Opinie o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EXTRAL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EXTRAL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Leon

MoneyHoney Coś więcej o tym socjalu.

CAROLINA

Mam pytanie czy są przyjęcia dla kobiet ...jaka stawka na dzień dobry? ,

Ten on
@CAROLINA

Są przyjęcia na fabrykacje i na pakownie dla kobiet, 2 do łapy na start przez pierwsze trzy miesiące potem zależy od działu i zaangażowania, ale raczej nie ma co narzekać

CAROLINA
@Ten on

Firma przyjmuje również osoby z sąsiednich fabryk ? czy jest podpisana lojalnościówka między fabrykami? Praca jest tylko 4 brygadówka czyli jak wypadnie sobota czy niedziela?a jak to wygląda w świeta ? na 3 zmiany też?

Ego
@Ten on

Co się robi na fabrykacji?

Pseudo

A to że miesiac rpzed świętami zapierdziela 300 i wiecej ludziom z wyplat to myślicie że skąd te paczki świąteczne? Benefity to tak naprawde sa po to by mydlić pracownikom oczy a tak naprawdę nikogo nie stac na lepsze wqrunki bytowe bo podstawa tak mała że szkoda sie rozpisywać. Stawki sa tu takie jak większości firm produkcyjnych, wiec zadna rewelacja.

Łysy
@Ten on

Czemu okłamujesz ludzi? 2 to po okresie próbnym po 3 miesiącach i to nieraz nawet ich się nie ma. Nawet starzy pracownicy, którzy już robią ze 2 lata ledwo 2300, więc 25< więcej to może tylko produkcja, bo tam chłopaki mogą odwalać maniane bo pakowania , przebierze i poczyści, czego nie pisze sie w umowie, bo kontrola to znaczy ocena jakościowa a nie naprawianie błędów , gdzie inni olewają. Swoją drogą to chłopaki z pras i korekturki powinni przychodzić czyścić. Skoro mają liczone od wyprodukowania to niech produkują dobrze. Wracając do wynagrodzeń, to są one tu mega marne, a nieraz nieadekwatne, do obecnych czasów. Może social jest w miarę ok, chociaż z "twin-pigsem" to pojechali po bandzie, bo niektórzy brali nad zapas, zabierając innym, którzy naprawdę chcieli by pójść z kimś bliskim, albo z dziećmi. Po 2 dniach od wprowadzenia tej wiadomości nie było sensu iść, skoro jeden pracownik może 4 to wystarczy ze połowa pójdzie z samego biura i już dla 80% pracowników hali nie ma po co iść :)

Sebastian
@Łysy

W swojej wypowiedzi skupiłeś się na wynagrodzeniach, które oferuje firma EXTRAL zatrudnionym pracownikom. Obecnie poszukiwany jest pracownik na stanowisko pakowacza https://www.gowork.pl/praca/extral-sp.-z-o.o.;pr Mógłbyś napisać, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam na myśli benefity bądź innego rodzaju dodatki, które poprawiają poziom wynagrodzeń. Zastanawia mnie, jak to wygląda? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Łysy

Zgadza się prawie wszystko, ale... Zaczynę od tego "wystarczy ze" znaczy że nie mówię że tak było, tylko daje przykład w jakiej ilości były te bile na ilu pracowników. Po 2 ilu macie pracowników pomnóż razy minimum 3 :D trudna matematyka ? i chcesz mi powiedzieć że starczyło na 3/4 pracowników, nie sądzę. Pozostała ilość już nie szła, bo dowiedzieli się od innych że już nie ma :), ale mimo to fajnie że coś kombinujecie. Z innej beczki. Co wy macie z tymi Ukraińcami ? Rozumiem firma chce se dorobić, rozumiem że trzeba gdzieś ich ulokować w takim przypadku, ale zmuszanie ludzi do pracy z nimi jak większość nie chce, ma dość męczarni. Czemu nie dacie im innych prac, jak np drewutnia. Skoro tam miały być osoby na każdą zmianę... zbijali by kosze, pomagali zamykać, itd. Po co ludziom utrudniać życie po przez rozwalanie zgranych par i zmuszanie pakowania z nimi. Swoją drogą to nie ma aż tak mega tyle profili (znaczy zamówień) byśmy nie dawali rady, a nawet gdyby to same przygotowanie wcześniej kosze i pomoc w zamykaniu ich przyśpieszy pracy. Pracownik nie musi się wkurzać na dzień dobry widząc ich, trudzić w tłumaczeniu i pilnowaniu ich. Oni są w stanie być wykorzystani w inny lepszy sposób. Trudne?

Mamba

Hej chce zmienic prace Mam pytanie czy jest u was normalny sytem 3 zmiany czy tylko 4 4brygadowka? I jak z wypłatą na początek? :)

Iga

Jak jest z pracą dla kobiet w tym zakładzie, na jakich stanowiskach pracują???

Iga

A z wykształceniem średnim i doświadczeniem na produkcji (również inne) gdzie startować? Czy raczej gdzie mam szansę pracować w tym zakładzie?

Czy zarobek miesięczny na cnc Przekroczy 4000 zł na czysto za goły miesiąc (21dni w miesiącu)?

Buli
@Nowy

Tyle to tam tygodniowki biore

Mmmhfy
@Nowy

Nie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Chuck Noris

Jakie zarobki w firmie i czy jest mozliwość podjac prace na 3 zmiany bo słyszalem z tego ze tam 4 brygadówki tylko prawda

Leon

Na jakie zarobki można liczyć na początku pracy na stanowiskach: operator maszyn, pakowacz. Jak jest z pracą w święta i jak z urlopami w wakacje. Z góry dziękuję za informacje.

kr5t54

Witajcie. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na pakowaniu i jako operator maszyn? Czy trzeba nosić ciężkie rzeczy?

szukajaca pracy

Witam, czy są aktualnie przyjęcia w firmie Ekstral?jak wygala praca dla kobiet na produkcji, jakie zarobki na początku i czy po pewnym czasie przepracowania sa jakies dodatki,jaki socjal?weekendy obowiazkowe?

Iwona

@Wojtek, na stronie firmy EXTRAL można znaleźć oferty pracy ( https://www.extral.com/kariera ), a może już aplikowałeś i możesz się z nami podzielić swoim pierwszym doświadczeniem związanym z tą firmą? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w EXTRAL o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

Prezes

Ci Panowie co pracują na profilach dobrze kradną Uprzejmie donoszę

Albert Einstein

No zarobek tu raczej taki że nie bardzo jesteś w stanie ryzykować pójściem na swoje. Zarabiasz tu tyle ile w większości firm w Żorach, z tym rewelacji nie ma. Klimat pracy nie jest zły. Dosłownie nikt nie stoi nad tobą. Dostajesz co masz robić i robisz jak tylko możesz, w zależności od stopnia trudności. Martwi mnie jednak pomysł dzielenia premią przez brygadzistów z wielu powodów. Jest to jeden z najprostszych ale i najgorszych rozwiązań bo... Po 1 Nie każdy nadaje się na dobrego brygadzistę i takiego neutralnego. 2 Zawsze mogą się znaleźć jakieś przchlasty co bez wazeliny będą wchodzić w d..pe. 3. Choćbyś robił swoje, a brygadzista będzie miał kiepski dzień to potem lipa i co Ci po tym że chodzisz cały miesiąc i starasz się wykonywać swoją robotę jak zwykły dzień twój lub brygadzisty może przesadzić o premii. Na pewną większość nie będzie klękać i butów lizać. 4. Dzielona praca nie zawsze może być równa. Jedni mogą mieć łatwiej i więcej przepracować inni trudniej i mniej chociażby spakować. 5 Nie każdy z każdym muszą się lubić, więc przychodzisz zrobić swoje i chcesz szczęśliwie wrócić do domu (nie przychodzisz pić z brygadzistą tylko by sam zarobić). Ogólną właściwie zasadą w każdej firmie nie powinno być właśnie dzielenie premią przez brygadzistów, co najwyżej kierownika. Sądzę że lepiej jest stworzyć stały system. Moim pomysłem jest raczej by zyski ze sprzedaży zostały rozdzielone po między pracownikami danego działu którzy np nie byli w danym miesiącu na L4. Sprawiedliwie każdy dostanie. Czemu ci co mają mozolną zabawę z profilami, wkurzając się że pół szychty na coś marnują co nie ma wagi, i lub trzeba czyścić, mają gorzej dostać od tych co mieli lajt profile i spakowali ich sporo. Jak dla mnie STANOWCZE NIE! dzielenia premiami przez brygadzistów. Zbyt niebezpieczne i może zachwiać równowaga klimatu po między pracownikami , lub pracownikami a brygadzistą. Lepiej dalej myśleć nad inną opcją. A za pewne jest ich więcej. Może częściej luźnych spotkań i rozmów zahaczając właśnie o premiowanie, wystarczyło by żeby na każdym spotkaniu był rzucony 1 pomysł , na koniec na kartkach każdy napisze czy jest "za" czy "przeciw" i sprawa taka szybko się rozwiązuje. Swoją drogą można by też porozmawiać na temat profili, dostaw, mierzenia, sprawdzania jakości profili, jak wyglądają porysowane profile po anodzie, jak po lakierze, jest też wielu nowych pracowników w tym i ukrainców (chcieliście to też im pokażcie jak bardzo ważna i nie raz trudna jest decyzja pakowacza który pakując z nimi odpowiada, nauczcie ich). Spotkania mogły by być minimum raz na 2-3 miesiące. Nawet starzy pracownicy nie są nieomylni, choć jest takich wielu którzy wprowadza nowego w błąd, więc takie spotkanie dla samego przypomnienia i rozwiania wątpliwości jest świetne. No i spotkania bez brygadzistów. Można by było robić kilkuminutowe spotkania z każdym pracownikiem na 15minut, np. 2-3 pracowników jednego dnia, za tydzień z innym. A nie się bawić w liściki, czy tak jak teraz pisać to na necie. Lepiej tworzyć dobry klimat więc i o kontakt wzrokowy. ?Inaczej jest pisać inaczej rozmawiać w 4 oczy. Za pewne każdemu zależy na pracy i na lepszym traktowaniu. Nie każdy potrafi siebie ocenić (ocenić w ilu % by chciał dostawać premie, są ludzie o niskiej samoocenie). Na pewno jest że każdy chciałby dostać tyle by mógł się utrzymać a nie ciągle żyć na garnuszku starych... A im dłużej będzie minium tym bardziej w człowieku tkwi wątpliwość przyszłości z firmą. Warto tracić wykształconych pracowników? Zastąpicie każdego ukraincem, czy też ciągle od nowa nowych szkolić... przez co Ci co będą ich szkolić nie koniecznie będą też zadowoleni i spokojni. Szukajmy lepszych/dobrych rozwiązań, im bardziej pracownik zadowolony tym bardziej wydajniejszy i szefu zadowolony, a klimat między ludźmi się nie psuje. Dbajmy o to.

xd
@Albert Einstein

Idz se lepij nazod i zaczynej od pszedszkola jak ci nic nie pasuje mamin -cycu

NIE POLECAM ZATRUDNIAĆ SIĘ NA PAKOWNI

Tymon

EXTRAL ma opinię dobrego pracodawcy i jeśli tylko stok chce pracować to nie będzie narzekał.

Albert Einstein
@Tymon

Zgadzam się, z tym że ja znam bardzo mało ludzi którym się pracować nie chce. dobry pracodawca nie oznacza że zarobki są dobre. Bo zarobek jest tu taki jak każdej firmie w obrębie Żor (aczkolwiek w tych nowych). Więc chodź masz w pewnym sensie rację to nie koniecznie jest to jakimś argumentem, mega wyprzedzającym inne firmy. Na Pniówku choćby na powierzchni, z opinii kilku znajomych. Masz zadanie, zrobisz je w 3h czy 4 to lepiej dla ciebie, Masz normę i masz gorzej jak ją przekraczasz. 14, barburki, lepszy ogólnie zarobek, nie (usunięte przez administratora) jak dziki osioł, chyba że chcesz sobie potem posiedzieć.

Iwona

Na stronie firmy EXTRAL jest ogłoszenie do pracy na stanowisko - operator maszyny, możecie napisać coś więcej o tym stanowisku jak wygląda praca? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych, czy wynagrodzenie połączone jest z systemem premiowym? Jak wygląda system czasu pracy? Występują nadgodziny, czy są dodatkowo płatne? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV? Nowe informacje dotyczące obecnych warunków zatrudnienia, będą niezwykle pomocne dla osób myślących o zatrudnieniu u tego pracodawcy.

Iwona

@Sylwester, możesz przybliżyć o kim piszesz? Czy tak zwany "Rudy" jest pracownikiem firmy EXTRAL? Jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak to czy mógłbyś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

stary wyga
@Iwona

Owy Rudy jest starym pracownikiem firmy.Jest brygadzistą.Wymagającym brygadzistą.Wspolpracuję z nim 8 lat,i nigdy nie miałem z nim "spiny".Jest to człowiek wyznający pewne zasady np.jak nie chce Ci się pracować,to nie ma miejsca dla Ciebie w mojej brygadzie.Za to go bardzo cenię i szanuję,a ktoś,kto pisze takie bzdury,jest po prostu lebrem i nierobem.Pozdrawiam,stary wyga.

zorro
@stary wyga

ale jaja (usunięte przez administratora)

Sylwester

Rudy dalej jeździ na wózku i nic nie robi ? Czy w końcu chwycił się roboty i coś pomaga ludziom

Iwona

@szukający pracy najlepiej zgłoś się bezpośrednio do firmy EXTRAL. Na ich stronie znajdziesz ogłoszenia na konkretne stanowiska: http://www.extral.com/kariera i przez formularz możesz wysłać swoje CV. Daj znać czy udało Ci się potem zatrudnić w firmie.

szukający pracy

Szukam pracy do kogo się zgłosić

szukający pracy

A ten P.B to co za człowiek że ustala premię roczne

Iwona

@Jak łatwo oceniać piszesz, że ciężko jest Ci się dogadać z pracownikami z Ukrainy. Skoro takie sytuacje mają miejsce w firmie EXTRAL to może zgłoście swojemu przełożonemu, żeby wprowadzić wymóg nauki języka polskiego?

Zostaw merytoryczną opinię o EXTRAL Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w EXTRAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXTRAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXTRAL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 16 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EXTRAL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EXTRAL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EXTRAL Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 226 ocen.

EXTRAL Sp. z o.o.