SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Gal anonim tasma:)

Wlasnie. Co z tymi co im sie umowy pokonczyly. Wypat z baru a 1luty robia za darmo. Sam tak mam. W manpover nic nie wiadomo. Bylem-pytalem.

hmm

tym co się skończyła umowa pod koniec miesiąca dostali nową umowe? czy im nie przedłużyli?

XYZ

Oferta dla przeniesionych od Zbinia z logistyki Magazynier Imperial Tobacco Polska S.A. Jankowice k. Poznania, wielkopolskie; 2012-02-01 Oferujemy: Stałą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym koncernie dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju . Dodatkowo oferujemy atrakcyjne warunki pracy, m. in.: przejazdy do i z Jankowic, dopłaty do wyżywienia w stołówce...

nick

samsung ma przyjmowac tylko ciekawe od kiedy różnie mówią może będzie lepiej

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
profesor

przykre to wszytko. (usunięte przez administratora) nie jest ci wstyd.Wy mysleliscie ze to sie niewyda ze sprawa ucichnie. Ale tak sie niestanie. przykro nam. bo w niczym nie jestes lepsza od reszty. Nie jest wam głupio przed wszystkimi. Z 25 OSÓB JEDNA ZOSTAWIC. Wiedziałas ze zostaniesz..... A jeszcze próbowałas kłamac..........

STER

głupie gadanie. niejestes w temacie to pilnuj wtryskarek. A na czyje polecenie zmieniono jej umowe na MBSa co?, jako jedynej osobie z całej hali lodówek co?. Na czyje polecenie tylko z nia lider (usunięte przez administratora) rozmawiał jak z człowiekiem co? . A reszte jak (usunięte przez administratora) traktował co? Jej przynosił uszczelki na stanowisko zeby nie musiała chodzic i nikomu wiecej co? i uwiez mi nie pracowałes z nami i nic niewiesz to sie niewtracaj. my wiemy jeszcze duzo innych rzeczy.

Wtryskarki

Ale czy to ważne? Dorota, Ewa, Kasia czy Jurek, Ktokolwiek by z was nie został to cała reszta by go lizusem nazwała. Polecenie dostał zostawić jednego reszta za bramę i tak zrobił, a że Dorotę akurat zostawił, cóż niech się jej wiedzie nie bądźmy zawistni. U mnie więcej dobrych ludzi poleciało też mógłbym mieć żale do tych co zostali, pytanie tylko po co? teraz ja mam lepszą pracę więc to raczej ich mi żal że nadal będą poganiani jak psy w zaprzęgu za marne pieniądze. Dajcie spokój tym co zostali pora pomyśleć o sobie, być może niedługo to oni wam będą zazdrościć.

karuzela

nikt nie czeka na cud. wiemy ze na samsungu swiat sie nie konczy. przeciez nikt z nas nie siedzi i czeka az samsung zadzwoni i powie WRÓC. Tutaj chodzi o to ze z 25 osób z manpowera na RA zwolnionych [usunięte przez moderatora]

Wtryskarki

Żenada! płaczecie lamentujecie narzekacie, najpierw na tę pracę teraz na zwolnienie z niej, bo on czy ona została a my wylecieliśmy. I co z tego tak już jest i to wszędzie to nie przedszkole. A poza tym to wywalając nas zrobili nam przysługę, mamy teraz szansę znaleźć coś lepszego od tego obozu pracy jak to nazywaliście tę firmę jeszcze tak niedawno. Więc zamiast lamentować może ruszycie swoje leniwe dupy i zaczniecie czegoś szukać bo ani na samsungu ani na Wronkach świat się nie kończy, tam dalej też jest cywilizacja i firmy potrzebujące do pracy na normalnych umowach i warunkach. Dla przykładu ja już pracę mam za 14 zł brutto, niewiele? ale i tak więcej. z tą jednak różnicą że ja przejechałem się kawałek dalej żeby ją znaleźć, zamiast siedzieć w domu lamentując i czekając na cud. radze zrobić to samo bo do kwietnia to wy z głodu poumieracie do końca przekonani że to wina samsunga a nie wasza, ale czy napewno?

RL 29

takich fajnych ludzi pozwalniali z RA. A teraz niewiadomo do kogo sie odezwac. same lizusy zostały z manpowera. chyba ze juz inne umowy maja. T[usunięte przez moderatora] Oj szkoda.

?

od kwietnia maja przyjmowac znowu i t przez samsunga.. [usunięte przez moderatora] tą badziewną firme manpower! Tylko dlaczego prędzej o tym nie pomyśleli!!!!!

Samsung

zwolnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkich z manpower. [usunięte przez moderatora]

?

zwolnią wszystkich z manpowera?? dzisiaj zwalniali?

postronny

Witam. nigdy nie pracowałem w samsungu i pewnie nigdy nie będę tam pracował. Czytam czasem to forum, głównie tak z ciekawości. Jestem z Wronek więc o firmie i jej organizacji wiem bardzo dużo. Zresztą wystarczy wyjść tu czy tam i o Samsungu można się dużo dowiedzieć. Praktycznie od początku jego istnienia dużo mówiło się o firmie. Zresztą same logo Samsung jest chyba znane największemu laikowi. Pamiętam pierwszy okres kiedy do Samsunga przyjmowano praktycznie każdego, kiedy było wielkie zadowolenie, że wreszcie coś zaczęło się w naszym mieście dziać, że może wreszcie będzie dobrze. I było. Pamiętam zadowolenie Pana Burmistrza, kiedy to mówił, że duży zakład, z dużą renomą, potentat w przyjmowaniu pracowników wykupił zakład w naszym mieście. Pamiętam kiedy Pan Burmistrz z dumą na Dniach Wronek przekazywał przedstawicielom klucz do naszego miasta. Pamiętam zadowolone Panie z Urzędu Pracy, które z uśmiechem na ustach przedstawiały poziom bezrobocia w powiecie. Wreszcie pamiętam zadowolenie wszystkich po spotkaniach z Prezydentem Samsunga, pamiętam radość wszystkich po zapewnieniach, że wszyscy znajdą pracę w tej firmie. Było optymistycznie. I co się stało??????? Współczuję wszystkim, bo domyślam się jak się idzie do pracy, kiedy nie wie się, czy to nie jest ostatni dzień. Współczuję wszystkim zwolnionym. ale najbardziej współczuję ludziom którzy zwalniali się ze swojej dotychczasowych firm, rezygnowali ze stałych umów i przenosili się do Samsunga, bo miało być lepiej, bo miało być dobrze. Wina pewnie jest po trochu każdego i pewnie każdy z Was pisząc swoją opinię ma po trochu racji. Ale myślę, że największa wina w tym wszystkim co się dzieje jest naszego rządu. Największa wina leży niestety po stronie osób na których jeszcze niedawno oddawaliśmy nasz głos. Bo gdzie są te wszystkie przedwyborcze obietnice? Co się z nimi stało? Niestety poszły w zapomnienie i ktoś je wyciągnie.... przy następnej kampanii wyborczej. Wszystko mamy dostosowane do Unii, oprócz jednego.... najważniejszego. Oprócz naszych wynagrodzeń, umów, zapewnienia spokojnej przyszłości. Czym są (w każdym) już teraz zakładzie umowy na czas nieokreślony z dwutygodniowym wypowiedzeniem. Wszędzie dzisiaj jesteś, a jutro Cię może nie być. Czy one nam gwarantują pewne, spokojne jutro. Gdzie jest teraz Pan Premier Tusk, który tak ładnie mówił podczas ostatniej wizyty we Wronkach? Czy on w ogóle pamięta, że tu był? Że tyle rzeczy miało się zmienić? Myślę, że niestety tak już zostanie, bo tak jest prawie wszędzie, wszędzie w Polsce. ... Taka jest nasza rzeczywistość. Ja przestałem już wierzyć, że kiedyś obudzimy się w tej obiecanej Irlandii. Pozdrawiam gorąco, mam nadzieję, że są osoby które się ze mną zgodzą.

leśniczy bez szwagra

szwagier leśniczego - 2012-01-28 13:57:40 Adwokat diabla - 2012-01-28 09:33:34 Ludzie. Do kogo macie pretensje? Sam stracilem robote i wiem ze na Samsungu zycie sie nie konczy. Mam pytanie. Dlaczego czepiacie sie przelozonych ze wylecieliscie z roboty? Swiadomie i z wlasnego wyboru poszliscie tam do pracy, a dla smiechu na umowie napisane jest\"pracownik tymczasowy- manpover\" nie samsung. Do kogo zale. Polak idiota i tyle. Pretensje do boga ze kolega ma lepiej. ZalZgadzam się w 100%. Byliście pracownikami tymczasowymi i zamiast łudzić się, że Samsung przyjmie was na etat, powinniście jednocześnie rozglądać się za inną pracą. Podpisaliście umowę z ManPower, bo przydusiła Was sytuacja życiowa i akurat nie mieliście innej pracy, ale powinniście mieć świadomość, że praca przez M.P. nie może trwać wiecznie! Owszem potraktowali Was jak zabawki, które jak się znudzą trafiają do kosza, ale wy podpisując umowy mieliście świadomość kim jest Wasz pracodawca. Dostaliście (usunięte przez administratora) podziękowanie za Wasz wkład, ale niczego innego nie powinniście się spodziewać!!!Otóż kwestia pracodawcy wcale nie jest oczywista. Kiedy należałyby nam się nagrody finansowe - jesteśmy pracownikami Manpowera, a jesli trzeba zostać 14 h w pracy to wtedy jesteśmy pracownikami Samsunga i musimy się podporządkować WYMOGOM chwili. Także proszę nie zrzucać winy na firmę Manpower - spełnia ona jedynie warunki Samsunga.Poza tym nie wiem co za idiota moze wypisywać takie bzdury. Każdy normalny, zdrowy Polak powinien wiedzieć, że ETAT powinien być normą w praworządnym państwie. A nie kiełbasą na sznurku. Gardzę takim etatem, i takimi jak ty którzy zrobili z tego wisienkę na torcie.

ania

radzę zatrudnić sie na stanowisku rakowego a po dwóch góra trzech tygodniach zrobią z ciebie kierownika i następny rakowy bedzie lizał [usunięte przez moderatora] zeby dojść do władzy ( to sprawdzone)

Samsung the best

Dlaczego potrafimy tylko narzekać? Jak by nie było Samsunga Wronki by nie istniały amici pewnie już od około roku nie mieli byśmy a tak z pozyskanych pieniędzy od panów z Azji mamy jeszcze miasto cieszmy się i radujmy.

nick

wychodzi na to że likwidują m p to już się napracowalismy potraktowali nas jak [usunięte przez moderatora] brak słów na to co sie wyprawia

wstyd

ZADEN MBS miała manpower jak reszta, do telewizji z tym.h

Demotywator

Czy zwalniac beda? Kto to wie. Pytanie raczej czy odnowia umowy. Wielu z nas co zostali ma umowe do konca miesiaca. I co dalej?

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.