logo Samsung

Samsung

Wronki

Opinie o Samsung

tedi 2015-10-01 11:36
Może ktos sie wypowie na temat tego złodziejstwa na szatniach co było,bo narazie nikt sie nie wypowidział to nie jest w domu tylko miejscu pracy ktos za to odpowiada ...
tedi 2015-10-01 11:43
moze ktos cos powie w koncu na temat tego złodziejstwa na szatniach bo wszyscy jestesmy miedzy soba a tam niespodzianka szafki otwarte i wszystkie kieszenie przelecone i co wartosciowe brak ...
Reza 2015-10-28 01:44
Jest tylko jedna kontrolerka (usunięte przez administratora)
Jestem z Ukrainy 2015-10-29 18:54
Chcę jechać do Polski do pracy. Nie mów mi, gdzie najlepsze warunki do Samsung czy LG.
ms.cool 2015-10-29 18:57
qwerty 2015-10-29 18:59
tedi 2015-10-29 19:51
ja zawsze duzo zostawiałem po kieszeniach w szatni bo szafka jest przypisana do mnie nikt nie ma prawa tam nic szukac,a do pracy ide z pustymi kieszeniami
osman 2015-11-20 20:24
kontrola z PQC najlepsza
zainteresowany 2015-11-26 19:16
Cześć,mam pytanie czy przyjmują do Samsunga w tym miesiącu ?
spot 2015-11-26 19:23
Mam pytanie,czy w tym miesiącu przyjmują do Samsunga ?
jan 2015-11-30 16:41
Hej powiem tak nie jesteś w stanie ustawić wtryskarki bo one i tak nie trzymają parametrów non stop eksperymenty z granulatami ,masakra
xyz 2015-12-04 23:03
to źle słyszałeś :P
huzart 2015-12-11 20:58
witam od kiedy jest postój w Samsungu chodzi mi do kiedy chodzi się do pracy czy od 19 grudnia od wigilii dla pracowników to już jest do świąt wolne
ola 2016-01-03 20:42
Wolne sie skonczyło,a tak bylo milo i znów tyrania nastał czas,ale moze przyszedł lepszy rok dla GASKETOW tok,gdyz tyrana sie pozbyli i nowego naganiacza na stanowisko odziedziczyli.Pazurki swieżo naostrzone,wiec uwazajcie jezyk też ma cięty ,juz ją poprzednik odpowiednio przygotował, zeby potulne baranki były i się w
A zmianie wyróżniły i 10 wózków robiły.
WM-y 2016-01-06 19:41
Niektórzy przełożeni Samsunga traktują jak swój prywatny folwark, a pracowników traktują jak stado baranów, które można poganiać (przez głośnik). Tyle się mówi , że w Samsungu liczy się głównie człowiek, a tak naprawdę liczy się tylko sztuka zarówno ta na lini jak i ta wyprodukowana. A coś takiego jak ergonomia to prawdopodobnie nie wiedzą co to jest. To na pewno dotyczy tylko pracy przy komputerze.Nie ważne czy baran czy owca stanie ważne żeby jechało.
szajsung 2016-01-23 13:45
hahahaha nom i lodówkę i pralkę a do pracy przychodzisz tylko 10go po wypłate haha
przemek22 2016-02-09 10:16
Witam Wszystkich. Czy może Mi ktoś odpowiedź czy przyjmują na weekendy czy nie za bardzo. Czy wogóle iść się starać żeby dostać się na weekend do samsunga. Za odpowiedź z góry dziękuje. Pozdrawiam
lolek 2016-02-09 11:29
Witam wszystkich, wiecie może jaki długi postój jest zaplanowany na okres letni oraz w jakim terminie?
g.kuś 2016-02-09 16:47
Możecie powiedzieć jak jest w samsungu z awansami?
Czy np, do kontroli jakości, czy na stanowiska typu koordynator, mistrz pracownicy biurowi itd można dostać się tylko z wykształceniem wyższym - przecież to praca umysłowa czy tak jak to ma miejsce w Amice decydują układy?
Seba 2016-02-17 06:02
Witam,mam pytanie czy ktoś dojeżdża na trasie Pniewy-Binino-Wronki na 12 godzin i ma wolne miejsce?
daniellll78 2016-04-01 00:22
przemek28 2016-04-06 18:42
Witam Wszystkich,
Mam pytanie : Czy przyjmują teraz na weekendy, czy można przyjść sobie dorobić w sobotę i niedziele. I czy jest dużo załatwiania żeby dostać się na weekend. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam
tedi 2016-04-15 21:01
w samsungu nie wiem co decyduje o awansach chyba slyszeliscie co za zmiany będą na pralkach szkola tu chyba nie ma zanczenia
Beti 2016-04-22 00:47
Jak to mowia w SAMSUNGU wszyscy to jedna wielka rodzina ale niech ci sie noga powinie kto ci pomorze no kto???tej odpowiedzi nikt nie zna
Beti 2016-05-14 23:54
easy chyba jednak nie w tej firmy sa jednostki ale za malo mja do powiedzenia
Beti 2016-07-15 10:57
PRZYPOMINAMY ZASADY CULTURE 2020
Najlepsze jest to buduj zaufanie, tylko powinno to wychodzic od tych na wyzszym stanowisku a ja powiem tak szkoda sie wypowiadac na ich temat ,nie wszystkich ale Ci ktorzy powinni budzic zaufanie to odpychają od siebie
Beti 2016-07-15 10:58
PRZYPOMINAMY ZASADY CULTURE 2020
Dawid. 2016-07-21 18:05
Ile tam zarobisz pracując normalnie po 8 godz i jak Są nadgodziny wypłacane chodzi mi o magazyn?
cleo 2016-08-19 13:12
dam prace !!! praca polega na sprzedazy jesli jestes wstanie poswiecic 6h w tygodniu dzwon 608243435 sam sobie jestes szefem i sam ustalasz grafik jesli jestes osoba obrotna to zarobisz nawet 3 tysiace w miesiacu
ona 2016-09-05 23:10
Jak trzeba bylo sobie zapracowac na wyjazd na TARGI IFA tyle osób ma wystawione ze tam byli a inni nawet nie wiedzieli o wyjezdzie .Dlaczego???
tedi 2016-10-09 20:53
No wlasnie dlaczego dlaczego jedni wiedzą i jadą a inni sie dowiaduja po wszystkim
edrf 2016-10-09 21:10
niestety takiej oferty nie widze :( ale na praktyki szukają
ciekawy 2016-11-20 15:18
napiszcie coś o kobietach co ukrytkiem podrywają mężczyzn oczywiście o tych żonatych
Sam 2016-12-19 22:08
A co te mężatki wyprawiały z żonatymi na Samsung Party.W głowie się nie mieści.Jeden wielki kurwidołek
ola 2016-12-20 22:42
Czy między świętami a sylwestrem Samsung ma postuj ?
LOl 2016-12-28 19:09
Ile płacą w Samsung
Hubsch 2017-01-08 18:16
1400 złotych netto miesięcznie
xxx 2017-01-11 10:14
Dla osób które chcą się zatrudnić jako operator wózka : Tytuł ten to ściema robisz to samo co montażysta, stanowiska na operatorów są zajęte.
myśleć 2017-01-14 10:52
Stare to , ale muszę koment wrzucić mam nadzieje ,że pod latarnia nie wylądowałaś.
zapracowany 2017-01-16 21:23
Witam

interesuje mnie poznanie fajniej dziewczyny do zamieszkania, moze byc innej narodowości, w wieku 20-38 lat, aby razem pracowac
studentka 2017-02-14 11:16
JAK DOSTAĆ PRACĘ
Kończę w tym miesiącu studia inż. kierunek Mechanika Budowa Maszyn. CV do samsunga ( Wronki ) wysyłałam kilka razy i dzwoniłam ( cały czas nikt nie odbiera ) z tego co słyszałam trzeba zacząć tam prace od produkcji, pytanie gdzie są oferty pracy? Dodam , że nie mam znajomości, aby mi ktoś załatwił. Jak dostaliście pracę, jak aplikowaliście na dane stanowisko i jak w ogóle się tam dostać ? Proszę o odpowiedź.
diabeł 2017-02-28 13:50
Firma Samsung ,która zajmuje 7 miejsce na świecie w skali najlepiej zarabiających i sprzedających swoje towary ma najniższą stawke godzinną dla pracownika.Netto na ręke 7 zł na godzine .Odradzam przyjmowanie się do tej firmy z powodu wykorzystywania i naginania przepisów.Praca tasmowa nie jest pracą godzinową ,ponieważ trzeba zapieprzac jak w akordzie. Jeszcze raz odradzam prace w Samsungu !!!
Zuzanna 2017-04-07 12:00
A na jakie możliwości rozwoju można liczyć pracując w Samsung? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.
Były Pracownik 2017-05-13 07:37
Pracowałem tam 2 lata i co mogę napisać o tej firmie. Wszystko zależy do jakiego działu się trafi w niektórych miejscach jest bardzo napięta atmosfera. Jak zaczęto zatrudniac ukrainców wszystko się popsuło. Dziwne jest to że naprzykła na takiego kontrolera jakości ogłoszenie wisi od listopada zeszłego roku. W tym okresie co tam pracowałem ludzie garneli się na to stanowisko. Dlatego dziwne jest że tak długo szukają choć wymagian nie mają wygurowanych. Jeżeli ktoś ma nadzieję że kiedyś wprowadzą system 8 godzinny to niech na to nie liczy. Autobusy częste kursy a to podwyższa koszty. Kiedyś ludzie garneli się tam do pracy teraz to albo ukraincy i ludzie z wronek i okolic przeważnie tam pracują. Jeżeli ktoś chce tam pracować niech idzie i sam się przekona jak tam jest ;)
Zuzanna 2017-05-23 11:17
@Były Pracownik wspominasz, że w firmie bardzo dużo zależy od działu w jakim się pracuje. A co możesz powiedzieć o pracy w dziale w jakim Ty pracowałeś? Piszesz również, że w Samsung nie ma 8 godzinnego trybu pracy. W jakim systemie godzinowym praca przebiega?
impel 2017-05-31 07:01
chyba nie mieszkasz we wronkach ze takie bzdury wypisujesz jedyna korzysc z samsunka dla wrone to iwecznie nieprzejezdne ulice podziurawione drogi rozjechane przez tiry zaśmiecone okoliczne lasy i osiedla pełne parkingi osiedlowe hałas pod oknami w okolicznych blokach mieszkalnych coraz wieksza liczebnosc ukraincow w miescie i tak mozna by wyliczac te wspaniałości jakie nam zafundował samsung a pioeniadze ktore tu zarabiają pracownicy i tak wydawane są nie we wronkach bo wiekszosc pracowników jest dojezdna gdyz mieszkancy dawno juz sie przekonali że to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i mało kto chce tam pracowc tylko desperaci z podatkow też wielkie g... wplywa do kasy miasta gdyż koreancy unikają płacenia jak tylko moga wiec nie mow głupot zbo przed powstaniem samsunga wronki istaniały i bez niego tez sobie poradzą mze nawet lepiej
iimpel 2017-05-31 07:16
kto ci takich bzur naopowiadał te nygusy tylko patrza jak sie wymiksowac od pracy i sie gdzies schowac a np.ci ktorzy sa zakwaterowani w chojnie maja dowożone jedzenie i olympica i jeszcze im w d.. zle czy stać cie na to by sie zywic w olympicu??
Paula2 2017-06-29 09:21
Co sie robi na magazynie jestesmy na maszynach jak sa godziny pracy czy z wągrowca jest dojazd
Karol 2017-09-21 10:05
Work Service Wronki
arek 2017-10-07 14:30
To jak teraz jest w Samsungu nadal obowiązuje system 12 godzin czy 8 godzin i jak wychodzi się finansowo w takich godzinach?
Zostaw swoją opinię o Samsung - Wronki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samsung