SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

koles

A co powiecie o remoncie na pralkach

kotek

bo ma znajomości. ą dlaczego pozwalniali dobrych pracowników?

oni

Witam a na pralkach mamy takiego goscia co pracuje a raczej udaje chyba ze pracuje pseudo OPERATOR stawke ma wiekszą od operatorow a nawet LIDEROW slyszałam powieccie ludzie o co tu chodzi inni zapierniczaja a gosc zero pojecia a takie pieniadze.Pozdrawiam wszystkich tych co pracują.

ciekawski

Mam takie pytanie z innej beczki. Czy orientuje się ktoś może jakie są zarobki chociażby brutto: Liderów, Majstrów,Specjalistów Starszych specjalistów i Assistant Managerów?

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Niżej wymieniona

Zwolniono wielu ludzi, dużo lepszych ode mnie i nikt z tego nie robił wielkiego zamętu. Ludzie, proszę, opamiętajcie się. Szanujcie to, co macie. Nie jestem samotną matką, nie mam trudnej sytuacji rodzinnej, ale młodą dziewczyną, stojącą u progu życia i mającą wiele perspektyw na przyszłość, a nieprzedłużenie mojej umowy nie jest żadną tragedią na skalę światową. Nie potrzebuję tutaj adwokata, czy obrońcy. Nie mam do nikogo żalu. Takie jest życie, ot co. Samsungowi zawdzięczam doświadczenie, jakie zdobyłam, oraz wspaniałych ludzi, których poznałam. A na koniec mała weryfikacja: nigdy nie byłam dziewczyną lidera operatorów, a tym bardziej dla nikogo go nie zostawiałam. Zresztą to część prywatnego życia i proszę nie wchodzić w nie buciorami. Poza tym popieram gwiazdeczkę- szyb nienawidziłam, a liderka i M to wspaniali ludzie, którzy mają wiele na głowie, a tym bardziej podziwiam ich, że sobie z tym doskonale radzą. Dziękuję, skończyłam ten temat:)

tomek

kazy narzeka że zarobki to 1200 ? ludzie przestancie narzekac . Ci co byli lub są zatrudnieni przez samsung mają nizłą kase. Narzekać mogą ci co byli luc są zatrudnieni przez manpowera . Tu jest ten problem i oszustwo brak premi brak wszelkich dodatków i bomów i uszustwo na nadgodzinach tu jest problem. a nadgodizny były i są i gdize tyle zarobicie co?

marcin

dzisiejsze cany dojazdu są ,asakryczne a w samsungu jak się chciało to się dało zarobić. A kto ci da wiecej? obozy są wszędzie niestety i zarobki te same w poznaniu zarobisz 200 złotych wiecej a będziesz musiał dojechać . Wiec lepiej robic na miejscu. A zarobki wxale nie sa małe jak na wronki. 1600 na ręke calkiem niezle . Dzisiaj byłem na rozmowie w browarze i chcieli dać mi 2200 brutto i ekstra dojazd 50 km w jedną strone i co byście powiedzieli na to . Taka firma a ma ludzi też gdziez i jeszcze też chcieli mnie przyjąć na sezon. wszędzie jest tak samo niestety. Słyszałem że nie długo rusza linia side by side , podobno są już próby czy to prawda? proszę o odpowiedz kiedy będą przyjmować na tą linie?

marcin

a gdzie ludzie mają iśc do poznania ? i dojeżdzać za 2300 brutto 40 km albo wiecej. Niestety ale paliwo jest za drogie

vvv

ja poszłam na chorobowe i niestety kasy jeszcze nie mam... za co w tym manpower biorą kasę jak nawet tego nie umieją załatwić ...żałosne

Bezimienny

Ludzie, na Boga, gdzie Wy się pchacie? Ostatnio rozmawiałem z dziewczyną, której kończy się w kwietniu umowa i już wie, że nie będzie miała przedłużonej. Rzecz o tyle zabawna, że laska po prstu wymiata. Nie ma na wtryskarkach maszyny, która by ją przerosła, czy człowieka, któremu by nie pomogła, poproszona o to. Na śniadanie najpierw zmienia ludzi, a potem upewniwszy się, że wszyscy byli, idzie sama. Dzień czy dwa, po informacji, żę wywalają ją na zbity pysk przyszła do niej liderka ze słowami: "Wiem, że to niesprawiedliwe, ale stań na tej i tej maszynie, bo ta Łamaga stamtąd rady sobie nie daje". Uśmiechnęła się, poszła, stanęła i opanowała sytuację. Warto zaznaczyć, żę zwolnienie jej nie ma nic wspólnego z cięciem kosztów. Dlaczego? Bo równolegle z nią kończy się umowa innym osobom, którzy przy niej mają dwie lewe ręce i zostają. Tak, wielu osob na balkonie mówi, żę to niesprawiedliwe, ale rozkładają ręce. Zapytałem ją po co, ona tak (usunięte przez administratora) , skoro już wie, co ją czeka. Opowiedziała, że w końcy przychodzi spokojna do pracy, nie musi się niczego martwić, bać, czuć się zaszczuta jak pozostali. Odpoczywa psychicznie i teraz praca jest przyjemnością. Ludzie, nieważne jak dobrze wykonujecie swoją pracę. Jeśli nie podobacie się komuś "wyżej"- potraktują Was jak (usunięte przez administratora) i wywalą. Tak o to wygląda podstawowa zasada firmy, będącej światową potęga. Ja tylko mogę życzyć powodzenia, a w międzyczasie gdy to piszę, szukać innej pracy i uwolnić się z tego obozu.

Słonko

Jednym słowem (usunięte przez administratora) na kółkach!!!

aaa

Akurat dzwoniłem do samsunga i powiedzieli mi że najprędzej w czerwcu może coś będzie. Także jest lipa...

nick

no to jak to w koncu jest mają zwalniac w tym tygodniu teraz znowu słysze że po świętach mają zatrudniać nic z tego nie rozumiem

kotek

hej co jest teraz w samsungu ? co się dzieje tam? to prawda że mają zwalniać?

ona

smiech na hali a raczej na sali same oszczednosci brak rekawic na produkci ciecia z kasa na swieta co oni sobie mysla ze bedziemy pracowac za darmo,koledzy koreanczycy nie tedy droga.

jaro

mam pytanko wie ktos cos na temat wyjazdu do warszawy??za pomoc w polmaratonie co odbyl sie rok temu???

marcin

wyższe stanowiska to inna polityka a roboli ma się gdzieś takie mamy związki i tyle . [usunięte przez moderatora]

mała

witam wszystkich mam pytanie caly samsung huczy ze będą zwalniać a moja koleżanka wlasnie się pochwalila ze dostanie podwyżke i to sporą i juz wie ile oczywiscie jest na wyzszym stanowisku więc o co chodzi te podwyzki tylko dla wybranców będą?

myszka

uuki 84 to prawda ze będą zwalnać w tgodniu jak wygląda produkcja?

uuki84

http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.html?wid=14352660&title=Koreanski-potentat-sponsorem-Lecha&kat=32288&ticaid=1e24d oto oszczednosci typu soboty na odrobke,brak nadgodzin.brak podwyzek itp. cudownie!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.