logo OPEX S.A.

OPEX S.A.

Opole

Opinie o OPEX S.A.

Nick 2010-03-19 12:26:18
co myślicie o tej firmie????
fred 2010-04-24 13:30:08
można wiedzieć czy są przyjęcia do firmy OPEX
belkla458 2012-02-10 12:30:31
Pracowalem na kontrakcie w Niemcach. Polecam, to co obiecuja sie sprawdza nie tak jak w Polbale. Kierownicy normalni, trzeba byc dobrym, ale dobrze placa i w terminie. Za miesiac znow jade.
Jaśu 2013-02-10 22:12:35
Mam pytanie czy są przyjęcia do pracy ??? i czy to jest dobra firma ,może mi ktoś polecić .????? ,Co mam zrobić jakie papiery wysłać ..Dzięki za podpowiedz .
wojtek 2013-02-23 14:21:10
Firma niezla, ale nie maja roboty. duzo bezplatnego
Jacek 2013-02-23 14:28:28
niezla firma.Placa na czas za kazda godzine.Kadra kierownicza ok. Byl taki [usunięte przez moderatora] kierownik ale chyba juz nie pracuje -byl naprawde ok. szkoda ze juz nie robi...maja problemy ze zleceniami.Tak wiec mysle ze dlatego odszedl tak jak wielu innych.Nikt nie pociagnie 2,5 miesiaca bez pracy.Szkoda bo straca wielu dobrych ludzi.
XXX 2013-02-28 09:20:32
Witam. Chciałem się dowiedzieć jak z płatnościami w Opexie, co ile są zjazdy do Polski i czy kierownicy są na poziomie, czy tacy jak w Polbale?
bogdan 2014-01-29 17:12:33
polecam
pejko 2014-04-09 12:13:55
jestem studentem budownictwa tuż o inżynierze, czy takie osoby jak ja także mają szanse załapać się do OPEXA?
ja 2014-05-27 21:20:01
powiem strzeże praca spoko tylko mało płacą jak za taką prace na wygnaniu ja tu pracuję jeszcze do tej pory ale już niedługo i ze zjazdami też to różnie bywa
mały 2014-06-29 19:01:16
witam zainteresowanych pracuje od niedawna , ale marnie płacą, mało godzin , ludzie ok ,i nie mają za dużo roboty w DDR.
eizen;) 2014-07-24 23:54:53
Ludzie!Czy wy naprawdę boicie sie,ze was zwolnią i wyślą sindbadem do kraju za napisanie szczerego postu na forum,jeśli ktoś pyta o warunki u was panujące.Jestem zbrojarzem i prosilbym o jakieś konkrety .Kto robi na exporcie to wie co mam na myśli.Warto tracic czas na pisanie do nich cv?Aha i nie bujcie sie używać neta do wymiany opinii.Pozdro
87 2014-08-15 13:57:54
wszystko byłoby ok gdyby nie to że firma w tym roku roboty i zwalnia ludzi. a porażką firmy jest to że w zimie trzeba w domu siedzieć bo przestuj,i się siedzi 3 czy 4 miesiące i czeka na wiosne co robotę jaką złapią. a wypłaty też opłakane ale zawsze na czas!
87 2014-08-15 13:59:44
roboty nie ma (miało być)
753 2014-11-26 19:38:56
JAKO WSPÓŁPRACUJĄCY WYKONAWCA W KRAJ NIE MOGĘ POTWIERDZIĆ DOBRYCH INFORMACJI CO DO TEJ FIRMY MOŻE KIEDYŚ BYŁO OK LECZ DZISIAJ TO DZIADOSTWO KIEROWNIK BARDZIEJ PAPIESKI NIŻ PAPIEŻ DYREKTOR JESZCZE WIĘKSZY BURAK A PREZES KŁAMIE JAK Z NUT SKŁADAJĄC OBIETNICE BEZ POKRYCIA (RYBA GNIJE OD GŁOWY) I W D...IE MAJĄ ŻE WISZĄ KOMUŚ KASĘ .MI WISZĄ PARĘ TYŚ. ZŁ I MAJĄ PROBLEM Z WYPŁATĄ IN SIĘ POJ...ŁO W GŁOWACH CHCIELI BY ŻEBY SIĘ ICH PROSIĆ ALE NIEDOCZEKANIE KASĘ ODDADZĄ W ZĘBACH.ZWYCZAJNE CHAMY OTO JEST CAŁA PRAWDA O OPOLSKIM OPEXE
PS.
JAK TAKA PORZĄDNA FIRMA JAK "ADAMIEC" MOŻE TOLEROWAĆ TAKIE ZACHOWANIE
Budowlaniec 2014-12-03 19:50:38
W Niemczech też nie wesoło. Narobili kierownikow a roboty nima. Słszolem że ten ostatni mo chłopaka do pisania po niemiecku.A na kasę trzeba czekac do końca miesiąca.Kiedyś było dużo roboty i 2 kierowników.
Budowlaniec 2014-12-03 19:51:55
op 2015-08-07 18:31:31
witam w pierwszym roku działalności to było okej ale teraz tragedia obcinanie stawek obcinanie godzin nawet kilkadziesiąt miesięcznie jak nie masz poparcia liczy się tylko rodzinka ci mają nawet jak nic nie robią zwalnia się starych fachowców a przyjmuje młodych za 6-ść euro za godzinę no chyba że z klucza rodzinnego oni mają więcej i to cholerne kumoterstwo na zimę nie zwalniają tylko idziesz na przetrzymanie nie masz kasy ani ubezpieczenia na zasiłek też nie pójdziesz więc nie masz nic nie powiedzą ci zwalniamy cię bo anóż będą potrzebować ta firma jest dla głupich niewolników NIE!!! POLECAM
87 2015-11-05 09:46:58
ogłaszaja nabór żeby robote podgonic przed zimą a reszte do domu na przetrzymanie i na wiosne sie odezwiemy:) i w firmie nie wolno sie upominac o kase bo nie ma później powrotu do pracy po przetrzymaniu czy kadencji, trzba robic i cieszyc sie z tego co wpływa na konto i nieważne czy sie kasa zgadzaczy nie!!! paranoja!!!
Budowlańcy 2016-06-09 19:43:19
Mamy brygadę cieśli.Chcemy się przyjąć do Opex. Pytanie-do którego majstra i kierownika lepiej nie trafić.Zależy nam na prawdziwych wypowiedziach.
Lulek 2016-07-06 13:13:24
Wydaje mi sie ze maja ssanie jezeli ktos ma pojecie o budowlance, mysle ze moge pomoc w dostaniu sie do firmy OPEX.
Lulek 2016-07-07 19:50:43

Co do szczegółów to zapraszam na GG 50045778.
Lulek 2016-07-08 08:47:17
Bądź proszę pisać na maila infopraca@vodafone.de
BUDOWLANIEC 2016-07-11 22:04:33
Pracowałem w Opex na tak zw. odcinku Monachium . Teraz jestem na Skandynawi. Wypłaty zawsze były na czas; ale w tym samym m-cu. Kierownik jest OK nie czepia się (bo nie chodzi po budowie)od tego są majstry. Ich też przeszedłem kilku. K....... i J....... ciągną robotę i oni mają największe budowy. R..... pilnuje tylko swych interesów a bud.??? M..... i M.....n ie wylewają za kołnierz. Obydwaj nie mają prawka. Ale generalnie na dużej bud. to można za m-c pod 2-jkę mieć.(dobry fachowiec); Dobrych fachowców to wszyscy potrzebują.
Pracownik 2016-09-13 22:29:29
Ta firma jest może i w porządku ,ale Wodzowie na stołkach chyba mało wiedzą co dzieje się w rzeczywistości..Nie polecam.Jeżeli ktoś się tam wybiera to przestrzegam.Kierownik I.Śliczny(w przenośni raczej) jest lepszy od H.Ch.Andersena.Bajki opowiada jakie tylko chcecie usłyszeć.Jego waflem jest niejaki T.Czyżycki(Tomuś czereśniak),zresztą wypromowany przez Pana Ś.Pan T.niestety nie ma nic wspólnego z budownictwem.Dokumentację budowlaną jednak trzeba umieć czytać!Panie T. 12 klas podstawówki to za mało!Mało tego obstawiony swoimi pociotkami,którzy są tylko statystami.Prezesie!Za co ten Gamoń bierze pieniądze i jakie spełnia kryteria,żeby być majstrem?Bo jak ch.. stoi to robotę robi,a on nic!Jak tak dalej będzie to Wam wszyscy ludzie odejdą i zostaniecie z ręką w nocniku.Ja się zwalniam.
Ll 2016-09-18 19:41:24
No właśnie, skoro i tak się zwalniasz to podaj swoje nazwisko... przynajmniej będzie sprawiedliwie.
maik 2016-09-18 22:16:20
No dobrze, ale czy wypłata jest u nich terminowa? Dzięki
Zostaw swoją opinię o OPEX S.A. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPEX S.A.