SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

samsung

fajnie że istnieje to forum. Można pisac co nam leży na sercu i między sobą wymieniać spostrzeżenia na temat tej firmy.

basta

też włanie robiłam wszystkie nadgodziny, starałam sie i mnie (usunięte przez administratora)Więc o czym tu wogóle mowić! A zostali Ci co najmniej sie buntują i zgadzaja sie na takie pomiatanie.. Bo ja mam swoja godnośc.

ona

Witam i znowu narzekanie na SAMSUNGA komu sie nie podoba droga wolna prosze rezygnowac ludzie czekaja tylko na tel zeby moc wrocic tych co zwolnili i napewno lepiej pracowali od tych co teraz zostali przynajmniej nie chorowali tak czesto jak teraz bo teraz to smiech na sali tyle osób na chorobowym powinni ludzi nagrodzic takich co nie przynosza chorobowego.

Traktują ludzi jak bydło!!!(usunięte przez administratora) się chce jak na to wszystko się patrzy!To co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie,jak można tak poniżać ludzi!Ludzie przecież mamy dwudziesty pierwszy wiek a nie epokę kamienia łupanego:(...

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
ra/rs

jak przyjmowałam sie do tego szamba którym jest szajsug potrzebowali do amici ale nie bo człowiek słyszał SAMSUNG to renoma marka . to okno na swiat zarobki i tak dalej, a to sie jedno wielkie (usunięte przez administratora) okazało niemoge patrzec na te (usunięte przez administratora) polityke na te komunistyczne układy liderów analfabetów na te agencje złodziejska, Boze ludzie mysmy na to niezasłuzyli, zycze wszystkim aby znalezli godna prace. Z tym musimy cos zrobic bo niereagujac na to pozwalamy sie własnie w taki sposób traktowac.

ciekawa

czy to prawda , ze teraz w samsungu wprowadzona zostanie obowiazkowa nieplatna godzinna przerwa na lunch??? ;/

Twój pracownik-Twój niewolnik

lol - 2012-02-16 22:35:12 dlaczego nie buntujecie sie na tych pralkach??? bez was nie pojada znalezli sie i tacy ktorzy sie zbuntowali ale sa i tacy ktorzy nie chca podpasc panom (usunięte przez administratora). panowie w (usunięte przez administratora) mamy wasze zawyzone ampicje na wykonanie planu w 100% siadzac po 10-12 godz dziennie. my znajdziemy wszedzie prace za 1500 (pracujac 8h na dobe) gorzej z wami. a przyokazji zapoznajcie sie z KP jezeli chodzi o nadgodziny art 131 par 1 KP - tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekroczyć PRZECIĘTNIE ( to ważne) 48 godzin w przyjętym okresie rozliczeniowym

wiedźmin

Samsung jest wieczny i nigdy sie nie skończy we Wronkach też , a murzynów do pracy zawsze będą potrzebować nie martwmy sie na zapas więc, korańczycy nie są nam potrzebni , my sami się potrafimy wykończyć w pogoni za karierą ( patrz info wyzej )

nick

tego to chyba nikt nie wie co oni zrobią jedni mówia że będą przyjmowac inni że to jest koniec samsunga więc nie wiadomo

kris

czy będą może jakieś zatrudnienia w samsungu?

antonimuus anonimous

Zgadzam się ale takich własnie bedą promowac na managerów kiepskich ale wiernych jak psy i posłusznych swym panom dlatego zobaczcie jak przychodzi ktoś nowy na stanowiskoo managerskie i ma normalne podejście do pracy i ludzi to szybko się zabiera z tej firmy, popatrzcie na zakupy , finanse i inne działy. A jak zachowują się inni , tak samo zakłamane uśmiechy i niby zrozumienie a wypełniają polecenia bez pomysłu i dyskysji . a my pierwsi wylatujemy z pracy bo nas łatwo usunąc, bez umowy i bez koneksji rodzinnych.

obeserwator

ha ha coś mi się zdaje,że dostrzegacie w końcu kto się trzyma na stanowsikach managerskich w te firmie, wyłacznie osoby które mają jasno postawione cele a ich wartości ukierunkowane są na kasę i utrzymanie się na stanowisku za wszelką cenę, potrafią podlizac się koreańczykom i pewnie na ich życzenie zjedza własne (usunięte przez administratora) dla kasy. Nie wymagajcie wiec od nich szacunku dla pracowników , gdy nie mają takiego dla siebie, przypomnijcie sobie ilu normalnych managerów juz odeszło i zastanówcie się kto został , o wnioski nie trudno. a pan (usunięte przez administratora) cóż zawsze potrafił w swoim otoczeniu eleiminowac niewygodnych dla własnych korzysci , ale nie tylko on pomyslcie o innych dzisiajszych managerach ja dostali się na stołki z kim współpracowali z kim siespotykali i pili piwko i jak ich rodzinne sprawy się toczą w firmie , warto moze sprawdzić jakie sa układy rodzinne , dalej pogłówkujcie troche .......

nick

tak pan menadżer mysli że to jego prywatna firma i może robic co chce z ludzmi i traktowac ich jak gówna myli się bo my mamy swoją godnośći na szczęscie jest nad nim jeszcze ktoś inny i są instytucje które zajmują się takimi sprawami i sie skonczy jego poniewieranie ludzmi jak sie nie nadaje byc miedzy ludzmi to go dac do na pole krowy pasc

ona - 2012-02-16 22:37:21 A własnie jesli chodzi o ochrone. potrzebują może w samsungu do ochrony ale dziewczyne? nie potrzebują, pytałam o to 2 dni temu

ona

oko

Ochrona - 2012-02-16 14:27:32 Witam! Robie na ochronie w samsungu i naprawdę jest ciężko bo biorą ludzi z ulicy użeranie się z tymi niedoukami jest żałosne....... Co drugi to mądrzejszy..... Wy nam łaski nie robicie, że pokażecie co macie w plecaku...... Jeśli chodzi o personel to jest naprawdę masakra.....na jakiej podstawie zaglądacie tam??? bo wam karzą? hmm to proszę podawać zawsze powód!!! a nie jak żebraki zagladacie do plecaków heh tylko do tego się widocznie nadajecie :)

panel

nnn - 2012-02-15 23:58:43 panel - 2012-02-15 19:33:34 siema. oto cał prawda o RA. MAM PYTANIE DLACZEGO SKORO NIEMA ZAMÓWIEN I ZBYTU NA LODÓWKI PRACUJEMY PO TYLE GODZIN I ROBIMY PO TYLE SZTUK ILE ROBILISMY JAK BYŁY ZAMÓWIENIA, DRUGA PRAWDA TO TAKA ZE NASZ LIDER POKAZAŁ SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE MAMY GO DOSC..... TRZECIA PRAWDA TO TAKA ZE Z RSA ZWOLNIONO OKOŁO 4 OSÓB RESZTA ZOSTAŁA Z MANPOWERA A OD NAS Z RA ZOSTAŁA TYLKO DOROTA. TU NIEMA MADRYCH LUDZI DO RZADZENIA DLATEGO JEST JAK JEST ZOBACZMY .....BO JA TEZ WIDZE KONIEC SAMSUNGA WE WRONKACH..... NIEROZPACZAJCIE TAK ZE WAS ZWOLNILI MOZE TO WAM NA DOBRE WYJDZIE....POZDROPrzecież to nie prawda że z Rs zwolniono tylko 4 osoby.. dużo więcej... a na Ra też zostały osoby z manpowera. Ci co zostali to.... układziki... pewnie że koniec jest już tuż tuż :) na PREMONTAZU RA została tylko DOROTA i nikt wiecej wiem bo widze i wiem kto jaka ma umowe. a z RSa moze zwolnili wiecej osób ale i tak wiekszosc została. A jak sie myle to napisz mi imiona osób z manpowera bo chyba niedowidze.

nnn

xxx

dokładnie, dziwne rzeczy sie dzieja. Amicowcy ze soba trzymaja i jakies dziwne układy tam są. Ja rozumiem ze sie znacie z amicy ale niech ktoś wkońcu patrzy jak dany pracownik pracuje a nie tylko po kolezeńsku wszystko załatwiacie! Żal mi tych wszystkich co dają sie robić w balona!

panel

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.