Opinie o Knauf Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Knauf Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Knauf Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knauf Sp. z o.o. w Warszawa

toyota avensis

anonim - 2011-12-11 15:37:26 ludzie uciekajcie kaban z wekendu wraca ZLY :D firma zbankrutuje jak kaban bedzie od 8;00 do 23;00 nadgodziny rabal !!!!W tej firmie nie byłoby może i źle gdyby zarządzali nią ludzie mający swoje zdanie a nie bojący się panicznie tego co powie Dyrektor. Dużą techniczną wiedzę ma ten człowiek i wielkie cwaniactwo. Bo kiedy nawet podejmuje złą decyzję to i tak wykonuje ją jeden z jego ludków nie zdając sobie później sprawy dlaczego obija mu jakiś koleś buźkę w centrum miasta. W tej firmie niespotykane jest podejście do ludzi którzy przyczynili się do jej rozwoju...po prostu zamiast to docenić pozbywa się ich lub sami odchodzą! Tuż po ich odejściu wyrastają bohaterowie przypisujący sobie sukcesy do których wcale się nie przyczynili! [usunięte przez administratora]

anonim - 2011-11-25 10:35:16 No to teraz SIMOLDES na dwie osoby. Dziewczyny klną że aż miło na ten system. A oco chodzi?

No to teraz SIMOLDES na dwie osoby. Dziewczyny klną że aż miło na ten system.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Knauf Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
były

A co tam na styropianie? Ekipa ta sama?

lola

Zapraszamy ludzi z maszyn ma montaż

Czytając niektóre opinie np mozaiki czy połamanejramki mam wrażenie że to ludzie z montażu, a nie produkcji. Na produkcję ostatnio mało ludzi zatrudnili i raczej nie takie rozgarnięte aby po internecie pisać jak to wspaniale. Skoro wyżej wymienionym osobom produkcja nie przeszkadza to zapraszam na maszyny,Obserwacja przez 8 godz co wychodzi z maszyny, a nie na siedzenie w koszach gdy norma wykonana 40 min. przed zmianą na montażu . Rozmawiam z wieloma ludźmi i oceniając niektóre osoby z montażu to większość strach samego postawić na maszynach. Mam szacunek do sporu osób z montażu bo ci ludzie wcześniej stali na maszynach i wiedzą co jest grane, ale dla sporu nowych osób maszyna to dziwny wynalazek i kara że muszą przez 15 min stać na maszynie w czasie przerwy. Dla montażu wiadomość: Inni też was obserwują i oceniają. W ciągu tygodnia pracę z wami mają wszystkie zmiany na produkcji i widzą kto się nadaje, a kto nie. Później między sobą rozmawiają o was i co niektórzy mają wielkiego plusa, a co niektórzy wielkiego minusa. To że jesteście osobno na końcu hali to nie znaczy że was ludzie nie kojarzą.

Czesław C.

No cóż klakierek i klakierów nie brakuje w tym kraju. Są niestety tacy, którzy aby zrozumieć życie muszą się ciężko sparzyć na własnej skórze. Pozdrowienia naiwniaczkom.

dzine ze kazdy cisnie ta peseudo firme tylko jakies dwie kretynki ją heala czyż by grzesio c sam pisał te posty??

mozaika - 2011-10-31 12:24:33 Ja pracuję tam od niedawna i w życiu nie powiedziała bym tego,co wy tu wypisujecie. Czy ktoś was tam pcha na siłę?! (usunięte przez administratora)

mozaika

Ja pracuję tam od niedawna i w życiu nie powiedziała bym tego,co wy tu wypisujecie. Czy ktoś was tam pcha na siłę?! Sami zapracowaliście sobie na taką pracę,a jeżeli jesteście źli na to ,że musicie pracować,to najpierw stańcie przed lustrem i zadajcie sobie pytanie czy wiecie kim jesteście i gdzie jesteście... Bo wszyscy jesteśmy tacy sami,różni nas tylko to,że inni zdają sobie z tego sprawę a cała reszta myśli,że im się należy.. Pytanie tylko,co takiego się wam należy?! Zróbcie sobie odpowiednią szkołę i wykształćcie doświadczenie i przyjmijcie się do wyższej kadry.. a nie stałe obelgi lecą.. Nie uzasadnione z resztą,to co wy wypisujecie pojęcie wszelkie przerasta. Jak na razie nie ma co narzekać,firma jest wypłacalna,ludzie przemili.. To ich praca i jeżeli jesteś pracownikiem produkcji,brygadzista,czy kontrola jakości przyjdzie do Ciebie z ukłonami,jeżeli spartolisz robotę.. i powie,proszę zająć moje stanowisko a ja za Pana bądź Panią odwale te 8h pracy.. załóżcie swoje firmy i prosperujcie według własnych zasad.. a i z was zrobią się ludzie nie do życia,skoro w ten sposób oceniacie innych,którzy ciężko pracowali na swoje stanowiska...

Połamanaramka

Jak czytam Wasze opinie o Knaufie, to aż mnie krew zalewa... Nie wiem co Wy macie do tych ludzi, którzy tam pracują.. To jest chore. Kadra jest jaka jest, i nie zmienicie tego takimi opiniami.. Jeżeli Wam się nie podoba system 4 brygadowy, to nie pracujcie tam , po co się męczyć? Jeżeli nie satysfakcjonuje Was pensja wypłacana przez zakład, podziękujcie firmie za współpracę i tyle.. Jak dla mnie technolog to świetny facet, umie zażartować z pracownikami, i zna się na swojej robocie. Kierownik [usunięte przez administratora]. Troszeczkę zakręcony, ale da się z Nim porozmawiać. Co do dyrektora, to nie znam go za bardzo osobiście, ale nie przeszkadza mi facet i póki co to nie zawadził mi niczym. Kontrola jakości - nie ma do czego się przyczepić, wykonują swoją pracę, taką jaką mają.. To są ludzie którzy współpracują z Wami na codzień więc nie wieszajcie na nich obelg, ponieważ taka praca.. Każdy by się zachowywał na ich miejscu tak samo, pod wpływem presji przez kierownictwo.. Co do brygadzistów.. Bryłka jak dla Mnie jest świetny, jak się maszyny psują, to od razu naprawia, nie czeka na oklaski, i 2 razy nie trzeba mu mówić.. Ja ciekawa jestem, czy te osoby które pisały, że On ma ADHD widziały dziecko z prawdziwym ADHD, bo to że Bryłka nie potrafi usiedzieć na miejscu nie znaczy, że posiada tą chorobę.. [usunięte przez administratora] - nieszkodliwy, da się z Nim porozmawiać. [usunięte przez administratora]- od niedawna na plastikach, ale sobie dobrze radzi. [usunięte przez administratora] - nie mam do niego zastrzeżeń. I powtarzam , że jeżeli się komuś nie podoba w Kanufie, to niech zmieni firmę.. W Fagorze, Polarze, Wapco też jest miejsce.. Jeżeli tam jest lapiej, to dla czego tam nie pracujecie tylko męczycie się z Cabanem i resztą ? PS. To nie jest próba podlizywania się, a moja prywatna opinia i jeżeli ktoś się z nią nie zgadza, to możemy przedyskutować temat, ale na poziomie, a nie obrzucać mięsem ludzi, którzy także mają dzieci , żony i mężów i jakoś muszą zarobić, by egzystować na tym świecie i w tym kraju.

Tak się składa ze mam za duzo informacji na temat tej firmy,i nie zucam słow na wiatr.

IKAR

jerzy - 2011-10-05 11:26:25 Taka firma jak KNAUF nie powinna istnieć.[usunięte przez administratora]Nie polecam tego szamba!!!!!! Wszystkich którzy ulegli wypadkowi przy pracy lub/i stracili zdrowie przy procesach w Firmie zapraszam do kontaktu i zasięgnięcia informacji n.t. możliwych form dodatkowego odszkodowania od Firmy. [usunięte przez administratora]

as

Z tego co mi wiadomo, to pożar był spowodowany przez gościa z Toshiby, dwie osoby go gasiły z czego jedna już wyleciała.

gfd

to była odpowiedź do gościa z nickiem jerzy

gfd

anonim - 2011-10-10 23:06:36 A co powiecie na temat pożaru. uważaj, co piszesz i o kim, nie oceniaj wszystkich według jednej miarki, Knauf nie zaczyna i nie kończy się na fabryce pod Wrocławiem

jj

A co się stało, że imprezka jest odwołana? Tylko tak szczerze.

aga

Moi drodzy, to już chyba lekka przesada z tym przelewem na prywatne konto. Osoby zainteresowane, jaka kwota została przelana na imprezę i na jakie konto- zapraszam do siebie. Jeżeli jesteście zainteresowani w jaki sposób środki z ZFŚS zostaną wykorzystane do końca roku, to również zapraszam do siebie. Nie wypisujcie takich głupot o środkach z socjala. Agnieszka B.

Chciałbym zobaczyć OŚWIADCZENIE Pana Dyrektora na temat naszych pieniędzy z składek które miały iść na impreze. Imprezy nie ma a pieniądze się rozpłyną???????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Knauf Sp. z o.o. - Warszawa

Knauf Sp. z o.o.