SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

cwiok

czyli mają znowu zwalniać?>

ambessammbble

swieta racja zgadzam sie z przedmówca ale kolega zapomniał dodac ze przed (usunięte przez administratora) na zbity pysk dawaja czasem kawaek pizzy zeby sie nasycic na nastepne miesiace bezrobocia.

yol gamonie

witam wszystkich gamoni produkcyjnych i tych co na sile chca do samsunga;) poszukajcie sobie ofert pracy we wronkach (wejdzcie na pup szamotuly) i zobaczcie kogo samsung chce przyjac do pracy: sami mlodsi kierownicy z pensja +- 20000. produkcja stoi a oni kierownikow szukaja pytam sie do jakiego (usunięte przez administratora)?!! nic dziwnego ze trzeba zwolnic kolejne osoby zeby miec na pensje dla tych nierobow! a reszcie, ktorym sie uda zostac wspolczuje i to bardzo bo beda (usunięte przez administratora) za 3 albo i wiecej. kto chce do szajsunga niech sie 10x zastanowi, praca przez agencje za 9/h brutto to jest ok 1100/msc. jest robota walisz po 12 i wiecej godzin, z czego z zarobionych pieniedzy jakąś kwote dziwnie czesto przeszmugluje Manpower i moze kiedys wyplaca jak 10x na dzien bedzie sie tym nicniewiem babom (usunięte przez administratora) trulo, nie ma roboty to (usunięte przez administratora) i nawet dziekuje za wspolprace nie ma tylko szyderczy usmiech po ktorym mozna smialo stwierdzic ze do samego konca traktuja ludzi, w tym miedzynarodowym koncernie, jak (usunięte przez administratora) . pozdrawiam wszystkich;)

kotek

słyszałem że będą zwalniać na lodówkach i że nic się nie rusza a nawet gorzej jest to co wiem? są wogóle nadgodziny?

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
marcin

hej to prawda że będą zwalniać?

biuroo

pracy niema na te chwile. wiec skad panie w HR wiedza ze beda zatrudnienia zaraz po swietach albo latem , a skad info ze samsung ma zatrudniac skoro jest manpower, ludzie niebadzcie naiwni i nie dajcie sie nabrac na te bzdury, fakt jest taki roboty niema i zatrudnien niebedzie a rczej zwolnienia , jednym słowem jest ZLE

samsung

[usunięte przez moderatora] Samsung będzie zwalniał w poniedziałek to prawda?

mycha

dokładne masz racje . To co wiem to nie powiiini nic dostać za to co zrobili z ludzmi ,ale polska wszystkich przyjmie do siebie nawet taką firme jak samsung i taka jest prawda. [usunięte przez moderatora] Słyszałem że mają w poniedziałek zwalniać to prawda?

biurowiec

a po co numer do kadr? do manpowera dzwoncie, jezeli bedzie praca a narazie sie na to nie zanosi bo na tym etapie wszysyko stoi pod wielkim znakiem zapytania bo zamówien niema uroków na to ze w najblizszym czasie wpadna tez, wiec sie niełudzcie ze samsung bedzie zatrudniał. W tym momencie jest za duzo ludzi za mało pracy.... i takie sa fakty, a jezeli samsung dostanie zamówienia to zatrudnienia beda nadal przez firme posredniczaca w tej chwili jest to manpower, wkrótce moze sie to zmienic na inna agencje ale przyjma was na umowy miesieczne ze stawka 9zł brutto, a jak sie skonczy praca wykopia na bruk i teraz pytanie czy znowu chcecie to przechodzic.... wasz wybór. Nie polecam samsung cieszy sie zła opinia i traktowaniem pracowników a plotki ze z urzedu pracy beda zatrudnienia bo samsung dostał dotacje sa mylne

kotek

dzwoniłem do kadr samsunga przyjęcia będą na lato

kot

czy ktos moze nzm pomóc.dlaczego manpower niewysłał druku przeciez to jest chore, to sa niepowazni i niekompetentni ludzie [usunięte przez moderatora]

fff - 2012-03-14 13:36:44 Czy dostaliście już polisę Pzu..chodzi o tych zwolnionych i czy można ją kontynuować? ba ja czekam i nic. Dzwonię to nie odbierająDostałam dzisiaj polise i nr kontaktowe do osób do których mam się zgłosić w przypadku chęci kontynuacji

shazza

ja tez niedostałam kasy a chorowałam do konca lutego. to jest smieszne a te dwa obiboki w biurze nic niewiedzą. do zusu dzwonie srednio co dwa dni i lipa.... druku jak niebyło tak niema

clio

hej ludziska . czy ktos z zolnionych osób w styczniu które poszły na chorobowe dostał juz pieniadze? z tego co wiem to manpower niewysłał druku z3.

kotek

kiedy będą znowu przyjmować coś wiadomo na ten temat?

Laska

Siedze teraz w nowej pracy popijam kawke i ciesze sie ze juz tam nie pracuje. Chociaz na Lidera nie moglam nazekac bo naprawde byl slodkie ciacho \"krzysio-rysio\" pozro 4you. To widzialam co sie dzialo na innych dzialach. Zrozumialam ze zeby byc liderem to trzeba byc najpierw czlowiekiem. Dziwie sie ze tak nazekacie zaocznie na przelozonych a nie postawicie sie wszyscy razem i nie powiecie czego oczekujecie. To jest tylko praca i z wyboru a nie z przymusu.

kotek

kiedy będą znowu przyjmować ? orientuje się ktoś?

była

mozna ja kontynuawac. Tylko najpierw trzeba ja otrzymac tez czekam i nic normalnie brak słow:(

fff

myszka

były ile ci dali na godzine? i jaką umowe?

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.