Opinie o OPEX S.A. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OPEX S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OPEX S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPEX S.A. w Opole

Zuzanna

@bubu, dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź. Możesz nam jeszcze powiedzieć jak długo pracujesz w firmie OPEX, czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kwalifikacje, jest możliwość rozwoju zawodowego? Jaka jest według Ciebie atmosfera w firmie i relacje z przełożonymi? Jakie jeszcze zalety tego pracodawcy możesz wymienić?

Zuzanna

@Iga co sprawiło, że masz właśnie taką opinię o OPEX S.A. a nie inną? Jesteś lub byłaś pracownikiem tej firmy i możesz określić jak wyglądają przyjęcia do pracy? Czy najlepiej kontaktować się w tej sprawie poprzez formularz na stronie:http://opex.com.pl/praca/ czy może składać aplikacje bezpośrednio? Jak atmosfera w miejscu pracy? Komu poleciłabyś pracę w OPEX S.A.?

Tata muminka
@Zuzanna

Aktualnie pracuję w opex i powiem tak ze da się zyć i pracować , a jak komuś mało i mało to niech szuka gdzieś indziej pracy

Zuzanna

A jak poza stawkami wygląda praca w OPEX? Piszecie dużo o tym ile się zarabia, a jak wygląda kwestia kwater, zjazdów do Polski albo atmosfery w pracy? Czasem warto wybrać się do pracy gdzie zarabia się nieco mniej, ale pracuje się przyjemniej. Co sądzicie?

Pedro

Szkoda, że osoby które miały w firmie problemy chcą w odwecie oszkalować firmę!!!!

Tata Muminka
@Pedro

To znaczy?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w OPEX S.A. na stanowisko Kierownik robót? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zuzanna

@dvd+r firma oferuje podstawę, a do niej dodatkowo wypłatę za wyjazd? Czy porównujesz stawki krajowe do stawek, jakie firma oferuje w delegacji? Możesz napisać, czy Ty rownież brałeś udział w wyjazdach z ramienia OPEX?

dvd+r
@Zuzanna

Witam firma za pracę w Niemczech oferuje (usunięte przez administratora)eu brutto z tego podatki w Niemczech i podstawa w Polsce to ile wam zostanie na rękę ? obiecują (usunięte przez administratora)eu netto za godz i premię a dostajesz to co jest na umowie (usunięte przez administratora)eu brutto.to jest szwindel wpisany urlop bezpłatny pomimo tego że pracujesz cały miesiąc.

cośminiegra
@dvd+r

No i muszę się nie zgodzić, urlop jest bezpłatny fakt, ale tylko dlatego że urlop możesz odebrać z sokabau na koniec roku kalendarzowego. W firmie nie ma kokosów, ale na początek jest dobrze. To co piszesz to takie bzdury jakich mało. To co na umowie to na umowie a każda godzina jest rozliczana nawet soboty, więc ktoś tu chyba wyleciał za picie.

Pracowałem nie długo w Opexsie. Na basenach , ponoć największa budowa. Kasa na jaką się zgodziłem wstępnie była i nawet w terminie . Robota by była tylko z podwyżkami słabo.(usunięte przez administratora) Ludzie kasa ważna ,ale i atmosera. Teraz w Polbale mam porównanie -CIEŻKO rozróżnić majstra od kierownika.

Krewny

"Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławić można nie tylko pojedynczą osobę fizyczną, ale także grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej........" Z twojego opisu wynika , że byłeś w OPEX-sie zatrudniony (krótko) na etacie "higienisty" , lub "tłumacza j.niemieckiego"...? Używasz nazwisk sam będąc (jeszcze) anonimowy - to zwykłe chamstwo. Znam tych szkalowanych ludzi , bo jeden z nich jest moim krewnym i podpowiem mu , by wystąpił na drogę prawną i udupił takiego "kogoś" , jak ty chyba , że na tym forum odszczekasz te słowa podając swoje nazwisko i imię. Zaproponuję ci 1 miesiąc czasu..... PS. Policja i prokuratura dojdzie po numerze IP komputera , kim jesteś.......ale pewnie wiesz o tym i jeszcze jedno - po błędach w twoim wpisie widać , że do szkoły miałeś "pod górkę".

Prawdziwy pracownik

Czlowiek ktory pracuje na budowie moze smierdziec potem i papierosami czy piwem po pracy. Robota jest ciezka ,wymaga duzo wysilku i ludzie op Liceum Informatycznym lub Logistycznym nawet nie powinni na budowe wchodzic przez pomylke.Jest to praca dla ludzi twardychnie nie jakiejs p-zdy w rurkach ze smartwonem w reku zamiast mlotka cz kielni.Co do jezyka niemieckiego-Niemiecka gwara budowlana tzw. ,,BAUSPRECHE,, jest inna niz szkolna gramatyka niemiecka. Tu sie zapipsza a nie wymadrza. Zmien podejscie do roboty bo bedziesz szukal zaraz kolejnej. FA: Opex jest normalna Firma ktora pozwala ludziom normalnie pracowac i zyc. Starzy pracownicy przyjezdzaja po tzw. ,, karencjach ,, trzeci czy piaty raz. Bespieczenstwo finansowe (regularne wyplaty) rodziny jest tak wazne jak zdrowie......

Niewaznekto

Jak byś chciał to byś pracował (zawsze w (usunięte przez administratora) mało)

ChciećToMóc

Jak na początek pracy poza granicami kraju może być. W dalszej perspektywie dobrze jest poduczyć się języka i fachu odłożyć trochę grosza i spróbować bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Roboty i ogłoszeń jest masa, więc trzeba próbować. W razie niepowodzenia OPEX chętnie przygarnie, więc nie ma nic do stracenia. Znam ludzi którzy po OPEX-ie poszli z postępem do innego pracodawcy i ani widzi im się wracać. Ja też znalazłem lepiej pod każdym względem, ale to dla ambitniejszych.

Zuzanna

@prawdziwy pracownik a Ty na jakim stanowisku w OPEXie pracujesz? Możesz opowiedzieć coś więcej o swoim doświadczeniu zawodowym w tej firmie? Czy oprócz regularnych wypłat (które są niewątpliwie ważne) korzystasz dodatkowo z innych pakietów - np. socjalnego?

PYTEK

Polecam odpowiedź "krewnego". Skoro do współpracy nie doszło , to dlaczego oceniasz ??

Zuzanna

@MIKI dobrze rozumiem, że niektóre godziny są wpisywane nawet gdy fizycznie pracownika nie ma w pracy? Twoja wypowiedź na temat pracy w OPEXIE, nie jest do końca przejrzysta. Czy możesz się do tego jeszcze raz odnieść?

MIKI

Panowie każdy ma tyle urlopu płatnego i lat pracy . Ludzie chcieliby pieniądze z Sokabau i wszystkie dni "pokryte" . Wyjazdy co miesiąc na 5 dni . Nie biorąc nic z Sokabau plus święta to i tak braknie. A i jeszcze jedno : rozpisz nap. 180 godz . na cały miesiąc -jest ok. A jak będą niby w pracy nawywija coś gdzieś indziej. POZDRO...

Zuzanna

@dvd+r w jakim sensie - urlop bezpłatny? Po Przepracowanym miesiącu (przy umówie o prace) w zależności od stażu pracy, należy się jeden dzien urlopu z kawałkiem. Jest to gwarantowane prawem pracy.

Zuzanna

@Pixelddd rozumiem, że po wyjechaniu do pracy, zastane warunki zatrudnienia okazały się inne od przedstawionych podczas rekrutacji. Mógłbyś powiedzieć, co jeszcze Cię zaskoczyło? Coś jeszcze się nie zgadzało?

dmot

jak tam praca ktos pracował lub pracuje w okolicach Lipska?

Zuzanna

Osoby zainteresowane pracą w firmie zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego udzielił dla naszego portalu Prezes Zarządu OPEX S.A. Znajdziecie go klikając w link: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,181854,wywiad-tadeusz-kusnierz

holik

a jakie zarobki od jakiej stawki sie zaczynają?

Bolo

Kicha

maik

No dobrze, ale czy wypłata jest u nich terminowa? Dzięki

Ll

No właśnie, skoro i tak się zwalniasz to podaj swoje nazwisko... przynajmniej będzie sprawiedliwie.

BUDOWLANIEC

Pracowałem w Opex na tak zw. odcinku Monachium . Teraz jestem na Skandynawi. Wypłaty zawsze były na czas; ale w tym samym m-cu. Kierownik jest OK nie czepia się (bo nie chodzi po budowie)od tego są majstry. Ich też przeszedłem kilku. K....... i J....... ciągną robotę i oni mają największe budowy. R..... pilnuje tylko swych interesów a bud.??? M..... i M.....n ie wylewają za kołnierz. Obydwaj nie mają prawka. Ale generalnie na dużej bud. to można za m-c pod 2-jkę mieć.(dobry fachowiec); Dobrych fachowców to wszyscy potrzebują.

Zostaw merytoryczną opinię o OPEX S.A. - Opole

• Jak się pracuje w OPEX S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OPEX S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPEX S.A.?

OPEX S.A.