SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

jazdaaaa

werka - 2012-05-01 12:17:07 Witam. Słyszałam że przyjmują do Samsunga. A wiec mam do was takie pytanko gdzie trzeba się zgłosić żeby przyjęli do pracy?wejdz na pup szamotuly, kliknij oferty pracy masz tam link z praca w samsungu (manpower) wyslij cv na adres mailowy tam podany

werka

priv

Skoro mąż dostał 0,83 zł podwyżki to ile już przedtem musiał mieć? Skoro podwyżka była 3% + 0,30 zł. Z prostych obliczeń wynika, że mąż przed podwyżką miał 17.50/h.

lala

3% ha ha ha. Robie juz 8 miesiecy na stawce 9zl. Jakis czas temu zwolnili moja kolezanke ktora miala te same zarobki co ja. Teraz ja ponownie przyjeli i najciekawsze. Nie dosc ze na te samo stanowisko to stawka 11,50. A ja mam teraz 9,50. [usunięte przez moderatora]

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
żona

witam mój mąż dostał 83 grosze podwyżki !!!! JESTEŚMY ZADOWOLENI !!! JAK KTOŚ JEST WIECZNIE NIE ZADOWOLONY Z PRACY W SAMSUNGU TO NA KURONIA NIECH IDZIE !!! A PRACOWAĆ TRZEBA WSZĘDZIE !!!! JAK PRACUJESZ NA 100% TO TEŻ CIĘ INACZEJ DOCENIĄ :o)

mala

i jak tam zadowoleni z podwyżek?? czy ktoś może tu napisać ile dostał Samsung ? MGS 3 procent od stawki czyli wychodzą marne grosze ale Samsung niby dostanie więcej szkoda gadać a mieli nas traktować tak samo, mówili ze włos nam z głowy nie spadnie...

hohooh

marcin - 2012-04-24 19:37:57 kolego idz do prywaciarza to zobaczysz co to tyrać w samsungu to robiłem pólowe tego co teraz i miałem więcej czasu na przerwie teraz mam 15 minut przerwy i co narzekasz . Nie robiłeś u prywaciarza maleńki to ci (usunięte przez administratora) tko siedz w samsungu i się ciesz że nie musisz (usunięte przez administratora) za 1600 złotych i być kamerowany przez cały czas .malenkiego to ty gosciu w spodniach masz, przed samsungiem robilem u 2 prywaciarzy i zaluje ze zamienilem prace na samsunga a te 1600 to chyba ty zarabiasz jako jakis biurowy, jakby mi placili za chodzenie po hali i rozmowy ze znajomymi to, oczywiscie, tez bylo by mi jak w bajce.

abc

serio zatrudniają teraz??

marcin

kolego idz do prywaciarza to zobaczysz co to tyrać w samsungu to robiłem pólowe tego co teraz i miałem więcej czasu na przerwie teraz mam 15 minut przerwy i co narzekasz . Nie robiłeś u prywaciarza maleńki to cichutko siedz w samsungu i się ciesz że nie musisz (usunięte przez administratora) za 1600 złotych i być kamerowany przez cały czas .

hohooh

mala - 2012-04-24 16:26:31 przyjmują od dzisiaj przez Manpowera na lodówki w pierwszej kolejności ludzi ktorych wczesniej zwalniali jak co zapraszamy :) ale na umowy Samsunga nie liczcie nie wierzcie w bajki pozdrawiamdzisiaj zapraszamy tyrac a za +/- 3 gora 4 miesiace...(usunięte przez administratora)!!! i to z wielkim hukiem:D

ja16

po pierwsze każdy wie jak jest w samsungu . kto chce pracować to tam idzie a ludzie tak pujda gdzie mają bliżej ,przynajmniej mają jakieś pieniądze co miesiąc .niż nie mieć nic i kamienie jejść . nawet umowa przez mampawera ,masz chociaż najniższa krajowa. więc każdy niech decyduje za siebie a nie (usunięte przez administratora) rąbie innym . jak wam sie nie podoba taka praca to znajdźcie sobie lepszą ale niektórym osobom ta praca ratuje (usunięte przez administratora) nawet jak atmosfera jest nie zaciekawa

aaa

To jeśli wiadomo już że będą przyjmować to czy wiadomo też może kiedy to nastąpi?:)

hohooh

www - 2012-04-20 12:23:47 w samsungu nie ma przyszłoscidokladnie, szajsunga traktowalbym jako ostateczna deske ratunku, jesli ktos chce koniecznie pracowac a nie moze znalezc nigdzie indziej pracy to ok, ale w obecnej sytuacji trzeba byc idiota zeby chciec tam pracowac. Ludzie opanujcie sie, miedzynarodowa firma to nie znaczy dobra firma, nie dajcie sie zwiesc tej propagandzie, wielkim reklamom i szukajcie pracy gdzie indziej, pisze to z czystym sumieniem. Pozdrawiam i zycze przemyslanych decyzji i TRAFNYCH;)

hahaha

bbb272 - 2012-04-20 00:12:31 To będą przyjmować to jest na 100% pewne? I czy przez Samsunga czy Manpowera? Czy ktoś kompetentny może odpowiedzieć?Będą ale tylko i wyłącznie \"manpower\" sam pracuje przez \"szajsunga\' i to są moje ostanie tygodnie ....

www

w samsungu nie ma przyszłosci

bbb272

hohooh

mala - 2012-04-18 20:21:43 Witam! mam jedno zasadnicze pytanie, podwyżki będą dla Samsunga to pewna informacja, wszystko ma się wyklarować do końca kwietnia, pytanie brzmi czy dostaną ją również pracownicy MGS i Manpower ? bo jak dotychczas na każdym kroku udowadniano nam ze jesteśmy traktowani jak odrębna firma i nam się nic nie należy ani premie comiesięczne ani premie świąteczne, porządne umowy, stanowiska ani nawet karnety sportowe to i pewne podwyżki jakimś dziwnym trafem też nas ominą.... niestetyTy (usunięte przez administratora) a innej roboty szukaj a nie w tym szambie bedziesz siedziala, mam tylko nadzieje, ze kiedys w tej (usunięte przez administratora) firmie zabraknie rak do pracy na produkcji i, ze te bezmozgi ktore teraz rzadza beda musialy tak samo (usunięte przez administratora) jak teraz ludzie (usunięte przez administratora), bo to juz nie jest zaklad pracy ale oboz.

chętny

A skąd te informacje? Będą zatrudniać przez manpowera czy bezpośrednio przez samsunga????

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.