Opinie o HR Investment Sp. z o. o. w Wrocław

www.hrinvestment.pl

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Investment Sp. z o. o. w Wrocław

arczi

pewnie odrzucił bo jemu chce się pracować jak mi śpiewać

arczi

A może panowie szukają posadki prezesa Orlenu co ty myslisz ze ktos ci da pokój i dla ciebie a moze apartament głabie

@arczi

Gdzieś ty się uczył pisać,przygłupie?Masz w ogóle swoje konto w banku,albo pozwolenie na pracę?

komisjoner

Musiałbym być ciężkim frajerem,żeby tyrać za frajerskie pieniądze i mieszkać jak pies w przepełnionym mieszkaniu,4 osoby to jest maximum,na jakie zezwala niemieckie prawo.Czterech ludzi jedna łazienka,pięciu i więcej dwie łazienki i dwie kuchnie.(usunięte przez administratora)

komisjoner

Zaczynam wątpić,czy ogarniasz co to jest mieszkać w 8 na mieszkaniu,bo takie warunki mi proponowali.

Elektryk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze i na luzie. Ani się zorientowałem jak godzinę spędziłem w biurze. Ogólne wrażenie: bardzo pozytywne.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
komisjoner

A tu ani widu,ani słychu po naganiaczu z HRI.Naradzają się,jak upchnąć więcej ludzi w jeszcze mniejszych mieszkaniach.

komisjoner

Jakie 4-6,maxymalnie na 4.Każda większa ilość ludzi to przekręt,i niech sobie prezes HRI,ze swoją starą mieszka jak pies w schronisku.

komisjoner

Hotel,nie hotel,chyba nie ma w nim 200 łazienek,na 200 gości.Jakaś głucha cisza zapadła na forum,naganiacz z HRI zamknął się,teraz się naradza z szefami,jaki kit wcisnąć,żeby dalej ludzi nałapać.

miro

A rano będziesz szczał do zlewu,jak się ostatni obudzisz.

miro

Trzeba być nie złym frajerem,żeby dać się zamknąć w ośmiu na chacie i jeszcze im za to płacić

jop

Dzwoniła do mnie baba z biura z ofertą komisjonera.Na pytanie o kwatery,powiedziała,są mieszkania 3 pokojowe,a w nim poupychani ludzie jak psy w schronisku,po trzech i po dwóch w pokojach.Ja jej na to,,TO NIELEGALNE''(w Niemczech 10 metrów kw powierzchni mieszkalnej na głowę)(usunięte przez administratora)

HR Investment Sp.z o.o

Szanowni Państwo, przypominamy ponownie, HR Investment Sp. z o. o. jest agencją pracy tymczasowej działającą w oparciu o przepisy polskiego prawa. Informujemy, że absolutnie nie pobieramy jakichkolwiek kaucji czy opłat od osób poszukujących pracy na żadnym etapie procesu rekrutacji czy zatrudnienia, a ogłoszenie na produkcję w Monachium NIE BYŁO NASZYM OGŁOSZENIEM. Wszelkie wiadomości czy ogłoszenia wykorzystujące nazwę naszej Firmy w ich treści wraz z informacją o konieczności dokonania jakiejkolwiek wpłaty czy przekazaniu kopii dowodu osobistego mogą być próbą wyłudzenia od Państwa danych osobowych lub środków pieniężnych przez nieznane nam podmioty. Działania takie są sprzeczne z prawem i powinny być zgłaszane do odpowiednich organów ścigania.

@HR Investment Sp.z o.o

Ej,naganiacz,jak skomentujesz te zarzuty o cieplarnianych,all inclusiv ,warunkach mieszkaniiowych,po ośmiu na chacie?

Beata

HR INVESTMENT jest uczciwa agencja.Napewno nie w glwoie im takie zarty.I ode mnie tez nie potrzebowali nr dowodu czy pesel.Napewno inna firma sie podszywa.Jakie to musi byc chamstwo to sie w glwoie nie miesci.Niegdy sie nie wplaca pieniedzy agencji posrednictwa pracy.

Kaja

Witam. Wraz z chłopakiem wpłaciliśmy w poniedziałek kaucje na konto HR Investment i do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej wiadomości na temat wyjazdu do Monachium na produkcje. Boimy sie ze moga jakos wykorzystac nasze dane. Co robić?

HR Investment Sp. z o. o.

Szanowni Państwo, Ogłoszenie dotyczące pracy na produkcji żywności w Monachium nie jest naszą ofertą!!! Nasza agencja nie pobiera żadnych kaucji przy rekrutacji, nie wymaga również takich danych jak pesel czy nr dowodu osobistego przed rozpoczęciem procesu rekrutacji. Prosimy o rozważne czytanie ogłoszeń, nie wpłacanie żadnych kaucji i nieudostępnianie żadnych danych osobowych "agencjom" stosującym tego typu praktyki. Mamy uzasadnione obawy, że ktoś podszywa się pod naszą agencję, wykorzystując nasze dane w bliżej nieokreślonych celach. Hr Investment jest legalnie działającą agencją pracy dlatego też odcinamy się od tego typu ofert.

Ela

A po co im ta kaucja zwrotna?

Baldo

czy pracował ktoś z was przy produkcji??czy brali od was kaucję zwrotną??

piter

pracowalem_w_ubieglym_dla_tego_wynalazku-hr-wroclaw_i_jest_to_tylko_przekaznik_,_ktory_kasuje_prowizje_za_glowe_a_niemiecki_jej_odpowiednik_np_hr-blaubouren_kogos_oszuka_to_maja_to_w_nosie_a_jak_niemiaszki_oszukuja_to_mam_papierowych_dowodow_wystarczajaco_._np_nadodziny_na_zeitkonto_nie_zaplacone_500e_do_dzis_serdecznie_odradzam_piter.

Teresa

do Kaska dokladnie prostaki rzadza ta firma,bo nawet jesli sie przedstawia telefonicznie to jeszcze pyta sie czy z ta pania mam przyjemnosc,no sorry prosze sie wsluchiwac,oni najchetniej to by dzwonili tyko na stacjonarne nr tel jesli Cie nie ma wpoblizu to na komorke zadzwonia no moze pozniej i udadza glupich tj pania nr komorkowy,bo oni mysla,ze opiekunka, tj do pdcierania gowna tylko,porazka!!!

Teresa

do tolzbieta zgadzam sie.Ale nie powinni rozwizywac umowy jesli daja na rok i jesi ktos ponownie za ok 2 tyg znow chce wyjechac po znalezieniu dla niego odpowiedniej stelli,to jest nie fair.Ale na zaswiadczenia czy inne dokumenty od ksiegowej to tydzien sie czeka a tj juz przesada.

tolzbieta

firma hr investment jest naprawde bardzo dobrą firmą.Są mili i zawsze dobrze dobierają dla ciebie oferte pracy, wypłaty są terminowe .POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o HR Investment Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Investment Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Investment Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Investment Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Investment Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HR Investment Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Investment Sp. z o. o.