na pewno dni i godziny pracy pon pt 8-16, praca biurowa nie wymagająca większego wysiłku fizycznego. Jednak minusy to ciągle uczucie bycia obserwowanym (wszędzie kamery a szefowie dają odczuć, że wszystko widzą i mówią lub piszą o tym w trakcie pracy). Obowiązkowe soboty w salonie - nieplatne (w ciągu dwóch miesięcy zrobiłam 3 takie soboty). Szefowie nie traktują pracowników źle, ale gdybym wiedziała, ze podziękują mi w trakcie okresu próbnego bez wypowiedzenia a na moje miejsce od razu byla nowa osoba która wedlug moich informacji na 99% ma orzeczenie o niepelnosprawnosci, to nie zostawilabym poprzedniej pracy. Liczylam na stabilizacje i teraz zaluje ze nie trafilam na tą strone wcześniej, przynajmniej teraz widzę, ze niepotrzebnie siebie obwinialam i po prostu w tej firmie jest duza rotacja pracowników. Ale mimo wszystko powodzenia, zawsze warto spróbować swoich sil w kazdej firmie i samemu sie przekonac czy sie do niej pasuje.

Liza
@hm..

Zapomniałaś dodać Sandra ze wypłata na czas ! A co masz do osób niepełnosprawnych ? Zawsze szukasz winnych ! w pracy tez tak było !!

@Liza

Nic nie mam do osób niepelnosprawnych. Po prostu są zatrudniane często chetniej niz osoby zdrowe - ale to akurat do wladz mozna miec zal tylko i wylacznie. Winnych nie szukam, a moze przedstawi sie osoba ktora to pisze i wie tyle o mnie i mojej pracy, bo liza mi nic nie mowi!! A co w pracy mojej bylo nie tak to ja do dzis nie wiem. Choc moze to i lepiej. No tak wyplata na czas , szefowie mili to na pewno plusy. opinia o odradzaniu pracy jako Sandra nie jest moja - ktos sie podszywa

PIPI
@.

Dalej bierzsz psychotropy - antydepresanty Sandra ! No zabardzo poważnie to cie nie można brać . Stan się pogorszył idź do lekarza .A nie tu pier doły wypisujesz ty tylko do sprzatania !! ale stajni się nadajesz !!! Psychopaci tak mają !!!

Bzyku

Jest to strona gdzie daje się opinie o pracodawcy, między innymi po to aby potencjalni pracownicy wiedzieli z czym się mogą spotkać a jeśli pisanie prawdy w tym momencie kogoś boli to trudno...swoją drogą ciekawe co na to powiedziałby PIP, zarobki godzinowe poniżej ustawowych 9 netto, praca na 1/4 etatu a reszta 3/4 na tzw. 'czarno'.

@Bzyku

Pracuję już ponad 8 lat i jestem zadowolona z wypłat, umowy a wszyscy teraz chcą być od razu kierownika i nic nie robić bo ma dwie lewe ręce. Najlepiej oczerniać wszystkich.

Natalia

Ja jestem zadowolona z wypłaty a jak ktoś przychidzi postać albo si (usunięte przez administratora) to dziękujemy

Admin

Art. 190a. Uporczywe nękanie § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w §1

Zostaw merytoryczną opinię o F J GOLDRUN S.C - Bytom

• Jak się pracuje w F J GOLDRUN S.C?

Zobacz opinie na temat firmy F J GOLDRUN S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F J GOLDRUN S.C?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F J GOLDRUN S.C?

Kandydaci do pracy w F J GOLDRUN S.C napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F J GOLDRUN S.C