logo HR Investment Sp. z o. o.

HR Investment Sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o HR Investment Sp. z o. o.

Ryszard 2015-08-03 19:22:20
Gdzie i jako kto pracowales? Jak wtedy z wypłatami było skoro polska umowa tymczasowa? w euro czy złotowkach? normalnie na konto polskie?
iDEOL 2015-08-21 12:44:22
Weźcie pod uwagę że każdy mógł mieć co innego zaproponowane - związane jest to z tym, że każdy na co innego aplikuje. Jedni mają możliwość podjęcia dalszej współpracy ale już bez pośredników a inni nie. Co prawda zastanawiam się czy HR Investment jest w stanie tak łatwo i szybko zrezygnować ze swoich prowizji.
Ja 2015-08-29 20:00:16
Umowa o pracę a umowa o pracę tymczasowa to nie to samo.
nowy 2015-09-05 11:32:58
Widzialem oferte do naprawy palet w okolicy Magdeburga. Czy ktos sie tam wybiera? Prosze o info na temat tej pracy moze juz ktos tam jest.
rom 2015-09-20 16:30:52
HR Investment zazwyczaj w swoich ogłoszeniach oferuje to samo - - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, ubezpieczenie, pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + premie wydajnościowe) oraz zakwaterowanie. Nie pisza jednak dość istotnych szczegółów, mianowicie, czy to jest bezpłatne, bo ja zawsze do tej pory płaciłem zarówno za ubezpieczenie, jak i kwatery.
alex1009 2015-10-10 12:34:52
Pracouję z tą firmą,umowę mam na czas okreslony,kasa na czas,w euro,sztele dobre,sprawdzone,dostałem telefon do zmiennika,wszystko sie zgadzało.Mogę polecić firmę,zwłaszcza rekruterkę panią Deborę z Wroclawia,sympatyczna i pomocna osóbka.
jola 2015-10-20 19:38:03
witam wszystkich , mam pytanie do obecnych lub bylych pracownikow firmy, a mianowicie chcialabym dowiedziec sie czegos o stanowisku pracy tam jako pracownik produkcji, ja posiadam doswiadczenie w pracy na produkcji nawet wieloletnie i w podobnej branży powiedzcie jakie sa szanse realne oczywiscie zatrudnienia tam
Juri 2015-10-27 21:18:29
witam ;dostałem ofertę pracy w Hamburgu jako elektryk.Wymagają ode mnie nr.dow. os.i pesel.( usunięte przez administratora ) czy ktoś kojarzy tą osobę?
kruchy 2015-11-08 18:59:08
Cześć na forum. Od dłuższego czasu jestem bez pracy co zaczyna już mnie delikatnie mówiąc mierzwić… Macie info czy prowadzą obecnie rekrutacje? Odnośnie dawania swoich danych to pewnie tego potrzebują , ale upewnij się , że oddajesz je w dobre ręcę. Sam chciałem jechać jako magazynier do niemiec ...
lidia 2015-11-10 22:22:21
tak @kruchy prowadza rekrutacje ale niestety na magazyniera za granice nic nie znalazlem, masz na inne stanowiska.
ixan 2015-11-13 01:23:51
Mimo wszystko jest kilka ofert wyjazdowych więc może niektórzy z was byliby nimi zainteresowani, warto spróbować
fgd 2015-11-15 15:11:33
@kruchy ja też widziałem że owszem prowadzą teraz rekrutację między innymi na pracownika produkcji..
Biker 2015-11-27 20:04:59
Witaj Mariusz
Dostałes ta prace przy rowerach?Mozesz dac jakies info?
Pozdrowka
filip 2015-12-03 15:57:02
Tak, też zwróciłem uwagę na ofertę magazyniera/komisjonera. Praca w Niemczech, więc podejrzewam, że spoko. Praca na polskich warunkach niestety, ale w oparciu o pracę tymczasową.
kortal 2015-12-15 22:46:51
HRInvestment oszukuje na wypłacie. Nie polecam dlatego już dawno zrezygnowałem ze współpracy z tasuper firmą. Zawsze brakowało na koncie pieniędzy, które obiecali.
nigran 2015-12-16 01:54:44
Jeżeli się doliczyłeś nieprawidłowości to powiedz czy były one zgłaszane a jeżeli tak to jaka była odpowiedź zwrotna z firmy ? Bardzo mnie to interesuje, bo sam się nad nimi zastanawiałem
LOT 2015-12-18 22:01:01
To prawda. Oszukują na wypłacie i nie jest taka jak na umowie.Zawsze mniej. Trzeba zawsze wołać o brakującą kasę. Oddają ale nie zawsze tyle co brakuje,ile nerwów stracisz i kasy na telefony. Zawsze liczone jest na twoją niekorzyść,tłumaczenia pokrętne.
Ef 2016-01-02 14:44:43
@LOT no to nieciekawie jeśli tak robią z tą wypłatą. Ciekawe co jest przyczyną, bo nie wydaje mi się, by chcieli jakoś bardzo robić ludzi w balona, to raczej nie taka firma, a przynajmniej lepszą ma opinię niż tu przedstawiane.
Karo 2016-02-03 09:37:51
Pracuje w hr prawie dwa lata i nikt mnie nigdy nie oszukal na wyplacie. Kasa sie zgadza, jak czegos nie rozumiem to dzwonie i wyjasniaja.
helena 2016-02-03 11:58:58
To ważne, że można telefonicznie się dogadać. Zresztą, dla mnie najważniejsze, to szybka akcja i reakcja ze strony właścicieli. Skoro nie ma problemów z wypłatami, to dla mnie ekstra.
redakt 2016-02-07 18:33:01
Masz podpisaną umowę o pracę @Helena, a sam pracodawca dotrzymuje wszystkich warunków zatrudnienia, bowiem nie chce mieć żadnych problemów. Wzór do naśladowania :)
petrsal 2016-02-11 21:07:30
zgadza sie idealnie ujete :)
echo 2016-02-11 21:11:10
A wiecie jakie są średnie zarobki dla koordynatora obsługi projektów zagranicznych? Najważniejsze, że zatrudnienie odbywa się w ramach umowy o pracę i są jakieś benefity.
mraczek 2016-02-16 18:15:30
jestem zawodowym kierowcą ostatnio widziałem ogłoszenie na jazdę po Niemczech zapewniają też, że można przejść na umowę niemiecką po 3 miesiącach czy ktos moze to potwierdzic?
Paweł 2016-02-23 08:36:45
Pracuje przez HR investment w Niemczech jako magazynier i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony. Jak mam problem dzwonie i zawsze mi ktoś pomoże. Nie jesteś zostawiony sam sobie. a to najwazniejsze. Ludzie nie bójcie sie dzwonic i pytac to wszystko
wiki 2016-02-23 09:18:21
właśnie jak patrze na t oferty pracy to na pewno wydaje mi się, ze ciekawa jest jako Praktykant w barnży HR, bo zarobki nie tak niskie, a możesz brać udział w rozmowach, poza tym raczej w firmie sa mili ludzie z tego co widze.
agulajda 2016-03-04 19:44:04
Szanowna pani Agnieszka o której mowa wysłała mojego męża do Monachium do pracy bez umowy i bez pracy. Teraz nie ma powrotu pracy w Polsce i tam. Poszła sobie na urlop i ma w 4 litrach wszystko. Badania, narzędzia, przejazd tam i powrót, założenie konta walutowego wszystko poszło z naszej kieszeni. Firma nie udzieliła żadnej pomocy każą czekać. W pokoju lez gruz. Zamiast szafki na ubrania jest belka do ich przewieszania. Smiedzięki kanalizacja. Ważne ze pani Agnieszka zadowolona
MaRas 2016-03-08 14:56:26
a ja tam nic nie powiem na te firme. kasa jest o czasie, a do tego nie taka zła.Nie zawsze mozna złapac koordynatora, ale jak cos pilnego to oodzwaniaja.
pracuje tu juz 4 miesiace, mam umowe, mam pieniądze i jestem zadowolony. Jak ktos jedzie do niemcowa i oczekuje wygody to szybko stad ucieka. tu praca cięzka,kwatery takie sobie ale kasa lepsza niz w polsce.
Agnieszka 2016-03-10 14:17:35
Chciałabym zauważyć, że w firmie nie pracuje jedna osoba o imieniu Agnieszka. Dlatego proszę nie podpinać wszystkich negatywnych komentarzy pod jedną Panią.
Dziękuję
(usunięte przez administratora) HRInvestment
Darek 2016-03-11 13:44:43
Ja to bym w ogóle nie podkładał negatywnych komentarzy pod nikogo, bo moim zdaniem to bezsensu i nie ma po co, skoro w firmie jest raczej wszystko na swoim miejscu, co nie?
jan 2016-03-15 13:14:26
oczywiscie, tez uważam,że podpinanie negatywnych komentarzy nikomu nie służy.
nie dogodzisz każdemu, a wpadki się zdarzają.
sxz 2016-03-15 13:28:33
jan, bardziej myślę, że ludzie wyładowują tutaj swoją frustrację przez to jakie warunki na rynu panują. Albo się dostosujemy albo trzeba się przebranżwoić. Firma przecież też nie będize dawać zarobków ponad średnią na rynku.
niby nikt 2016-03-15 15:50:01
Ja jutro jade na komisjonowanie do niemiec kolo BErlina czy ktos jutro tez jedzie ?
Darek 2016-03-17 14:56:16
No i co, pojechałeś i już coś wiadomo o tym jak Ci się żyje, czy jeszcze się nie zadomowiłeś na miejscu? Daj znać gdzie dokładnie jesteś kolego, bo może nas tam więcej
Fred 2016-04-07 00:55:22
Tutaj się z Tobą kolego nie zgodzę. Miałem okazję pracować przez agencję pracy oraz bezpośrednio w "niemieckiej" firmie. Otóż, nie od dziś wiadomo, że agencja również musi zarobić. Ale... agencje mają bardziej przejrzyste warunki. Natomiast szukając bezpośrednio, trzeba się liczyć, że praktycznie z dnia na dzień musisz sobie znaleźć zakwaterowanie, zapłacić najczęściej czynsz za 3 m-ce z góry (na wejściu). A ten kto przyjeżdża, raczej pieniędzmi nie szasta. Dla przykładu: Dostałem ofertę pracy z dieta itp itd, natomiast na dzień dobry miałem opłacić sobie kwaterunek 750 euro. Niby warunki lux ale znajdź na początek taką kwotę. Agencje, choć nie wszystkie, oferują Ci bezpłatne zamieszkanie. Tyle co mogę napisać. Nikogo nie zachęcam i nie zniechęcam ale czasami lepiej pójść w mniejsze ryzyko. Pozdrawiam
nbcmmn 2016-04-16 15:08:18
@Fred to co napisałeś to jest bardzo cenna informacja. Faktycznie, jak agencje oferują bezpłatne mieszkanie to naprawdę super. natomiast jesli ktoś ma tyle pieniędzy, czuje sie na siłach żeby podjac takie ryzyko, to moim zdaniem też warto próbować :)
HRI Agnieszka 2016-04-29 15:10:45
W odniesieniu do zamieszczonego komentarza informuję, iż bierzemy odpowiedzialność za zaistniałą sytuację. Jest nam bardzo przykro ,niestety zdarza się, iż niekiedy nie ma możliwości przewidzieć z góry rozwoju wypadków. Klient, do którego został wysłany Pracownik w planowanym dniu rozpoczęcia pracy, poinformował nas ,iż w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi żadne prace nie zostaną podjęte . Połowę kosztów poniesionych w związku z przejazdem oraz niezbędnymi badaniami lekarskimi pokryliśmy, natomiast pozostałą część oczywiście uregulujemy niezwłocznie po otrzymaniu stosownych rachunków.
Mamy nadzieje, że w przyszłości podobne sytuacje nie będą miały miejsca. Zależy nam na owocnej współpracy i zadowoleniu naszych Pracowników.
AGNIESZKA HRI 2016-04-29 15:13:17
Darek 2016-05-05 14:50:37
Bardzo mi się podoba to co tu czytam, zwłaszcza z tymi zarzutami, to świetnie że ktoś z firmy jest tutaj i reaguje, że czyta i na powaznie reaguje i wyjaśnia, dla mnie to oznacza profesjonalizm i to spoty
lysy22 2016-06-18 19:29:56
pracuję 30 lat w niemczech trzeba być chorym żeby jechać bez umowy
hhk 2016-06-18 19:52:43
@lysy22 nie wiesz jak to jest są różne sytuacje, ale generalnie masz racje oczywiście - umowa to podsatwa
alex1009 2016-08-15 09:10:40
Z firmą HR Investment z Wroclawia jestem związany od prawie 2 lat. Pracuję jako opiekun wiele lat,ok.13-14 lat w Polsce i 4 lata na terenie Niemiec.Na początku obawiałem się współpracy ( różne rzeczy czyta się, jak firmy oszukują pracowników) lecz zaryzykowałem i nie żałuję. Firma ta oferuje indywidualne podejście do każdego pracownika, szybkie zlecenia, dobre i sprawdzone miejsca. A przede wszystkim regularne wpływy za wykonaną pracę na konto. Kadra firmy jest kompetentna i wykwalifikowana, zarówno w Polsce jak i w Niemczech, oferuje pomoc w każdej sytuacji. Podchodzi indywidualnie do pracownika i człowiek czuje, że jest priorytetem dla firmy.Jest to bardzo ważne, gdyż praca ta nie należy do łatwych i wymaga wiele poświęcenia. Dlatego też jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam wszystkim z czystym sumieniem. Solidność firmy pozwala na spokojną pracę i realizację swoich marzeń dzięki dobrym zarobkom.Pozdrawiam Jurek D.
paro 2016-08-15 09:13:21
wiem o czym mowisz, jednak nie wszyscy sa tak zdeterminowali i nastawieni od razu na sukces w jednej z firmy, ty pracujesz tam tyle lat wiec i czasy wczsniej byly inny, czlowiek mial moze inne nastawienie, teraz ludzie jak widza ze po 3 miesiacach nie dostana umowy to odchodza
Darek 2016-08-18 13:56:14
Dajcie spokój, nie znam lepszej agencji niż włąśnie oni, wszystko tutaj jest na swoim miejscu, nie jest to zadziwiające chyba dla nikogo kto pracował wypłaty są na c zas, wszystko jest w porządku, nie oszukują
JELEŃ 2016-08-19 12:44:16
Ta agencja to hieny dla nich pracownik to nie człowiek tylko roboczogodzina .Naobiecują naobiecują a potem się migają z tego co obiecali . W szczególności niejaka Agnieszka S która idealnie pasuje do tego typu agencji przeszkolona we wciskaniu kitu żeby złapać kolejnego jelenia . Zresztą notabene na fejsie zwolenniczka KOD czyli Kliki Oszustów Dolnośląskich . Zresztą po co się produkować jak tak to usuną.
gvfjh 2016-08-19 13:05:48
czyli uważasz, ze jest brak szacunku dla pracownika?
Art 2016-08-22 11:13:04
Poczekajcie, aż przepracujecie przeszło pół roku w tej agencji na terenie Niemiec. Jak wam wypłata przyjdzie rzędu 300€ za m-c. Bo zapier#### na niby niemieckie podatki. Agnieszka Sasiak to osoba, która wam naopowiada bajek, jak to wspaniale i ile to pracownicy nie zarabiają. A tak naprawdę to dzisiaj pracujesz, a jutro jedziesz na bezpłatny urlop. Ot co, taka prawda.
wiki 2016-08-22 12:10:47
wydaje mi się, że jednak można u nich zarobić troche kasy jako Specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim i faktycznie można u nich zarobić więcej kasy tutaj z tego co widze.. wydaje mi się, że można też negocjować na pewno stawki u nich, wiec to na plus.
okular 2016-08-23 21:13:32
To co ci się wydaje to Twoja subiektywna ocena. Nic nie wynegocjujesz i taka jest prawda. Będą kręcić ze kontrak mają słabo opłacalny..... I takie tam
serenada 2016-08-23 21:53:09
wiki na stanowisko pracy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim dostac się jednak tak łatwo chyba nie jest, chociaz każdy by chciał umowę o prace jak mniemam,Multisport, ubezpieczenie Luxmed, ale jednak czeski i angielski tutaj trzeba super znać
Zostaw swoją opinię o HR Investment Sp. z o. o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Investment Sp. z o. o.