Opinie o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A.Blikle Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w A.Blikle Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

alex

Wczoraj [usunięte przez moderatora] na postrach zwolniony po 25 latach pracy jutro jeszcze kogoś zwolnią na postrach a reszta będzie posłuszna jak barany Ludzie wezcie się w garść bo razem jest nas siła i pamiętajcie ze bez pracowników nie ma pracodawcy musimy mu w twarz zucic wymówienia wszyscy razem to może pojdzie po rozum do glowy bo tu i tak nikt nie chce pracować

rafik

zamiast zlecić kampanie reklamową i zapłacić agencji , szukają "darmowych" pomysłów w ramach rekrutacji!

Podobno stanowiska nie są dawane na całe życie, ha, ha, ha Wszystkim gratuluję awansu.

«555»

Dziękuję wszystkim za te kilka wspólnie spędzonych miesięcy. Pracować z Wami to była (w większości) sama przyjemność. Życzę wszystkim dużo cierpliwości i wielu zmian na lepsze. Pozdrawiam całą produkcję i ekipy z pierwszej linii frontu, szczególnie dziewczyny z KEN.

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Cukierni oferowane przez firmę A.Blikle Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
MAHARANI

Pracujcie Pracujcie! A nie cały czas narzekacie [usunięte przez moderatora] Za słabo sprzedajecie co nie którzy to na te 1300 nie zasługują a co mówić o tych co mają więcej! [usunięte przez moderatora] Legendarne Śniadanko zjecie za friko? Zjecie! Pysznego pączka za friko zjecie? Zjecie! Kawke wypijecie? Wypijecie! (usunięte przez administratora) Wasza praca jest mało efektywna! Nawet herbaty nie potraficie zaproponować klientowi więc polecajcie herbateke (usunięte przez administratora)

wyjątkowo spokojny człowiek

Motywacja [usunięte przez moderatora] cały czas wzrost wzrost sprzedaży ,a jakieś premie dają?, to po co sprzedawac więcej jak i tak dostaniesz te same pieniądze , UWAGA jakiś czas temu ,zorientowani będą wiedzieli o kogo chodzi(usunięte przez administratora)normalnie myślenie z prl-u,zamiast jakiegoś awansu czy podwyżki została zdegradowana na zwykłego sprzedawce BRAVO to ta wasza motywacja słynna i podejście do pracownika [usunięte przez moderatora].

Iwona

potwierdzam, płacą bardzo mało - jak masz 1500 netto to i tak dużo jak na tę firmę! Wynagrodzenie nieadekwatne do pracy - mnóstwo obowiązków, zero wsparcia i podziękowania od pracodawców. Dziwnie tworzony klimat podejrzeń i wieczne niezadowolenie. Brak możliwości awansu - szkoda życia!

niestety nie ma bo wszyscy co najlepsi to odeszli...... teraz przyszła pora na nowe rządy i nowych ludzi.............. [usunięte przez moderatora]

ty1111

Czy w tej firmie jest chociaż jeden jakiś odpowiedzialny człowiek ,bo z tego co tu jest wypisywane to nie chce mi sie wierzyć w to...albo czy jest tam jakiś odpowiedzialny pracownik bo z tego co piszecie to też tam pracują nie doświadczeni ludzie:-)

Marco

A kto teraz jest kierownikiem produkcji w Konstancinie ? pozdro

oczywiscie pracownicy produkcji

beznadziejna i wszyscy pracownicy tez sa do niczego

ggg

Jaka jest pensja kierowcy w tej firmie bo widziałem ogłoszenie że potrzebują .

No właśnie. Co wy tak krytykujecie [usunięte przez moderatora]. Nie ma co narzekac [usunięte przez moderatora] jest naprawde fajnie kazdy pracownik moze zjesc sobie legendarne śniadanie pracownicze ( ah te jajka i sery) i do tego jak kto woli legendarnego paczka lub pyszną drozdzówkę. hehe Polecam pracę w tej firmie fajnie jest za pół darmo tyrać.

;))

a jak wyglada sprawa z wypłatami sa na czas? a umowy o prace normalnie daja?

Chyba przez te zwolnienia wprowadzil wirus i teraz gro pracowników sprzedaży przebywa na zwolnieniach ciekawe dlaczego ?

agad

bardzo dobrze że wysyłają na szkolenia chociaż można się czegoś nauczyć a papiery zawsze się przydadzą...

werka

jaki jest ten nowy menager na realu

a kto jedzie teraz na szkolenie bo nic nie robia tylko na szkolenia wysyłają

Witam wszystkich , bylem pracownikiem firmy A.Blikle przez ponad 3 lata , pracowałem na produkcji w starej jak i nowej pracowni bardzo miło wspominam tam prace i ludzi z którymi przyszło mi pracować , nowi pracownicy bardzo chętnie są szkoleni przez starych , zazwyczaj ludzie są dla siebie mili i pomocni oczywiście nie wszyscy ale tak jest wszędzie że znajdzie się czarna owca w stadzie , ludzie tam pracują po 10 , 15 a nawet 25 lat więc chyba o czymś to świadczy , praca tam jest naprawdę bardzo fajna tylko zarobki są małe jak się zwalniałem to proponowano mi 1600 zł netto a pracownicy którzy pracują tam ponad 15 lat zarabiają 1700 zł netto . Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników firmy z pracowni cukierniczej w Konstancinie .

Zostaw merytoryczną opinię o A.Blikle Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w A.Blikle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A.Blikle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Blikle Sp. z o.o.?

A.Blikle Sp. z o.o.