SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

aaa

Aninim a co Ci powiedzieli jak dzwonili? Bo mnie się pytał czy pracuję gdzieś i czy mam orzeczenie o niepełnosprawności

aaa

Do mnie też dzwonili z tej agencji i jak się spytałem czy praca jest w samsungu to gość powiedział że on nie wie gdzie:) to dopiero jest śmiech na sali

roki

To co jak do Ciebie dzwonili to nie zapytałeś się w jakiej firmie masz pracować? :O

anonim 1

Witam. Dzwonili do mnie z agencji pracy job-impulse z wronek i mam do was takie pytanko czy to też należy ta agencja pod samsung, coś takiego jak manpower? Proszę o odpowiedz.

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
kij

mop - 2012-05-22 23:00:27 Oczywiście, ze mnóstwo osób zrobiłoby wiele dla takiej pracy. Wrzuć na stronę z ogłoszeniami ofertę pracy za 4zł na rękę, 12 godzin dziennie i zobaczysz ile ofert dostaniesz. Dasz się poniżać, będziesz poniżany. Wiele ludzi mówi że nie zostaje dłużej i po sprawie, nikt im nie robi problemów(widzę nawet na swoim przykładzie).brak mi słów jak czytam twoje wypowiedzi. Jakie 4zł na reke gdzies ty to wyczytał. Na PGR-ach wiecej zarabiaja, Mam prosbe zastanów sie co mówisz

Roki

Gdzie masz te oferty po 4 zł netto/h? [usunięte przez moderatora] 7-8 zł netto dostaniesz za wykładanie towaru w Tesco albo stanie na ochronie, ostatnio jedna firma z Szamotuł proponowała 2800 zł brutto dla pracowników fizycznych, cały czas przyjmuje Bridgestone w Poznaniu za ok 2500 - 3000 zł netto, za mycie szyb w MAN-ie zapłacą Ci 10 zł netto, a w Samsungu 9 zł brutto :lol:

chinczyk

Tak ludzie sa głupi,jak to wczesniej ktos napisał.Tylu was tutaj wypisuje jaki to nie jest (usunięte przez administratora) .A moze byscie sie tak wzieli w garsc ,a nie siedzieli przy kompie i plakali do monitora, i jak ta pani z BIEDRONKI zrobili swoje. W grupie jest siła!! Sądy pracy na szczescie jeszcze istnieja.Kiedys to moze był problem,ale teraz?! dyktafon ma kazdy w telefonie,wystarczy go właczyc i paru świadków.Z tego co tutaj czytam to z tym drugim nie było by problemu.Ale Polacy do ćwoki ,a koreanczycy dobrze wiedzieli gdzie swoj zakład otworzyc.POWODZENIA

Sumienie

Ludzie co w tym (usunięte przez administratora) u sie dzieje nawet sami siebie i swoje tradycje sprzedacie za debilne 200%.Sprzedajecie sie latwiej niz panie przy A2. W Boze Cialo przyjda w wielkanoc byli i to wszyskie dni,jeszcze Boze Narodzenie tyla dla was juz zycie znaczy!!? Az wstyd przyznawac sie do was!!

jamjest

Jest ok

a co powiecie o podwyzkach?

ksizeniczka

ewka - 2012-05-19 10:42:25 ludzie sa głupi tyraja po tyle godzin jeszcze ich oszukuja nabijaja w bambuko a liderzysie śmieja z nich a każa przychodzić w niedziele .PROPONUJE wcale nie wychodzcie z tego obozu pracujcie,troche sie przespijcie /jak wam pozwolą/i dalej tyrajcie a na koncu kopna was w (usunięte przez administratora)moze gdzies na terenie fimy wybuduja jakies schronisko by sie przespac i znow do roboto bo pocoz wracac do domu złota zasada Samsunga : PRACA PRACA ZERO ZYCIA PRYWATNEGO jak tak dalej pojdzie to producenci powerrade'a beda we wronkach krecic reklamy typu : padłes powstan do roboty

ewka

anonim 1

Ludzie macie racje SAMSUNG to jedno DUŻE (usunięte przez administratora) .

hohooh

mistrz - 2012-05-18 19:45:09 ROKI: a kiedy pracowałeś? Bo ja teraz dwa dni i też zrezygnowałem. Masakra to jest jakaś. ok 13 godzin poza domen w tym 12 w pracy tzn. w niewolibrawo ludzie! widze, ze jednak sa tacy co maja godnosc i nie dadza sie ponizac, brawo, oby takich wiecej, zycze wszystkim znalezienia dobrej pracy i mam nadzieje ze w tym koreanskim szambie niedlugo nie bedzie rak do pracy tak, ze sie ci cali kierownicy (usunięte przez administratora), jesli jednak ktos nadal uporczywie chce zasuwac za (usunięte przez administratora) warte pieniadze i na koncu byc orznietym na wyplacie przez manpowera to serdecznie zapraszamy do samsunga! klatka niewoli otwarta zawsze w jedna strone: jestes potrzebny zasuwaj po 12h pozniej klatka otwiera sie w druga strone: nie jestes potrzebny... na bezrobocie!

mistrz

osa

mop - 2012-05-13 00:51:03 Śmiesznie się czyta niektóre wypowiedzi.Dziesiątki tysiecy osób zabiłoby za możliwość takiej pracy.Zatrudniani są ludzie bez umiejętnosci, bez wykształcenia i jeszcze marudzą. A wystarczy wykazać w pracy trochę ambicji, zacząć się interesować i łatwo dostać się do kontroli, na operatora, zmieniacza form. Pieniądze niewiele lepsze(często takie same), ale za to praca lżejsza. No ale jak ktoś w pracy siedzi cicho, a całą frustrację wyrzuca tutaj to daleko nie zajdzie.ty chyba jestes chory najgłupsza wypowiedz a zarazem najsmieszniejsza z tych wszystkich to twoja, kogo maja pozabijac za te prace chyba siebie co durniu ty. Umowa przez agencje za najnizsza stawke na godzine w dodatku umowy miesiesczne brak perspektyw na cokolwiek a ty piepszysz o jakis ambicjach , awansach, Człowieku a ci ludzie bez wykształcenia maja wieksze pojecie o robocie niz te chłoposzki z kontroli których wołasz jak potrzebujesz porady a ten przyjdzie i niewie o co chodzi i woła nastepnego chłoposzka.....i stoja jak takie ciloki bo samodzielna decyzje podjac to za trudno, i faktem jest ze robota niejest robiona tak jak powinna bycbo w szajungu jest wazna ilosc a nie jakosc , pozdrawiam wszystkich napracowanych i przeprracowanych i zycze znalezienia lepszej pracy w godnych warunkach

Roki

Haha, pracowałem tam jeden dzień i podziękowałem, ludzie przecież to jest śmieszne niby wielki koncern a traktowany jesteś jak murzyn robiący za najniższą krajową.

www

jesteś głupi ze tak wypisujesz gdzie TWOJA godnośc jak nie masz rodziny to możesz (usunięte przez administratora) po 24 godziny na dobe i tak kiedyś kopną cie w (usunięte przez administratora)

mop

dentka

(usunięte przez administratora) masz racje a za pare miesiecy kop w (usunięte przez administratora) i za brame ale z drugiej strony duze bezrobocie jest w naszym powiacie a sa ludzie co maja rodziny itd ale takim pannom albo kawalerom to sie dziwie ze siedza w tym bagnie albo co gorsza wrócili do tego syfu ale to tez swiadczy o mentalnosci i pracowitosci bo sam wiem po sobie ze takiej kanady i takiego szajsu nierobia w zadnej innej firmie, nigdy lodówki samsunga ani ja ani moji znajomi i rodzina niekupimy to pewne , pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.