Opinie o Knauf Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Knauf Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Knauf Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knauf Sp. z o.o. w Warszawa

Ręce opadają. Przygotowanie i nadzorowanie poprawności wysyłek nijak ma się do ustawiania maszyn na wtrysku i eps-ie. Co za głąb napisał poprzedni post.

No ale na magazynie widzę nowa rześka ekipa brygadzistów i dają sobie w najlepsze rade!!!

Czesław C.

Pieniądze to nie wszystko, pieniądze to rzecz nabyta. Natomiast nie do przecenienia jest atmosfera pracy, która daje komfort do efektywnej pracy. Rządzić może każdy pacan, ale zarządzać firmą powinni tylko najzdolniejsi, bo między rządzeniem a zarządzaniem to przepaść. Pozdrawiam prawie wszystkich tam pracujących.

anonim - 2011-08-30 12:50:45 za co czesław podał knauf do sądu co mu sie stało?pozatym szkoda że tomek brygadzista odchodzi super z niego koleś teraz bedzie na tej zmianie taki bałagan bo sebastian moim zdanie nie nadaje się na brygadzistę jest zdeko zamulony a jakby sopalski miał być ustawiaczem to już porażka całkowita bo on ma śmiałość do rządzenia ludzmi i sam chodzi na przerwę po półtora godziny a do innych się czepia sam nie wiem jak to będzie powodzenia bo mój drogi dzięki dyrektorowi i 2m kierownikom Knauf już spaprał sobie opinie gorzej od LG wiec ludzie się zwalniają a ci lepsi będą go omijali....a w tym przypadku nawet wysokie stawki nie pomogą :]

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Knauf Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Knauf na stronie Pracuj.pl rekrutuje na stanowiska Brygadzisty wtrysku i na ustawiaczy więc raczej rozwój formy będzie :)

hmmm

przeciez oni 3 mieli?

co wy piszecie tpv będzie miało dwie zmiany to znaczy będą zamówienia

gicio - 2011-08-12 19:22:50 no i co mówiłem że trzeba szukać innej pracy bo knauf tonie w bagnie nie wiadomo czy będą zamówienia zaraz zaczną się zwolnienia bo knauf nie zapłaci postojowego.LUDZIE SZUKAMY NOWEJ PRACY ojjj chyba nie dadzą szansy Dyrektorowi otworzyć nowego zakładu :p

hmmm

jak przeczytalem ten koment powyzej to przypomnial mi sie cytat z Misia a mianowicie: "Miś, Miś, świński ryj a nie miś"

Cieszę się ,że ktoś wreszcie powiedział co myśli o pseudo kierowniku od jakości , ten (usunięte przez moderatora)zawsze dzielił ludzi na tych którym może rękę podać i tym co nie poda, bo za nisko są w hierarchii, nawet nie macie pojęcia jak ja nie znoszę tego misia . Mam nadzieję że gdy to będzie czytać ,o ile będzie, to wspomni kogoś kto zawsze brzydził się jego : \"dzień dobry\" lub podaniem ręki gdy musiał ,bo nie wypadało inaczej wśród innych. Przez takich jak on nie pracuję tam już . Koleś nie ma pojęcia jaką w moich oczach jest larwą, nie chcę pisać gorzej, a wiem że powinienem o nim napisać to co zawsze mi leżało na żołądku. Poznałem dobrze w ciągu całej mojej pracy w Knaufie kilku wartościowych ludzi- umiejących uszanować człowieka , ale kierownik QC zachwiał moją wiarą w człowieka. No cóż każdy z nas jest inny, ale szacunku mieć nie będę do misia - nigdy. Mam nadzieję że nadejdzie zmiana i ten osobnik pójdzie z fabryki z własnej woli lub nie i uzdrowi jednocześnie atmosferę. Nie zapomnę gdy wchodząc do jego pokoju powiedziałem do niego CZEŚĆ w odpowiedzi usłyszałem DZIEŃ DOBRY poważnym tonem ,ale pomyślałem że może miał zły dzień , ale gdy 2 dnia to samo wiedziałem ,że to taki osobnik dzielący ludzi na kategorie. Pewnie skończył jakieś studia i myśli że już kozak, ale to nie szkoła świadczy o człowieku ,lecz czyny i słowa. Kończę wywód pomału, oczywiście nie odszedłem z firmy wyłącznie przez takie postacie jak miś , on tylko dołożył pięć groszy. Do następnego razu moi drodzy . Pracujcie rzetelnie, nie bądźcie dla siebie chamscy , a jakoś Wam będzie lżej w pracy. Pozdrawiam całą Dyrekcję, (usunięte przez moderatora)średni szczebel oraz pracowników. Z poważaniem Były pracownik

Pracownik - 2011-07-30 00:53:15 A tak na marginesie do Pseudo Kierownika QC jeśli wymagasz od ludzi dyscypliny w pracy w każdej sferze wymagaj również od Siebie. Zacznij doceniać każdorazowo a nie raz na \ przypuszczam że to jest wina jego przeszłości, kiedys koreańczycy go w starionie traktowali jak (usunięte przez moderatora) więc sie biedaczek wyzywa teraz bo moze :p

A tak na marginesie do Pseudo Kierownika QC jeśli wymagasz od ludzi dyscypliny w pracy w każdej sferze wymagaj również od Siebie. Zacznij doceniać każdorazowo a nie raz na "RUSKI ROK", człowieka na święto Matki Boskiej Pieniężnej bo gnębienie finansowe na pewno nie przyniesie u mamionych efektów. To, że ważysz 120kg i jesteś KIEROWNIKIEM to nie czyni Ciebie człowiekiem którego można szanować, zacznij patrzeć na osobę i widzieć w Niej człowieka a nie wycieraczkę do (usunięte przez moderatora) które masz na podeszwie. Nie wiem jak to nazwać rada, uwaga, porada ale Ty też kiedyś byłeś zwykłym szarakiem więc popatrz na swoich podwładnych i bądź przykładem dla nich a nie KATEM...

Do Pseudo Kierownika QC. Weź człowieku zdecyduj się, bo z Tobą gorzej niż z dzieckiem. Dziecko wchodzi do sklepu i 15 rzeczy na raz chce a Ty decyzje zmieniasz jak rękawiczki. Wydajesz polecenia żeby podwładni samodzielnie myśleli a jak podejmą już samodzielnie decyzje to opierdziel równający Tą osobę z błotem. Naucz się SAP obsługiwać a wtedy rzucaj się jak WESZ na grzebieniu!!!

polo

raczej nie bedzie zwolnień poprostu bedzie tylko troszkę mniej produkcji będzie okey

przecież my nie musimy sie zwalniać (usunięte przez moderatora)niedługo zrobi rekrutację bo ma za duzo ludzi

xxx

a ja myślę że w tej firmie zostały już same lenie którym nie chce się poszukać lepszej pracy...albo same sieroty których nigdzie indziej nie chcą... jak powiedziałem swojej dziewczynie że pracuję w Knaufie to powiedziała żebym z tamtąd (usunięte przez moderatora) bo tam jest niewolnictwo XX w. pracowałem w knaufie prawie 2 lata... dzięki jej motywacji w ciągu 4 dni znalazłem pracę za lepsze pieniądze i od pon-pt... dziękuję skarbie LUDZIE RUSZCIE SIĘ!!!!! WE WROCKU JEST PRACA ZA LEPSZE PIENIĄDZE I GDZIE ODZYWAJĄ SIĘ DO WAS JAK DO LUDZI A NIE TRAKTUJĄ JAK ZWIERZĘTA !!!!!

Rolandinho

No,no, chciałem aplikować na stanowisko brygadzisty lub ustawiacza w tej firmie lecz to co czytam na forum starannie odpycha mnie od tego czynu :). Wierzcie mi lub nie ale zrobiłem sobie małe niemałe rozpoznanie tej firmy wśród Ustawiaczy z rejonu dln. Sląska i Każdy, powtarzam, Każdy z Nich który słyszał o tej firmie szczerze odradzał mi współpracę z nimi. Dodam, że mam duże doświadczenie przy wtryskarkach, i moim zdaniem najważniejsza jest atmosfera w pracy oraz docenianie umiejętności pracowników bo to oni w największym stopniu prowadzą do rozwoju firm.

anomim

to się zwolnij bedziesz miał wiecej czasu dla rodziny

eeeee

Żal mi cie gosciu piszac takie pierdolety

Zostaw merytoryczną opinię o Knauf Sp. z o.o. - Warszawa

Knauf Sp. z o.o.