SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

byly - 2012-03-12 18:02:29 zbieg okolicznosci. potrzbowali akurat a moje cv bylo na samym wierz (usunięte przez administratora) ;-)Rozumiem, że wózkowy?

fghg

Do były:) ja też dzwoniłem i mam złożone cv i mi powiedzieli że na razie nie będą przyjmować. A Ty przez co się dostałeś? Dzwoniłeś gdzieś do kadr czy jak? Bo nie wiem już jak ich podejść

jaja

witam do kogo trzeba sie zglosic czy trzeba napisac jakies pismo zeby wypisac sie ze zwiazkow??bo biora 5 zl.. a nie widze zadnych efektow ich pracy..

kotek

a tak wogoóle na jakie stanowiska przyjmowali w tej amice? Samsung miał przyjmować i cisza ? Cały magazyn na korab powinni zwolnić zostawili samych darmazjadów i złodzieji z amiki co kradli kuchenki i pili wóde . Tak tak ale na was też przyjdzie kolej bracia koreance wasz wyrzucą a ten układ na magazynie korab się skończy .ile przyjeli osób do amiki?

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
kotek

ile dali ci w amice na godzine?

byly

no przyjmowali. za dwa tygodnie majaprzyjmowac jeszcze

op

Tyle stron narzekania na warunki pracy, ale chyba nikt nie wspomniał o stanowisku tłumacza. Jakie są warunki finansowe i pracy - atmosfera, raczej tłumaczenia na żywo czy dokumenty? Myślicie, że znając koreański warto starać się o pracę w samsungu? I jak z szansą dostania takiej posady?

fghg

Do były: a jak dostałeś się do Amiki? Przyjmowali ludzi czy co?

:):):)

Ja też mam złożone CV w Amice i cisza, a jak dzwoniłem to powiedzieli że najpierw kooperantów będą zatrudniać. Czyli standar (usunięte przez administratora)

byly - 2012-03-09 13:11:35 pracowalem. pracuje w Amice od 2 tygodni i jest o niebo lepiej zarobki te same...a ja mam podanie do amici złożone od niemal półtora miesiąca i echo :(. Jak tam się dostać? Pomóżcie. Tylko nie mówcie, że też liczą się tylko znajomości.

ona

hej czy to ty galamanku teraz pracujesz w amice?

byly

pracowalem. pracuje w Amice od 2 tygodni i jest o niebo lepiej zarobki te same.

:):):)

A jak nigdzie nic nie ma to co mamy zrobić????????!!!!!!!!!!!! A powiedz mi czemu odradzasz?? Pracujesz tam? Czy masz jakieś niemiłe wspomnienia??

byly

naprawde chcecie tam isc??????????!!!!!!!!!!

abc

Czy będą jakieś zatrudnienia w końcu czy nadal nic?

Mr. Blue

Jak nie ma planu to na produkcji siedza na linii a u Jupy na kolanach wszyscy szoruja posadzke chemicznymi srodkami po denaturat , to jest dopiero wszechstronny dział :) [usunięte przez moderatora]

byznesen

Samsung nie wywiąże się z umowy? 2mln zł kary? --------------------------------------------------------------------------------------- Według niepotwierdzonych informacji SEPM nie wywiązał się jeszcze z części umowy z Amica, na mocy której miał zapewnić części serwisowe dla lodówek produkowanych dla niej na początku swojej działalności. Według naszego źródła problem jest o tyle istotny, iż część narzędzi, między innymi na termoformingu, potrzebna do wyprodukowania części już dawno została skasowana. Jeżeli Samsung nie wywiąże się z umowy, grozi mu kara w wysokości ok. 2mln zł. -------------------------------------------------------------------------------------- Przecież nas stać, prezesowi autko za pół banki kupiliśmy to i na to jakieś zaskórniaki znajdziemy!

aaa

Do rrrr: a można wiedzieć gdzie znalazłaś pracę?? Pozdrawiam

rrrrr

to jest prawda.. też już znalazłam pracę i nie będę oglądać się na samsung za to co zrobili

poszukiwacz

Czy jest miejsce w markietngu

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.