Opinie o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A.Blikle Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w A.Blikle Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

JWP

REGULAMIN FIRMY BLIKLE''SPOSÓB I TERMINY WYPŁAT WYNAGRODZEŃ I POZOSTAŁYCH NALEŻNOŚCI'' POCZYTAJCIE SOBIE.PRZELEWY SIĘ ROBI WCZEŚNIEJ ŻEBY REGULAMIN I NORMY BYŁY ZATRZYMANE TO SIĘ WŁASNIE TYCZY TYCH LUDZI KTÓRZY NAPISALI COŚ WCZEŚNIEJ.

DYREKTOR FINANSOWY J.D

A JA ZBIERAM NA NOWY DOM I PIERDOLE WASZE WPISY.

PANI PREZES R.M

PRZYKRO NAM BARDZO ALE NIE ZDĄŻYLIŚMY PRZELAĆ WYNAGRODZEŃ PONIEWAŻ MUSZE PRZEZ WEEKEND MANIPULOWAĆ WASZA KASA BO CHCE SOBIE KUPIĆ NOWY SAMOCHÓD I OPŁACIĆ TYCH CO WAS OPIERDALAJĄ A JEST ICH SPORO.A PRZECIEŻ WY ROBOLE NIE MACIE OPŁAT,DZIECI,ZOBOWIĄZAŃ BANKOWYCH WIEC DACIE SOBIE RADE.POZDRAWIAM I DAJE DO WGLĄDU WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ.NIEDLUGO NAPISZE TO NA SWOIM PORTALU DLACZEGO NIE SZANUJE LUDZI.......

lipton

Nawet na czas kasy nie przeleja .... zenada . Jak by oni dostawali tak mizerne pensje ktore nigdy sie nie zmienily to by nie mieli za co zyc...

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Cukierni oferowane przez firmę A.Blikle Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
lotto

Nie przesadaj jeszcze nie tacy stazy ...ale trzeba zaczac cos dzialas bo niedlugo to ani grosza nam nie wyplaca jak tak beda sie rzadzic...

REZUS

PANIE K.M MACIE KRETA KTÓRY NIEDŁUGO UJAWNI TWOJE MACHLOJKI.A PANIĄ PREZES ZAJMIE SIĘ CBA I TVN,I BĘDĘ KORONNYM ŚWIADKIEM,UJAWNIĘ SIĘ WTEDY KIEDY BĘDZIE POTRZEBA

nOrMaLnY

za starzy tam pracują na jakieś protesty,tylko gówniana emeryturka ich tam trzyma tylko młoda liga mogłaby coś zrobić.a pan k.m nadal się wozi jak pieprzony rezus i według niego jest wszystko ok

Ludzie ogarnijcie się skoro wam nie pasuje praca u Bliklego to zróbcie raz protest i wtedy zarząd może zmądrzeje ,a nie tak będziecie na wszystkich wypisywać...to wy coś musicie działać bo jak nie to będą Was gnoić!!!!

praca u bliklego to jedna ogolna tragedia!!!!!!!!!dyrektor to (usunięte przez administratora) wsza,ktora dazy do upadlosci firmy,sam przy okazji wyciaga kosmiczne pieniadze,zatrudnia swoich znajomych dajac im wysokie i dobrze oplacane stanowiska!!!!klienci sa oszukiwani,pod nadzorem technologow i samego dyrektora zmienia sie receptury!!!ciagle problemy z wyplatami,oszukiwanie pracownikow,jakies obietnice i wszystko to jak krew w piazh.jednym slowem pracownicy jak i klienci sa oszukiwani przez (usunięte przez administratora)

@666

OJ PRAWDA,JUŻ NIE CHCIAŁEM O TYM WCZEŚNIEJ PISAĆ BO JAKIŚ MISTRZU STRASZNIE SIĘ DENERWUJE JAK SIĘ PRAWDĘ PISZE.A TEN PORTAL WŁAŚNIE DO TEGO SŁUŻY ŻEBY PISAĆ WŁASNE OPINIE.

nOrMaLnY

A skąd wiesz kim jestem???nie każdy musi liza (usunięte przez administratora) szefostwu tak jak ty ale widocznie lubisz być dupowłazem a pajac to masz na nazwisko bo inne do ciebie nie pasuje.pisze co wiem o tej firmie i jak odpierdala fuszerkę bo mam do tego prawo.A JAK CIE PRAWDA BOLI TO SPIERDALAJ DO KOPALNI dostaniesz po swojej pieprzonej (usunięte przez administratora) i może nauczysz się szacunku do ludzi pracy ok bananie.

nOrMaLnY

To czemu nam każą robić z tych receptur skoro wiedza ze to nie idzie w parze z jakością ???Sugerujesz ze mak z prochu jest lepszy od naturalnie parzonego???czytałeś opinie STAŁEGO KLIENTA???Wiec nie odwracaj kota ogonem i pochwal się ile ty zarabiasz a nie (usunięte przez administratora) o otwieraniu cukierni,pożycz mi 500 tys na rozruch a ci idioto pokarze jak się robi prawdziwe ciasta we własnej cukierni.

@nOrMaLnY

Za stary jesteś na próby,za głupi(i"zadufany w sobie")na naukę i pewnie za biedny na pożyczki...Więc ciesz się z tego co masz i przestań robić z siebie pajaca większego niż jesteś.Nie będę się chwalił,ale nie narzekam na pracę(i zarobki),a znając większość z was dziwię się szefostwu,że jeszcze macie pracę!

STAŁY KLIENT

Podobno ta firma miała być z tradycjami,a nie jakaś fabryka (usunięte przez administratora)czekoladek.Chce zjesc prawdziwego makowca z prawdziwego maku a nie z jakiś mieszanek prochu to nie jest zupka chińska.I WŁASNIE NA TYM POLEGAŁA RENOMA TEJ FIRMY!!!KTÓRA SIĘ SPIEPRZYŁA.

nOrMaLnY

jaka płaca taka praca mistrzu,chodzi o umiejętności a nie o wyzysk ludzi którzy zapierdalają na bandę nierobów robiących ciągle zebrania które w rzeczywistości do niczego nie prowadza,rozumiesz już mistrzu troglodyto

@nOrMaLnY

Właśnie!Gdybyś miał umiejętności i(przede wszystkim)chęć do pracy,nie narzekałbyś na pracę i zarobki...Dobrzy cukiernicy są poszukiwani i dobrze opłacani.Nie korzystają z receptur sporządzonych przez"nierobów",bo mają swoje!Otwórz cukiernię(z kolegami fachowcami)i się wykaż!

legia

rotest zrobic i nie przyjsc raz do pracy wszyscy to moze w koncu szefostwo przejrzy na oczy albo sami rekawy zakasza

nOrMaLnY

ZAPRASZAMY SZANOWNEGO PANA K.M I MISTRZA TECHNOLOGII PANA Z. DO PRZEPROWADZENIA Z NAMI PRODUKCJI 12H BEZ ŻADNYCH ULG ZE WZGLĘDU NA STANOWISKO,TYLKO RÓWNY RÓWNEMU...OBSTAWIAMY ZAKŁADY...DLA WYGRANEGO 'DŁUGI FIRMY BLIKLE' BO PRZECIEŻ I TAK WY WYGRACIE OK BANANOWCY.WYZWANIE GODNE SLASKIEGO HONORU........................

@nOrMaLnY

Jak się chcesz sprawdzić to idź do pracy,gdzie się"zapieprza"(np.Wedel)wytrzymaj 3 miesiące!Jak wrócisz,docenisz to co robisz teraz i podziękujesz szefowi,że cię nie"zarzuca robotą"...No i przestaniesz użalać się nad sobą wypisując takie głupoty!

Lol

Oszukali nas na kasę!!!!! Po co było się tak odnosić ile to pracownicy nie dostaną kartka z podpisami daty stawki a finisz taki ze bonów nie dali kasę za sprzedaż tez nie. A ludzie zapierdal.... Po to żeby dużo wyprodukować i żeby firma zarobiła. Uważam to za brak szacunku dla pracowników i jak tak dalej będzie to nie będzie komu robic...

terminator

NAJLEPSZA TO JEST PANI A.D KIEROWNICZKA ZMIANOWA NA PRODUKCJI,OJ WIELE LUDZI O NIEJ MA NEGATYWNA OPINIE,SWOJE PROBLEMY EMOCJONALNE PRZYNOSI DO PRACY,MYŚLI ZE JEST TAKA WSPANIAŁA I AMBITNA ZE ZDOBĘDZIE ZLOTY MEDAL.TYLKO W CZYM HAHA BO URODA SWOJA TO NIE GRZESZY,A NA DODATEK WPIERDALA SIĘ W NIE SWOJE PRYWATNE SPRAWY

kisiakowska

ludzie , najwazniejsza jest atmosfera w pracy a nie pensje, nawet te których nie wypłacają na czas, popatrzta, nawet ludzie z takich cofihewen do nas idą , bo tu dobrze i spokojnie i widać , że im się podoba

FANATYCZNY GRCHW

MIECHU NIE PRZESADZAJ,JEST OK NAJWAŻNIEJSZA JEST ATMOSFERA W PRACY POMIEDZY NORMALNYMI LUDŹMI CZYLI NAMI.SZANUJMY SIEBIE NAWZAJEM A BĘDZIE OK. A NA ZARZĄD KTÓRY W CH... LECI JESZCZE PORA NADEJDZIE.NIE BĘDĘ TU SYPAŁ NAZWISKAMI ANI OBRAŻAŁ BO ZA TO ART.216 KK. A TERAZ SORY ALE LECE SIĘ ZRELAKSOWAĆ PO CIĘŻKIM TYGODNIU NASZEJ PRACY KTÓRY NA PEWNO KAŻDY ODCZUL I BEZ NASZEGO WYNAGRODZENIA.

Zostaw merytoryczną opinię o A.Blikle Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w A.Blikle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A.Blikle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Blikle Sp. z o.o.?

A.Blikle Sp. z o.o.