Opinie o Rockwell Automation w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rockwell Automation. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rockwell Automation o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rockwell Automation w Katowice

Jfifjd

W piątek 30 kwietnia mamy przyjść do pracy na nocną zmianę. A we wtorek 4 mają znowu do pracy bez możliwości odbioru soboty. Zgodnie z prawem w przypadku przypadnięcua święta w sobotę pracownikowi należy się dzień wolny w inny dzień roboczy.

Alona

Dobrze już było. Dyrektorów było wielu, każdy miał swój charakter i podejście. Ludzie z produkcji ich znali, niektórych się bali, ale kiedy trzeba było mogli porozmawiać co ich boli. Teraz mamy wirtualnego dyrektora, który jest od produkcji bardzo daleko. Kiedyś nie byłoby do pomyślenia zmuszać ludzi do pracy w soboty, niedziele - to była rzadkość i dobra wola ludzi, którzy chcieli to przychodzili. Teraz jak widać dyrektor patrzy tylko na stanowiska nad sobą i chce przed nimi dobrze wypaść. Robimy coraz więcej, musi to ładnie wyglądać wyżej :) Niegdyś sam pomysł pracy w niedziele był zatrzymywany u kierowników produkcji, nawet nie szedł wyżej.. Teraz zmuszenie wychodzi odgórnie, a jak sie nie podoba to sie zwolnij. Szkoda, bo to był bardzo dobry i przyjazny zakład przez lata

Witam Długo się zastanawiałam czy zabrać głos tutaj czy nie ale stwierdziłam że jednak muszę niech inni się dowiedzą jak wygląda praca na produkcji w rockwell automation Pracuje tu kilka lat to co teraz się wyprawia za nowego dyrektora to przechodzi ludzkie pojęcia Ni stąd ni zowąd zmiana zmian z kolejności 321 na 123 gdzie każdy z nas ma już coś zaplanowanego umówionego Z tą zmianą zmian związane są inne niedogodności to jest zmuszanie do pracy w sobotę i niedzielę bo jeżeli nie zgodzi się na dobrowolnie to kierownik daję ci polecenie służbowe Pracując dzień w dzień 7 dni na produkcji człowiek nie ma ani chwili odpoczynku a do tego w czasach pandemi mamy inne dodatkowe obowiązki np lekcje zdalne Kolejną sprawą jest planowanie dni wolnych przez zakład od początku roku i jak przychodzi co do czego to wolnego nie ma przykład 30 kwietnia 2021 miał być dniem wolnym za 1 Maja gdzie każdy już miał coś zaplanowane Sytuacja taka się powtarza patrz grudzień Każą nam pracować w soboty niedziele i święta a za chwilę brakuje komponentów i jesteśmy przerzucani na inne linie wczasach covid Sytuacja ponoć spowodowana jest ze wzrostem zamówień tylko że nie przekłada się to na nasze pensję pracujemy to za płacę minimalną to jest 2800 brutto bez podwyżek Dużo osób odchodzi i szuka czegoś innego Wynagrodzenie za dni dodatkowe to jest tych sobót niedziel to jakaś farsa czekamy 3 miesiące na wypłacenie pieniędzy a jak wypłacą okazuje się że człowiek nie umie doliczyć wszystkiego Zawsze coś się nie zgadza Wystawiają banery w poszukiwaniu pracowników a wyszkolonych pracowników w którym skończyła się 18 miesięcy pod firmę zewnętrzną nie dają umowy Ludzie siedzą w domu i czekają na umowę Kierownicy tańczą jak im dyrektor zagra - nie stoją po stronie pracowników Nie polecam tutaj pracy w Rockwell automation

PannaNikt

To rzeczywiście jest granda, żeby pracownicy z wieloletnim, dodam kilkunastoletnim stażem zarabiali najniższą krajową. Pytanie z poprzednich edycji voiceofglobal, czy jesteś dumny, że pracujesz w RA zostało słusznie wycofane. Dziewczyny nie bijcie się piszcie CV. Chciałbym poinformować o rozpoczęciu rekrutacji na stanowisko: Operator – Monter Urządzeń Automatyki Przemysłowej Zatrudnienie dotyczy obszaru- KTW. Planujemy zatrudnić 2 osoby- jest to rekrutacja wewnętrzna. W załączeniu znajdują się wymagania oraz podstawowy zakres obowiązków. CV opisane nazwą stanowiska proszę składać drogą mailową na adres: bartosz.kapias@rockwellautomation.com Termin składania aplikacji – do 30.04.2021. Kierowników Zespołów proszę o przekazanie informacji wszystkim osobom nie posiadającym dostępu do Outlooka.

ona

A KIEROWNICY NA NOC TO KIEDY PRZYCHODZĄ

Monter

Pytano mnie o przebieg pracy zawodowej, mało konkretów.potrzebuja pracowników to wymagania maja małe. Pytali o rysunek techniczny i prace na zmiany.

Czy praca na zamiany mi pasuje, czy pracowałem na produkcji.

Pracownicy

Inflacja szaleje w podwyżek nie ma . Zarobki z benefitami są trochę większe od najniższej krajowej ????

Doszły nas słuchy , że planowane jest wprowadzenie systemu czterobrygadowego. Czyli praca w również w sobotę i w niedzielę. Ja i wielu moich współpracowników po wprowadzeniu 4 brygadówki zwalniamy się. Weekend jest od tego żeby spotkać się z rodziną i ze znajomymi a nie by pracować. Za żadne pieniądze !

Lolo

Potwierdzam też to słyszałem . Nie dla mnie taka praca

ona

nocka w sobotę ? żałosne?

Niewolnica

Grave

Czy w Rockwell dalej obowiązuje 7dmio dyniowy tydzień pracy???

tak

tak

@tak

A gdzie konkretnie?

@tak

Gdzie konkretnie?

@On

KTX ,KINETIX,, jakoś tak ????

Nicks

Nie prawda

@Grave

Na tą chwilę nie każą pracować 7 dni w tygodniu ale podobno od maja znowu będzie przymus

On

Witam, na jakie zarobki może liczyć magazynier? Każdy ma tak samo płacone czy każdy ma inną stawkę że przez telefon pytają o oczekiwania finansowe?

Pracująca

A ja mam pytanie podobno jest covid. A pracownicy ciągle się mieszają co mam na myśli proste w szatni ciągle jesteśmy koło siebie, stołówka to samo a na produkcji (bo tam właśnie pracuje) też jesteśmy koło siebie i bardzo często jesteśmy przenoszeni na inne działy gdzie jesteśmy wtedy bez maseczek. Więc jak to jest? Wtedy nie zarażamy? Bo już się pogubiłam. (usunięte przez administratora)Dlaczego nikt nie zrobi z tym porządku? Nie tylko ja miałam taki problem bo większość pracowników miało ma i pewnie będzie miało. Sarzt pracownicy sami mi powiedzieli żebym się upomniała ale gdy się upomniałam powiedział TY NIE MUSISZ NIC WYPEŁNIAĆ. Wiex super gdybym sobie SAMA nie załatwiła przeniesienia bo miałam dosyć tego że nie mogą mi znaleźć zajęcia bo ciągle mnie nie było w grafiku a ciekawe czemu robi się kilka miesięcy i co dalej mają obawy ze nie przyjdę do pracy?

@Pracująca

Covid jest, dla tych co mogą pracować online. Produkcja jest odporna na zakażenia!

A dział kinetix...też pracuje 7dem dni w tygodniu...jak to jest

Były

Nie polecam nikomu ! Kasa mała , kliki i smietanki towarzyskie . Jak niejestes w grupce , to jesteś informowany jako ostatni . Nasmiewanie sie z nowych pracowników . Dobrze że już mnie tam niema. Omijać ten zakład

Dlaczego taka agresja wśród pracowników? Starsi stażem nie mają pojęcia jaką krzywdę robią tym nowozatrudnionym swoim postępowaniem. Ja podziękowałam bardzo szybko, nie dam się poniżać nikomu, nawet żeby miał 100 lat pracy. Zawiodłam się, bo myślałam, że jest tak jak się reklamuje firma i jest przyjazna atmosfera,. Mam rażenie, że tam nikt nic nie wie. Patrzą tylko na siebie i nawet nikt nie zapyta jak jest naprawdę a jest bardzo źle.

Agnieszka
@Ewa

Też odeszłam z pracy z powodu niegrzecznych zachowań starszych stażem pracowników. (Delikatnie mówiąc) Zamiast nieustannie szukać nowych pracowników powinniście skupić się na tym co jest nie tak że ludzie uciekają.

Racja
@Ewa

Dokładnie, liderzy i kierownicy mają to gdzieś.

To samo
@Ewa

Ja tak samo podziękowałam z tego powodu, kierownicy nic z tym nie robią udają że nie wiedzą. Z takimi chamskimi osobami nigdzie się nie spotkałam, wymagają roboty a nie ma komu nawet powiedzieć co i jak się robi

Aktualność
Drodzy Użytkownicy,
Mamy przyjemność zaprosić Was na...
Inżynierskie Targi Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii organizowane przez Politechnikę Śląską.

Termin: 12-16 kwietnia 2021
Miejsce:  ONLINE!

Każdy zainteresowany kandydat może wziąć w nich udział! Nie musisz być studentem uczelni.
    Zachęcamy wszystkich kandydatów do wzięcia udziału w targach i do odwiedzenia stoiska Rockwell Automation.

Aktualność
Zapraszamy studentów Politechniki Śląskiej do zapoznania się ze szczegółami programu stypendialnego im. Julii Bizewski-Polczynski!

Firma nie dba o " starych" pracowników. Każdy kto przychodzi nowy zarabia 20 - 30 % więcej. Pozatym że jest to nie etycze to motywuje tylko do zmiany pracodawcy. przykre

Demi
@pracownik

Każdy ma taką samą stawkę.

W moim przypadku nawet o 90% :(

Mala
@pracownik

Do zmiany pracodawcy skłaniają starzy pracownicy

smutek

smutek że taki fajny zakład doprowadzony do takiego stanu , zarządzanie pracownikami to już (usunięte przez administratora) każdy kierownik robi co chce, pracownicy śmieci a HR nic nie robią by przez kierowników ludzie nie składali wypowiedzeń, liczą się tylko kółeczka wzajemnej adoracji wybierani kolesie zamiast kompetentnych ludzi.Nie ma pracownika w tym zakładzie który nie myśli o zmianie pracodawcy szkoda

Na jakie zarobki mozna liczyc na ptodukcji?

Hgfcb

Najniższa krajowa. Na więcej nie licz. Kierownicy zmuszają do przychodzenia w soboty i niedziele. Nie będziesz miał dnia wolnego. A jak się będziesz stawiał to cię zwolnią.

Witam serdecznie! Proszę napisać czy macie stołówkę i można zjeść obiad w czasie pracy? Chodzi mi o produkcję. I w ogóle jakie są przerwy. Dzięki ..

Witam, Tak, mamy stołówkę w której można zjeść posiłek w czasie pracy oraz 30 minutową płatną przerwę na lunch, dostęp do automatów z przekąskami oraz kawy. Dział HR Rockwell Automation

M
@Pracodawca

30 minutowa ? Raczej dwie 15 minutowe - niby to samo a jednak roznica jest , tak samo jak dostep do kawy - dostep do automatow z kawa jest bo dostep do kawy maja tylko pracownicy biurowi ktorzy maja do dyspozycji ekspresy z darmowa kawa , pracownicy prodykcyjni za kawe slabej jakosci z automatow musza placic . Pozdrawiam

ByRockwell
@M

Co tu porównywać. Musiałyby powstać dwa profile RA K-ce na gowork. Jedna dla produkcji, druga dla biur. Bo jak widzimy HR odpisują głównie do i w imieniu biur

@ByRockwell

(usunięte przez administratora) Zakład nie zapewnia odzieży ochronnej. Nie ma szafek śniadaniowych.

@Nina

Dziękujemy za opinię, jednak pragniemy poinformować, że odzież robocza i szafki są dostarczane pracownikom wykonującym pracę produkcyjno-magazynową, warsztatową, serwisową i dotyczy to pracowników kilku lokalizacji Rockwell Automation w Polsce. Odpowiadając na drugą część komentarza chcielibyśmy ponownie poinformować, że administrator portalu gowork.pl ma prawo usuwać komentarze zawierające wulgaryzmy, tajemnice firmy, imiona, nazwiska pracowników czy komentarze niemerytoryczne, bez konkretnego uzasadnienia.

Jagoda
@Rockwell Automation

A ta odzież ochronna to dla wybranych ? Bo ja dostałam tylko kosxulke . Rękawiczek brak i ręce poranione. Spodnie buty bluza własne. Śniadanie jadałam w szatni bo tam miałam kanapki i nie było czasu latać tam i z powrotem na stołówkę.

Nina

Nie ma czasu na obiad. Kanapki jesz w szatni x butami

Haha
@Jagoda

Dokładnie. Koszulka tak ale reszta? No ciekawe, ciekawe.

@M

A jakie zarobki

Asik
@Rockwell Automation

1 koszulka to odzież robocza? Brak rękawiczek bo pozamykane przez kierowników i trzeba się prosić. Jakaś paranoja, na kawę i expresy dla biur jest kasa a na ochronę miejsc robotniczych nie? Ruszcie tyłki z tych krzesełek i zobaczcie jak jest naprawdę.

Ona
@Asik

Jezeli nie chca wydac odziezy ochronnej to nalezy to zglosic bhp

Zostaw merytoryczną opinię o Rockwell Automation - Katowice

• Jak się pracuje w Rockwell Automation?

Zobacz opinie na temat firmy Rockwell Automation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockwell Automation?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 15 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rockwell Automation?

Kandydaci do pracy w Rockwell Automation napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rockwell Automation
2.5/5 Na podstawie 426 ocen.

Rockwell Automation