SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

nick

wydaje mi sie że sie nie skończył bo przez 5 lat muszą istnieć a potem może byc różnie

mmm

samsung sue skonczyl we wronkCH

Czarna owca

Z jakim nowym kierownikiem, to którego tam znowu wywalili? A co do managera to smarkacz jeszcze, poczuł trochę władzy więc wydziwia do puki może bo i on poleci jak jego poprzednicy, normalka. Jak odchodziłem to mi się go żal zrobiło, ja czułem ulgę że odchodzę z tego cyrku a on miał minę dziecka rzuconego na wielką wodę, jak by sam nie wiedział co on tutaj robi. więc nie martwcie się, jeszcze niejedna zmiana was czeka, Pozdrowionka... Ps: i tak się wszyscy w Amice spotkamy:)

nick

wszystko jest do bani bo co sie dzieje na wtryskarkach brak słów pan menadżer z tym nowym kierownikiem znęcają sie nad pracownikami w głowie im tylko porządki a nie produkcja będzie trzeba z tym gdzies się udac bo to się robi nie do wytrzymania [usunięte przez moderatora]

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
vvvvvv

Dostałam dziś świadectwo pracy..hmmm... pisze na nim ,że do 31.07.2012 roku wykonywałam pracę na stanowisku monter... wykorzystałam 14 dni urlopu.... stosunek pracy ustał w wyniku upływu okresu zatrudnienia:) SUPER tylko ,że ja zostałam zwolniona 28.01.2012 roku. Pięknie panie biurowe... kasę to się bierze tylko za co.... masakra

xxx

równie dobrze może być na tym stanowisku stary pracownik samsunga nie koniecznie nowych trzeba przjac! ja wyczytalem ze ma byc 250 nowych miejsc pracy!! taka jest róznica!!

xxx

nie nowych pracowników ma przyjąć tylko nowe miejsca pracy. 250 nowych miejsc pracy!!!!!! A nie 250osob...

BLACK

nlck - 2012-02-09 11:35:08 samsung ma przyjąc z kuroniówki 250 osób bo jak tego nie zrobi to wstrzymią mu dotacje i jeszcze będzie musiał zapłacic kare taki był artykuł w gazecie szamotulskiejtak artykuł był zgadzam sie juz mało istotne w jakiej gazecie.Pytanie kiedy to ma nastapic?? Bo przeciez bardzo duzo ludzi zwolnili ostatnio a własciwie agencja której miało juz niebyc a nadal jest i która twirdzi ze bedzie przyjmowc jak tylko beda zamówienia. No to jak w koncu? MANPOWER MA BYC A SAMSUNG MA PRZYJMOWAC. GDZIE TU LOGIKA. Prawda JEST TAKA ZE NIKT NIEWIE CO BEDZIE.A zamówien jak niebyło tak niema. SŁYCHAC COS O MAJU I CZERWCU ALE TO NIEPOTWIERZONE. Jedno jest pewne Samsung to (usunięte przez administratora). Masz układy to pracujesz i niewazne czy jestes wporzo do firmy i tak dostaniesz kopa w (usunięte przez administratora) i tak. I taka jest prawda.

nlck

BLACK

nick - 2012-02-09 11:07:29 jak ma samsung upaść jak samsung ma przyjmowac ludzi słuchy mnie doszły że 250 osóboni po tych zwolnieniach maja tylko 250 osób i im podtrzymia zatrudnienie. panie w manpower twierdza ze nadal beda przyjmowac przez agencje. no to jak w koncu ktos kłamie. bez sensu to wszystko.

ha

[usunięte przez moderatora] Nie ma co liczyć na firme samsung!

majster

samsunga we wronkach nie bedzie potwierdzone przeliczyli sie taka prawda

laguna

ktoś - 2012-02-08 12:48:51 prawda jest taka że każdy lider jest pod jakimś tam (usunięte przez administratora) kierownikiem i co kierownik mu powie ten musi robić gdyby sam mu odmówił to skończyłby tak jak wy wszyscy samsung to jedno wielkie (usunięte przez administratora) jeszcze troszkę a samsunga wogóle nie będzie już rozpisują się w internecie że do czerwca mamy robić nie ma zamówień i podobno we Wronkach mają powstać jakieś tam magazyny wszystkich (usunięte przez administratora) na bruk duże pieniądze jakie samsung włożył w te fabryki prędzej czy póżniej pójdą w błoto jeszcze wszyscy się zdziwicie jestem jasnowidzem he he zobaczycie że tak będzie a wtedy wielu z nas zostanie bez pracy najlepiej wyszedł na tym (usunięte przez administratora) posbył się 2 fabryk a kuchnie przynoszą mu zyski poczekajcie zobaczycie jak to będzie do czerwca wszystko się okaże ktoś z biuralider na RA nie jest pod niczyim kierownikiem. Rządzi sam a kierownik udaje ze nic nie wie. Samowolka i układy jak za komune. I SAMSUNG utonie jak TYTANIC....A na łodzi ratunkwej lider (usunięte przez administratora)

Czarna owca

ktoś - 2012-02-08 12:48:51 prawda jest taka że każdy lider jest pod jakimś tam (usunięte przez administratora) kierownikiem i co kierownik mu powie ten musi robić gdyby sam mu odmówił to skończyłby tak jak wy wszyscy samsung to jedno wielkie (usunięte przez administratora) jeszcze troszkę a samsunga wogóle nie będzie już rozpisują się w internecie że do czerwca mamy robić nie ma zamówień i podobno we Wronkach mają powstać jakieś tam magazyny wszystkich (usunięte przez administratora) na bruk duże pieniądze jakie samsung włożył w te fabryki prędzej czy póżniej pójdą w błoto jeszcze wszyscy się zdziwicie jestem jasnowidzem he he zobaczycie że tak będzie a wtedy wielu z nas zostanie bez pracy najlepiej wyszedł na tym (usunięte przez administratora) posbył się 2 fabryk a kuchnie przynoszą mu zyski poczekajcie zobaczycie jak to będzie do czerwca wszystko się okaże ktoś z biuraJakie pieniądze ? Wszystko co samsung włożył pochodziło z dotacji unijnych a za same fabryki zapłacili połowę ceny rynkowej gdyż innych chętnych nie było. teraz tylko podtrzymają fabryki do czasu przewidzianego umowami następnie sprzedadzą za grube pieniądze jakiemuś zachodniemu koncernowi i papa. Czysta ekonomia, potężny zysk. A ludzie ? to tylko narzędzia do podtrzymania tego złotego interesu i utrzymania go w czystości aby zrobił dobre wrażenie na potencjalnych kupujących, ( to odpowiedź na pytanie: dlaczego porządki są ważniejsze od produkcji ?). tak się w Polsce robi interesy, szkoda tylko że robią je same obce koncerny gdyż tylko ich stać na kupienie naszych polityków, że nas nawet zaszczycają odwiedzinami.

ktoś

?

wie ktos kiedy beda przelewy z samsunga????

clio

marcin - 2012-02-05 18:54:00 dlaczego samsung upadnie przeciez mają zwiekszać produkcje. podobno w majuoni niewiedza co bedzie jutro a juz o maju gadaja. licza na to ze jakies zamówienia beda na ten szajst.

kotek

dlaczego lodówki tak cienko idą czym jest przyczyna? mieli przeciez wprowadzać nową linie lodówek a tu nici

marcin

dlaczego samsung upadnie przeciez mają zwiekszać produkcje. podobno w maju

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.