Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: samsung

zdjecie uzytkownika
mirka - 2013-06-15 01:04:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a na assy-(ach) zeby zostac liderem trzeba lizać(usunięte przez moderatora) albo pic alkochol,bo tak bynajmniej sie tam stalo. (usunięte przez moderatora)został liderem.teraz sie ludzie na nim poznają.ale to do czasu!
zdjecie uzytkownika
ania - 2013-11-14 19:38:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
jest ok!:)
zdjecie uzytkownika
nick - 2013-12-18 11:16:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
potrzebuje natychmiast kontakt najlepiej e-mail do biura hr z góry dziekuje
zdjecie uzytkownika
kenny - 2014-05-21 13:29:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
@mirka, skąd w ogóle takie domysły. Przestań pisać jakieś swoje wymyślone historie ( a i alko(h)ol)
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-26
Żródło: pracuj.pl
Poznań
(wielkopolskie Zobacz lokalizację na mapie »)
PROGRAMISTA C/C++ SYSTEMÓW WBUDOWANYCH Miejsce pracy: Poznań Nr ref. HNS/MPC/POZ ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCIUdział w międzynarodowych projektach rozwojowo – badawczych w obszarze telewizji cyfrowej, satelitarnej i naziemnej dla największych światowych KlientówProjektowanie, dokumentowanie, implementacja i utrzymanie oprogramowania dla urządzeń typu multimedialne centra rozrywkiWYMAGANIAWykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka, elektronika,
zdjecie uzytkownika
jaaaa - 2014-07-11 14:38:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szukam 2 chętne dziewczyny do pracy za granicą- Holandia wiek do 24 lat więcej na priv....Wieksza ilosc zatrudnien czasowo. Udostępnić na swoich tablicach. Dziękuje kontakt xxmyszka19xx@o2.pl
zdjecie uzytkownika
jetii - 2014-07-25 19:11:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na temat samsunga Wronki można duzo pisać, że Koreańczycy są lepsi od Polaków tam. Nawet usiąść czy ukucnąć nie możesz bo liderzy pape drą. Wszystko szybko w biegu a czy ty nadąrzasz czy nie w d***e to mają bo tak jest. Chcesz wziąść PRZEPUSTKE TO SIE MUSISZ PROSIC A I TAK CIE NIE PUSZCZA BO GADANIE ZOSTAN BO NIE MA LUDZI I W TYLKU MAJA CZY ZLE SIE CZUJESZ CZY NIE ZLEW TOTALNY LIDERZY MAJA NA CB LICZA SIE LIZUSY. NIEKTORZY LIDERZY NAWET BLACHAMI RZUCAJA POZDRO.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie samsung

Twoj email:
Wiadomość: