Opinie o HR Investment Sp. z o. o. w Wrocław

www.hrinvestment.pl

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Investment Sp. z o. o. w Wrocław

Paulina

@niebędziełatwo, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy uzasadnić swoją opinię na temat pracy w firmie HR Investment? Co konkretnie wpłynęło na to, iż wyraziłeś taką opinię o tym pracodawcy? W chwili obecnej Twoja opinia jest bardzo ogólna i mało mówi osobom, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy dlatego zachęcam do uzasadnienia swojego wpisu. @Justyna, co masz na myśli? Możesz bardziej szczegółowo uzasadnić swój wpis co miałaś na myśli?

Justyna

Czyżby konkurencja tak się uaktywniła?

Darnok

Patologia i wyzysk nie polecam!!!! (usunięte przez administratora) i oszusci!!!!

Nie interesuj sie

Darujcie marnowanie czasu.... zwolnienie z dnia na dzień bez 2tygodniowego wypowiedzenia i głupiego przepraszam nie usłyszysz.. na temat pieniędzy to porażka- wypłata do 15... 16 a tu dalej nic . Nie polecam !!! Lepiej robić w polu

Elektryk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze i na luzie. Ani się zorientowałem jak godzinę spędziłem w biurze. Ogólne wrażenie: bardzo pozytywne.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
botuanne

Jedzie ktoś do Magbeburga 28.02.2018 ? zapraszam do kontaktu : kasiazarow@op.pl Proszę o opinie na temat pracy na produkcji kawy ciastek i napojów :)

Karolcia
@botuanne

Pracowałem tam , warunki straszne aż człowieka cofa...

Stefan

Pracuje przez to (usunięte przez administratora) mieszkania nieoplacone na czas, lipa z umowami, lipa z kasa, nie polecam

Biuro

W nawiązaniu do powyższych komentarzy informujemy, że jako firma rzetelnie wywiązujemy się z ustaleń i warunków współpracy. Staramy się zapewnić jak najbardziej dogodne standardowe warunki mieszkaniowe, niestety nie mamy wpływu na to jak poszczególne osoby przebywające na mieszkaniach użytkują ich wnętrza czy sprzęty. Jeśli atmosfera w miejscu pracy jest zła zgłaszamy wszelkie uwagi do kierownictwa niemieckiego zakładu z prośbą o interwencję. Firmie zależy na jak najdłuższej i stałej współpracy z kompetentnymi i odpowiedzialnymi Pracownikami.

Mirek
@Biuro

He, ciekawe koloryzowanie tego co tam się dzieje, pracowałem tam ,i bardziej cały obraz przekazał Typowybeduin , ludzie uciekają z tej firmy, chroń panie Boże przed takimi badziewnymi firmami ,te umowy to pomyłka,niby niemieckie ale w nazwie nie jest Gmbh tylko sp. z o.o ,już powinna dać do myślenia,nie mają na umowie swojego loga , ani jak to przystało na niemieckie umowy , planowane zmiany stawek .nie pozdrawiam tej firmy,mam nadzieję że wyginie śmiercią naturalną.

Paulina

@Typowybeduin, Twój wpis jasno daje do zrozumienia, że nie polecasz pracy za pośrednictwem HR Investment Sp. z o. o. Rozumiem, że warunki zatrudnienia oferowane na rozmowie nie pokryły się z tymi, które spotkałeś w miejscu pracy. Czy praca, którą wykonywałeś odbywała się w trybie zmianowym? Jaka atmosfera panowała na co dzień?

Typowybeduin

Nie polecam firmy HR Investment robią ciężko pracujące osoby w ch....a obiecują zbyt wiele z czego nie spełnia się prawie nic , umowy niby na pół roku choć dają na 2 tygodnie , wszelkie prośby czegokolwiek nie są w żaden sposób wysłuchiwane. Jest problem z Kartami na ubezpieczenie , warunki mieszkaniowe są straszne , wszędzie grzyb , smród , jest XXI wiek a w mieszkaniach nie ma telewizji , internetu wszystkie sprzęty do codziennego gotowania wyglądają jak za czasów wojny, w pracy bardzo zauważalne jest to ze dana osoba jest z agencji , nie ma sprawiedliwości w zakładzie pracy , gwarantują wypłaty z kosmosu a otrzymuje się tylko cześć z tych obiecanek , jest bardzo duży przemiał osób , nikt nie zagrzewa tu miejsca bo to mija się z celem , jestem realista i biorę poprawki na pewne rzeczy ale co się dzieje w tej firmie przekracza ludzkie granice !!! Bardzo nie polecam

Magnolia

HR Investment jest typową firmą konsultingową, wymagania stawiane przez klientów są dla nich najważniejsze i myślę, że robią swoja robotę dobrze. Przy dużej ilości osób zgłaszających się zawsze mogą być jakieś błędy. Generalnie potrafią wykonywać swoja robotę.

piotr

agencja ciagle zatrudnia pracowników, dostajesz umowę niby na pol roku a po miesiacu i tak cię zwolnią, bo maja nastepnych, gogra nie warta swieczki dla kogoś kto szuka czegoś na dłużej

piotr

Otis

Agencja ma jak widzę sporą listę ofert pracy!. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć coś więcej na temat roboty montera turbin w Finlandii z czerwca? Czy to jest jeszcze w ogóle aktualne? Może dowiem sie coś więcej w tym temacie ? Będę wdzięczny za każdą informację

Mariner

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś o etacie dla specjalisty ds. rekrutacji? Jak się obecnie pracuje w firmie? Czy do pensji są jakieś dodatki typu socjal?

jaktamjest?

Witam. Czy jest ktoś może z agencji HR na magazynie spożywczym 20 km na południe od Berlina? Mam ofertę pracy tam i chciałbym dowiedzieć się jakie są warunki mieszkaniowe (podobno po 2-3 osoby w pokoju za 120 euro/mies.), jak z dojazdami do i z pracy (podobno udostępniony jest samochód dla pracowników) oraz jakie są warunki pracy na samym magazynie (czy 220 coli/h to realna ilość do zrobienia-wychodzi 1 cola na 17 sekund?). Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

Hans
@jaktamjest?

Normę trzeba zwiększać bo patrzą ale nikt nie startuje z 220, warunki tak jak mówisz ale samochod nic mi nie wiadomo, nie jest zle

Hans
@jaktamjest?

Olek

Czy jesteście pewni, że o agencji nie można napisać coś dobrego? Oni wysyłają masę osób za granicę do pracy a na forum jest zaledwie kilka. Czasami zdarza się, że coś nie wyszło!

Jan

Czy jesteś pewny, że chcesz wyjechać po tym co tu piszą ludzie. Nie radzę.

xx

Witam, czy jedzie ktoś może w środę 28,06,2017 r lub od lipca jako komisjoner koło Berlina?

Bystrzak

Widziałem w najnowszej ofercie firmy pracę dla specjalisty ds. rekrutacji. Czy mógłby ktoś podzielić się informacjami na temat firmy i pracy? Zależy mi na pracy i lubię wiedzieć coś wcześniej przed rozmową. Poczytałem wpisy i trochę jestem zniesmaczony.

Paulina

@Mania, a o jakie stanowisko się ubiegałaś? Czy możesz napisać kilka słów więcej na temat przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Może masz jakieś rady dla przyszłych zainteresowanych pracą w tym miejscu? Jak uważasz, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?

Zostaw merytoryczną opinię o HR Investment Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Investment Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Investment Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Investment Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Investment Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HR Investment Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Investment Sp. z o. o.