SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

kot

mm - 2012-02-04 16:57:36 ciekawe ze w amice nie ma takich problemow tylko samsung ma forum na 50 stronbo odpady co doprowadziły do upadku lodówek zostały w samsungu i teraz samsung upadnie. licza sie znajomosci jak za komune.

kot

kotek - 2012-02-03 18:55:48 kiedy będą znowu przykmować i na jakich warunkach?napewno na gorszych. ci co mieli umowy roczne dostana miesieczne. [usunięte przez moderatora]

kotek

kiedy bedą znowu przyjmować do tego cyrku?

no

przyszedlem z lodowek to co sie dzieje na pralkach to jakas paranoja

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
mm

ciekawe ze w amice nie ma takich problemow [usunięte przez moderatora]

kotek

kiedy będą znowu przykmować i na jakich warunkach?

lol

dlaczego ludzie z pralek daja sie tak szkolic???? jakas paranoja!!! dlaczego do tego dopusciliscie??????

haha

Osiem milionów na fabrykę Samsunga we Wronkach Niemal 8 mln zł rząd przeznaczy na wsparcie fabryki pralek i lodówek Samsung we Wronkach. Warunkiem uzyskania pomocy było stworzenie przynajmniej 250 nowych miejsc pracy Wcześniej fabryka otrzymała ponad 55 mln zł pomocy z Unii Europejskiej. Ta szczególna pomoc dla prywatnego przedsiębiorcy związana jest z inwestycjami, które mają m.in. zapewnić więcej miejsc pracy. - Grant, o który wystąpiliśmy, dotyczył zwiększania zdolności produkcyjnych i inwestowania w innowacyjne produkty - mówi Robert Stobiński, wiceprezes Samsung Electronics Manufacturing we Wronkach. - A celem jest stworzenie Europejskiego Centrum Produkcyjnego Samsunga i zaoferowanie nowych produktów klientom w Europie. Ten projekt rozpoczęto wprowadzać w życie w 2010 r., a wniosek o pomoc z polskiego budżetu Samsung złożył jeszcze w ubiegłym roku. Decyzja o wypłacie 7 mln 860 tys. zł zapadła dopiero teraz. - Warunkiem uzyskania pomocy było stworzenie przynajmniej 250 nowych miejsc pracy - mówi Stobiński. - Powstało ich ponad 1000. Na razie to wystarczająca liczba pracowników, których teraz szkolimy. Skupimy się natomiast na wprowadzaniu innowacyjnych produktów. We Wronkach produkowane więc będą nowe, wysokiej klasy pralki i lodówki, stanowiące konkurencyjną ofertę dla wymagających europejskich klientów. Wsparcie z publicznych pieniędzy nie jest jednak bezwarunkowe. Całość inwestycji Samsunga w wielkopolskiej fabryce od 2010 do końca 2012 r. ma być warta około 284 mln zł. Samsung może zainwestować mniej, ale tylko o 15 proc. Jeśli więc wartość inwestycji będzie niższa niż 240,04 mln zł, a liczba nowych miejsc pracy będzie niższa niż zakładano, fabryka będzie zobowiązana do zwrotu całości otrzymanej pomocy wraz z odsetkami. Dodatkowo Samsung jest zobowiązany utrzymać miejsca pracy przez najbliższe pięć lat.

www

bo traktują samsung jak własne ranczo i utrudniają innym prace nieważne że ich córeczki też studjują (bo one mogą i nawet nie potrafią liczyć )pora żeby zaczeli się liczyć z pracownikami bo może kiedyś beda musieli pracować wsród nich

k

A man power to poprostu brak słów do czego sa zdolni. Moja znajoma byla na chorobowym zanim zaczeli zwalniac i w trakcie zwolnien. skonczylo jej sie chorobowe i zadzwonili do niej czy wraca do pracy. I mimo ze byla jeszcze chora wrocila do pracy na swoja zmiane tak jak jej kazaly panie z man power. Miala isc normalnie na swoje stanowisko do pracy. Bala sie ze moze wyleciec z pracy wiec nie poszla na dalsze chorobowe tylko wrocila do pracy i przywitali ja w pracy informacja o wypowiedzeniu. (usunięte przez administratora)

maly

dlaczego nie zwalniają ludzi z samsunga?? oni sie nie nadają do pracy a ich zostawiaja?

heniu

a ci co zostali to będą pracowac przez samsung? ta agencja jeszcze jest? czy ja wywalą?

x

FILA - 2012-02-02 16:32:07 TEDE - 2012-02-01 21:05:06 NA RS zostały 3 osoby z man-power i maja umowy przedłożone .jak tak bardzo chcecie wiedzieć..chodzi o osoby z roczna umowa. a zostało ich 5 sztuk. nie o te z miesieczną. na RA została jedna ze wszystkich i miesiecznych i rocznych.a to dziwne bo ja pracuje na RA z dwoma z man power. Nawet nie wiecie o czym mowicie.

FILA

TEDE

mmmmm

Najgorsze jest to że zablokują ci dyskietke i nikt ci nie powiedza,prosto w oczy,ja dowiedziałem śię wczoraj jak pracowałem na RA...brak słów na MANPOWER....

x

Nie robcie tutaj plotek ok. Na Ra na montazu zostaly 4 osoby! znam je osobiscie i wiem ze zostaly. Na premo zostala jedna.

nn

na RSie około 5 osób z manpower. Na RA JEDNA ZOSTAŁA. JEDNA OSOBA Z 25. MOGŁ CHCIAZ JESZCZE DWIE ZOSTAWIC MNIEJ PODEJRZANE BY TO BYŁO. I TO JEST WŁASNIE PRZYKRE,

m

Dokladnie man power to poprostu zal firma. Panie w biurku nigdy nic nie wiedza. Dziaiaj przynioslam zwolnienie bo jestem ciazy od kilku miesiecy i nie moglam wejsc do firmy bo mialam dyskietke zablokowana. Pytam panie w man power dlaczego dyskietka mi nie dziala. A ona do mnie ze to dyskietka Samsunga i skad ona ma wiedziec. No do jasnej ... myslalam ze jej tam .... Jestem pracownikiem man power a musialam biegac do biura w samsung. Zal! A po nastepne caly czas czekam na reklamacje wyplaty z listopada. Kolejny zal!

byla RA

Nie znam tej calej (usunięte przez administratora) z premo. Byc moze z widzenia ale co wy od niej chcecie?? Skoro na lodowkach nie tylko ona zostala. Nie wszyscy zostali zwolnieni z man power. Na RA montazu zostaly conajmniej 4 osoby. Na RS napewno tez wiec nie czepiajcie sie jednej osoby bo zostalo duzo osob z man power. Wiem ze jest przyro i prawda jest taka ze polecialy osoby ktore sa jedynymi zywicielami rodziny i nikt na to nie patrzyl. Wiem!! To przykre ale firma man power tez jest przykra. Nie rozumiem ich wogole. Klamia,kreca,i nigdy nic nie wiedza. Miejcie nadzieje ze jak wrocicie to do firmy samsung na normalnej umowie a nie man power.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.