Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Beata

Uważajcie na firmę Impel Chełm nie wypłacaja pieniędzy za nadgodziny . Umowa śmieciowa bez stawki godzinowej na umowie .

Ewelina
@Beata

To faktycznie słabo. A ile Tobie pieniędzy nie wypłacili? Zgłaszałaś to gdzieś?

Janusz

Jak chcesz być (usunięte przez administratora) na kasę to zapraszam do Firmy Impel Galeria Chełm hehe .

Basia

Szczerbata w Galerii Chełm liczy godziny i zawsze brakuje pieniędzy pod koniec miesiąca .

Bartek

Firma Impel to wielka ściema haha pracowałem cały miesiąc i dostałem 1000 zł na konto haha ludzi traktują jak intruza . Odradzam wszystkim pracę w tym (usunięte przez administratora).

Gosc
@Bartek

Najpierw pochwal się ile godzin przepracowałeś.

Monia
@Bartek

W jakim mieście ??

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Pomocnik Mechanika
Proxim Sp. z o.o.
Magda

Impel Chełm to (usunięte przez administratora) umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie ,brak ubrania i środków do mycia , brygadzista wynosi chemię w torebce po cichu do domu hehe . Wypłata za cały miesiąc wynosi 980 zł . Nie polecam nikomu firmy Impel wymagają od pracownika bardzo dużo A wypłata parę groszy.

Beata

Pracowałam w firmie Impel Galeria Chełm godzin dużo w miesiącu A wypłata kiepska ... nie polecam ehhh

@Beata

Ile godzin w mcu, że wypłata kiepska ?

Cały miesiąc? Niemożliwe żeby przy pełnym etacie takie wynagrodzenie było. Jeśli pracowała Pani na mniejszym etacie to adekwatnie było do etatu i tak ma Pani pewnie wypłacone. W jakiej miejscowości?

Tomasz

Witam dostałem propozycje pracy na ochronie, czy ktoś mi powie jak wychodzi z kasą ? Ile na godzinę? Dodam że mam stopień.

Negatywnie odbieram rozmowę z Panem Piotrem. Praca dla osoby ze stopniem na 3/4 etatu nie mówiąc ile na godzinę! Jedna wielka Ściema nie polecam tej firmy! Uciekać jak najszybciej !

Janek

Najgorsza firma jaką znam. Traktują ludzi jak śmieci. Nic ich nie obchodzi nie polecam

Xy

Zostałem wysłany przez firmę na badania, za które sam musiałem zapłacić. Miałem dostać telefon o szkoleniu. Czekam już 3 tydzień cisza. 600 zł poszło się.... Pracownicy nie wiedzą z kim rozmawiają....

@Xy

Myślę spokojnie że jak zrobiłeś badania to badania są ważne 3 lata, będzie szkolenie a firma odda ci kasę bo napewno wzioles rachunek na firmę. Prawda ?

Major

Bylem ma hucie HMG Głogow to tragedia jak traktuja ludzi maja cie za nic za zwyklego smiecia zlodzieja i pijaka wiecznie cos do powiedzenia glupiego maja jak i wjezdzie i wyjezdzie czuja sie jak bogowie razem ze swoim niby dowodca haha smiech poprostu na sali zero szacunku dla nikogo jakby huta byla ich i wieczne straszenie zakazem wjazdu pffff niech tak robia to nikt na HMG nie bedzie przyjezdzal .PS troche szacunku do ludzi bo bogami nie jestescie

Magda

Dzień Dobry firma Impel to (usunięte przez administratora)nie płacą pieniędzy za nadgodziny . Myją myjkami w Galerii Chełm samą wodą bez chemii hahaha wszędzie smugi zostają haha .

Janusz

Witam pracowałem w firmie Impel Galeria Chełm (usunięte przez administratora) nie wypłacaja pieniędzy za nadgodziny . Zatrudniają samych pijakow do pracy . Nie polecam nikomu !!!

Robert

Dzień Dobry . Pracowałem w firmie Impel Chełm nie wypłacaja wszystkich pieniędzy . Ludzi traktują jak śmiecia . Nie polecam !!!! (usunięte przez administratora) !!

Gąsior

Nie polecam i odradzam żałują pieniędzy na odzież, dodatki funkcyjne lub zwrot kosztów za swoją odzież. Upychają osoby z orzeczeniem jak się da a potem i tak nie ma pieniędzy. Zero szacunku dla zwykłego pracownika. Chcieli by bardzo dużo a wszystko za darmo.

Bolek

Nie wypłacają wszystkich należnych pieniędzy (usunięte przez administratora)!!!

Daria

Są teraz jakieś ochronne maski i rękawiczki?

bolek
@Daria

Jak sobie kupisz

Młody

Witam byłem dzisiaj w biorowcu HMG Głogów aby pobrać klucze i w ochronie zastałem przemiła i przepiekna Panią która pracuje już tam parę lat bo też tam pracowałem i nie znam piękniejszej i tak miłej osoby w ochronie Obiektu

Mikrus
@Młody

Nie polecam pracy w firmie Impel A w szczególności z panem T. Mikulski. Ten pan powinien już dawno wylądować za kratami więzienia, jego bezczelności nie ma granic. Ostatnio nawet zamatowal kamerę wideoo w ubikacji dla personelu i pracownikom hurtowni w Lublinie. Jak do tej pory NIE poniósł rzadnych konsekwencji, jedynie co pracuje zdalnie w domu. Dlaczego on Czyli Mikulski nie poniósł jeszcze rzadnych konsekwencji. Dlaczego dr. Wróblewski nic z tym nie robi, tylko sam jeszcze wszystko utaja. Czy ktoś się w końcu tym zajmie. Ile jeszcze Impel będzie wykorzystywał ludzi. Ile jeszcze krzywd się musi wydarzyć ludziom pracownikom aby w końcu ktoś zareagował na przekręty które robi Impel.

Apolka

Witam. Czy na sprzątaniu lotniska są wolne soboty i niedziele? Jak jest z wolnymi dniami od pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security