SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

nnnm

a jesli chodzi o umowe to tak przez samsunga mam ,bo pracuje tu od poczatku jak samsung zaczol przyjmowac ,zadnych znajomosci niemam [usunięte przez moderatora]

tak na pralkach, z nadgodzinami, stawka 10zl i w tym 1 sobota i 1 niedziela

hohooh

nnnm - 2012-06-08 20:15:41 bez jaj 1483,20 zł? dziwne za ja mialem 2900zl a (usunięte przez administratora) jak wszyscy,nie w biurze ,jestem zwyklym robolemhahaa, czlowieku idz sie utop, jeszcze napisz, ze bez nadgodzin tyle miales!! :D, zeby tyle miec przy stawce 9,27, musialbym zasuwac codziennie po 12h(lub wiecej), wlaczajac w to wszystkie soboty i niedziele(chociaz nawet wtedy nie wiem czy bym tyle wyciagnal), z kogo ty idiotow chcesz robic?! no chyba, ze ktos ma umowe przez samsung to moge sie zgodzic bo premia + nadgodziny ladnie naciaga wyplate, no ale umowa przez samsung to dla (usunięte przez administratora) i znajomych kierownictwa.

chacha

jak stawka [usunięte przez moderatora]???????

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
aaaa

nnnm - 2012-06-08 20:15:41 bez jaj 1483,20 zł? dziwne za ja mialem 2900zl a (usunięte przez administratora) jak wszyscy,nie w biurze ,jestem zwyklym robolemto ciekawe gdzie (usunięte przez administratora), pewnie pralki

hohooh

szwagier leśniczego - 2012-06-07 23:27:55 9,27zł * 160godz./mies. = 1483,20 zł a minimum w Polsce wynosi 1500,00zł. Chyba lepszej rekomendacji tej firmie nie potrzeba !!!po to sie robi nadgodziny w tej szmacianej firmie zeby wyrownac, a jak nie to jakis dodatek jest, ale tam ludzie w ogole nie sa swiadomi za co pracuja, to jest horror. durni polacy (usunięte przez administratora) na swoich wyzwolencow-koreancow tylko po to, zeby oni mogli sobie kupic pare flaszek wodki wiecej, jeszcze troche to te pijackie swinie na legalu we firmie beda chlac a wy bedziecie zasuwac za 10 (teraz to szanowne zoltki koncza imprezy o 4 rano nadzgani w 3 doooopy a o 8 do pracy sie stawiaja), w tej firmie musza byc wypadki, szkoda tylko, ze kosztem biednych ludzi sie to wszystko odbywa. oby sie to jak najszybciej rozwalilo bo ludzie pracy w tym obozie to zwykle psy

LK

W ogóle nie wiem jak można pracować za 9 zł brutto, mi by się nawet z domu wyjść nie chciało, więc naprawdę was podziwiam, myślałem, że stawka z ogłoszenia to kwota netto dopiero pani na rozmowie mnie nieźle rozbawiła, że to jednak 9 zł ale brutto, chyba musiałbym tam rowerem dojeżdżać bo nawet na bene nie starczy lol :D

szwagier leśniczego

hohooh

pracownik - 2012-06-05 22:20:34 Pracuje od 1 czerwca na fabryce lodówek na produkcji i generalnie nie polecam. Stawka godzinowa 9,27zł brutto!!! Bez żadnej premii ani żadnych dodatków. Prawdziwy (usunięte przez administratora) stworzony przez koreańców, ludzi traktują jak murzynów. Omijajcie te fabrykę szerokim łukiemA OSTRZEGALEM! i bylo sie pchac do obozu? no ale coz polak madry po szkodzie... teraz zasuwaj za 6zl na reke/h

Pracuje od 1 czerwca na fabryce lodówek na produkcji i generalnie nie polecam. Stawka godzinowa 9,27zł brutto!!! Bez żadnej premii ani żadnych dodatków. [usunięte przez moderatora] ludzi traktują jak murzynów. Omijajcie te fabrykę szerokim łukiem

ptysiolowa

witam mam pytanko co do pracy w biurze , pracowałam w innej firmie jako kontroler jakości. Czy i w ogóle można się dostać do samsunga do biura ?

idz pan w hu....uj

(usunięte przez administratora),jestem starym pracownikiem,w tym roku mielismy dostac nowe ubranie robocze. Od 2mies.chodze i sie prosze,chociaz o buty. Powiedzieli ze nie ma ubran bo nikt nie wydal decyzji z jakiej firmy maja byc ubrania i dlatego niema odziezy:-)pytam sie kto tym sie zajmuje...odp.a jakis koreanczyk. (usunięte przez administratora). Samsung a nawet odziezy niema dla pracownikow

hohooh

aaa - 2012-06-03 10:52:47 Napiszcie czy wiadomo coś o przyjęciach do amikiczy wy ludzie nie macie co robic? napiszcie ile placa, gdzie przyjmuja, czy przyjmuja, jakie warunki... od roku na tym forum caly czas to samo biadolenie, zamiast siedziec i wypisywac bzdury ruszyc (usunięte przez administratora) do amiki lub gdzie indziej i sie zapytac, od razu cv zostawic i tyle, robota sama do was nie przyjdzie, a co do roboty na wtryskarkach, pralkach itp, to tylko manpower za 9zl brutto lub 8 i cos z groszem i zero socjalu, chyba, ze ktos jest znajomym kierownika i sobie zalatwi przez samsung, i zapieprzac trzeba. tak wiec, jesli kogos marzeniem jest placa 1200 na reke przez okres wakacji, bo przyjdzie sierpien, wrzesien dostaniecie po kawalku pizzy, powiedza, ze nie jestescie juz potrzebni i sayōnara, to sie ladujcie w te (usunięte przez administratora) . powodzenia

aaa

Napiszcie czy wiadomo coś o przyjęciach do amiki

a może ktoś coś powiedzieć o pracy na wtryskarkach w tej firmie? jakie wtryskarki, zarobki i takie tam :)

aaa

A przyjmują teraz do Amiki? Wiecie może coś?

mała

(usunięte przez administratora) to ty jesteś głupia i nie wiesz co piszesz pewnie nie musisz płacić za wynajmowane mieszkanie bo mieszkasz u mamusi tak więc nie wypowiadaj się tak głupio jak będziesz musiała wynajmować kiedyś mieszkanie to sama będziesz tyrać po 24h

roki

Oj chyba Manpower nie może znaleźć ludzi do pracy w Szajsungu, bo mimo, że 2 tygodnie temu odszedłem po 1 dniu pracy to dzisiaj do mnie dzwonili czy nie chciałbym wrócić od piątku :lol: :D Na szczęście już znalazłem normalną pracę...

anonim 1

Mi też się pytali czy gdzieś pracuje i czy posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. Prawdo podobnie to chyba praca w Amice na wiązkach, ale nie jestem pewna.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.