Opinie o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EXTRAL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EXTRAL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

W imieniu swoim i brata chciałabym podziękować Prezesowi Firmy Extral za extra prezent z okazji Dnia Dziecka. Spędziliśmy w Energylandii super dzień. Wspomnienia pozostaną z nami na długo. Dziękujemy

Marzena
@Ania

Super prezent A są jakieś prezenty na święta na przykład?

...
@Marzena

Są świąteczne dofinansowania do wymiany pieca dla mieszkańców rybnika.

Seweryn

Nie polecam pracy w tej firmie na dziale pras,ponieważ zapiernicza się w systemie 4 brygadowym z (usunięte przez administratora) ludźmi (brygadzista mi)w trudnych warunkach za marne grosze !!!!! Ta praca nie jest warta tej kasy !!!! Pracujesz za gówniane pieniądze,sto nie jest tego warte.Żaluję,że podilolem pracę na tym dziale !!!!!

gab
@Seweryn

cos wiecej? co do kasy warunków pracy i atmosfery?

@Seweryn

Jak ty "podjOłeś" pracę to się nie dziw, że jedyne co dostajesz to opierdziel zamiast kasy. Zamiast płakać skup się na robocie. Nie podoba się? Droga wolna bo przecież w innych firmach jest lepiej xD

Iwona
@Seweryn

Jak zaczynałeś prace tutaj to nie wiedziałeś, że to praca na 4 brygady i za tę kwotę? Obiecali coś z czego się nie wywiązali i dlatego tak uważasz, że nie warte to jest?

Gregor

A jaka to kasa?

Mariusz
@Gregor

No właśnie. Też chciałbym się dowiedzieć ale widzę nikt nie spieszy się z odpowiedzią. Bo jak praca w 4 brygadówce to chyba są jakieś dodatki finansowe do wypłaty. Jakbyś się coś dowiedział to pisz.

@Mariusz

Są ale nie za duże.

TenZły

Ponad 35 stopni na hali to niewystarczający powód żeby zrobić dodatkowe pięć minut przerwy

Iza
@TenZły

A to w ogóle jest dopuszczalne jeśli chodzi o normy BHP?

TheBill
@Iza

Podobno tak dopóki ludzie nie padają jeden po drugim to jest ok, z resztą tam podejście do człowieka jak do młotka, jeden w zeszłym roku wyciągnął nogi po robocie na dobre po upałach

Nikt
@Iza

Nie ma czegoś takiego na zakładzie jak dział BHP, firma jest zewnętrzna i robi to za co jej płacą...

Weronika
@TheBill

No co ty mówisz, serio aż takie warunki? Płaca chociaż adekwatnie do tak cieżkiej pracy?

Pracownica
@Weronika

Nie, warunki nie są ciężkie, tylko tutaj wypowiadają się sami malkontenci, którym wiecznie wszystko nie pasuje. Najlepsze, że mimo wszystko cały czas pracują, zamiast szukać sobie nowej pracy, skoro jest w firmie tak źle ;)

Wiola

to prawda ze teras przez wakacje pracujecie inaczej nie pełna para?

XNeo

Świetne prezenty na dzień dziecka w tym roku ;)

Aneta
@XNeo

Co dostaliście? :-) Co roku dają prezenty na Dzień Dziecka? I czy w takim razie na Mikołaja też?

Nela
@Aneta

Bilety do Energylandii dla wszystkich dzieci i dwóch opiekunów. Na Mikołaja też są prezenty

Aneta
@Nela

Wow super! A na Mikołaja co takiego? :-)

wypłaty płakac sie chce

Jakie są zarobki na start? Czy po 3 miesiącach jest podwyżka? Czy jest możliwość awansu? Czy wszyscy pracownicy są traktowani tak samo czy są podziały na ten może więcej a ten nie?

Ktośnormalny
@Monika

Podwyżki są. Ale raczej teraz nie przyjmują. A podziały są. Masz znajomości to masz lekką robotę. Nie masz znajomości robisz wszystko. Jak w każdej firmie pewnie. Znajomości robią dużo.

an
@Ktośnormalny

zgadza sie tam znajomosci byly są i będa, nie masz pleców to masz prze...

Magdalena
@Ktośnormalny

Czyli w sumie osoby bez znajomości to raczej tu nie pracują już?

Ktośnienormalny
@Magdalena

Pracują ale zawsze mają gorszą robotę niż Ci ze znajomościami. Wiadomka.

radag

Czy w firmie sa przyjecia i czy rozpatrywane sa tez cv, bez poleceń na stanowiska produkcyjne?

Nick12

Idą wakacje, jak wygląda sprawa dodatków w postaci wczasów pod gruszą? są tego typu benefity jeśli tak to jakie kwoty lub przedziały ?

Pracownica
@Nick12

Nie ma wczasów pod gruszą. Są tylko dofinansowania do kolonii dla dzieci, jeśli ktoś nie ma dzieci, to nie dostaje nic

dsta
@Pracownica

wszedzie tylko faworyzuja ludzi z dziecmi troche to niesprawiedliwe zeby cokolwiek dostac trzeba miec dzieci i niewazne ze jestes dobrym pracownikiem nie masz dzieci nic ci sie nie nalezy. Juz dzieci trzeba miec jak sie ma 20 lat bo 0 dodatkow i pozniej po 40 stce tez najlepiej machnac na boku chyba

Pracownik z długoletnim stażem

Doczekamy się jakiejś imprezy dla zwykłych, szarych robali w tej firmie czy tylko nielicznym i uprzywilejowanym się należy? :) PS. To jedyna firma w Polsce, gdzie szeregowy pracownik ma za zadanie zapewnić obsadę kadrowa - zawsze to chyba była robota mistrza produkcji?

O
@Pracownik z długoletnim stażem

Ty do pracy chodzisz żeby pracować czy na imprezy?

654p
@O

a co impreza to cos złego? np z okazji rozbudowy firmy

XoXo
@O

Kiedyś imprezy firmowe odbywały się 2x do roku i uważam że to była świetna integracja ludzi z firmy ... i proszę nie mylić pracy z imprezowaniem bo w dniu imprezy wszyscy mieli wolne albo brali urlop. A za taki (usunięte przez administratora)jaki mamy na hali chwila odskoczni i docenienia by się przydała.

O
@XoXo

Dobry pomysł. Zgłoś to do kierownika, żeby wstrzymać na dzień/dwa produkcję bo ludzie chcą w firmie się napić. Docenionym lepiej być na wypłacie niż jakąś imprezą.

Obserwator
@Pracownik z długoletnim stażem

Imprezy Ci się chce? Do roboty, za to Ci płacą! A jak Ci się nie podoba to zawsze możesz znaleźć inną pracę. Za te opisywanie firmy od najgorszych na portalach nie należy się nic.

Ciekawy

Macie w Firmie jakiegoś przedstawiciela załogi ? bo jak nieraz czytam Wasze żale to zastanawiam się czy wybieraliście kogoś kto jest w stanie iść i porozmawiać o problemach w Firmie z zarządem, w każdej firmie jest taka osoba ... Pozdrawiam

Robią wrażenie

Babeczki z kadr wspaniałe Można zawsze liczyć na ich pomoc, wysłuchają w czym problem i bardzo dokładnie wytłumaczą. Zawsze uśmiechnięte????

K

Da rade na produkcji 3800 na reke? Obecnie pracuje w CZ ale zastanawiam sie nad aplikowaniem i znajomeu duzo nie zaoferowali stawki ale ponoc sa dodatki za weekendy ale nikt nie jest w stanie powiedziec ile sie zarobi z premia i dodatkami jako operator. Wiec pytanie do was.

kibic
@K

zalezy na jakim stanowisku i co potrafisz

marek

firma prowadzi rekrutacje na stanowiska produkcyjne, ale az tak taki (usunięte przez administratora) panuje i brak szacunku do pracownika bo sie wacham czy skladac cv bo atmosfera jest bardzo wazna a nie po to sie chodzi do pracy jak atmosfera jest zrąbana i dlaczego firma nic nie robi w kierunku poprawy atmosfery i zwalczaniu mobingu ?

Radoskaw
@marek

Atmosfera hmm trzeba tylko troche luzu i podejscia Narzekaczy bardzo duzo w tej firmie wsrod starych pracownikow ale... Mi sie chce tam pracowac... Czasami sie wew usmiechne jak slysze te narzekania ale dzialam i robie co mam robic. Pisze tu opinie bo lubie ta firme za podejscie do pracownika i to ze jest praca i nie ma przestojow.

Zuzanna
@Radoskaw

Ale czyli ogólnie atmosfera jest trochę napięta? I jak długo tu pracujesz?

I.D

nadal sa przyjecia ? wyslalem cv i cisza :(

Rodekz

Firma godna polecenia dba o pracownika ludzie troche malkontenci ale w porzadku. Przydalyby sie jedynie jakies imprezy integracyjne bo niektorym po covidzie i wojnie na Ukrainie psycha siada????i kierownictwo niech nie bedzie takie spiete????

Firma z wachlarza tych oferujacych na rozmowie banefity typu owocowe czartki i inne cuda kosztem stawki. Co mi z waszych smiesznych benefitow jak nie proponujecie rozsadnej płacy.

Szkoda słów na takich jak Ty
@Marcin

Płaca adekwatna do pracy.. Nie pracujesz nie zarabiasz a ludziom co myślą tylko o tym żeby zarobić a się nie narobić, dogodzić się nie da więc proponuję skoczyć studia teologiczne i zostać księdzem ;)

KLEBER
@Szkoda słów na takich jak Ty

Gościu się wydaje że masz predyspozycje na zatrudnienie u Ojca Dyrektora ty się w tej firmie porostu marnujesz przemysł to dobra płaca tam takich fachowców potrzebują

@Marcin

Gdzie masz te owocowe czwartki bo jakoś nie zauważyłem, zamiast pieprzyć farmazony weź się do roboty to może zauważysz rozsądną place

jhv
@Szkoda słów na takich jak Ty

no wlasnie...kurde najlepszy zawód w Polsce heheheh

Magdalena

Może to Ty zbyt rozsądnie pracujesz i dlatego owocka już Tobie nie oferują? Pocieszenie niepotrzebne widocznie. ;p

gartons

Mysle ze to firma godna polecenia ! Atmosfera glownie zalezy od nas, ale uwazam ze pracodawca i kierownictwo sa przyjazanie nastawieni do pracowników a to juz bardzo duzy plus, tutaj sie nikt nie bawi w zatrudnianie przez agencje pracy a i daje zarobic. Mi sie bardzo fajnie tu pracuje i do tego firma sie rozwija wiec mozna byc spokojnym o miejsce pracy. Zycze powodzenia firmie i zarzadowi ! Jedna tylko prosba badzmy dla siebie pomocni a bedzie nam sie lepiej pracowac. Pozdrawiam

Ogólnie to brygadziści (usunięte przez administratora) mobbing oraz brak jakiegokolwiek poszanowania pracownika(no chyba że z rodziny to co innego).

Luzak

Oboje razem pracowali, nauczyl sie jeden od drugiego nic nie robić, wykorzystwac pracowników do roboty za nich, a oni tylko w tych telefonach (ten pierwszy brygadzista to bije wszystkich na łeb i szyje w nic nie robieniu) Podejdz do ktoregos z nich z pytaniem na temat roboty to albo (usunięte przez administratora) krzywe oburzone że muszą cos zrobić albo zaraz drą (usunięte przez administratora)wulgaryzmami i bez jakiegokolwiek poszanowania, nawet do osob od siebie starszych o połowę!!! Brac sie za nich!

Ileż można
@Luzak

Weźcie się opanujcie a najlepiej to zabierzcie do roboty a nie marnotrawicie energię i czas na komentarze, gdybyście tyle siły wkładali w pracę a nie siedzenie na necie i wypisywanie (usunięte przez administratora) komentarzy to byłoby lepiej. Skoro ta firma jest taka zła i brygadzisci również to co tam dalej robicie? Znajdźcie sobie inną robotę i po problemie a nie wiecznie system nie odpowiada, wynagrodzenie, brygadzisci itd... Za siedzenie na (usunięte przez administratora)nikomu nie płacą a za (usunięte przez administratora)się w robocie tym bardziej więc najlepiej "anonimowo" wyslac hejt tylko nie zapominajcie że w Internecie nikt nie jest anonimowy a Panowie o których piszecie mogą Wam spokojnie wytyczyc sprawę... Także warto się czasem zastanowić...

Hmm Twoja opinia jest z(usunięte przez administratora)wyciągnięta, żaden z nich nie stosuje mobbingu i szanuje pracowników (pracowałem z nimi) a czytając Twoja opinie stwierdzam że jesteś byłym pracownikiem albo kolejnym lebrem, który nic nie robi i nie potrafi ogarnąć tego co się do niego mówi bo na zmianach takich też nie brakuje . Współczuję brygadzistom że muszą męczyć się z takim ludźmi i wyczytywać takie rzeczy na swój temat, jak jesteście tacy mądrzy w internecie to może spróbujcie być tak samo odważni stając twarzą w twarz z chłopakami ? (usunięte przez administratora)

Xd

Jednak brygadzistą płacą za nic nie robienie. Hah

@Xd

Każdy sądzi według siebie , widocznie chciałbyś żeby Tobie płacili za nic nie robienie ale tak się nie da i czas się zabrać za robotę a nie udawać że się wie co robią brygadzisci bo gdyby połowa z nas robiła tyle co oni to nie mieli byście czasu na pisanie takich bzdur...

Inny

Wiele tutaj mozna przeczytac bzdur ale ty przebiles/as wszystkich. To ze ci panowie sa wymagajacy nie znaczy ze stosuja mobbing (radze przeczytac znaczenie tego slowa). Jak wam nie pasuje ze wymagaja od was myslenia i PRACY (bo kto to widzial w pracy pracowac prawda?) to zmiencie robote i po klopocie. Po co sie meczycie? na okolo jest mnostwo innych zakladow pracy i zycze wam zeby tam wam bylo lepiej.

Gilete
@Inny

Po reakcjach można wywnioskować, że nie tylko jedna osoba tak sądzi.

Pracownik 100

Zastanawiam się kiedy extral zakończy przyjmowanie odpadów z dynamika? No chyba że przekształcać mają zamiar nazwę na dynamika 2. Jak nie chcą Cię w dynamiku idź do extralu tam Cię przyjmą.

Pracownik 1

Wieloletni staż w tej firmie nauczył mnie jednego, rób co każda i nie odzywaj się bo będziesz mieć jeszcze gorzej. Brygadziści nie z wiedzy tylko po znajomości siedzą na stołkach! I ustawiają prace tak że jeden zapiernicza codziennie ciężko a drugi na tym samym stanowisku jest chroniony i dostaje takie fuchy ze odpoczywa w pracy. Zamiast zmieniać codziennie, raz jeden się narobi, raz drugi. Nie ma szans, Ciebie nie lubię to dam Ci ciężkie, a ty Super to masz w nagrodę i tak codziennie. I nie doceniają, jeszcze bura z góry że za mało.

SERIO AZ TAK ZLE? Firma z zewnatrz wyglada switenie nawet trzeba pogratulowac, ale z wewnatrz ?

@Pracownik 100

odpadów? masz na mysli ludzi?

43f

Kierownik pras spoko jako przełozony. Ludzie na firmie tez spoko

Zostaw merytoryczną opinię o EXTRAL Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w EXTRAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXTRAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXTRAL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 16 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EXTRAL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EXTRAL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EXTRAL Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 226 ocen.

EXTRAL Sp. z o.o.