Opinie o Knauf Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Knauf Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Knauf Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knauf Sp. z o.o. w Warszawa

Jacy starzy pracownicy na wtrysku zostali jeszcze w tej firmie??

xxx

http://www.infopraca.pl/praca/operator-maszyn/wroclaw-biskupice-podgorne-nowa-wies-wroclawska/7330673 narazie praca jest 3- zmianowa, weekendy i wszystkie święta wolne ludzie wieżcie - naprawdę warto!

jksajkdask

witam mam pytanie jak jezdzi autobus knaufowy o ktorej jest w katach??

aaaaaaaaaa

Może ktoś napisac coś więcej o Piotrowskim?? Jaki jest i porównać go z Cabanem??

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Knauf Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
paranoja

Naprawdę nic się w tej firmie nie zmieni,tylko na gorsze.

hehehehe bedzie lepiej??? siedzielismy po pachy w [usunięte przez moderatora]......, teraz wleje nam sie do geby!!!! Generalnie news do gazet, chyba niewielu jest w polsce kierowników produkcji po zawodówce, bez znajomosci jezykow obcych, wlasciwie to bez znajomosci czegokolwiek ale za to ze znajomosciami. No coz juz chyba niewiele moze nas zaskoczyc

No to w końcu fajnie będzie, Piotruś objął prowadzenie i nie będzie się czepiał jak [usunięte przez moderatora]. Sweterek nic mu nie może zrobić, więc Piotruś nie będzie się czepiał i ludzie na produkcji odetchną.

Według mnie,to większość osób które maja tam władze,zaczynając od brygadzistow,kończąc na szefostwie powinno troche spuścić z tonu. Bo prawda taka,ze każdemu z nich władza nad ludźmi z taśmy uderza do głowy,żaden z nich nie traktuje nas na równi,a wręcz przeciwnie,jeśli ma zly dzień,albo widzi ze ktoś dzień ma lepszy,to trzeba go wbić w podłogę ciężkim stanowiskiem,bo przeciez on jest od wydawania poleceń,a my jak pieski na każde pstrykniecie palca,mamy merdac ogonami,nikt nie ma szacunku,nikt!

powiem tak ja jeszcze z takim czymś się w firmie nie spotkałem że l4 zamienili na ddw ale jakby była taka sytuacja to na pewno poruszy się zus bo kopia l4 jest u lekarza i przede wszystkim inspekcję pracy bo kodeks pracy na to nie zezwala. a poza tym skąd ty masz takie informację może Pani kadrowa się pomyliła trzeba to wyjaśnić a nie czekać za samo się rozwiąże

aaa

Witam. Mam znajomych ktorzy robia w waszej firmie. Nie wiem czy to prawda ale podobno nie placa wam za L4, odbierajac z nich jakies ddw /dni nadliczbowe?/. Jezeli to prawda to nie wiem jak mozecie na cos takiego sie godzic. Jak boicie sie isc do kadr to zgloscie to do zusu. Podczas kontroli nie bedzie wybacz bo zus sie nie [usunięte przez moderatora] jak inne instytucje. [usunięte przez moderatora] zaklad pracy zglasza kazde zwolnienie do zusu. Wiazą sie z tym obnizone skladki i wynagrodzenie. Zycze wiecej odwagi w walce o swoje!!!!

No to od poniedziałku autobus Wrocław-Kąty Wrocławskie-KNAUF. Teraz zamiast 20minut z pętli na Krzykach 1godz i 15min do pracy w jedną stronę

ktos

nie sadze, "raczka raczke myje" :) kiedys mysleliśmy nawet zeby wyslac pismo do francuskiej siedziby, jakie sa ponoszone straty przez glupote [usunięte przez moderatora]

prawda

spoko dowiedza sie pewnie za niedlugo. Jak zaplacimy kary dla simoldesa to moze ktos w koncu przyjrzy sie tym geniuszom udajacym ze kieruja ta firma i bioracym spore wynagrodzenie. Moze tez wprowadza dla nich stawki godzinowe i premie za efektywnosc heheheeh

I po co te wszystkie obelgi, naskakiwanie na siebie nawzajem, bezpodstawne oskarżenia, co kogo obchodzi jaki kto ma biust, czy ktoś pali papierosy czy nie, tym bardziej że nie robią tego za waszą kasę, a za własnoręcznie zarobione pieniądze. Zamiast dać się sprowokować komuś kto najwidoczniej dąży do skłócenia ze sobą ludzi, zignorować tchórza który nie potrafi powiedzieć tego w oczy i zająć się własną pracą.

wiecie co mam znajomego w n.i.k.u. najwyższa izba kontroli może napisać pismo i udzielą nazwiska i z jakiego komputera wychodźą takie obelgi dowiedzieć się kto zniesławia ludzi na forum i wtedy podać do sądu.jak coś bede wiedział to napisze.

daję się wywnioskować ze to montaż pisał sylwi zmiana one maja za mało roboty same cabana obgadują bo nie raz słyszłem a teraz się innych czepiają ja bym to w pizdu pozwalniał te święte krowy jedna juz odeszła ale taka marzenka i magdusia wraz z sylwią udają miss wybiegu

xxx

wiecie co to co piszecie to stek bzdur ja od niej nic nie czułem i jest w porządku dziewczyna a ten kto to napisał ma jakąś traumę z dzieciństwa może za często srał w gacie i teraz czuję ten zapach.powiem wam tak ja tez na forum zostałem obgadany i to nie raz także nie ma co tym sie przejmować wiem tylko że kiedyś tak obgadywała gruba z montażu może to ona napisała te bzdury

zzzzzzzzzzz

no co ty magda to był taki wałek po prostu żart

aaa

Pierwszorzędny wpis. Aż sie poryczałem ze śmiechu. Do tego wyjątkowo trafny, o czym zapewne nie wszyscy wiedzą. Szacun dla autora.

toyota avensis

anonim - 2011-12-11 15:37:26 ludzie uciekajcie kaban z wekendu wraca ZLY :D firma zbankrutuje jak kaban bedzie od 8;00 do 23;00 nadgodziny rabal !!!!W tej firmie nie byłoby może i źle gdyby zarządzali nią ludzie mający swoje zdanie a nie bojący się panicznie tego co powie Dyrektor. Dużą techniczną wiedzę ma ten człowiek i wielkie cwaniactwo. Bo kiedy nawet podejmuje złą decyzję to i tak wykonuje ją jeden z jego ludków nie zdając sobie później sprawy dlaczego obija mu jakiś koleś buźkę w centrum miasta. W tej firmie niespotykane jest podejście do ludzi którzy przyczynili się do jej rozwoju...po prostu zamiast to docenić pozbywa się ich lub sami odchodzą! Tuż po ich odejściu wyrastają bohaterowie przypisujący sobie sukcesy do których wcale się nie przyczynili! [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Knauf Sp. z o.o. - Warszawa

Knauf Sp. z o.o.